Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131) unskillful válasza tlala (#127) üzenetére


unskillful
tag

Nem sajnos még nem... Kukksteve azt írta, hogy ha minden jól megy, akkor jövő hét hétfőre a kezemben lehet.. Csak már nem bírok magammal, és naponta olvasom az összes külföldi Collpad F1 fórumot, és amikor találok valamit, amiről úgy gondolom, hogy hasznos lehet, azt megosztom veletek :)

@Hungobungo: Sajnos máshol is olvastam ezt a problémát "In Official Beta Rom 029 Lite can't open DATA USAGE. It crashs, any idea?" és még nem olvastam róla, hogy valaki meg is tudta volna oldani...Egyébiránt nekem 5 különböző 029-es Rom van letöltve: 0608huanting, 0608huanting Lite, 0609jd, 0523 Stock, 0522 Official Ha megjön a telefonom, akkor szívesen segítek a tesztelésben, mivel a felsoroltakon kívül 13 különböző Rom-ot szedtem már le hozzá (AOSP, Wibe, Color Os, Fun Touch, Lewa, Miui, Baidu...)

Csak érdekességképpen: az eredeti 015-ös Stock CoolLife Ui még multilanguage verzió volt.Lehet, hogy későn írtam de segíthet a magyarításban.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.