Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) niof válasza Pfiucska (#7200) üzenetére


niof
addikt

Igen, és pont ezért rohadt nehéz dolog a váltás is. Gyakorlatilag csak egy új teló kell, ami még sokáig supportált. De mégis csábítja az embert a gondolat, hogy kicsit többet tud a másik. Mikor meg azt nézem, hogy mire és mennyit használom, akkor a racionális énem meg azt mondja, elég az alap verzió is.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#7202) g4mer válasza csakany2001 (#7198) üzenetére


g4mer
senior tag

Nekem a zoom kamera lenne életbevágó, sajnos zoom terén gyenge az iphone. Még a pro modellek is.

Androidos vonalon meg kb csak a samsung van mint alternatíva. Azokkal meg mindig megy a vesződés ugyan úgy, ahogy olvasom. Pedig majdnem vettem egy sima s23at múltkor :D

Sic Parvis Magna

(#7203) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Most kaptam egy 11-es készüléket, a jelenlegi X-et váltanám. Viszont a 11 beszédhangszórója nekem nagyon doboz hangú, nem tiszta. Az X teljesen tiszta. Mivel a családban kettő 11 van, ezért kipróbáltam a másikat is. Sajnos az is ugyanolyan. Mondjuk mindkettő a gyerekeké, emiatt lehet hogy már elkoszolódott (4 évesek a mobilok). A kérdésem az lenne, hogy esetleg egy tisztítás megoldaná a problémát vagy ezek alapból ilyenek voltak?

(#7204) niof válasza nOvOp (#7203) üzenetére


niof
addikt

Sosem hallottam dobozhangúnak. Tök tisztán, érthetően hallani mindenkit.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#7205) esbii22 válasza nOvOp (#7203) üzenetére


esbii22
őstag

Valószínűleg tisztítani kell. Nekem 4 éves lesz lassan, de még mindig tisztán hallok mindent.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#7206) nOvOp válasza esbii22 (#7205) üzenetére


nOvOp
senior tag

Igen, elvittem egy tisztításra és mintha kicserélték volna, tökéletes a hangzása :)

@niof: köszi az infót!

[ Szerkesztve ]

(#7207) esbii22 válasza nOvOp (#7206) üzenetére


esbii22
őstag

Szuper :))

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.