Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Hrabci válasza Hrabci (#700) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Nu, meg is találtam a Mentés alkalmazásban..

(#702) Fater38 válasza unskillful (#699) üzenetére


Fater38
csendes tag

Szia!

Nagyon jó lett a rom,pár észrevételem azért van.
Nálam alapból nm volt billentyűzet,Swiftkey telepítése megoldotta a gondot.Most tesztelem a romot,Pl. a Biztonság-Teljesítmény menüpontnál az alsó sor (Ütemezés) le van vágva,ez az eredeti romnál is ilyen lehetett?A harmadik oldalon a piros ikonos kínai alkalmazás mi lehet?Valami áruház?Szerinted jegelhető?Egyébként nagyon jó lett :C -hívásom nem volt még :) de remélem nem lesz gond.

(#703) Hrabci válasza unskillful (#699) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Halihó, felpakkantottam, de valami nem kerek... A billentyűzeten túl hiányzik az mitools meg a keretrendszere és a témákban xiaomi fiókot akar csináltatni..

(#704) Fater38 válasza Hrabci (#703) üzenetére


Fater38
csendes tag

A beállítások-Minden beállítás-Stock Settings menűpontban van a WSM Tools Framework ott tudod bekapcsolni és újraindítás után működik. :)) Pont ott tartok én is. :C

[ Szerkesztve ]

(#705) Hrabci válasza Fater38 (#704) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Thx, közben beugrottam, unskillfull írta is...

(#706) Fater38


Fater38
csendes tag

Sajnos a szolgáltató logók közt nem találom a mieinket,eddig meg voltak. :O

(#707) unskillful


unskillful
tag

Hát sorry sajnos a gyári billentyűzet valószínűleg áldozatul esett a nagy "tyúkláb" irtó hadműveletemnek :DDD
A piros ikon tutira jegelhető/eltávolítható, mert nálam (már) nincs meg és működik.

@Fater38: amit írtál Biztonság - Teljesítmény menüpont... na ilyet nem is találok..

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#708) Fater38 válasza unskillful (#707) üzenetére


Fater38
csendes tag

Nem menüpont.A Főképernyőn van,a biztonsági központ(gondolom).Viszont a Mi-tools újabb verzióját nem tudom telepíteni,ütköző aláírású azonos nevű csomag blablabla, hiba van.

(#709) Hrabci válasza Fater38 (#708) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Én meg kapok minden ujrainditas után egy smst egy 30as számról valami szám és betűsorral... A vodas számomra...

[ Szerkesztve ]

(#710) Fater38 válasza Hrabci (#709) üzenetére


Fater38
csendes tag

A MiCloud alkalmazásban,ha be vagy regisztrálva,kapcsold ki az eszköz keresése opciót és a MiCloud üzeneteket is.(Mondjuk és a hívásnapló és a névjegyek kivételével mindent kikapcsoltam.
A legnagyobb bánatom a logók hiánya :((( Tetszettek ott az állapotsávon.

[ Szerkesztve ]

(#711) unskillful


unskillful
tag

A Mi tools-t tényleg nem engedi frissíteni, majd ezen még dolgozom egy kicsit, de lehet, hogy wsm tools-ostul kell majd cserélni. Mindenesetre ne próbáld meg eltávolítani, mert utána sem fogja engedni a telepítését az újabb verziónak... :W

@ Hrabci: Én is vodás vagyok, de csak akkor szoktam kapni egy!! SMS-t a xiaomi-tól amikor új Miuit rakok fel, valószínűleg azért, mert telefonszámmal és nem email címmel regisztráltam a xiaomi fiókomba...

A MiCloud üzeneteket nyugodtan bekapcsolva hagyhatod. Az arra való, hogy bárkivel, akinek miui van a telefonján tudtok egymással ingyen sms-ezgetni. Az eszköz keresését én is ki szoktam kapcsolni, mert gyakran ébreszti alvó állapotból a telefont...

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#712) Fater38


Fater38
csendes tag

Ha már ennyire belemerültünk a Miui-ba,mindig zavart ,hogy ha le akarok tölteni valamit a Play-ról azt dobja .hogy az alkalmazás nagyon nagy...... ennek az értékét nem lehet átírni,vagy kikapcsolni?

Más.

ezzel a rommal újra 27 ezer felett dobott Antutu tesztet.Ez jó valahol szerintem.A napokban próbáltam valami S5 romot na azzal 18 ezer pont körül csinált,nem jól kezelte a processzor magokat.

[ Szerkesztve ]

(#713) unskillful válasza Fater38 (#712) üzenetére


unskillful
tag

Van egy letöltések nevű ikon (zöld nyíl lefele), elindítod, és annak a beállításai között tudod állítani.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#714) Fater38 válasza unskillful (#713) üzenetére


Fater38
csendes tag

Hát ha ki is kapcsolom akkor is beszól ugyan úgy.mondjuk lehet,hogy csak a Mi Marketet figyeli? Mert amit a Play-ról szedtem le azt nem is szerepel a letöltött listában.viszont a Wsm-tools és a Mi-tools amit próbáltam frissíteni az igen.

[ Szerkesztve ]

(#715) Hrabci válasza Fater38 (#710) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Nem vagyok beregisztrálva, ezért sem értem...

(#716) unskillful válasza Fater38 (#714) üzenetére


unskillful
tag

Akkor passz... Megpróbálom kideríteni, hogy hol lehet kikapcsolni.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#717) Kloss válasza unskillful (#716) üzenetére


Kloss
őstag

Ott lehet kikapcsolni, a letöltési mérethatárt a nincs mérethatárra kell állítani.
Nálam ezzel megszűnt a korlát, de persze én még mindig az emjot félét használom, nem értem rá feltelepíteni az általad készítettet.

[ Szerkesztve ]

(#718) gyurrr12345


gyurrr12345
újonc

még két kérdésem lenne, hátha tudtok segíteni:)
1. van-e olyan lehetőség, a coolpad-et számítógéppel összekötve lássuk a kontaktokat? (ott kicsit gyorsabban lehetne a duplikációkat megszüntetni....)
2. írtátok, hogy megjelent valami frissítés. Ez a gyári romokra is vonatkozik? (tehát rám...:) ha igen, mi a teendő? telefon névjegyénél a szoftverfrissítésnél azt írja, hogy nincs újabb, system update settingsél pedig azonnal lefagy a beállítások menü...

(#719) unskillful


unskillful
tag

A Mi tools frissítését úgy lehet megoldani, hogy újból kell rakni a wsm tools -t is. Xda-ról letölthető a legfrisebb , abból már engedi telepíteni / frissíteni a Mi tools -t. Előtte el kell távolítani a mostani wsm-et, és mi tools-t újraindítani a telefont, utána már lehet telepíteni. A menüből ugyanúgy el lehet érni, de lesz ikonja is.

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#720) csongi válasza unskillful (#719) üzenetére


csongi
veterán

Ez 4,4 -es?

(#721) unskillful válasza csongi (#720) üzenetére


unskillful
tag

Ez 4.2.2-es android verziójú miui 4.7.18.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#722) fenixke válasza gyurrr12345 (#718) üzenetére


fenixke
csendes tag

Szia!

A google fiókoddal tudod szinkronizálni és a gmail kliensbe lehet számítógépen menedzselni! Remélem tudtam segíteni.

Van gyári frissítés, de az automata frissítés is csak egy bizonyos verzió felett kerül bele, ha jól tudom, tehát neked ROM-ot kell cserélni, ha újabbat akarsz.

(#723) Hrabci válasza unskillful (#721) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Viszont ez akkor nem slydermi 4.7.19 frissítéséből jött, jól gondolom?

(#724) unskillful válasza Hrabci (#723) üzenetére


unskillful
tag

Nem, hanem az "xs" féle változatból lett egy saját build :) Ma megpróbálok néhány nekem tetsző témát is magyarítani, illetve a stock settings -t is. Ha sikerül, akkor csinálok egy aroma installer-es update zipet.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#725) Hrabci válasza unskillful (#724) üzenetére


Hrabci
csendes tag

:-)

(#726) Hrabci


Hrabci
csendes tag

Fel akartam rakni a musicfx.apk-t (Sony lejátszó), de nem telepíti... kicsit mintha túlzásba lenne víve a biztonság... :-)

(#727) Rolli


Rolli
aktív tag

Sziasztok.

a mobileuncletools-al felteszem a recovery-t,de ujraindítás után a rendszer betölt, hangerő gombokkal se tudok már belépni.

Mi lehet a gond?

(#728) unskillful válasza Rolli (#727) üzenetére


unskillful
tag

Melyik recovery-vel próbálkozol? Nemrég megosztottam egy miui romot, azon a linken fent van az a TWRP is amit én használok. Bemásolod a recovery.img-t az sd kártya gyökerébe aztán Mobile Uncle Tools-al lecseréled a mostanit. Utána elméletileg automatikusan újra is indítja a telefont recoveryben. Ezután hangerő fel + power egyszerre kb 6-8 másodpercig és recovery módban indul a telefon.

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#729) Kloss válasza testo92 (#521) üzenetére


Kloss
őstag

Köszi az ötletet, nekem ma érkezett meg, 10 napja rendeltem. :)
Az oldala tényleg lehetne olyan mint a hátlap, de hát ez is jó. Most már körbe védtem a telót, az elején edzett üveg van.

(#730) tlala válasza Kloss (#729) üzenetére


tlala
addikt

Nekem is nagyon bejön a Nillkin hátlap, szuper fogása van, abszolút biztonságérzetet ad, és remek érzés kézbe venni.

(#731) Kloss válasza tlala (#730) üzenetére


Kloss
őstag

Nekem jobb lett a fogása a vastagság miatt (is).

(#732) Rolli válasza unskillful (#728) üzenetére


Rolli
aktív tag

Sikerült,köszönöm:)

(#733) csongi válasza tlala (#730) üzenetére


csongi
veterán

Milyen ez a tok?

(#734) andras888 válasza Kloss (#729) üzenetére


andras888
aktív tag

az edzett üveg milyen használat szempontjából? én is vettem rá a teló jövőhéten már nálam lesz :)

(#735) unskillful válasza andras888 (#734) üzenetére


unskillful
tag

Vettem én is tempered glass -t de még nem raktam fel mert vettem 10db fóliát is, és az elsőt sikerült olyan tökéletesen felrakni , hogy nincs szívem leszedni :) + megjött a back cover flip case is, sajnos nem fekete, hanem sötétkék, de így is nagyon jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#736) unskillful válasza Hrabci (#726) üzenetére


unskillful
tag

Van egy aroma installer-es zip, aminek a system/app könyvtárába bele tudsz másolni bármilyen appot, és recovery-ből tudod telepíteni. Este feldobom Drive-ra ha érdekel.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#737) Kloss válasza andras888 (#734) üzenetére


Kloss
őstag

Szinte nincs különbség, hogy van-e rajta valami, vagy nincs. A fólia azért észrevehető, kicsit tompít a kijelzőn.
Sikerült felraknom úgy, hogy pontos lett és sehol sincs buborék vagy porszem, gyakorlatilag észrevehetetlen.
Tusi után a fürdőszoba tökéletes erre :)

(#738) csongi


csongi
veterán

Vegre sikerult lepontositani az eladoval, a keszuleket. Varom csomag szamot es a keszuleket.
Remelem par het es itt lesz. Kitkatrol van e infoja valakinek? Remelem csak lesz erre a keszulekre is. Azert az eladott mennyiseg utan csak.. :)

(#739) unskillful válasza csongi (#738) üzenetére


unskillful
tag

A hivatalos kínai fórumon azt olvastam, hogy még augusztusban várható egy béta verziójú kit kat, szeptemberben pedig az official.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#740) viktorhu válasza Kloss (#737) üzenetére


viktorhu
veterán

Igen, épp ez az edzett üveg előnye :) Hogy nincs buborék, nincs vacakolás, nem kopik, nem tompul. Szoktak hozzá adni alkoholos törlőkendőt, hogy jól le tudd tisztítani előtte a kijelzőt. Nagyon egyszerű felrakni, csak pontosan kell illeszteni, mert ha kicsit ferdén teszed föl, és az egyik sarka beleér a kijelző peremébe, akkor ott el fog tartani kicsit a kijelzőtől, kicsit tejüveg hatása lesz azon a sarkon.

(#741) TedThomas válasza viktorhu (#740) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Mindennap tanul az ember. Még nem is hallottam ezt az edzett üveg dolgot.
Honnan rendeltétek? Tudtok linket adni?

Köszi!

(#742) Kloss válasza viktorhu (#740) üzenetére


Kloss
őstag

Így van, alkoholos törlőkendő és egy száraz is volt a csomagban. Pontosan a sarkához illesztettem majd egyszerűen ráfektettem a telefonra. Rátapadt és kész, öröm bódottá :D

TedThomas: Aliexpress vagy eBay

[ Szerkesztve ]

(#743) TedThomas válasza Kloss (#742) üzenetére


TedThomas
aktív tag

Azt sejtettem, hogy ez a kettő de gondoltam egy pontos link, hogy melyik bolt (termék) volt ilyen rendes és megbízható :D

[ Szerkesztve ]

(#744) unskillful válasza TedThomas (#743) üzenetére


unskillful
tag

Én ezt vettem :
HOT Premium Tempered Glass Screen Protector Protective Film For COOIPAD F1 With Free Shipping
http://www.aliexpress.com/item/HOT-Premium-Tempered-Glass-Screen-Protector-Protective-Film-For-COOIPAD-F1-With-Retail-Package-Free-Shipping/1878147950.html

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#745) janaman01


janaman01
addikt

hétfőn érkezik az F1 :) ha nem lesz benne fólia, vagy rajta, akkor lenne e valakinek itt a forumon 1 db fölöse? persze kifizetem posta stb.... csak a melóhelyem hogyismondjam elég karcos :)alirol meg vagy 1 hónap mire ideér...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#746) unskillful válasza janaman01 (#745) üzenetére


unskillful
tag

Nekem van 5 db felesleges (tehát eladó). Ha érdekel akkor privátban lebeszéljük.

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#747) kano válasza andras888 (#734) üzenetére


kano
nagyúr

Én használok TG-t a Redmi 1S-en és jók a tapasztalataim vele. Érintése sokkal jobb érzés (nem ragad) mint a fólia és nem vesz el semmit a kijelző fényerőből, színéből. Viszont, ha nem jó minőségű akkor nehéz feltenni, főleg a széleken.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#748) janaman01 válasza unskillful (#746) üzenetére


janaman01
addikt

okéééééé köszi a felajánlást :) hétfőn estefelé rádirok ( szerintem addigra meglesz) :R

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#749) szamoki


szamoki
tag

Ha éppen kellék szekció van akkor. Melegen tudom ajánlani ezt az : autós tartót.

Szerintem kiemelkedik a hasonló áru olcsó univerzális tartók közül. Átmégy a 10szer ki- be- teszten (amin más ilyen árú már megbukik).
Jó az F1 méretéhez (NILLKIN tokkal együtt :) ) és az alsó behajtható sarkok miatt a töltés csatlakozóval sem lesz gond.

Én azért választottam, mert típus specifikus tartó platfomom van és ez a tartó tudja a szabványos 4 karmos csatlakozást. Ráadásul nem sorjás a műanyag így tökéletesen kattan a helyére.
-------------------------------------------------------

Kérdésem:
Van valamilyen biztató hír a 036 magyarításról?
Nekem most a MIUI még V1 van fent.
Tetszik szép és jó, de biztosan visszamegyek az AOSP-ra, ha addig nem lesz 036-os magyarított gyári.
-------------------------------------------------------
Dióhéjban a tapasztalatok MIUI V1-hez:
Email kliens meghal néha, ez ok, ismert dolog. Egyszer sikerült totál hófehér képernyőre fagyasztanom csak a felületen barangolva azaz nem egy app-ot indítva.
(Szerencsére ezt sikerült power gombon könyökölve ki- be kapcsolással megoldani azóta nem jelentkezett.)
A legzavaróbb azonban, hogy eddig már nem is egyszer jelentkezett, hogy a hívás fogadás képernyőn a felvevő gombra és az egész alsó részre rákerül egy átlátszó frame. Ezzel semmi nem lehet tenni. A dizájn szerinti középső csúszka gombot kellene a zöld hívás felvétel vagy a piros lerakás felé csúsztatni. Nos ilyenkor 2-3 pixelt hagy ki ez az átlátszó frame így eléggé megnehezíti a hívás fogadást.
Nem, nem perverzkedtem egyedi plusz launcherrel. Ez a sima MIUI az ajánlott témával.
Egyébként érdekes, hogy maga egy grafikus alkalmazés pl egy Ingress érzésre gyorsabban megy mint az AOSP vagy a gyári ROM-on, de magát a felületet és az alkalmazs indítást meg lassabbnak érzem.

Viszont pozitívum, hogy nálam eddig egyszer sem jelentkezett a hívás közbei/utáni tetszhalál állapot.

[ Szerkesztve ]

(#750) szamoki


szamoki
tag

Kellékek szekcióhoz még:

Nekem is fekete NILLKIN tok van. Nekem tetszik és meg vagyok vele elégedve.
Viszont az érem másik oldala, hogy olyan hőszigetelést is ad, hogy 2 óra kocsiban ingressezés után a telefon azt mondta, hogy ő most hűsölne és még az akkumlátort is vegyem ki belőle de most azonnal :).

Az összehasonlítást az adja, hogy egy korábbi ugyanilyen menet ugyanolyan nyári napon tok nélkül simán bírta ilyen felforrás nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.