Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) sirály69


sirály69
őstag

Ennyi sok infóval, holnap kutakodok 1 kicsit! ;)

Szerver Hosting Debrecenben

(#902) soundman1


soundman1
senior tag

Dark Green
1.0.7.42
GT-223
FTN-B19

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#903) thomasa


thomasa
senior tag

Sziasztok. Az a kérdésem, hogy az alvás adatok csak akkor mennek át, ha rányomok a telefonos alkalmazásban az alvásra? Nincs valami háttérben automatikus áttöltés? Ha az egyik nap nem kattintok rá a funkcióra, akkor az elvesz? Vagy hány napnyi adatot tart magában az óra? Főleg az alvás monitorozás és az üzemidő miatt vásároltam ezt a típust. Köszi.

(#904) philoxenia válasza thomasa (#903) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Áttölti automatikusan, de mindig felülírja az utolsó nappal az alkalmazásban. Azaz csak az utolsót látod, ha nem mented el. Heti, havi és évi átlagot látsz még.
Természetesen aktív kapcsolat kell hozzá, tudtommal "magában" nem tart az óra több napi adatot.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#905) Maffia91


Maffia91
aktív tag

GT-C62
FTN-B19

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#906) Szpisti válasza philoxenia (#904) üzenetére


Szpisti
addikt

Elmenti, a nyilaknál tudsz lapozni előre, hátra:

(#907) philoxenia válasza Szpisti (#906) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jé, ezt eddig nem vettem észre... :B
Hiába, a szemüveget ritkán teszem föl, míg látom a lényeget nélküle is. Ez meg nagyon halvány szürke volt ...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#908) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nem vagyok egy túlérzékeny bőrű, de elkezdett allergiás reakciót produkálni a bőröm az óra aljára... Kipirosodas, viszketés, szóval el kell adjam... Sajnálom, mert a legutolsó frissitesek átlagban 5-600 métert javítottak a pontosságon felmaratoni táv alatt...

[ Szerkesztve ]

(#909) Ryder1 válasza vwpolopg (#908) üzenetére


Ryder1
senior tag

Nekem a csat részénél volt ez, de amikor először előjött, már használtam vagy 2-3 hónapja. Aztán pár hétig minden nap piros volt a csuklóm, de azóta se. Nem is értem... :DDD

(#910) thomasa válasza Szpisti (#906) üzenetére


thomasa
senior tag

Irigyellek, nekem 74 pont fölé még nem ment. Igaz az átlag alvásom 5 óra 20 perc.

(#911) Szpisti válasza thomasa (#910) üzenetére


Szpisti
addikt

Direkt a vasárnapomat fotoztam be... 😉
A hétköznapi alvásaim siralmasak...
Mindennap 2:30-kor kell kelnem...

[ Szerkesztve ]

(#912) thomasa válasza Szpisti (#911) üzenetére


thomasa
senior tag

Hú, ez tényleg durva.

(#913) gulyi82


gulyi82
újonc

Találkozott már valaki olyan hibával, hogy az óra a megvásárlása óta csak napos időt mutat? A hőmérséklet pontos , de ha odakint szakad az eső, vagy egész nap borult idő van , akkor is naposat mutat. (Iphone )

(#914) sirály69 válasza gulyi82 (#913) üzenetére


sirály69
őstag

Ezen nem csodálkoznék...
Sokszor még az időkép is az ellenkezőjét mutatja, mint ami van!

Szerver Hosting Debrecenben

(#915) gulyi82 válasza sirály69 (#914) üzenetére


gulyi82
újonc

De közel 3 hete csak napos idő van? :)

(#916) Ixion77 válasza gulyi82 (#913) üzenetére


Ixion77
őstag

Nálam jól működik, jelenleg esőt mutat. Huawei telefonom van, szóval lehet hogy az IPhone-od a ludas.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#917) gulyi82 válasza Ixion77 (#916) üzenetére


gulyi82
újonc

Csinálam az órán egy gyári visszaállítást, illetve a telefonon is újratelepítettem a programot, de sajnos a hiba semmit nem változott. Talán majd a következő frissítésben lesz javítás.

(#918) philoxenia válasza gulyi82 (#917) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Engedélyezni kell az időjárás appban a telón, ha Hua telód van, a szinkronizációt. Ha másféle teló, akkor passz....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#919) thomasa


thomasa
senior tag

Elgondolkoztam, hogy kapunk-e még frissítést valaha az órára? :F

(#920) Nikaré válasza thomasa (#919) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem tudom van e összefüggés a köztudott lépések és egy óra között?
Viccet félretéve, szerintem egy ideig keresik a megoldásokat cég szinten és ez biztosan sok energiát, figyelmet, erőforrást elvon.
Saját érdekük, hogy fent maradjanak.
Azt nem tudom, hogy ezt a konkrét terméket érinti e a jelenlegi, ellen oldali intézkedés sorozat.

(#921) Szpisti válasza thomasa (#919) üzenetére


Szpisti
addikt

Ha a fórumindító írást elolvasod, benne van, hogy ezen az okosórán a Huawei saját fejlesztésű rendszere fut, a LiteOS. Nincs köze a Google-hoz. Úgyhogy nem kell félni ilyesmitől...

(#922) simongab válasza philoxenia (#867) üzenetére


simongab
senior tag

Megint volt tisztítás, újrahúzás, de a pulzusmérés pontatlan...mi lehet? :(

(#923) thomasa válasza Szpisti (#921) üzenetére


thomasa
senior tag

Értem, de közvetve érintett, mert ha kihal a cég alóla, akkor nem mennek sokra a saját rendszerükkel sem. Több lábon állnak, de gondolom nem minden részlegük nyereséges. Pont azokat kaszálták el ami jól futott, ki tudja, hogy az óra bizniszük önmagában életképes marad-e. Na mindegy, idővel kiderül, inkább költői volt a kérdés.

(#924) Szpisti válasza thomasa (#923) üzenetére


Szpisti
addikt

Per pillanat nekem tökéletesen működik az óra, nem hiányzik frissítés, akár maradhat is így...

(#925) thomasa válasza Szpisti (#924) üzenetére


thomasa
senior tag

Nos igen, még. Konyhanyelven: amint keletkezik egy biztonsnági rés az androidon, amit mindenki frissít a saját programjában, de a health progit nem frissítik, egyszer csak szétesik a rendszer az órán. De ezt majd a szakik elmagyarázzák.

(#926) philoxenia válasza thomasa (#925) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Biztonság kedvéért inkább ne hordd az órát, bármikor robbanhat! ;]
...az infó a neten, hogy thomasa keveset aludt és még kevesebbet edzett, így ...mi is történne tképpen?... :U

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#927) Balage180


Balage180
tag

Sziasztok

szükségem lenne egykis segítségre a jelenség akövetkező:
A telefonon beállított ébresztő megszólalásakor az óra elkezd rezegni
- telefon nezavarjanak üzemmódban van
- watch nezavarjanak üzemmódban van
- watchtól elvettem az óra app értesítéseinek kezelésére adott engedélyt
- watch ha nincs rajtam (nem hordom alváshoz a dohányzó asztalon vagy a töltőjén pihen) nem ad semmilyen értesítést (ez így van rendjén) de az ébresztőre így is rezeg...
Huawei P20Proval használom minden frissítésem napra kész. próbáltam telón, órán gyári visszát semmi sem segített... nem találtam rá beállítást és nagyon zavaró találkoztatok már ezzel a jelenséggel? van rá megoldás?

(#928) Szpisti válasza Balage180 (#927) üzenetére


Szpisti
addikt

Az órán magán, is lehet ébresztést beállítani, nem-e ott van beállítva?

(#929) Balage180 válasza Szpisti (#928) üzenetére


Balage180
tag

Szia

Az órán nincs ébresztés beállítva de köszi az ötletet szinte biztos vagyok benne hogy olyan megoldás lessz a vége ami homlokra csapós...

(#930) kene84


kene84
senior tag

Sziasztok,
tegnap megérkezett az óra kistesója, watch magic, a kék "ceramic" verzió, ismerkedek vele, de az időjárás pl. nem működik. Az egészség appban engedélyezve van az időjárás jelentés, illetve GPS-nél is engedélyezve látom az egészség appot, mégsem mutat semmit.
Van esetleg ötletetek?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#931) soundman1 válasza kene84 (#930) üzenetére


soundman1
senior tag

Nálam (1–2 nap) és másnál is kellett egy kis idő mire magára talált. Go weathert használok lg6-on, az app engedélyezve van az értesítések között. Ha engedélyezve, akkor működnie kell androidon. Iphone-nal volt még egy kollégának gondja.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#932) philoxenia válasza thomasa (#925) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az miért lenne? Ha az android verzió se frissül és az app se, simán együtt tudnak működni... Ennyi erővel egy Win XP-s pécé se működhetne....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#933) soundman1 válasza Balage180 (#929) üzenetére


soundman1
senior tag

Most nézegettem, hogy milyen beállítások vannak, de akkor tudnék segíteni, ha működne e funkció. Ugyanis nálam meg nem ébreszt a karóra a telefonon beállított ébresztője!!!

Ha most beállítom, jelzi, hogy közelgő ébresztés, aztán kuka csönd. A teló ébreszt, az óra nem.
Melyik app a teló alkalmazásoknál, ahol az ébresztő beállításait lehet kezelni?
Az óra intelligens ébresztés funkciója működik. A healt-ben az óra értesítés be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#935) Balage180 válasza soundman1 (#933) üzenetére


Balage180
tag

Nállam az egészség alkalmazásban ki van kapcsolva az óra értesítése, a Riasztás "inteligens ébresztés" kivan kapcsolva megpróbálom bekapcsolni hátha fordított a logika :)

(#936) Luser2000


Luser2000
addikt

Frissítés érkezett.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#937) left177


left177
csendes tag

Testvéreim a watch-ban!
Megérkezett a Huawei kegyelméből az AOD áldása! Keressétek az óra menüjében.

(#938) sirály69 válasza left177 (#937) üzenetére


sirály69
őstag

:Y

Szerver Hosting Debrecenben

(#939) sirály69 válasza sirály69 (#938) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem nem jelez frissítést.... :O

Szerver Hosting Debrecenben

(#940) adamsauvage válasza sirály69 (#939) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

meg nekem sem

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#941) plaszy


plaszy
őstag

Jó az új frissítés, de ki is írja, hogy jobban meríti az akksit az AOD-vel. :U

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#942) imiadmin


imiadmin
őstag

Gyerekek... Még a könnyem is kicsordult... :R

(#943) Tamás34 válasza imiadmin (#942) üzenetére


Tamás34
senior tag

Ennek én is örülök, de nagyon. Ha felére csökken az üzemidő az sem érdekel

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#944) imiadmin válasza Tamás34 (#943) üzenetére


imiadmin
őstag

+1

(#945) thomasa válasza Tamás34 (#943) üzenetére


thomasa
senior tag

Jaja, 2 hét helyett "csak" 1 hét lesz, na bumm.

(#946) Szpisti válasza thomasa (#945) üzenetére


Szpisti
addikt

Szerintem jó, ha pár nap lesz... Nekem ha be van kapcsolva a karlendítés, kb. 5 napot bír. Annélkül 2 hetet. Egyértelmű, hogy a kijelzője a legnagyobb fogyasztó...

Amúgy nekem még nem jött meg.

[ Szerkesztve ]

(#947) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Tegnap lettem boldog tulaja egy ilyen órának... Lenne néhány kérdésem!
-Lesz magyar nyelv?
-Bővíthető az óra számlapja
-Az oldalsó két gombot csak benyomni lehet, vagy tekerni is? (Úgy értem van funkciója?)
-Magyar használati utasítást hol tudom letölteni?
-A Display/Advance/Screen on menü alatt mit lehet beállítani?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#948) plaszy válasza MeSKA (#947) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Gratula!

Szamlapokat az Egeszseg appban, parositas utan tudsz leszedni. Oraszamlapokon belul. Max. 20 dbot lehet.

Szerintem csak benyomni. Tekeresre nem csinal semmit nalam.

Udv.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#949) sharp4 válasza MeSKA (#947) üzenetére


sharp4
őstag

Nem lesz magyar nyelv, minek..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#950) soundman1 válasza imiadmin (#942) üzenetére


soundman1
senior tag

Jó hogy megcsinálták az AOD-t. Akinek ez hiányzott az örülhet. Ez a piros színű egész pofás lett.

Egy fél óra után inkább visszaálltam a teljes kijezős megjelenítésre. Nem biztos, hogy szeretném az üzemidőt bukni. (Az AOD mellett az érintőkijelző is megy, kíváncsi leszek az első használati tapasztalatokra)
Most 10 napot megy, ezért vettem ezt az órát. De próbálkozok még, hátha ...

Nem azt írta a frissítés, hogy ütemezhető az AOD? Ha kell egész éjszaka világíthat, akinek ez kell.
A másik fejlesztés, hogy letakarással vagy két újjal stand-by-ba rakható az óra.
Ezzel éjszakára kikapcsolható az AOD, de a programozhatóság hol van?

Az viszont jó lenne, ha az Egészség app-al jobban bele lehetne nyúlni a beállításokba.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.