Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#223) dejvid8 válasza kapi.L (#222) üzenetére


dejvid8
őstag

Én úgy tudom hogy a Gear S2 nem teljesen kompatibilis más márkájú telefonnal, csak a samsunggal (Tudom, mert alaposan utánajártam, mivel én is először S2-t akartam - és aztán sajnálattal olvastam , hogy nagyon sok funkció nem érhető el, megszakad a kapcsolat, meg ilyenek).
Szóval csak akkor éri meg elgondolkodni az S2-n, ha samsungod van.

A fitnessz dologhoz meg, én futáshoz szoktam használni, és csak az órát viszem magammal. A Google fit tökéletesen mér mindent, nem tudom hogy hogy, de pontosan. Próbáltam a Runtastic-ot is, tökéletesen üzemel, jól megvan csinálva a Runtastic Wear felülete is. Csak ehhez muszáj mobilt használni, de gondolom az neked biciklizésnél nem hátrány.

Az üzemidőről pedig, valóban naponta, esetleg másfél naponta tölteni kell. De meddig is tart feltölteni?
Nálam 45 perc alatt feltöltődik 10%-ról 100%-ra. Szóval ez sem nagy gond (nekem legalábbis)

Szóval utóvégre, szerintem Huawei-t jobban megéri venni, pláne a kompatibilitás végett, és az Android Wear-ben rejlő lehetőségek végett. Na és az is jó dolog, hogy az órával bírsz "telefonálni". (vezetés közben nagyon jól jön)

Az meg hogy a Gear S2 fürgébb mint a Huawei Watch, nemhiszem hogy itt olyan nagy szempont kell hogy legyen. Ez egy óra, egy alsókategóriás hardware-rel, megbocsátom neki ha egyszer-kétszer leakad, vagy kicsit lassacskán nyit meg valamit. Számomra fontosabb hogy a mobil legyen villámgyors, ne pedig az óra.
Na de kinek hogy :)

Remélem segítettem! :K

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.