Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) bandi0000


bandi0000
nagyúr

sziasztok

Mennyi számlap van az órához? Tesztet néztem, a gyáriakon kívül vannak egyediek, vagy más stílusúak, amiket külön le lehet rá tölteni, vagy csak a gyári van rá?

Xbox One: bandymnc

(#302) Luser2000 válasza bandi0000 (#301) üzenetére


Luser2000
addikt

Csak a gyári készlet áll rendelkezésre.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#303) babosmiki válasza bandi0000 (#301) üzenetére


babosmiki
addikt

Az eddigi frissítések mindösszesen +1 darabot tettek hozzá...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#304) philoxenia válasza bandi0000 (#301) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Alkoholos filc... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#305) bandi0000 válasza philoxenia (#304) üzenetére


bandi0000
nagyúr

És mêg áramot se fogyasztana :D

Xbox One: bandymnc

(#306) philoxenia válasza bandi0000 (#305) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A mutatókat hagyhatod, csak körbe fesd ki... :D

Ja és az AOD is megoldódna... ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#307) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok.

Lenne egy kérdésem, ami számotokra talán triviális:
Az alvás monitorozáshoz honnan tudja az óra, hogy mikor alszom? :U
Az odáig rendben vagy, hogy beállítok egy ébresztőt és addig figyel, de honnan tudja, hogy mikor alszom el? :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#308) sharp4 válasza -Maci- (#307) üzenetére


sharp4
őstag

Mozgásból, és pulzusból nyeri az alvás információkat.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#309) -Maci- válasza sharp4 (#308) üzenetére


-Maci-
őstag

Köszönöm szépen! :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#310) imiadmin


imiadmin
őstag

Srácok.. csak ámulok... 28-án reggel töltöttem fel, mert azt mondta 10%-nál, hogy rakjam fel... Kb másfél óra alatt feltöltődött... Azóta éjjel-nappal rajtam... Csak zuhanyzáshoz veszem le... Folyamatos pulzus, értesítések, alvásmonitor, minden bekapcsolva!
Most 9 nap után 34%-on áll!!

Respect a Huawei-nek! :R
Ez az üzemidő az, ami már létjogosultságot ad az okosóráknak!

Már csak az AOD kell és én megvagyok! :DD

(#311) DonDragonka válasza imiadmin (#310) üzenetére


DonDragonka
őstag

Nekem nem jön össze ez az üzemidő.
Napi 10% minimum amit hoz fogyasztásra.
Jelzem két sim, céges és magán levelezés, napi 100-150 értesítés átlagban. De ennek nem sok jelentősége van mert hétvégén is ez a 10% az átlag...
Azt már észre vettem hogy az is számít melyik óra lap van használva, de sajnos csak odáig jutottam hogy melyik fogyaszt többet (outdoors) de nekem sehogy nem jön össze a 12 nap...
Képernyő felébresztés csukló mozdulattal is be van kapcsolva nálad?

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#312) imiadmin válasza DonDragonka (#311) üzenetére


imiadmin
őstag

Igen, be van kapcsolva (folyamatos BT, pulzusmérés és alvás diag)... Bár az utóbbi 1-2 este (de csak estére) kikapcsoltam a csuklómozdulatos képernyő felébresztést, mert sokszor alszom úgy, hogy a fejemnél van a kezem, és ha fordulok, zavar a fény... Persze ez csak az elalvási szakaszban zavaró, mert azt vettem észre, hogy ha éjszaka pár óra alvás után megébredek és fordulok egyet, attól az óra nem kapcsol be, hiába kalimpálok. Valószínűleg okosan tudja, hogy alvás van... :U

Nekem is 2 SIM-em van (mate20pro), de olyan 50-60 üzenetnél nincs több naponta... (SMS, Viber, Messenger)
A fészbúk és a gmail nincs riasztásra rakva az órán. A céges email sem...

Most voltam a gyerekkel szánkózni, így bekapcsoltam a walking trackelést:1,5km 33perc, 38m szintkülönbség... Ez most levitte 29%-ra...

Amúgy nekem is úgy tűnik, hogy normál használat mellett 10%/nap az, amivel számolni lehet... De hát az is több, mint a többi eddigi általam ismert okosóra üzemideje!
Nekem ez teljesen megfelel!

(#313) EstherD


EstherD
csendes tag

Sziasztok. Mától én is (eddig) boldog tulajdonosa vagyok egy ilyen órának. :) Az egyetlen dolog amit nem kicsit hiányolok, az az Always On.. Vajon egyszer majd még lehet rá? Végülis Amoled.. :)

(#314) imiadmin válasza EstherD (#313) üzenetére


imiadmin
őstag

Egy cipőben járunk.... Szerintem a Huawei ezzel tehetné fel a pontot az i-re... :))
Reméljük fohászunk meghallgattatott és már dolgoznak rajta... :R
Ami egy kicsit elbizonytalanít, hogy nem az első okosóra, amit a Huawei csinált és azokban benne volt alapból ez a funkció...
Hogy ebbe miért nem rakták bele? Ki érti ezt... :F

(#315) sharp4 válasza imiadmin (#314) üzenetére


sharp4
őstag

Mert ezt nem okosórának, hanem aktivítás mérőnek szánták, és egy aktivítás mérőnek jobb üzemidőt kell elérnie, mint egy órának!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#316) babosmiki válasza imiadmin (#314) üzenetére


babosmiki
addikt

Csakis az üzemidő miatt hagyhatták ki, de bőven rendelkezik annyi tartalékkal az óra, hogy elbírja ezt a funkciót. Nálam még AOD-vel is lenne szerintem közel 2 hét az üzemidő! :DD Reméljük sokan igénylik és megoldják, hogy legyen..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#317) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az óra menüje magyar?

(#318) sharp4 válasza gyuri2008 (#317) üzenetére


sharp4
őstag

Nem, miért is lenne az? Ikonokból minden teljesen érthető.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#319) imiadmin válasza gyuri2008 (#317) üzenetére


imiadmin
őstag

Annyira nem releváns, hogy Magyar-e a menü, hogy most, hogy kérdezted, meg kellett nézzem, mert eddig marhára nem hiányzott...
Pedig én nem azokhoz a műmájerekhez tartozom (tisztelet a kivételnek), aki angolul használják a mobiljukat, mégsem hiányzott a Magyar menü. :U

(#320) babosmiki válasza imiadmin (#319) üzenetére


babosmiki
addikt

+1 :K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#321) imiadmin


imiadmin
őstag

Húha... Reggelre majd felrobbantam.. a Huawei Healt alkalmazás megfrissült és eltűnt minden korábbi adat... Újra be kellett jelentkezzek a Huawei azonosítóval, stb...
Ki volt kapcsolva a folyamatos pulzus, az alvás figyelés, stb... :W
Miközben túrtam, hogy hol vannak az adatok, egy új menüpontra lettem figyelmes.. ADATMEGOSZTÁS! :))

Megoldották, hogy össze lehessen kapcsolni a GoogleFit-el vagy a MyFitnessPal-al!!! :))
Innentől kezdve bármibe (pl. Endomondo) áttölthető a fittness adat!! Így nagy duzzogva megbocsájtottam az adatvesztést... :U
Thx Huawei :R

[ Szerkesztve ]

(#322) sharp4 válasza imiadmin (#321) üzenetére


sharp4
őstag

Hogyn tudom exportálni? A korábbi tevékenységeket is beszinkronizálja?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#323) kali válasza imiadmin (#321) üzenetére


kali
legenda

Ezek már régebben is adottak voltak az alkalmazásban - csak eddig más menüből lehetett elérni -, sőt, korábban három lehetőség volt, az általad betett képen látható kettő mellé társult még az Up by Jawbone is.

(#324) sharp4 válasza kali (#323) üzenetére


sharp4
őstag

Hiába próbálom exportálni, az export fájlban csak egy index.html van.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#325) imiadmin válasza kali (#323) üzenetére


imiadmin
őstag

Akkor ezek szerint csak nekem nem tűnt fel... Bocs..

(#326) imiadmin válasza sharp4 (#324) üzenetére


imiadmin
őstag

Nekem minden előzmény eltűnt az esti frissítést követően....
Exportálásra - ezután, hogy átszinkronizál Google Fitt-be -, nincs szükségem...
Tolom át Endomondo-ba...

Ami érdekes, hogy a pulzus adatok nem mennek át a Google Fit-be... :W

(#327) sharp4 válasza imiadmin (#326) üzenetére


sharp4
őstag

Hogy tolod át endomondo-ba?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#328) Fradipuma válasza babosmiki (#316) üzenetére


Fradipuma
tag

Szia. Az órán be lehet állítani, hogy 5 percig ne aludjon el a kijelző. Ez is valami azért :D

(#329) imiadmin válasza sharp4 (#327) üzenetére


imiadmin
őstag

próbálkozom...

A terv:
Huawei Healt -> Google Fit -> FitnessSyncer -> Endomondo

Egyelőre ott tartok, hogy a Google Fit-ben látszik az órával trackelt teszt séta térképpel (de pulzus nélkül)!
Sajna a Google Fit minden mozgást trackel, így telehányta az Endomondo-t 1 perces sétákkal... Nem győztem törölgetni... :W
De persze a teszt séta még látszik az endóban... :O

Remélem nem az lesz, hogy az inportalt adatokat nem tudja tovabbszinkronizalni a FitnessSyncer, mert agyf@szt kapok..

(#333) babosmiki válasza Fradipuma (#328) üzenetére


babosmiki
addikt

Tudom tudom, de... :)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#334) sharp4 válasza imiadmin (#329) üzenetére


sharp4
őstag

A Googletakeout-el próbáltam kimenteni GPX fájlformátumban, de nem sikerült. Azért nem ártana, ha erre vmi megoldást találnának.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#335) RaZ0R


RaZ0R
újonc

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség!

[link]

Arra lennék kíváncsi, hogy a képen jelzett két része között az órának mekkora a távolság.
természetesen kifeszített állapotban.
Csak a barna szíjas kivitel értéke releváns, a képek alapján a feketén más a lyukasztás.

[ Szerkesztve ]

(#336) AtiSnatch válasza philoxenia (#198) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Én ezt rendeltem tegnap. Pár hét és kiderül :D

(Most nézem, hogy elnéztem az oldalt és régi kommentre reagáltam)

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#337) imiadmin válasza RaZ0R (#335) üzenetére


imiadmin
őstag

Remélem látható:

(#338) RaZ0R válasza imiadmin (#337) üzenetére


RaZ0R
újonc

Nagyon király, köszönöm szépen!

És még egy kérdésem ha lehet.
Ha újra döntés előtt állnál hogy megvedd e, megvennéd?

(#339) imiadmin válasza RaZ0R (#338) üzenetére


imiadmin
őstag

Én stratost akartam venni, mert 5 napos üzemidőt garantált és AOD is van transzparensen...

Ez az "óra" sokkal szebb, mint a stratos kívülről is és a kijelző is! És több mint duplája az üzemidő!!
Remélhetőleg az AOD is megoldódik és így azt kell, hogy mondjam: igen, ezt venném ismét... ;)

(#340) mardal84 válasza -Maci- (#291) üzenetére


mardal84
csendes tag

Szia

sajnos ehhez nem lehet letölteni mert a huawei zárt rendszere van rajta,ha esetleg egy frissítés során érkezik új azt lehet használni majd,nekem is ilyen van én is kerestem már megoldást de nem lehetséges.

(#341) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

Sziasztok! Hogy lehet jelzésre fogni viber és messenger hívásokkor? Csak ha lerakják akkor jön értesítés.

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#342) <Adamsky> válasza imiadmin (#329) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én egy Honor Watch Magic miatt néztem be ide (végül is szinte ua.) ...

A hét elején jött meg és most folyik a teszt (hogy el tudjam dönteni marad-e) ...

Az első benyomások pozitívak, de a Google Fit kiborít. Egyfelől olyan mintha nem töltődnének át a HH-ban log-olt útvonalnak (vagy nagyon béna vagyok és nem találom, hogy hová kéne "nyomni", hogy megjelenjenek), másfelől olyan dolgok jelennek meg a Fit-ben, hogy csak nézek. Már a web-en (Google Fit) megjelenő adatok mindegyike sincs szinkronban az app-al (pl. megtett km). Aztán ott vannak az "edzések". Ma 5db sétámat mentettem le. A HH és az óra is 5db "workout"-ot mutat. Mennyi van a Fit-ben? 11 :F
Plusz mindegyik séta mellett megjelenik valamilyen egyéb aktivitás. Nem értem ... nem értem ... :F

(#343) imiadmin válasza AtiSnatch (#341) üzenetére


imiadmin
őstag

Kipróbáltam, ez tényleg nem jelzi, hogy hívásom van viberen... :(
ha lerakja a hívó, csak azt követően jelzi, hogy nem fogadott hívásom volt... :W

Ez így nagyon nem jó! :(

(#344) imiadmin válasza <Adamsky> (#342) üzenetére


imiadmin
őstag

Ez azért van, mert engedted, hogy a Google Fit is hasznalja a telefonod szenzorait... Kapcsold ki és akkor csak a HH adatok jelennek meg... ill. jelennének, mert egyelőre nekem sem 100%-os a működés...
Most pl. nem mennek át az újabb workout-ok, akármit is csinalok vele... :W

(#345) <Adamsky> válasza imiadmin (#344) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... engedted, hogy a Google Fit is hasznalja a telefonod ... " - nem, nem engedtem. Határozottam emlékszem (plusz nem telefonnal, hanem egy tablet-el van "összekötve", ami el se hagyta a szobát), hogy "nem"-et nyomtam az app. indításakor. Azóta már volt HH és Fit "szétkapcsolás", a Fit-ben adatok törlése (minden 0 lett), összekacsolás, szinkron ... és megint sz@r :(((
Sőt csináltam a Fit-ben lévő adatokból egy Google takeout mentést (tcx-ek keletkeztek). A tcx-ekben viszont minden volt csak épp térkép ill. GPS log nem (ez megmagyarázza miért nem láttam se az app-ban, se a web-en semmit). Úgy látom, hogy - jelenleg - egyik alkalmazás se működik rendesen. Így viszont - nekem - ez annyira nem buli. Nem akarom magam ennyire a HH-hoz kötni, ill. mindenképp kellene vm. mentési lehetőség.

De, bírom a kritikát, úgyhogy, ha valaki látni véli, hogy mit csinálok rosszul, ne tartsa magába! ;)

[ Szerkesztve ]

(#346) philoxenia válasza <Adamsky> (#345) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A Google állítólag még akkor is logol, ha letiltod a helyadatokat... [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#347) imiadmin válasza <Adamsky> (#345) üzenetére


imiadmin
őstag

Bocs, ha bántóra sikerült a hozzászólásom... Nem ez volt a szándékom... Csak én is belefutottam ebbe a hibába és emiatt telehányta nekem is az Endomondo-t a Google Fit.
Persze az óra által track-elt ada nem volt közte!
Sajnos ugyanott toporgok én is, mint te!
A neten is sokan panaszkodnak, hogy nem működik nekik.
Egy ember írta, hogy factory reset után sikerült működésre bírnia... Na de azért azt már ne...

(#348) <Adamsky> válasza imiadmin (#347) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Bocs, ha bántóra sikerült a hozzászólásom..." - nem, dehogy! ;) Az utolsó mondatom igazából mindenkinek szólt, és csak azt akartam vele jelezni, hogy kb. 2-3 napja tesztelem csak picit behatóbban a készüléket, a Fit-et pedig most láttam először, így lehet elsiklok valami felett.

"Sajnos ugyanott toporgok én is..."
Neked se jelenik meg - térképes - track log a Fit-be?
Ami viszont már nem Fit, hanem HH, hogy - úgy tűnik - nem tudok "workout"-ot törölni. Az órán úgy látom nem lehet a HH-ban pedig hiába törlöm, az órán nem törlődik. Ha, kézzel felveszek egy újat a HH-ba (mondjuk egy indoor run-t) az meg nem kerül át az órába :F

(#346) philoxenia
Köszi! :R El fogom olvasni....
Nálad minden OK? Az általam jelzett hibák nálad nincsenek?

(#349) sharp4 válasza <Adamsky> (#348) üzenetére


sharp4
őstag

Senkinek nem jelenik meg. Igazán megoldhatnák már, hogy az edzéseket át tudjam rakni Garmin Connect-be.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#350) AtiSnatch válasza imiadmin (#343) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Hát ez így egy kicsit gáz. Még a miband2 is tudja ezeket a funkciókat...

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.