Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Korábban írtam hogy rossz a telom hangszórója. Erre páran azt írták itt vagy a nagy iPhone topikban hogy ultrahangos tisztitás. (Mellesleg az ultrahangos tisztitás csak akkor jó a szerviz szerint ha halk a másik fél. Nekem meg ugye nehezen érthető a beszéd. Szóval semmit se érne.)
Ma mondom felviszem és kicseréltettem. De nem lehet. Csak kijelzővel együtt cserélik a hangszórót. Akkut is csak akkor ha karc mentes a telo. És a kijelzőn vannak hajszál karcok. Ütődés nincs rajta csak karc, de az már nekik nem jó. A hangszóró kijelzővel együtt több mint egy 100-as. Nem ér annyit a telo. Nevetséges az egész. :W

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#6502) 7Heads Drago válasza 7Heads Drago (#6501) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Arról nem is beszélve hogy több szervizben azt írják hogy megvárható a szerviz. De a sokból egyetlen egy helyen mondták azt hogy ha 14:00-ig beviszem akkor még valszeg aznap visszaadják. Már ami egyáltalán felvette a telot. Ettől azért többet vártam volna az Apple szerviztől.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#6503) esbii22 válasza 7Heads Drago (#6502) üzenetére


esbii22
őstag

Melyik szervizeket kerested fel ?

Care Centerbe cseréltettem a napokban akksit, futár vitte el csütörtökön és ma délelőtt meg is kaptam.

Ahogy néztem ott 27.000 Ft a hangszóró csere. Azt nem tudom hogy melyiket cserélik, együtt az alsót felsőt vagy csak az alsót. Bár mivel sztereó együtt kellene nem ?
Érdeklődj náluk szerintem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#6504) 7Heads Drago válasza esbii22 (#6503) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem cserélik a hangszórót magában kérlek nekem. A felső hangszórót kellene cserélni és az szerintük egyben van a kijelzővel. Azzal együtt meg 100 felett van + az akku. És ezt 2 szervizben is megerősítették. Annyit meg nem ér a telefon. (néztem róla videót és ez kamu állítás, nem egyszerű de javítható a felső hangszóró csere nélkül is)
Ha nem találok külsös értelmes szervizt akkor inkább eladom. Ha minden igaz van aki ért hozzá és nem fog rá hibát dobni a telo.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#6505) atala válasza 7Heads Drago (#6504) üzenetére


atala
addikt

Vigyed el valami megbízható nem hivatalos szervizbe. Ki fogják neked cserélni a hangszórót, de lehet, hogy egy tisztítás is megoldja.
Lehet külön is cserélni.

(#6506) rellif válasza 7Heads Drago (#6504) üzenetére


rellif
senior tag

Külön is cserélhető a hangszóró.
Eredeti "gyári" alkatrészt viszont csak pár helyen tudnak biztosítani.
Amúgy az Iphone 11 kifejezetten könnyen szerelhető készülék.

(#6507) esbii22 válasza 7Heads Drago (#6504) üzenetére


esbii22
őstag

De még mindig nem írtad melyik két szerviz volt az amelyik ezt mondta. Ahogy azt sem melyikeknél próbálkoztál. Talán lesz másnak is ilyen gondja a későbbiekben, hátha majd megoldást talál ő is ezen hozzászólások által.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#6508) 7Heads Drago válasza esbii22 (#6507) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Istyle:
4-5 hét Amúgy semmit nem tudnak mert rossz helyre mentem... A Corvin plázában voltam és a BP. Kecskeméti útra kellett volna menni. De ezt elvettetem mert túl sok időt adtak a javításra. Az ár viszont náluk a legjobb.
Almárium: 4-5 napos javítási időt mondtak. Itt nem írtam le a problémát részletesen. +12.000 2 órán belül kész a kütyü. Ezt sokaltam és próbáltam rövidebb határidőt találni.
Icentre: Itt mondta először a kolléga hogy a felső hangszóró egyben van a panellal és csak egyben cserélik. (itt jobban sikerült a problémát körül írnom) És mivel nem a halk beszéd a probléma garantáltan nem elég neki az ultrahangos tisztitás. Az csak a kosz egy részét távolítja el.
Icare: Itt egy hölggyel beszéltem közvetlen az Icentre után és megerősítette ez előző úr állítását. (ő volt egyedül aki visszahívott) Illetve ami fontos hogy ő azt mondta hogy ha 14:00-ig beviszem valszeg cserélik az akkut még aznap. Aztán amikor a hangszóró is a porondon volt, már minimum 1 napról beszélt.
A többit is hívtam csak azok nem vették fel és vissza se hívtak.
P30 volt előtte. A telo meg van még csak mivel e-simre váltottam nem tudnám visszarakni a mobilnetes simet a teloba. Be kellene mennem a Telekomba újat kérni vagy net nélkül kellene lenni a javítási idő alatt. Ezért próbáltam gyorsabb javítást keresni. Egy kedves fórum társ felhívta a figyelmemet egy Youtubes videóra. Ahol a szervízes nem cseréli a hangszórót csak kitakarítja és minden szépen megy is utána. (magyar szervizes) A gyári szervízeknek nyilván az az érdekük hogy fogyjon az alkatrész és azt is cseréljék amit nem is akar a felhasználó. Nekem ez nagyon ismerős, mert a pc-k javításánál sok hasonlóval találkoztam.
Nekem felesleges az új kijelző. Az új is pont olyan gyorsan törik, mint a régi. Pont ezért nem akartam új telot se. Ilyen a munkám sajnos. Ha nem sikerül a javíttatás eladom és maradok droidon.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#6509) esbii22 válasza 7Heads Drago (#6508) üzenetére


esbii22
őstag

Köszi az infót :) De még mindig azt mondom fuss egy kört a Care Centernél is.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#6510) g4mer


g4mer
senior tag

Lidl-ben árulnak most üvegfóliát, 2k / db, ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#6511) 7Heads Drago válasza g4mer (#6510) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én mondjuk a noname cuccoknak nem hiszek.
Én ilyent rendeltem: Spigen AGL00101 Alignmaster Slim képernyővédő üveg 2 db, 2.5D, 0.2mm, 9H + segédkeret 4800 Ft a 2 db, szóval 2400/db+posta.
És kapsz hozzá egy segédkeretet amivel tutti jól áll és mégiscsak van neve is.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#6512) g4mer válasza 7Heads Drago (#6511) üzenetére


g4mer
senior tag

Nekem volt spigen is, meg "noname " minőségi.

Most ilyen 1000 ft-os emagos van, és kb jobb mint a spigenes volt :D Ehhez is adtak keretet.

Mondjuk belegondolva 2k-ért kicsit sok, ahhoz képest hogy gyorstöltőt árultak pár hónapja 3k-ért...

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#6513) niof válasza 7Heads Drago (#6511) üzenetére


niof
addikt

Pont ilyet vettem rá 3 éve, mikor megvettem a telót. A második, csak mondom, még bontatlan. Szóval ja, a Spigen, mondható, hogy elég f@sza minőség.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6514) VerBert2526


VerBert2526
csendes újonc

Sziasztok!

A szelfi kamera ilyen képeket produkál... :O A képek felső harmadát-negyedét érdemes nézni, teljesen el van mosódva. Ez mitől lehet? Normál fotó beállításon van, nem portré módon, de ha videóra, lassításra, bármi másra megyek, akkor is ilyen a szelfi kamera képe. Kicsit aggódom, mert leejtve, ütve, öntve nem volt a telefon, szerencsére úgy tudok vigyázni a kütyüjeimre, mint a hímes tojásra. Nem vagyok egy nagy szelfis, visszakerestem és utoljára májusban készítettem szelfit a telefonnal :D Akkor még nem látszódott ilyen probléma, vagy csak nem vettem észre...?! Külsőleg nem látok semmi problémát akárhogy forgatom fénynél is a telefont.

Márciusban vettem zsír újonnan MM-ből a készüléket, azonnal ment rá a GSM Shopban az üvegfólia és a tok. Augusztusban cseréltettem rajta üvegfóliát, mert az előzőt bénán rakták fel, levegősödött és már untam nézni. Ennyi a rövid története.

Köszönöm, ha tudtok segíteni.

[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#6515) g4mer válasza VerBert2526 (#6514) üzenetére


g4mer
senior tag

három dolgosz tehetsz:

- újraindítod a telefont
- leszeded az üveget
- mivel még garanciális, irány a szervíz

Sic Parvis Magna

(#6516) kutga válasza VerBert2526 (#6514) üzenetére


kutga
nagyúr

Fólia nélkül kellene kipróbálni.

Let the Zone take me if I am.

(#6517) niof válasza VerBert2526 (#6514) üzenetére


niof
addikt

Amúgy én úgy látom, hogy ezek a képek mindenütt homályosak...
Vedd le azt az üveget, próbáld ki anélkül is!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6518) O.CS


O.CS
aktív tag

Gondolkodom egy Iphone vásárláson, csak nem tudom, hogy megéri-e a 12 a 11 helyett.
Ahogy nézem egy 100-as a különbség.Azt látom mint laikus, hogy a kijelző az más a 12-nél és ott van 5G. Szerintetek megéri a +100.000Ft-ot vagy maradjak a 11-nél?

(#6519) Pfiucska válasza O.CS (#6518) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Privát 12 miniről koltoztem egy ket hete céges I11-re. Oszinten szolva semmi hatranyat nem erzem a dolognak (a telefon kulso meretein kivul), de az teny, hogy nem vagyok egy hardcore user. Dupla simmel is kenyelmesen(!) kibir egy napot a 11.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#6520) O.CS


O.CS
aktív tag

Ha használtan veszek egy Iphone 11-et és cserélni kell az akksit, akkor már ugrik a vízállóság, ugye?

(#6521) Pfiucska válasza O.CS (#6520) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Ha hivatalos helyen cserelteted akkor nem kene.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#6522) 7Heads Drago válasza O.CS (#6520) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Gari nincs rá akkor mit számít? Ha beázik elhajtanak az összes hivatalos szervízből. :D
[link]
De ugyanez van droidon is.
Szóval nyugodtan lehet tesztelni.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#6523) Mr.Grincs válasza O.CS (#6520) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ha beázik a készülék úgy, hogy soha nem volt szétszedve, akkor sem fogják megjavítani, vagy gariban cserélni. Volt, hogy az ismerősöm 1 hetes XS telefonja beleesett a gyerek fürdetése közben az ingéből a kádba. Bevitte, hogy beesett a kádba, de azonnal kikapta és szeretné a garis cserét hamár vízálló. És mondták neki, hogy nem...Hogy miért? Ez a policy. Kapsz egy papírt, hogy itt meg ott beázott és ezt garanciális keretek között nem javítják, de ennyi meg annyi az ára ha szeretnéd. Én nem találkoztam még olyan emberrel, akinek beázott iphone-t cseréltek volna gariban.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6524) niof válasza Mr.Grincs (#6523) üzenetére


niof
addikt

Mondjuk ez erősen ellentmondásos. Mert akkor miért tolta az Apple azt, hogy x-szer tovább bírja víz alatt, y mélységben? Simán lehetne azt mondani, hogy be sem szabadott volna neki áznia pár másodperc alatt. Mondjuk azt nem tudom, hogy a készülék dokumentációjában szerepel e a vízállósság, de ha nem, akkor megint csak oda térhetünk vissza, hogy ez miért volt kiemelve az event-en, ha mégsem az, vagy nem teljesíti azokat, amivel beharangozták. Ez szerintem simán kimeríti a fogyasztók megtévesztését.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6525) O.CS válasza niof (#6524) üzenetére


O.CS
aktív tag

Azért nagy spermák ezek, mert lefedikm agukat és mégis úgy kommunikálják, hogy vízálló!Amúgy én az X-met anno rendszeresen mosogattam víz alatt :)
--- Az iPhone 11 por-, csepp- és vízálló. A vizsgálatokat ellenőrzött laboratóriumi körülmények között végezték. A készülék az IEC 60529-es szabvány szerint IP68-as besorolású (legfeljebb 2 méteres mélységig és legfeljebb 30 percig meríthető vízbe). A por-, a csepp- és a vízállóság mértéke nem állandó jellemző. A készülék ellenálló képessége a természetes elhasználódás eredményeként csökkenhet. Az iPhone‑t nedves állapotban tilos tölteni. A készülék tisztításával és szárításával kapcsolatos tudnivalókat a használati útmutatóban találod. A folyadékok okozta károkra a jótállás nem érvényes.

(#6526) 7Heads Drago válasza niof (#6524) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Már egyik gyártónál se kapsz rá garit. Ez a reklám...

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#6527) O.CS


O.CS
aktív tag

A véleményeteket szeretném kérni.Most tervezek vagy egy 11-et vagy egy 12-őt venni.A 12 külsőre jobban bejön.Mivel nincs tapasztalatom ezért kérdezném, hogy akku időben melyik jobb a 11 vagy a 12?

[ Szerkesztve ]

(#6528) niof válasza 7Heads Drago (#6526) üzenetére


niof
addikt

Ja, csak ez sima átb@szás, a fogyasztók megtévesztése, továbbra is ezt mondom, és jogi csűrés-csavarással mosakodás.
Egy haveromnak volt egy Samsung vízálló strapatelefonja. Elment egy koncertre, elkapta őket egy durva vihar. Annyira eláztak, hogy a teló a zsebében beázott, és beszart. Elsétált vele egy Samsung szervizbe, és mondta, hogy mi történt. Mondták neki, hogy nem ázhatott volna be. Elküldték bevizsgálni, kiderült, hogy a hangszóró alatti szigetelőgyűrűt rosszul szerelték be, odacsípték. Szó nélkül cserélték a készüléket. Később azzal szórakoztunk, hogy egy korsó sörbe raktuk, és úgy hívogattuk, semmi baja nem lett.
Szóval, ha valami megkapja az IP68 minősítést, akkor az nem ázhat be, legalábbis az alatt az időtartam alatt, amit a gyártó garantál.. Egyszóval, ez csak a szokásos jogi szarrágás.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6529) moordavid válasza O.CS (#6527) üzenetére


moordavid
aktív tag

Teljesen elhanyagolható a különbség, mondhatjuk egálban vannak egymással. Picivel jobb akkuidőt a 13-as nyújtana.

"Like tears in rain."

(#6530) Mr.Grincs válasza niof (#6524) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az első ilyen úgymond IP67-es iPhone-om a 7-es volt. Aztán volt egy Samsung Galaxy S9-esem, iPhone 11, majd most a 13. Egyiket sem mertem kipróbálni víz alatt, vagy mosogatni, ha koszos lett. Meg ha esik az eső akkor elő sem veszem... Oké, hogy így adják el, hogy vízálló eddig meg addig, de én nem hiszek ebben. Persze van akinek semmi baja sem lett a telefonjának, attól, hogy tócsába ejtette vagy tóba vagy kádba, tengerbe. De sokkal több az olyan sztori, hogy zakó lett pedig csak pár másodpercig volt benne.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6531) g4mer válasza Mr.Grincs (#6530) üzenetére


g4mer
senior tag

én a huaweiemmel próbáltam ki egyszer, 4 napig nem szólt rendesen a hangszóró utána :D

Sic Parvis Magna

(#6532) Mr.Grincs válasza g4mer (#6531) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Még az amit elhiszek az a GOPRo kamerák, meg a gyári vízálló tok, amit lehet víz alatt is használni....Régen a Sony telefonok ebben jók voltak. Van egy haverom, aki Sony párti volt sok évig. Megvette a legújabb vízálló sony telefont, hazament és belerakta a mosogatóba este és reggel kivette. Átmentek a teszten. De volt olyan, hogy este bevágta a medencébe nem szomjasan, mondván, hogy hát ez vízálló.... majd reggel kivette, úgy hogy nem ázott be. :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6533) rellif


rellif
senior tag

Nem csak a (közvetlen)víz tesz kárt a készülékben,hanem a magas páratartalom is. (szauna,fürdőszoba)
Nyilván a hideg-meleg esetén is lecsapódik a pára a készülék belsejében és oxidációt is okozhat.
A SIM tálcát kivéve pedig van beázás indikátor. :K

(#6534) niof válasza Mr.Grincs (#6530) üzenetére


niof
addikt

Jó-jó, én sem fürdettem meg a 3 év alatt, csak tudod, ha IP68 a minősítése, és ez szerepel a specifikációjában, akkor annak szó nélkül meg kell feleljen, legalább a garancia idejére. Én itt látom a problémát.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6535) Norbi. válasza niof (#6534) üzenetére


Norbi.
őstag

Simán rá tudják fogni, hogy nem volt a sim tálca bezárva normálisan, stb.

Majd, ha nem lesz sim hely, mint az USA i14-eken, akkor jobb esély lesz erre.

(#6536) niof válasza Norbi. (#6535) üzenetére


niof
addikt

Persze, rá tudják, de ez is csak jogi csűrés-csavarás. Feltételezik a nem rendeltetésszerű használatot. Akkor haverom Samuját miért küldte fel a szerviz bevizsgálásra, hogy megállapítsák, hogy mi történt? Nekik is érdekük volt. Kapott róla jegyzőkönyvet is a cserekészülék mellé, csak mondom. Akkoriban az sem számított olcsó készüléknek, és pont az volt a lényege, hogy IP68, és ez mellett ütésálló is volt. Ez indokolta a vizsgálatot, nem történhetett volna meg a beázás. Ennyiből az Apple is mondhatná azt, hogy OK, beázott, elviszik 2-3 hétre, hogy kivizsgálják mi történt. Felhasználói hiba, szerkezeti hiba, konstrukciós hiba, sérülésből eredő hiba, stb... De ez költség és macera, szegény eppöl, erre nincs kapacitása. Meg még a végén kiderül, hogy igazából nem felel meg a szabványnak, csak marketingfogásnak jó volt.
Szeretem a készülékeiket, de ilyen szempontból tetü egy banda, az ziher!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6537) 7Heads Drago válasza niof (#6536) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Meg még a végén kiderül, hogy igazából nem felel meg a szabványnak, csak marketingfogásnak jó volt.
Mint ahogy az összes többi gyártó is ezt csinálja. A kamera is úgy fejlődik hogy helyben topog sokak szerint? Pedig lenne mit gyúrni rajta. Nem akarok senkit megbántani, de annak idején a Huawei kicsit alájuk rúgott (droidon), most nincs aki rugdossa őket és nem is fejlesztenek semmit se. Az Apple meg ezt a vonalat követi. Meg hát amúgyse volt híres a sok változtatásról. Bezzeg régen nem féltek hozzányúlni a dolgokhoz.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#6538) O.CS


O.CS
aktív tag

Ma én is vettem egy olyen telefont 128-as kivetelben 195-ért.
Remélem vagy 3 évig jó lesz :)

(#6539) Saskakas18


Saskakas18
tag

Sziasztok,

Arra létezik bármilyen beállítás, hogy a híváslistát ne törölje 1-2 hét után? :W

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#6540) Saskakas18 válasza O.CS (#6538) üzenetére


Saskakas18
tag

Cégesem 13as. Hát egetverő különbség nincs a kettő között (én nem tapasztalok, max egy kicsit szögletesebb és pár perccel jobb az üzemidő, de kb. ennyi). A 11 egy nagyon jól sikerült széria. :R

[ Szerkesztve ]

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#6541) esbii22 válasza Saskakas18 (#6539) üzenetére


esbii22
őstag

Nem törli, csak az utolsó 100-at jeleníti meg.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#6542) tboldi válasza Saskakas18 (#6539) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem törli, legalábbis 1000-ig, de csak az utolsó 100-at mutatja mindig. Ha törölsz néhányat, ugyanannyi megjelenik újra a lista alján.

(#6543) O.CS


O.CS
aktív tag

A véleménytekere volnék kiváncsi :)
Ti fizetnétek 20.000Ft +1 év garanciáért?
Van az egy év Apple garancia és ha bolban veszem meg az adott dolgot (óra) és nem magánszemélytől, akkor ugye még van +1 év.Nem tudom eldönteni, mert az a 20-as +1 új szíj :D

[ Szerkesztve ]

(#6544) Saskakas18 válasza esbii22 (#6541) üzenetére


Saskakas18
tag

Nem 100at csak 5 napot. Tehát visszamenőleg hétfőig. Összeszámolva 17 hívás van a privátomon.

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#6545) Saskakas18 válasza tboldi (#6542) üzenetére


Saskakas18
tag

Ha kitörlöm, akkor nem marad semmi. Ma péntek van és hétfőig látom vissza a hívást (5 nap, ami 17 db hívás és ha törlöm, akkor nem hozza vissza régebbit) Ez valami beállítási probléma lehet szerintem, csak nem tudom, hol lehetne megnézni).

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#6546) esbii22 válasza Saskakas18 (#6544) üzenetére


esbii22
őstag

Érdekes nekem a legalsó szeptember 11.e dátum és van pár hivasom :)

összeszámoltam kb 80 hívásom van.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#6547) Pfiucska válasza esbii22 (#6546) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Nekem okt13 es 100db

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#6548) trebrona


trebrona
nagyúr


A jobb felső saroknak gondolom sokan örülnek. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6549) rellif válasza trebrona (#6548) üzenetére


rellif
senior tag

:K ami késik nem múlik...bár továbbra sem értem miért nem kaptuk meg alapból. :F

(#6550) Šolaire válasza rellif (#6549) üzenetére


Šolaire
veterán

Alacsony felbontásra hivatkoztak ha jól emlékszem. Csak meg tudták oldani. :DDD

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.