Hirdetés

2019. október 16., szerda

Gyorskeresés

(#1) icemad

icemad
(addikt)

Még mindig nagyon tetszik. Remélem a következő részre nem kell heteket várni. :))

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#2) Meggyi001 válasza icemad (#1) üzenetére

Örülök, hogy még mindig tetszik. :R Max pár napot, mert megoldom valahogy.Máshogy.

»» Xiaomi • Redmi Note 5 4/64 «« »» Huawei P20 Pro «« »» LG G2­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#3) PistiSan

PistiSan
(addikt)

Nekem is tetszik, várom a folytatást Will:)

(#4) Meggyi001

:R ... Rövidesen (egy 4-5 hét ;] ) viccöltem

»» Xiaomi • Redmi Note 5 4/64 «« »» Huawei P20 Pro «« »» LG G2­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#5) főnix1999

főnix1999
(aktív tag)
LOGOUT blog

Folytatást... MOST!

Gyümölcs lettem a sok édesség után. iPhone 5C

(#6) PistiSan válasza Meggyi001 (#4) üzenetére

PistiSan
(addikt)

Egyébként a hossza pont megfelelő, nem túl rövid, de nem is túl hosszú, pont elég a terjedelme, fordulatos.

(#7) Meggyi001 válasza főnix1999 (#5) üzenetére

Nemsokára, ígérem :K

(#6) PistiSan: Igen, ezért is szeretem a novella műfajt. :)

(#8) Meggyi001

Kedden este 20:00-kor lesz szerkesztve a novella, és beletéve folytatólagosan az ötödik rész.

(#9) icemad válasza Meggyi001 (#8) üzenetére

icemad
(addikt)

Olyan soká? :O

;]

(#10) Meggyi001 válasza icemad (#9) üzenetére

Jó, hát azért ez mégsem 4 hét :), 3 nap. :P

[ Szerkesztve ]

(#11) icemad válasza Meggyi001 (#10) üzenetére

icemad
(addikt)

Gyanítom, kedden este 8-kor letérdel majd a Logout szerver... ;)

(#12) Meggyi001 válasza icemad (#11) üzenetére

Ez jó :D :D :D :D

(#13) főnix1999 válasza Meggyi001 (#12) üzenetére

főnix1999
(aktív tag)
LOGOUT blog

Nem azért, de egy könyvet elolvasnék így min 600 oldallal. :D :))

Gyümölcs lettem a sok édesség után. iPhone 5C

(#14) Egon

Egon
(nagyúr)

Ezt már olvastam hetekkel ezelőtt, amikor még egyben volt kirakva...
Remélem kedden a teljes sztori kikerül, mert könyvet sem úgy olvasok, hogy a közepén tartva napokra-hetekre félreteszem... :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#15) Lalikiraly

Lalikiraly
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Hát ez nagyonjó. :C :R
Alig vártam, hogy megjelenjen :D
Nagyon várom a folytatást. :DD

Lalikirály nem szép ember, de gavallér! Uram, ön emberként van nyilvántartva? Ö Nem husos fagyi vagyok.

(#16) Meggyi001

(#13) főnix1999 + (#14) Egon:

Igazatok van. Nem direkt alakult így. Kedden jön az ötödik fejezet (4 oldalas kb), az első könyv lezárása. A második könyv pedig majd 1-2-3 héten belül, ahogy elkészül, és egyben! Az kb 3-4 rész lesz, kb 6--10 oldal. És úgy gondolom, hogy izgalmasabb lesz, mint az első könyv.

(#15) Lalikiraly
:) :R Kedden 20:00.

[ Szerkesztve ]

(#17) Meggyi001

Nem tudom, hogy mutassak e egy képet a második könyvből, ahogy éppen készül egy szereplőről egy kép.....5 igenlő válasz esetén mutatok egy képet....

Nevezhetjük Trailer-nek is....

[ Szerkesztve ]

(#18) icemad válasza Meggyi001 (#17) üzenetére

icemad
(addikt)

Igen

(#19) Meggyi001 válasza icemad (#18) üzenetére

1 igen, júj de izgi :D

(#20) icemad válasza Meggyi001 (#19) üzenetére

icemad
(addikt)

1 igen három és fél óra alatt szerintem jó eredmény. :)

(#21) Meggyi001 válasza icemad (#20) üzenetére

:D az. Jóvan, itt azért kevesen járnak, és vasárnap is van, anyósnál húsleves és rántotthús .....kaja kóma van sok embernél most :)

(#22) icemad válasza Meggyi001 (#21) üzenetére

icemad
(addikt)

Pontosan. :K
Én is vodkázok meg sörözök, pedig tanulnom kellene a továbbképzésre. De kapják be!

(#23) Lalikiraly

Lalikiraly
(őstag)
LOGOUT blog (1)

25 IGEN :D

Lalikirály nem szép ember, de gavallér! Uram, ön emberként van nyilvántartva? Ö Nem husos fagyi vagyok.

(#24) Meggyi001 válasza Lalikiraly (#23) üzenetére

Na, akkor kátto:)

(#25) Lalikiraly válasza Meggyi001 (#24) üzenetére

Lalikiraly
(őstag)
LOGOUT blog (1)

NEM! 26 :C

(#26) Meggyi001 válasza Lalikiraly (#25) üzenetére

Kicsit még várunk :)

Ezt a képet te csináltad? [link] Mert ha igen, nehogymár ilyen helyeken mászkálj, durva azért ;] ;]

(#27) Lalikiraly válasza Meggyi001 (#26) üzenetére

Lalikiraly
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Ezt a konkrét képet pont nem én csináltam de van száz másik róla amit én :D

(#28) misi1989

misi1989
(csendes tag)

Igen

(#29) Meggyi001 válasza misi1989 (#28) üzenetére

Három, köszi :R

(#30) alcsa válasza Meggyi001 (#29) üzenetére

alcsa
(senior tag)

Igen :K

(#31) Meggyi001 válasza alcsa (#30) üzenetére

4, húh, :D

(#32) haxiboy válasza Meggyi001 (#16) üzenetére

haxiboy
(addikt)

Már nagyon várom a folytatást. Munka közben jó kis kikapcsolódás, szó szerint mintha ott lennék mellettük mint megfigyelő. :D

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#33) Meggyi001 válasza haxiboy (#32) üzenetére

:D :D :D

(#34) lajosdani2

lajosdani2
(csendes tag)

IGEN!
Nagyon jó volt ez a két rész is! :)
Alig várom a többit is. Tényleg bele tudja élni magát az ember olvasás közben.

Én mondjuk pár dolgot másképp csináltam volna a főhős szerepében - óvatosabb lettem volna. Bár ez nyilván műfaji adottság is, hogy nem lehet sokáig húzni, ezért hamar teríteni kell a lapokat. :)
De ez, hogy átérzem a helyzet súlyosságát, szintén amellett szól, hogy eszméletlen jól meg van írva a sztori.

Így tovább!

(#35) Meggyi001 válasza lajosdani2 (#34) üzenetére

5, ettől féltem, hogy meglesz az 5 :D :D

###############################################

Bakker, micsoda dicséretek! Ejha... :R

1-2 órán belül akkor felteszek egy kis érdekességet....

[ Szerkesztve ]

(#36) lajosdani2 válasza Meggyi001 (#35) üzenetére

lajosdani2
(csendes tag)

"A sikereid áldozata vagy, Tripla X" :D

(#37) e-newsee válasza Egon (#14) üzenetére

e-newsee
(őstag)

Jó neked, hogy egyben le tudsz nyomni egy egész könyvet... :U
Én kajaszünetekben olvasok ebéd közben telón. Úgy nem megy olyan gyorsan, és volt, hogy több napig felé sem néztem, mert nem értem rá.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#38) Lalikiraly válasza lajosdani2 (#36) üzenetére

Lalikiraly
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Ott a pont.
Köszönöm. Rögtön jobb napom lett :DD

:C

[ Szerkesztve ]

(#39) Bale_E

Bale_E
(őstag)

Nagyon jó. Várom. :R

https://www.twitch.tv/m0h0senator // Cyberpunk 2077 - 2020/04/16

(#40) Lalikiraly válasza Meggyi001 (#35) üzenetére

Lalikiraly
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Viccelsz?

Sose nagyon olvastam könyvet
De ez annyira jó. Totál előttem vizuálisan az egész. Minden tiszteletem!

A végére rakj majd Copyright jelet :D

(#41) Meggyi001

Ez jó srácok, nem kaptam még ennyi dicséretet sehol. Még a pszichiátrián sem ;] :P .

Holnap este 20:00-kor érkezik az ötödik és egyben az első könyvet lezáró fejezet, a mostani 3.-4. rész folytatásaként, beleszerkesztve. Figyelem! Spoiler veszély! Aki nem kíván részleteket tudni a második könyvből, csak ha már elolvasta az első könyv befejezését, az nem nézze meg a következő trailert.

A kép elárulhat egy esetleges:

• Helyszínt

• Időbeli elhelyezkedést
• Szereplőt/mellékszereplőt
• Cselekményt

Második könyv, első fejezet, trailer kép egy jelenethez. És ahogy a képek készülnek. ©

[ Szerkesztve ]

(#42) icemad válasza Meggyi001 (#41) üzenetére

icemad
(addikt)

Gyermekkoromban volt nagy divatja a kaland játék kockázat könyveknek. Neked ilyeneket (is) kellene írnod. Ha esetleg nem ismernéd, akkor irány egy antikvárium. :)

(#43) Meggyi001 válasza icemad (#42) üzenetére

Azt hiszem, hogy egy két osztálytársamnak mintha lettek volna ilyen könyvei....de nekem sajnos nem. :)

(#44) Barthezz2

Most értem csak el az olvasásig. Jöhet a next :))

Everybody lies.

(#45) Meggyi001 válasza Barthezz2 (#44) üzenetére

Jó későn:)

(#46) DigitXT válasza Meggyi001 (#43) üzenetére

DigitXT
(nagyúr)

Annál már csak a kaland-játék-paródia a jobb, pl. a Tök(él)etlen katona "sorozat":DDD
Szerk: vki megcsinálta az online verzióját? WOW! Ha igaz, akkor jó szórakozás(t)!

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/RKbodyfitness

(#47) icemad válasza DigitXT (#46) üzenetére

icemad
(addikt)

Assziszem... :DDD Oroszlánszagú Richard, meg az öreg fogatlan Corvinus. :D

(#48) Meggyi001

Úhhh, ma este kell kitegyem az ötödik/befejező részt? Akkor gyorsan meg kell írnom ;] :P

(#49) Bale_E válasza Meggyi001 (#48) üzenetére

Bale_E
(őstag)

bizony holnap a reggeli mellé legyen valami olvasni való :)

https://www.twitch.tv/m0h0senator // Cyberpunk 2077 - 2020/04/16

(#50) Meggyi001 válasza Bale_E (#49) üzenetére

Kész van ám, csak várom az estét :B

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.