Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sidaries


Sidaries
őstag

Tudom hogy történelmileg és politikailag nem korrekt. Sok a sztereotípia meg ilyenek. Nem akarok ezzel az írással befolyásolni, csak szórakoztatni.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#2) CimbiX válasza Sidaries (#1) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Szia!

Hat, nalam a szorakoztatast elerted, az bizta- föleg a vegen nevettem egy nagyon politikailag inkorrektet! :DD

Ha meg egy karikaturaval is kiegeszitetted volna... :DDD

(#3) Sidaries válasza CimbiX (#2) üzenetére


Sidaries
őstag

Áááá, már ezért is lehet hogy tiltakozni fognak. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#4) Samus


Samus
addikt

a szorakozás megvolt. már az elején jót röhögtem (va valamid? sor bor, pálinka? :D), a vége picit komoly lett, de érdekes és mókás írás. gratulálok :R

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) twollah


twollah
nagyúr

Dzsihád szo jelentese, hogy egy kicsit a kepben legyunk.

(#6) Sidaries válasza twollah (#5) üzenetére


Sidaries
őstag

Ezért írtam hogy nem éppen korrekt. Viszont szerintem mindenkinek lejött mit akarok írni.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#7) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Három évig húzta. A követőit meg megnézheted. Már áldozzák is be magukat. Adj nekik ezer évet aztán megnézheted mi lesz belőle. Nem az amit tanított az biztos. Lesz itt vér annyi hogy öröm lesz nézni."

Mióta hintem ez mindenfele :( Már nem azért hogy tőlem loptad mert tutira nem, csak hogy sajnos igaz :-( "

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#8) Sidaries válasza hcl (#7) üzenetére


Sidaries
őstag

Nem feltétlenül ezzel kell a teljes egyházat azonositani. Úgy mint a mohamedánokat sem a dzsiháddal, de tényleg van benne igazság.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#9) kai_sehmet


kai_sehmet
csendes tag

Gart az íráshoz! Szerintem nagyon jó lett. Amúgy meg a csudába a politikai és egyéb korrektséggel. Így jó.

csak szubjektív véleményt írok, nem biztos hogy így is van, csak így gondolom... :) "Az egyetlen baj a semmittevéssel, hogy sohasem tudod mikor végeztél."

(#10) hcl válasza Sidaries (#8) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát, fejétől bűzlik a hal.
Az arabok sem akarnának minden keresztényt kiirtani, csak azt sulykolták beléjük. Ellövöldöznének a sivatagban magukban de nem lőnének le senkit.
Nyilván a keresztények sem irtották volna ki az indiánokat ha nincsenek "okos" vezetőik.
Persze nem általánosítok, és nem is szoktam senkit megvetni a vallása miatt.

Mutogatni való hater díszpinty

(#11) Picco


Picco
addikt

koszi az irast, nagyon tetszett :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#12) whiz válasza Sidaries (#1) üzenetére


whiz
aktív tag

Ááá ez nagyon jó! :D
Nem kell senkinek megsértődnie rajta, csak röhögni, aztán kész, szerintem vicces :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#13) marcee válasza Sidaries (#1) üzenetére


marcee
addikt

Én majd' be tojtam, szóval részemről sikerült! :C

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.