Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) Szellem. válasza rellif (#6200) üzenetére


Szellem.
nagyúr

És a Pro tokja jó a sima 11-hez is? Mert szerintem van méret különbség. Nekem meg ugye sima 11-hez kéne.

[ Szerkesztve ]

(#6202) tboldi válasza Szellem. (#6201) üzenetére


tboldi
nagyúr

:N

Újabban a Spigennél is láttam bőrtokokat, keress rá, hátha van sima 11-re is.

[ Szerkesztve ]

(#6203) rellif válasza Szellem. (#6201) üzenetére


rellif
senior tag

Sajnos nem. Csak oldalra nyíló tokból van készleten nekik.
Viszont az is jó áron van.

(#6204) rellif


rellif
senior tag

Amúgy a iOS 15.5 másnak nem merül brutálisan?

(#6205) moordavid válasza rellif (#6204) üzenetére


moordavid
aktív tag

Nekem csak az első nap merült telepítés után, de ez normális bármelyik verzió frissítésnél. Egy-két nap és helyre áll. Azóta viszont placebo szinten jobbnak érzem.

"Like tears in rain."

(#6206) rellif válasza moordavid (#6205) üzenetére


rellif
senior tag

Remélem helyreáll.Amúgy érdekes módon google drive és a törölt app-ok folyamatosan futnak a háttérben.
Drive-ot próbaképp töröltem. :U

(#6207) moordavid válasza rellif (#6206) üzenetére


moordavid
aktív tag

Esetleg egy össz app kilövést meg egy újraindítást probálj meg ha egy-két nap alatt nem áll helyre :)

"Like tears in rain."

(#6208) rellif válasza moordavid (#6207) üzenetére


rellif
senior tag

Újraindítást már próbáltam nem sok minden változott. :N
Amúgy elég gyakori probléma a gyors merülés.

(#6209) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Srácok!

Szeretném a segítségeteket kérni egy idegesítő dologban.
Van ugye az AirPlay funkció. Namost, amikor Bluetooth-al összepárosítom az iPhone-t a kocsimmal és átvált az autó a Bluetooth audióra, akkor ez a szerencsétlen telefon, automatán elkezdi lejátszani a legutóbb a telefonon hallgatott zenét. Hogy lehet ezt megszüntetni és egyáltalán ki kérte, hogy nekiálljon automatikusan lejátszani bármit is?
Tényleg ki kell töröljem az összes zenét a telefonomról, hogy ezt ne csinálja? Ezt már androidon is utáltam, itt meg pláne.

Köszönöm a segítséget. :R

(#6210) Tibee86 válasza Szellem. (#6209) üzenetére


Tibee86
veterán

A fejegység beállításaiban nézz körül, mert az lesz a "szerencsétlen" ebben az esetben, nem a telefon.

(#6211) Szellem. válasza Tibee86 (#6210) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi, de megnéztem ott is és nincs benne semmilyen olyan funkció, ami elindítaná automatikusan a lejátszást. A headsetem esetében ugyan ez a helyzet. Összepárosítom és már be is tölt az Apple Music és már rajta is van a zenén, annyi különbséggel, hogy ott nem indul el magától. Nekem ez nem szimpatikus. Majd ha én el akarom indítani, majd akkor induljon el.

[ Szerkesztve ]

(#6212) tboldi válasza Tibee86 (#6210) üzenetére


tboldi
nagyúr

Valoban a csatlakoztatott eszkoztol fugg minden, nalam semmit nem csinal automatikusan, amikor az autora* kapcsolodik. A Skullcandy Dime fules csatlakozasakor viszont a zarkepernyon megjelenik a legutobb hallgatott dal, de nem kezdi jatszani magatol.

*Tunai Firefly-ra pontosabban, egy 2006-os Honda Jazz az alany sima CD-s radioval, en "okositottam fel" utolag.

(#6213) Szellem. válasza tboldi (#6212) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem ebben csak az a fura, hogy lehet, hogy az eszköztől függ, de például a te esetedben, nem hinném, hogy a skullcandy "vezérelné" az iphonet. Szerintem meg pont az IOS gondol egyet és majd helyetted jól ki akarja találni, hogy mit kell csinálni. Tegnap több oldalt átnéztem és sajnos nincs rá megoldás. De egy van, törölni az Apple Musicot. De ezt meg nem akarom.
Én nem szeretem ezt a fajta automatizálást már.

(#6214) rellif válasza Szellem. (#6213) üzenetére


rellif
senior tag

Parancsnok-ban van lehetőség engedélyezni/tiltani funkciókat.
Szerintem meg lehet oldani,hogy ne legyen automatikus zenelejátszás.

(#6215) Hawk02


Hawk02
tag

Sziaztok!
Véleményeteket kérném akkuidővel kapcsolatban.Jelenleg SE2020-t használok,de sajnos rákel töltenem napközben is ,mert nem bírná ki a nap végét. (98% akkuállapot)
Érdemes lehet-e beruházni még erre a típusra.Támogatás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#6216) kutga válasza Hawk02 (#6215) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem már nem.

Let the Zone take me if I am.

(#6217) juve600 válasza Hawk02 (#6215) üzenetére


juve600
nagyúr

szia
nálam két napot vígan elmegy

(#6218) Šolaire válasza Hawk02 (#6215) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia én is SE2020-ról váltottam az üzemidő miatt. Amire nekem kell arra elég, kb másfél két évig lesz nálam addig még bőven kap támogatást szerintem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#6219) Hawk02


Hawk02
tag

Köszönöm a válaszokat,segítséget.

(#6220) g4mer válasza Hawk02 (#6215) üzenetére


g4mer
senior tag

nálam most jött el az idő, 1.5-évesen 87%os akksival, hogy néha már rá kell töltenem napközbne is.

Ébredéskor leveszem a töltőről (6kor), és este rárakom (8-9 között), 25-30%os akksival kb, 3 óra SOT-tal, ami vegyes használat, nem folyamatos nyomkodás eredménye.

Újonnan bírni fogja simán :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#6221) sajog159


sajog159
aktív tag

Sziasztok,

Nem boldogulok magam…
Mostanában naponta 1 you tube felvétel jelenik meg az iPhone11-en és Aple Watchon. Hogy tudok ettől „megszabadulni”? Nem akarom ezeket nézni. Persze le lehet törölni, tudom.

Előre is kösz.

(#6222) niof válasza sajog159 (#6221) üzenetére


niof
addikt

Szerintem ezt rajtad kívül senki nem érti...
Mi is pontosan a problémád?

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6223) sajog159 válasza niof (#6222) üzenetére


sajog159
aktív tag

Értesítési központtol kapok egy üzenetet, ami nem més, mint you tube link. Eddig nem volt. Meg lehet szüntetni? (persze, letörölhetem is)

(#6224) niof válasza sajog159 (#6223) üzenetére


niof
addikt

Nem vagy feliratkozva valami YT csatornára csengettyűvel?
Amúgy a Beállítások-on belül görgess le a legaljára, keresd meg a YouTube-ot, és ott állítsd át az értesítéseket, ha nem akarod, hogy zaklasson.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6225) sajog159 válasza niof (#6224) üzenetére


sajog159
aktív tag

Igen, Látom miről írsz.
(és nem vagyok előfozetve)
Kösz.

(#6226) niof válasza sajog159 (#6225) üzenetére


niof
addikt

Nem előfizetésre gondoltam. Nem csak a feliratkozás gomb van YT-on, hanem ott a csengettyű is. Ha azt benyomod, tolja az értesítést. Nézd meg, melyik csatorna küldi, és nézd meg, hogy nem nyomtad e be a csengőt!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6227) sajog159 válasza niof (#6226) üzenetére


sajog159
aktív tag

YT-m nincs. Azt sem tidom mi ez.

(#6228) sajog159 válasza sajog159 (#6227) üzenetére


sajog159
aktív tag

Az YT a you tube rövidetése, ugye?

(#6229) sajog159 válasza niof (#6226) üzenetére


sajog159
aktív tag

NO ez más kérdés.
Meg lehet nézni valahogy, hogy fel vagyok e íratkozva valami csatornára?

(#6230) sajog159 válasza sajog159 (#6229) üzenetére


sajog159
aktív tag

Úgy sejtem megvan.
1. beíratkozom YT-ra
2. Bal oldalon van "Felíratkozások" sor. Ha arra nayomom, jó sok video vlátható.
3. Jobbra fent van a KEZELÉS gomb. Ha arra klikkelek, megjelennek a Felíratkozás csatornák. Ha és itt lehet LEÍRATKOZNI.

Jó gondolom?

(#6231) tboldi válasza sajog159 (#6230) üzenetére


tboldi
nagyúr

Kérlek, 5 (vagy Prohardver prémium tagság esetén 15) percen belül szerkeszd a hozzászólásodat, ne írj újat! Danke schön!

Illetve ez már nem is a topik témája, ide tessék átfáradni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6232) Tibee86 válasza sajog159 (#6230) üzenetére


Tibee86
veterán

1: Beiratkozni nem tudom mit jelenthet, a youtube nem egy szakkör vagy iskola vagy valami ahova be kell iratkozni.
2: Ott látod igen, hogy milyen csatornákra vagy feliratkozva, videóra nem tudsz feliratkozni.
3. Ott tudsz leiratkozni, de nem kell, az értesítéseket kapcsold ki (bár egyszerűbb szerintem a telefonon/órán kiakpcsolni a youtube értesítéseit), jobb oldalt a harangra kell rányomni, majd a semelyiket kiválasztani. Persze ezt mindegyik csatornánál meg kell csinálnod.

(#6233) juve600


juve600
nagyúr

sziasztok !
iphone aksi fogyasztás :
-este töltőre teszem
-reggel leveszem ugye 100%
-estére mondjuk 50%-on van
-wifi,mobilnet kikapcs
-reggel 40%-on van tehát 10%-ot merül
lehet ezzel valamit csinálni vagy ez a normális ?
-iphone 11, 2 hónapos,aksi 100%-os

(#6234) sajog159 válasza Tibee86 (#6232) üzenetére


sajog159
aktív tag

kösz.

(#6235) juve600


juve600
nagyúr

Sziasztok !
Dinamikus háttérkép mennyire eszi az akksit ?
:R

(#6236) Nozsopo


Nozsopo
friss újonc

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni,hogy a 11-et megvehetem nyugodt szívvel még ma is,vagy inkább már a 12 legyen?Első Almám lenne....
Köszönöm a válaszokat előre is....

[ Szerkesztve ]

(#6237) Coempi válasza Nozsopo (#6236) üzenetére


Coempi
tag

Szerintem a 11 még jó lesz pár évig. Persze, ki mire használja.

(#6238) Laurh válasza Nozsopo (#6236) üzenetére


Laurh
aktív tag

Én is ma vettem pont egy fekete 11-et. ;)

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#6239) Nozsopo válasza Coempi (#6237) üzenetére


Nozsopo
friss újonc

Szia!
Mindennapos,átlag felhasználásra venném.Fotózni szeretek a telefonnal,a magam kedvére.Ennyire használnám.

(#6240) g4mer válasza Nozsopo (#6239) üzenetére


g4mer
senior tag

Mit akarsz fotózni vele? Egy mai csúcstelóval nem vethető össze a fotós képessége, főleg a zoom nagyon rossz. Minden másra tökéletes igazából.

Sic Parvis Magna

(#6241) Nozsopo válasza g4mer (#6240) üzenetére


Nozsopo
friss újonc

Akkor ez nem az én telefonom.Köszönöm a választ.

(#6242) kutga válasza Nozsopo (#6241) üzenetére


kutga
nagyúr

Én már nem venném. Minimum 12-t.

Let the Zone take me if I am.

(#6243) rellif válasza Nozsopo (#6241) üzenetére


rellif
senior tag

RAW nem opció? Ha szeretsz fotózni...
Amúgy szerintem is minimum 12.

(#6244) Sgr_A válasza kutga (#6242) üzenetére


Sgr_A
addikt

Én nem venném a 12 ez helyett akkor már inkább a 13

[ Szerkesztve ]

(#6245) Laurh


Laurh
aktív tag

Érdekelne, hogy csak azért nem vennétek meg már többen napjainkban a készüléket, mert egyszerűen van jobb vagy esetlegesen-időszakosan előforduló anomáliák miatt mondjátok ezt?

Jelen pillanatban akinek fontos tényező az ár-érték arány és nem akar 300k-t kipengetni, a korábbi modellek közül úgy gondolom a 11 az még egy élhető modell lesz 2-3 évig biztosan. :R

+1: Van aki napjainkban kevésnek érzi a készüléket valamilyen téren?

[ Szerkesztve ]

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#6246) g4mer válasza Laurh (#6245) üzenetére


g4mer
senior tag

Aki iphone-t akar venni, és nem akar kifizetni akkora összeget , annak mindenképp opció lehet. 3 éves konstrukció lesz szeptemberben, ami iphone kategóriában is már belép lassan az öregkorba :D
Viszont használtan eléggé jó vétel már, konkrétan 120ért kapsz egy nagyon jó állapotút.

Kevésnek, mint említettem, csak a kamra zoom képességét érzem (de ez újkorában is gyengébb volt már, mint a riválisoké).

Sic Parvis Magna

(#6247) Šolaire válasza Laurh (#6245) üzenetére


Šolaire
veterán

Én pont ezért vettem meg. Nem akartam annyit kiadni egy telefonért meg SE után kellett a nagyobb üzemidő. Használom mindenre waze, fotó stb nem érzem lassúnak az én igényeimnek megfelel. Persze egy 12,13 jobb lenne meg is tudnám venni de annyit nem szeretnék kiadni egy telefonért ezért választottam a 11-et. Ár érték arányba még most jó telefon szerintem. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#6248) niof válasza Laurh (#6245) üzenetére


niof
addikt

Én megjelenés után vettem meg, érzésre már gyengült az akksija, de ennyi. Minden app pikk-pakk megy rajta, nem érzem, hogy bármiben hátrányban lennék vele. Kollégámnak van egy 13 minije, de mikor megtapiztam, olyan horror különbséget nem éreztem. Persze kicsit fürgébb, de hát 2 generációval újabb is. Ettől függetlenül, én elgondolkodnék az újabb modelleken, de lehet csak azért, mert az enyém 3 éves lesz, nem biztos, hogy azért mert nem érné meg most is. Pláne tudva azt, hogy a 2016-os SE-nek csak most szűnik meg a supportja, ami azért elég durva! Szóval lehet, hogy ez még 3 évet simán kihúz az Apple-nél is.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6249) Šolaire válasza niof (#6248) üzenetére


Šolaire
veterán

Én 2 évig akarom használni a 11-et és utána beruházok egy 13-ra. Kíváncsiságból elindítottam a genshin-t. Brutál mit ki nem hoznak már egy telefonból pár éve el se hittem volna. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#6250) Damos válasza Šolaire (#6249) üzenetére


Damos
tag

"Én 2 évig akarom használni a 11-et és utána beruházok egy 13-ra"

Dettó. 4 hónapja vettem újonnan a 11-et és minimum 1,5 évre tervezek vele. Utána megveszem a 13-at, ami addigra a 11-hez hasonlóan emészthető áron lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.