Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) sphe válasza lmno (#6850) üzenetére


sphe
senior tag

Megint túlzással próbálsz érvelni, de semmi baj :)
A te logikád alapján lehetne bárki ironikus hogy, persze ezen a fórumon van az igazság.
Léteznek különböző felhasználói tapasztalatok, és írtam hogy nem tudjuk, te sem tudod biztosan, ezért azt állítani, hogy hülyeség = hülyeség :))
A te szavadnál jobban hiszek annak, amikor a szemem láttára hasonló aksi max kapacitással hamarabb merül vagy akad a frissített régi telefon ugyanolyan terhelésen.

(#6852) lmno válasza sphe (#6851) üzenetére


lmno
őstag

És mi alapján dönti el az Apple, hogy a szomszéd Józsi iPhone 11-esét be kell lassítani, az enyémet meg nem?
Olyat el tudok képzelni, hogy a feltelepített 20-30 appból még van amelyiket nem optimalizáltak rendesen az új rendszerre és emiatt lehetnek akadások, de ennek nincs köze az Apple-höz, meg a szándékos belassításhoz.
Ha az akksi miatt lassul be, azt pedig (most már) jelzi a Battery Health alatt, és egy cserének meg kell oldania.

(#6853) moordavid válasza sphe (#6845) üzenetére


moordavid
aktív tag

iOS 16.2 mióta kijött. Semmi röcc vagy döcc, fluid a rendszer.

"Like tears in rain."

(#6854) rellif


rellif
senior tag

Frissítek én is mindig amikor elérhető egyből. Lassulásnak nyoma sincs.

(#6855) juve600


juve600
nagyúr

Nálam az appok nem frissültek mostanában (Gmail ,Facebook ,Messenger ,stb )

(#6856) niof válasza juve600 (#6855) üzenetére


niof
addikt

Az már régen is úgy volt, de talán az iOS 14 alatt szaladt el velük a ló ezen a téren. Én kb. hetente egyszer megnyitom a Store-t, és megnézem, hogy manuálisan talál e frissítést. Hát, elég szomorú, hogy néha van 2-3 hete! "beragadt" frissítés, amit magától nem csinál meg, amikor töltőn van, és a többi appot meg gond nélkül lefrissíti. Illetve, épp mikor milyenje van.

Más
Amúgy van gond a 16.2-vel. Apámnak lejárt a bankkártyája, cserélni kellett. És ugyebár ilyenkor mindenhol be kell állítani az újat, az App Store-ban is külön. (Ezt meg inkább hagyjuk is. Nem is értem, ha a tárcában hozzá van adva, miért kell külön megadni? :U Na mindegy...)
Na most ott a csere elvileg úgy van, hogy a kis piktogramra kell bökni, majd a következő oldalon a nevedre, és elvileg így jutsz tovább. Apámnál feljön egy hófehér üres ablak. Csak abból jöttem rá, hogy itt valószínűleg az ujjlenyomatát kéri, mert megnéztem a saját telómon mi történik. Nálam is egy üres oldal jön fel, majd kis szünet után Face ID olvasás történik. De apám SE-jén csak egy tök üres oldal van, honnan kéne azt tudnia az embernek, hogy ott most azonosítani kellene, ha nem lát semmit? Csak mondom...

Szóval azért néha van az úgy, hogy az Apple is beletenyerel a szarba. És sajnos egyre gyakoribb náluk is az a felfogás, hogy ilyenkor nem kezet mosnak, hanem szétkenegetik a felhasználók arcocskáján. :(((

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6857) kutga válasza niof (#6856) üzenetére


kutga
nagyúr

El kellene engedniük a minden évben kötelező főverzió váltást és inkább a meglévő bugok javítására kellene koncentrálni mert ahogy egyre több az apple eszköz, úgy ágazik szerte a figyelem. Vannak olyan régi bugok amiket szerintem már nem is fognak javítani.

Let the Zone take me if I am.

(#6858) niof válasza kutga (#6857) üzenetére


niof
addikt

Pl.? Tényleg érdekel. Akár priviben is, ha a TG-t zavarja.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6859) tboldi válasza niof (#6858) üzenetére


tboldi
nagyúr

Jöhet ide is, amíg kapcsolódik a telefonhoz és nem megy át személyeskedő vitatkozásba. :)

(#6860) niof válasza niof (#6858) üzenetére


niof
addikt

Tessék, erről beszéltem, ma jan. 12-e van.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6861) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Segítsetek pls. Hívásátirányítás miért nem működik? Beírtam a számot, de mégse működik, azt mondja nem létező szám a hívásnál.
A másik, hogy a wifi hívást hogy tudom bekapcsolni? Neten a videókban azt mutatja, hogy a telefon beállítások között van, de nekem ott nincs :(

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6862) Sgr_A válasza MikeWazowski (#6861) üzenetére


Sgr_A
addikt

Melyik szolgáltatónál vagy?
mert szerintem csak a tkomnál van wifi hívás

(#6863) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Jah, azt nem tudtam. De Voda amúgy.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6864) rellif válasza MikeWazowski (#6861) üzenetére


rellif
senior tag

Aktívvá válik a hívásátirányítás? Szolgáltatatói szinten is engedélyezve van? Esetleg meg lehetne próbálni más számra irányítani a hívást.

(#6865) MikeWazowski válasza rellif (#6864) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Aktív a szolgáltatás, de akkor valszeg a szolgáltatónál nincs. Minden esetre köszönöm!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6866) Zitta válasza kutga (#6857) üzenetére


Zitta
őstag

És nyugodtan elég lenne ha kétévente okádnának ki magukból új készülékeket - a főverzióval párhuzamosan! :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6867) g4mer válasza Zitta (#6866) üzenetére


g4mer
senior tag

De akkor nem lehetne dollármilliárdokat keresni úgy, hogy jóformán ugyan azt adják el újra :(

Sic Parvis Magna

(#6868) tboldi


tboldi
nagyúr

Tölthető a 16.3!

(#6869) rellif válasza tboldi (#6868) üzenetére


rellif
senior tag

Az ébresztés widget-et még mindig nem sikerült megcsinálniuk.
A fekete művészek által tervezett téma sem fogott meg igazán.

(#6870) O.CS válasza tboldi (#6868) üzenetére


O.CS
aktív tag

Mi ez a feka történelem, meg hónap....Ne már!

(#6871) tboldi válasza O.CS (#6870) üzenetére


tboldi
nagyúr

Van az a közösség, akinek ez sokat jelent. ;)

(#6872) g4mer válasza tboldi (#6871) üzenetére


g4mer
senior tag

Főleg bizonyos amerikai államok apple storejainak kiürítésénél ;]

Én amúgy fürgébbnek érzem most a rendszert, bár az időjárás widget még mindig instabil

Sic Parvis Magna

(#6873) niof


niof
addikt

Azért a Safarit nem sikerült kijavítaniuk. Itt a PH!-n a legzavaróbb, hogy állandóan rossz poziban jeleníti meg az oldalakat. Legalábbis nálam. Konkrétan arról van szó, meg van nyitva egy lapon a fórum, mindegy, hogy melyik téma, elolvasom a friss hsz-kat, és elteszem a telefont. Mondjuk egy óra múlva előveszem, hogy ránézek, ráfrissítek, és akár van új bejegyzés, akár nincs, nem ott marad az oldal, ahol volt (értelemszerűen az utolsó elolvasott bejegyzésnél), hanem random pontokra elugrik az oldalon belül. Ha mondjuk be volt zárva, és újra megnyitom, újratölti az épp aktuális lapot, és ugyanezt csinálja. Ez a jelenség kb. a 16-al kezdődött, vagy a 16.1-el. Előtte úgy működött, ahogy kell(ene most is), pontosan ott maradt, ahol az utolsó megnyitáskor volt, és ha volt friss bejegyzés, az lefelé jelent meg ahhoz képest, ahol álltam. Más oldalakon is csinálja, de mondjuk egy hírportálon kevésbé zavaró, hiszen úgyis a friss dolgokat olvasnám, és mindenképp ráfrissítek a weblapra. De itt baromi idegesítő... Még mikor elkezdte ezt a hülyeséget, próbáltam törölni a cache-t, meg ilyesmi, de nem változott semmi, szóval nem az a baja... :(((

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#6874) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv, van egy WiFi 6os routerem, de úgy látom hogy csak a 2.4 ghz hálózatra csatlakozik, nem az 5ghz-re. Hogy tudom arra csatlakoztatni a telefont?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6875) esbii22 válasza MikeWazowski (#6874) üzenetére


esbii22
őstag



Nálunk külön tudok csatlakozni a simára (legalul) tv csak azt tudja, laptop Xbox meg a telo az 5ghz-esen van (legfelső)

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#6876) zeeland66


zeeland66
tag

Sziasztok
Kérdésem a következő, működik úgy a telefon ,hogy a fizikai sim és az e-sim különböző készülékekben van? Konkrétan a fizikai sim lenne a munkahelyen használt, nem kell rá vigyázni annyira, kategória. Az e sim pedig az Iphone 11-ben. Voda előfizetés ugyanaz a szám.
Előre is köszönöm.

(#6877) xviktorx válasza zeeland66 (#6876) üzenetére


xviktorx
tag

Tudomásom szerint ha van e-sim akkor nem fog működni a fizikai ( aminek ugyan az a száma mint az e-somnek ).

[ Szerkesztve ]

(#6878) rellif válasza zeeland66 (#6876) üzenetére


rellif
senior tag

Yettelnél ahogy megigényeltem az üzletben az eSIM-et
a fizikai kártya egyből inaktív lett.

(#6879) aujjobba válasza tboldi (#6871) üzenetére


aujjobba
addikt

Errol mindig ez a video ugrik be.

(#6880) Ernesst válasza zeeland66 (#6876) üzenetére


Ernesst
aktív tag

A Telekomnál létezik ilyen szolgáltatás MultiSIM néven: 2 külön SIM-mel használhatod ugyanazt az előfizetést. A két SIM pedig tetszőleges típusú lehet: 2 fizikai, vagy 1 fizikai, 1 eSIM, vagy akár 2 eSIM is. Más szolgáltatónál azt hiszem, jelenleg nincs ilyen.

(#6881) zeeland66


zeeland66
tag

Köszönöm szépen a válaszokat, igazából nekem elég lenne ha így működne: Munkaidőben a melós telefonon érjenek el(I11 addig repülőben)munkaidő végén melós telefon repülőbe, I11 visszakapcsol. Ez a megoldás működő képes lehet?

(#6882) kutga válasza zeeland66 (#6881) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem. :)

Let the Zone take me if I am.

(#6883) zeeland66 válasza kutga (#6882) üzenetére


zeeland66
tag

Köszönöm, szomorú vagyok.Pedig logikusnak tűnt.

(#6884) esbii22 válasza zeeland66 (#6883) üzenetére


esbii22
őstag

Egyáltalán nem logikus amit gondolsz. Írták a megoldást, telekomnál van multiSIM.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#6885) esbii22 válasza zeeland66 (#6881) üzenetére


esbii22
őstag

Bár nekem ez egy kicsit zavaros. Egy számod van, és azon ér el a család és a barátok? Meg ugyanez a számod a céges is? Tehát munkaügyben is ezen keresnek ? És azt akarod ezzel, hogy munkaidőben csak munkaügyben hívjanak és addig senki ne érjen el a családból? Munkaidő után ugyanez csak fordítva.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#6886) bodorjanos válasza esbii22 (#6885) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Ha jól értem azt szeretné, hogy legyen egy melós telefonja is a 11-es mellé. A melós van vele napközben, amiért nem kár, ha megsérül és amikor lerakja a lantot, akkor az 11-est veszi magához. Néha én is ha olyan melót végzek, sajnálom a szifont magamnál tartani. Még előtte a kis SE is zuhant le 3 méterről, mert létrán egyensúlyoztam éppen. Akkor az megúszta szerencsére :) A cél szerintem az lenne, hogy egy számon mindkét telefon elérhető legyen, csak napközben az egyik telefont van nála, munka után a másik.
Én is vodás vagyok, nekem is volt ilyen elképzelésem, de ahogy a többiek is írjak, t-nél van rá lehetőség, vodánál nem, ennyi sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#6887) pcnet válasza bodorjanos (#6886) üzenetére


pcnet
addikt

Lehet ostoba kérdés, de az iPhone miért szifon? Sok helyen olvasom, de tényleg nem tudom. Bocsi a tudatlanságomért. :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#6888) bodorjanos válasza pcnet (#6887) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Jó kérdés :D
Szerintem az iphone->ifon->szifon lehet az oka, de ki tudja, én erre gondolnék ;)

(#6889) tboldi válasza pcnet (#6887) üzenetére


tboldi
nagyúr

Amiért a Suzuki WagonR+ vagyonőr. :D

(#6890) zeeland66 válasza bodorjanos (#6886) üzenetére


zeeland66
tag

Köszönöm, igen, jól látod. Egy ilyen megoldást szeretnék. Akkor marad a T, úgyis akartam váltani. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

(#6891) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv, nálam nem működik a skyshowtime app. Folyamatosan hibát ír ki. Vki próbálta már?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6892) xviktorx válasza MikeWazowski (#6891) üzenetére


xviktorx
tag

Nálam hibátlanul működik.

(#6893) MikeWazowski válasza xviktorx (#6892) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm hogy megnézted. Nem tudom nálunk mi lehet, újratelepítés után se működik....

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6894) linuxmegtux


linuxmegtux
csendes tag

Érdekelne, hogy megéri-e Iphone 11 készüléket vásárolni 2023-ban? Meddig kap még ez a széria támogatást?

(#6895) kutga válasza linuxmegtux (#6894) üzenetére


kutga
nagyúr

Valami jó akcióban szerintem igen. 2-3 év még benne van.

Let the Zone take me if I am.

(#6896) Ance válasza kutga (#6895) üzenetére


Ance
őstag

A 2015-ben megjelent 6S támogatása idéntől, vagy valamikor 2022-ben szűnt meg tudtommal. Így már tudsz számolni.

(#6897) moordavid válasza linuxmegtux (#6894) üzenetére


moordavid
aktív tag

Simán megéri. 3 év még biztos lesz új rendszer rá.

"Like tears in rain."

(#6898) Dodgedart válasza linuxmegtux (#6894) üzenetére


Dodgedart
csendes tag

Lányom karácsonyra kapott egy 11-est, én magamnak három hete vettem egyet. Nekem van egy 2016-os SE, az pár hete is kapott frissítést, igaz a 16-ost az már nem kapja meg. Ahogy előttem is írták kb 3 év frissítés benne van még. Amúgy meg fasza telefon.

[ Szerkesztve ]

(#6899) Mr.Grincs válasza linuxmegtux (#6894) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Megéri vásárolni. Nem fogsz csalódni. De én javaslom a 128 GB-os tárhelyes készülék vásárlását. Újonnan akár vagy olyat amire van hivatalos gari. :K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6900) Startech


Startech
csendes tag

Sziasztok.

Két fizikai sim rakható ebbe a a telefonba? Vagy az egyiket csak esimként lehet használni?

A költözés androidról mennyire problémás? főleg naptár, címjegyzék, office360, outlook ilyenekkel jó volna jó zökkenőmentesen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.