Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#240) kapi.L válasza Memmaao (#238) üzenetére


kapi.L
csendes tag

Egyetértek azzal hogy egy a cél, de én a Huaweit kerékpározásra is használnom, legalábbis még csak próbálom.
Samsung és ez között gondolkoztam, aztán a Huawere esett a választás, a Wear platformnak adtam inkább esélyt, bár az Gear S2 sportos világa jobban bejön, sebaj sportos szíj létezik 18 mm-es méretben is :)
Pár nap együtt lakás után, azért leírnám az eddigi tapasztalatokat:
Gyártói oldalról; (alap verzió, polírozott fém ház, fekete szíjjal) Nagyon bejön mint óra, de egy hét alatt sem tudom, hogy jó döntés volt-e a választás, az egész kütyü igényessége nagyon ott van, a súlya és a vastagsága sem vészes. Személy szerint a bőrszíj nekem nem jön be, a gyári fém meg szerintem nem éri meg a plusz felárat, (ezért rendeltem is másikat) plusz a fekete verzióban a karima belsejében nem tetszik a belső felén lévő gravírozás. A töltő tényleg nem volt jó döntés a cég részéről, nem hiszem hogy egy QI töltő annyira megdobta volna a költségeket... , erősen kell vele bűvészkedni, hogy elinduljon a töltés, cserébe a párom Huawei B0 "okoska órájának" töltőjével is tölt :) Mértékletes használat mellett, elmegy 1,5-2 napot, nyomkodva, egy kis sporttal, nyomkodással, max. 1 nap. A kijelző viszont teljesen korrekt, szépek a színek és bármilyen szögből jól látszik, a kézmozdulatokra is egész jól ébered 10-ből 8 x megy.
Google felől; az alkalmazások jeleznek, viszont néha akad egy kis gubanc; az óra ébresztője napi ébresztés egyszer ébresztett, másnap nem, a Viber, hangüzenetes válasza nem igazán akar működni, bár ott lehet, még mókolni kéne a beállításokban. A legbosszantóbb, hogy a Runtastic adatait a Google fit nem húzza be, így vagy beírom manuálisan, vagy nem számítja be a napi mozgásba, az órán pedig hiába állítom meg a tevékenységet, az a telefonon tovább fut. A Magyar nyelv hiánya a oprendszer gyártó, az Angol pedig az felhasználó trehánysága, így jóval kevesebbet tudok kihozni a szerkezetből mint szeretnék, de majd idővel ez is változni fog :))
Egyéb: ha már "okos" óra, akkor ott a sportos részleg, ahol az a kérdés merült fel bennem, miért van az, hogy a Garmin órái, színes kijelzővel, aktív sport módban, pulzusmérő pánt és GPS használat mellett, elmennek 12-16 órát, amúgy meg heteket is. Közel ugyanakkora akkuval, igaz az csak a bejövő értesítéseket kezelik, válaszolni (még) nem tudnak, és persze WI-F sincs bennük, de akkor is.... :F
Elsőre ennyi, folytatás ég lehet, kérdésem meg biztosan lesz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.