Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Cancer válasza <Adamsky> (#549) üzenetére


Cancer
senior tag

Igen, a teszt alapján Stratos-ból kinyerhetőek a GPX file-ok. Ami igazából nekem nem nagy truváj, mert a runkeeper-ből is kinyerhetőek, viszont még egyszer sem tettem. Ellenben volt olyan telóm, amelyikkel kb mindenhova rajzolta a tracket csak az útra nem. Szóval annak sem olyan fenomenális a motorja.
A live track fizetős, azt nem használom. Hobbi futós, bringázó, túrázó vagyok. Mi kell nekem? Út, magasság, idő. És ezek szépen vonalon ábrázolva az aktivitás idejére. Nálam most újdonság lesz, hogy szívritmust is figyel. Az baromáter és iránytű pedig azért jó, mert nem kell magammal vinni túrára a Garmin eTrex HCx-et.
Szóval én ilyen minimál felhasználó vagyok. A félmaraton mániára pedig úgy készültem, hogy eljártam rendszeresen futni. Abban sem volt sok tudatosság, csak bírjam a végéig. Ezzel szemben a HH már legalább edzésprogramokkal tud segíteni. Ami jó, mert a Runkeeperben egy komplexebb van ingyenesen, azt nagyon szeretem. (Asics pace academy - 5 km-es gyorsítsásra jó 6 alkalmas)

Az alvásciklushoz igazított ébresztés is érdekes lenne. Volt már, hogy ezzel próbálkoztam telefonon, valamit segít. Mondjuk a két srác, amikor "ébresztenek" f5-kor...vagy éjjel 3 óránként, vagy születendő 3ik fiam mellett nyilván nem az fog számítani, hogy reggel pont a magas vagy csak a közepes ciklusból kelek. Aztán hátha számít.

Az utánaolvasások után most igazából a GT és a Stratos között billeg a mérleg. Aztán lehet az én igényeimnek még egy okos karpánt is elég lenne (sétál, fut, bringázik, alszik) :D
Még emésztem. Ha bay.en sikerül aukcióban olcsón egyhez jutnom, akkor az lesz. ;)

:R

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#552) Tompie


Tompie
őstag

Magyar nyelvű menü van a GT-ben, illetve ha nincs várható?
Köszönöm

(#553) babosmiki válasza Tompie (#552) üzenetére


babosmiki
addikt

Nincs, nem..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#554) Tompie válasza babosmiki (#553) üzenetére


Tompie
őstag

:R

(#555) babosmiki válasza Tompie (#554) üzenetére


babosmiki
addikt

;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#556) Tompie


Tompie
őstag

Azt tudja valaki, hogy élőben hol lehet megnézni (esetleg kézbe venni, "megfogdosni") az órát, barna bőrszíjas előnyben :)
Köszönöm

(#557) <Adamsky> válasza Tompie (#556) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... hol lehet megnézni (esetleg kézbe venni, "megfogdosni") az órát ... "
... esetleg. ;)

(#558) Tompie


Tompie
őstag

A classic változat létezik teljesen fekete óratokkal?
A classicon kicsit, de különbözik az órán körbe a számozás és nekem az jobban bejön mint a sport változaton lévő.


Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#559) ch.lac válasza Tompie (#558) üzenetére


ch.lac
tag

Én úgy tudom, hogy nem létezik. Legalábbis még nem találkoztam vele.

(#560) Tompie válasza ch.lac (#559) üzenetére


Tompie
őstag

7végén voltam a Shopmarktban az új Huawei experience store-ban de elfelejtettem megnézni / megkérdezni. :W
De majd ma az Arénában pop up storeban :)

(#561) Tompie válasza ch.lac (#559) üzenetére


Tompie
őstag

Megkérdeztem, nem létezik, vagy ez vagy az van.

(#562) imiadmin


imiadmin
őstag

Most már a kistesónak (honor magic) is van fórumja... :C

[ Szerkesztve ]

(#563) nbukta77


nbukta77
addikt

Hi. Lenne egy gyors kerdesem. Az ora nem jelzi ki a whatsapp ertesiteseket. Oran bekapcsolva az ertesitesek. Elore is koszi.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#564) alexander12 válasza nbukta77 (#563) üzenetére


alexander12
aktív tag

A telefonon kell beállítani, hogy mely alkalmazásokról kérsz értesítést.

kíváncsi, OP8T

(#565) nbukta77 válasza alexander12 (#564) üzenetére


nbukta77
addikt

Be van allitva. Random jelez.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#566) philoxenia válasza nbukta77 (#565) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Aránylag könnyen elveszik a kapcsolat. Nem azzal van a baj?
A frissítések sem másodpercenként jönnek épp, ma már percek óta felkeltem, mikor néztem volna az alvást, még szinkronizált...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#567) sharp4


sharp4
őstag

A barna színű szíjat meg lehet valahol vásárolni?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#568) Yeet válasza sharp4 (#567) üzenetére


Yeet
lelkes újonc

Nem, a Huawei nem árul pótszíjat sem itthon, sem külföldön. Én itt találtam minőségi utángyártottat ami hasonlít a gyárira - a napokban fog megérkezni. https://rmobilepack.hu/shop_search.php?search=Huawei+watch+gt

[ Szerkesztve ]

(#569) AtiSnatch válasza Yeet (#568) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Árakat elnézve, ha nem sürgős, akkor inkább innen érdemes rendelni.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#570) philoxenia válasza AtiSnatch (#569) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

...vagy akár ilyen helyről...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#571) alexander12


alexander12
aktív tag

Bárhol, órásnál, vagy az Aldiban is szokott lenni. Szabvány 22 mm-es. Én ilyet rendeltem, plusz üvegfóliát 5 db-ost

[ Szerkesztve ]

kíváncsi, OP8T

(#572) gringoka válasza sharp4 (#567) üzenetére


gringoka
aktív tag

link

[ Szerkesztve ]

(#573) GuTi20


GuTi20
csendes tag

Ma bontottam ki egy szép új órát, egyből firmware frissítést kért, gondoltam miért ne. 10%-negyed óra alatt, ez normális? Kb. mennyi az egész művelet?

(#574) sharp4 válasza GuTi20 (#573) üzenetére


sharp4
őstag

Igen, elég lassan viszi át az adatokat.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#575) HorCsa1982


HorCsa1982
csendes tag

Az edzéstervekkel kapcsolatban: Készíttetek a HH-val egy edzéstervet pl 10 km-re. Ha az óráról indítva megyek ki futni, akkor azt nem teszi be az edzéstervbe teljesített futásnak. Ha viszont telefonról indítom a futást az edzéstervből, akkor sokkal kevesebb adatot rögzít a futásról... pl nincs magasság mérés. Ti hogyan használjátok ezt?

HorCsa

(#576) Leftwitch


Leftwitch
csendes tag

Kár hogy nincs aod, így marad az amazfit verge. Be lehet állítani hogy mikor kapcsoljon be. Nálam úgy van higy éjszaka aod be, csukló mozdításra képernyő bekapcsolás ki, nappal pedig fordítva. Kár hogy a GT ezt nem tudja. Nagy hiba. Legalábbis nekem az.

[ Szerkesztve ]

(#577) Ateess


Ateess
tag

Sziasztok!

Az értesítések megjelenítésével kapcsolatban lenne pár kérdésem.
1) A bejövő értesítések (üzenetek, e-mailek, messenger, stb.) mennyi része látható, olvasható, illetve azt megjeleníti-e, hogy melyik app-ból származik?
2) Van-e mód visszanézni korábbi értesítéseket, eltárolja-e mondjuk az utolsó 10 darabot, amit a későbbiekben elő lehet halászni (teljes hosszban)?
3) Van-e mód Gmail fiókban levő levelek visszanézésére, vagy csak azokat mutatja meg, amik az órára érkeznek?

Elsősorban a hosszú üzemidő és az értesítések miatt érdekelne az okosóra, illetve a klasszikus órákhoz hasonló dizájn miatt, mert jelenleg egy Polar M400 órát használok, ami szintén kijelzi az összes értesítést (hívások, üzenetek, de még ha letöltök egy fájlt, akkor is jelez, hogy sikeresen lejött), de kevésbé elegáns, mint ez.

Köszönöm előre is a válaszokat!

(#578) <Adamsky> válasza Leftwitch (#576) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Hááát... nem tudom. Illetve, igen. Szerintem (!) ez rosszabb (csúnyább), mintha nem is lenne "aod".

(#579) imiadmin válasza <Adamsky> (#578) üzenetére


imiadmin
őstag

Hát én sem ilyen AOD-t álmodtam meg...
Nem akarok megsérteni senkit, de lehet, hogy ha csak ilyen "megoldás" lenne az AOD-re a GT-n, nem is használnám... :U

(#580) Leftwitch válasza <Adamsky> (#578) üzenetére


Leftwitch
csendes tag

Azért pofásabb aod is van, számlap függő. Gondolom minél inkább próbálják csökkenteni a fogyasztást, ezért ilyen minimalisták az aod szamlapok.

(#581) Nikaré válasza Ateess (#577) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!

Tegnap óta használom az órát.
Ehhez igazítsd a válaszom súlyát. ;)

1) Nálam teljesen random moódon jeleníti meg, pl gmail -nél van amelyiknél a levél első mondatát illetve/vagy a fejlécet, de olyan is van, hogy csak annyit ír "2 új üzenet"
2) Épp 10 db üzenetet jelenít meg jelenleg, nem tudom lesz e több. Majd kiderül.
Később is csak annyit tudsz vissza olvasni amit épp megjelenített, tehát nincs mód a teljes levelet olvasni.
Gondolom, ha kettő sor hossz ú csak az üzenet akkor annyit meg tud jeleníteni.
3)Nincs lehetőség a mail fiókba belépéshez, csak azt mutatja amit az órára érkezett, de amint a felhalmozott üzenetek közül újra elolvasol egyet akkor azt automatikusan törli.

(#582) babosmiki válasza Leftwitch (#580) üzenetére


babosmiki
addikt

De legalább van..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#583) <Adamsky> válasza Leftwitch (#580) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Na, ez már egész vállalható. Viszont attól tartok, ebből nappali fény mellett nem látsz semmit. Gyanítom ezért is fotóztad sötétben...

(#584) babosmiki válasza <Adamsky> (#583) üzenetére


babosmiki
addikt

Az ips meg az oledes kijelzők AOD-je már csak ilyen...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#585) <Adamsky> válasza babosmiki (#584) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Mondjuk, ha fontos az AOD, és az olvashatóság (nappali fényviszonyok mellett is), akkor a Stratos-nál nincs jobb (ehhez képest a Verge visszalépés ... szvsz.)

Más: 20-30$ "kínai noname" óra, és állítható (több lépésben), hogy mennyi ideig legyen bekapcsolva a kijelző. Itt meg van a pár másodperces és az 5 perces lehetőség. Annyira 1.0 a szoft. hogy az már fáj. :(((

[ Szerkesztve ]

(#586) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Van esetleg valaki, aki Samsung telefonnal használja a watch GT-t? Mik a tapasztalatok, stabil a kapcsolat, illetve szereti egymást a telefon és az óra? :D

Előre is köszönöm a helpet! :)

Vamos a la playa.

(#587) babosmiki válasza <Adamsky> (#585) üzenetére


babosmiki
addikt

Nekem nem fontos a napon az AOD, ezért se vettem anno Stratost, viszont az meg benti térben igen gyenge szerintem..

#586: Nekem az S9+ al simán szerették egymást. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#588) juuzer válasza babosmiki (#587) üzenetére


juuzer
addikt

Köszi!

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy miféle sportokat lehet vele trackelni? Gondolok itt konkrétan squashra meg röplabdára pl. A P9-emen próbáltam túrni a Health appot, de sajnos csak futást, kerékpározást gyaloglást meg talán ezeknek a beltéri verzióját mutatta?

Vannak külön sportok is, vagy csak az "other" alatt lehet ilyen sportokat trackelni?

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#589) babosmiki válasza juuzer (#588) üzenetére


babosmiki
addikt

Nincs mit! A legegyszerűbb ha megnézel 1-2 youtube videót, mert sokat támogat. Én csak úszáshoz használtam, de arra tökéletses volt, még a Gear Sport-nál is jobb..

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#590) juuzer válasza babosmiki (#589) üzenetére


juuzer
addikt

Néztem de mindenhol csak futás úszás meg egyebek voltak + az "other" kategoria.

Vamos a la playa.

(#591) sharp4 válasza juuzer (#588) üzenetére


sharp4
őstag

Nincs squash. Én is az other-t indítom squash közben.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#592) Nikaré


Nikaré
őstag

Meddig engeditek merülni, ami után már töltőre teszitek?

(#593) philoxenia válasza Nikaré (#592) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem szoktam kísérletezni, nekem negyven százaléknál még nemigen ment lejjebb.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#594) PeterPH válasza Nikaré (#592) üzenetére


PeterPH
senior tag

Normál esetben, folyamatos pulzusméréssel, activity nélkül kb 8%-ot merül naponta. Tehát én e felett csak akkor tenném töltőre, ha valamilyen activity-re készülnék (kültéri, GPS-es), amúgy ráér másnap is.
Konkrétan 1-2-3% körül szoktam töltőre tenni.

(#595) juuzer válasza sharp4 (#591) üzenetére


juuzer
addikt

Köszi!

Ilyen esetekben mit monitoroz?

Vamos a la playa.

(#596) Szpisti


Szpisti
addikt

Továbbra sem javul az üzemidőm. Kb. 5 napos, de már az is elég szűken. Folyamatos pulzusfigyelés és alváselemzés megy, kb. óránként 1-2 értesítés, és csak a munkaidőm alatt nincs kikapcsolva a "No disturb".
Tegnap délután töltöttem fel, és már 80%.
Amikor megvettem, januárban még 8 napot simán bírt, úgy, hogy csak éjszaka volt bekapcsolva a Ne zavarj mód... A legutolsó frissítés óta lett ilyen. Másnak nincs üzemidő gondja?

(#597) Nikaré válasza philoxenia (#593) üzenetére


Nikaré
őstag

Tudnom kell, hogy hol van a határ, mikor kapcsol le. Ehhez időzítem a töltést. :)

PeterPH 594
1-2-3 % ??
Eddig bírja? Az igen.

[ Szerkesztve ]

(#598) Leftwitch válasza <Adamsky> (#583) üzenetére


Leftwitch
csendes tag

Igen de nappal nem is megy. Be lehet állítani hogy mikor kapcsoljon be és mikor ki. Nálam úgy van jelenleg hogy reggel 6 után aktiválódik a csukló mozdulatra bekapcsolás, ugyanekkor kapcsol ki az aod, este 6-kor meg pont fordítva, az aod kapcsol be a csukló mozdulatok bekapcsolás meg ki. Így ki van kuszobolve hogy éjszaka véletlenül a képembe világítson. Na ez a testreszabhatóság nagyon tetszik. Időzíteni lehet szinte mindent. Ha ez benne lenne a gt-ben akkor valtanek mert amúgy jobban tetszik....

[ Szerkesztve ]

(#599) babosmiki válasza Leftwitch (#598) üzenetére


babosmiki
addikt

Ez egy tök jó dolog, minden órába kéne ez a beállítási lehetőség...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#600) <Adamsky> válasza Leftwitch (#598) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Hmm... hát, igen. Valakik, valahol tényleges erőfeszítéseket tesznek azért, hogy a "kütyüjük" tényleg okos legyen. Régóta vallom én is, hogy valami attól lesz - igazán - okos, hogy kellőképp testreszabható, ill. minél több funkciója automatizálható. Ezért is használok pl. Tasker-t... és ezért is nem lesz soha az én szememben mondjuk az iPhone "okos", mert ott ilyen nincs.

Nagy kár, hogy a Huawei még nem áll ezen a szinten. Szubj. véleményem szerint ugyanis a hw. jobb / szebb, de az sw. gyengusz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.