Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) HunBade válasza HunBade (#450) üzenetére


HunBade
csendes tag

Itt van a kép linkje, az előzőn nem jelenik meg beillesztve

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=576Screenshot_20190120_19.jpg

(#452) imiadmin válasza HunBade (#451) üzenetére


imiadmin
őstag

Köszi a képet. Hozzá tudnad rakni a Huawei Healt képét is?
Mert először én is azt hittem, hogy átrakta, aztán rá kellett jönnöm, hogy ezt maga a GoogleFit track-elte a telefon szenzorai alapján.. ez abban látszik a legjobban, hogy szintr semm sem stimmel a két mérés között...

(#453) HunBade válasza imiadmin (#452) üzenetére


HunBade
csendes tag

Ezt már nem is néztem, igen különböző a 2 mérés...

Amikor leallitottam az órát, akkor 19,2km volt, az a helyes, a Google Fit tényleg a telefonbol szamolhatta az értékeket.

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=726Screenshot_20190120_21.jpg

Egyébként van megoldás hogy külsős futóappra küldjük az adatokat vagy a saját Huawei Healthel működik egyelőre?

Minden felhasználó használ vmi app-ot, elég baklovesnek találnám, ha nem lehetne mást használni.

(#454) imiadmin válasza HunBade (#453) üzenetére


imiadmin
őstag

Egyelőre csak a GoogleFit van, mint opció, de ahogy utána néztem, valahogy ősz magasságaban jött rá egy frissítés és onnantól kezdve nem mennek át bele a Huawei Healt adatok... :W

(#455) Yeet válasza DonDragonka (#449) üzenetére


Yeet
lelkes újonc

Szia! Szép kollekció, a fekete bőr szíj hol szerezhető be?

(#456) zumics


zumics
tag

Sziasztok!

A Honor Watch Magic-en sincs AOD?
Azt tudom, hogy a Huawei watch gt-n nincs, de a honor variáns nem egyértelmű, egyik helyen azt írják van, másikon meg hogy nincs... Bár gondolom ott sincs :)

(#457) Black_Raven válasza zumics (#456) üzenetére


Black_Raven
veterán

Teljesen fölösleges az AoD, minek zabálja az akksit amikor egyfolytában nem nézzük. Sztem logikusabb ha akkor világit, amikor nézem. Igen, nekem van, de semmi értelme.(Huawei Wach2eSim)[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#458) imiadmin válasza Black_Raven (#457) üzenetére


imiadmin
őstag

Én úgy gondolom, hogy egy óra mutassa az időt mindig!
Ha egy eszköz, ami okos és a mutatós órák babérjaira tőr, igenis hozza azt a feelinget, mint amit a klasszikus órák...

...a helyzet az, hogy ez az "óra" képes lenne erre úgy, hogy közben megmaradna legalább 1 hét üzemidő!

....és mellette aki akarja, ki is kapcsolhatja és élvezheti a 2 hét üzemidőt... :))

(#459) philoxenia válasza imiadmin (#458) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából akkor már váltogathatná is a számlapokat közben.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#460) Black_Raven válasza imiadmin (#458) üzenetére


Black_Raven
veterán

Lehet hogy a gyártó is úgy gondolja, ahogy én, viszont a lehetőséget megadhatná hogy az user döntsön mint nálam is.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#461) imiadmin válasza Black_Raven (#460) üzenetére


imiadmin
őstag

+1

(#462) Szpisti válasza Black_Raven (#460) üzenetére


Szpisti
addikt

Hát ja, annyi volna, hogy a "Show Time"-hoz adna idő opciókat, és kész.
(Bár nekem nem kell, hogy feszt menjen, mert akkor valszeg a 7-8 napos üzemidő 2-3 napra csökkenne, vagy még lejjebb... és részemről minek mutassa az időt, ha nem nézek rá? Így is sokszor észreveszem meló, vagy vezetés közben hogy virít, pedig nem is látok rá...)

(#463) imiadmin válasza Szpisti (#462) üzenetére


imiadmin
őstag

Tévedésben vagytok az AOD-ot illetően!
Ami most lehetőség van, az nem az!
Amit én AOD-nak gondolok, az egy alacsony fényerejű (ámde látható) low design-es számlap!

Más okosóráknál, ahol ez elérhető, ki/be kapcsolható... itt is ez lenne a cél, így neked is meg nekem is meglenne a lehetőség a választásra!

Ez az óra nálam két hetet megy... ha Alvays On Display-el ez lemegy a felére, nekem az is elfogadható!
A lényeg, hogy legyen lehetőség!

(#464) Black_Raven válasza imiadmin (#463) üzenetére


Black_Raven
veterán

Jól mondod, a gyenge fényerejű low design AoD, azt linkeltem a #457hszben, eredetiben normál fényerővel az ilyen.[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#465) tyukee


tyukee
csendes tag

Na megszültem a döntést és a stratos ment, a gt maradt.
Pro a gt mellett: szebb, de ez szubjektív, akksi verhetetlen egyenlőre. értesítések az új frissítéssel sokat javultak. folyamatos pulzusfigyeléssel, két naponta sporttal (egyenlőre gps nélküliek) 7-9 nap jön ki. ami szuper!
Contra: a sport funkciói a stratosnak jobbak, a pulzusmérés és a kalóriaszámlálás dettó ugyanaz, a különbség nem számottevő.

Stratos: a kijelző nem a legszebb, a világítás nélkül jó, napfényben tökéletes, de a világítással nem a legszebb. akksi idő rövidebb, a user ugyanaz, 6-7 nap max.. sportban jobban paraméterezhető, sok pici részlet beállítható, amit a gt nem tud. Pl kerékpározásnál az auto pause. wifi, és zenehallgatási lehetőség, de ezeket én nem használtam ki eddig sem. Telefont mindig vinnem kell a melóm miatt. Innentől nem volt kérdés.
Tehát ami a döntést meghozta nekem a küllem és az akksi idő.

mindíg csak előre...

(#466) zumics


zumics
tag

A watch GT-nek nincs olyan számlapja, ami mutatja az időjárást? A honornál láttam hogy van, de ennél nem (youtube + képek alapján).

[ Szerkesztve ]

(#467) AtiSnatch válasza zumics (#466) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag





C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#468) sharp4 válasza AtiSnatch (#467) üzenetére


sharp4
őstag

Mindig elszörnyülködök, hogy milyen ocsmány számlapokat kaptunk/kapunk.. :DDD

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#469) zumics válasza AtiSnatch (#467) üzenetére


zumics
tag

Köszönöm!

Az utolsó előtti egész használhatónak tűnik :)

(#470) AtiSnatch válasza zumics (#469) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Nekem is az volt egy darabig. :)

Sharp: Pedig az utolsót be sem raktam. :DD

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#471) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Gondolkodom egy ilyen óra vásárlásán. Mellette még néztem Nokia Steel HR-t is.

Igazából az aktivitáskövetés pontossága érdekelne, meg az üzemideje.

Plusz az, hogy a megjelenéskori tesztekhez képest javult e a sebessége, mert ahogy láttam, elég laggy volt a felület rajta.

+ azt nem tudom, hogy a Huawei Health app képes e kezelni egyéb alkalmazásokat, tehát például az adatokat továbbadni mondjuk egy Samsung Health appnak.

Előre is köszi a helpet! :)

Vamos a la playa.

(#472) imiadmin válasza juuzer (#471) üzenetére


imiadmin
őstag

Szia,

Az üzemidő fantasztikus! Karácsony óta most kellett harmadjára felraknom tölteni! Azért ez elég cool... :Y

A javítások után reccenésmentes a menüje.

Sajnos a Healt alkalmazás jelenleg semmivel nem műxik. A GoogleFit benne van, mint lehetőség, de egy őszi google frissítés elkefélt valamit, úgyhogy azóta az sem megy...

Reméljük, hogy ezt hamarosan javítják!

(#473) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

Új firm




Ezek sem nekünk jöttek :DD

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#474) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

A netes hívásokat még mindig nem jelzi. :(((

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#475) sharp4 válasza AtiSnatch (#473) üzenetére


sharp4
őstag

Ezek nem normálisak, ilyen szemét számlapokra időt pazarolni..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#476) imiadmin


imiadmin
őstag

A Lunar calendar is marhára hiányzott eddig... :F

(#477) Tailorzsolt


Tailorzsolt
tag

Hát le a kalappal a fejlesztők előtt... :D :D

(#478) imiadmin válasza AtiSnatch (#473) üzenetére


imiadmin
őstag

Nem mintha hiányoznának ezek a számlapok, de nekem csak egy van belőlük:

[ Szerkesztve ]

(#479) AtiSnatch válasza imiadmin (#478) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Ha lezár és újra megnyitod, akkor vált az óralap.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#480) imiadmin válasza AtiSnatch (#479) üzenetére


imiadmin
őstag

Fantasztikus, hogy hol tart már a tudomány... :R

(#481) Black_Raven válasza imiadmin (#480) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem, csak az Ő kérését teljesitették.:D[link] és még kapott hozzá új számlapokat is. ;]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#482) imiadmin válasza Black_Raven (#481) üzenetére


imiadmin
őstag

Ezek szerint csak olvassák a fórumot.... :))

(#483) Badboys


Badboys
őstag

A Huawei Watch 2 van e külön kibeszélője? Akinek olyan van tehetek pár kérdést föl? Mehet privátban is. Köszönöm.

(#484) Bushhun


Bushhun
csendes újonc

Sziasztok,

Első sorban a Honor-os társaktól kérdeznék (végig olvasva a fórumot láttam hogy vagytok itt páran): van bármi infó arról hogy a stressz mérés mikor lesz aktív? Honnan lehet hivatalosan érdeklődni? Fura hogy a "menübe" ott van de nem működik mondván hogy majd egy frissítéssel jön.... MIKOR? Huawei watch GT-n van/működik? Ennek köze van a VO2MAX-hoz? Nem mutat semmit. Amire nekem kell az óra arra tökéletes, az úszást jól monitorozza és felismeri .

köszönöm

(#485) Badboys


Badboys
őstag

Köszönöm megtaláltam.

(#486) manchester99 válasza Bushhun (#484) üzenetére


manchester99
tag

ugyanezekre a kérdésekre a válasz engem is érdekelne !

[ Szerkesztve ]

(#487) babosmiki válasza AtiSnatch (#473) üzenetére


babosmiki
addikt

Nagyon szép! :O

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#488) Szpisti


Szpisti
addikt

Sziasztok!
Hát nem tudom, hogy van-e az utolsó frissítésnek köze hozzá, de ma töltenem kellett az órát, nem bírta a szokásos 8 napot, csak ötöt... Másnak nincs semmi hasonló gondja?

(#489) imiadmin


imiadmin
őstag

Sziasztok,
Ma reggel jelzett a Play Áruház, hogy van friss GoogleFit...
Megfrissítettem, de semmi változás sincs a Huawei Healt és a GoogleFit szinkronizálásában.
Gondoltam egy ki/be lépés, ill. cache adatok törlése hátha segít... Hát annyira segített, hogy most már be sem tudok lépni a GoogleFit-be a gmail-os accountommal... :(
Azt írja, hogy ellenőrizzem az internet kapcsolatot... :F
Ez azért furi, mert ezt a hozzászólást is a telóról írom! Tehát internet van... Restart és az app újratelepítése is...

Másnak hasonló eset?

(#490) Tompie


Tompie
őstag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni erre az órához csak a rajta lévő gyári számlapok vannak vagy lehet rá tölteni újakat is?

Illetve normál használatra, semmi sport (arra van másik órám) csak hogy mutassa a beérkező hívásokat illetve alkalmazás értesítéseket (minden app értesítést mutat?) illetve azokat el is tudjam olvasni, erre jó ez az óra vagy inkább watch 2?
A watch 2 mivel tud többet?

Köszönöm

(#491) philoxenia válasza Tompie (#490) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Zárt rendszer, csak a gyári számlapok vannak... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#492) Szpisti válasza Tompie (#490) üzenetére


Szpisti
addikt

Hát elöször is a Watch 2-vel lehet telefonálni, tehát megy bele SIM kártya, van benne Wifi, van tárhelye pl. zenének (4GB), Android Wear OS fut rajta, amire telepíthetők appok vagy tölthetők le számlapok, stb., viszont hamarabb is lemerül...

(#493) sharp4 válasza Szpisti (#492) üzenetére


sharp4
őstag

Ez nem egészen igaz, van sim kártyás, e-sim-es, és wifis verzió!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#494) Szpisti válasza sharp4 (#493) üzenetére


Szpisti
addikt

Valóban, elnézést, hogy nem részleteztem, de csak nagy vonalakban akartam megírni, mást dolgokat is kihagytam... :R

(#495) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A frissítés óta először aludtam napközben éjszakás műszak után és most alvásként elemezte, nem szundításként mint eddig...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#496) Tompie válasza philoxenia (#491) üzenetére


Tompie
őstag

:R

(#497) Tompie válasza Szpisti (#492) üzenetére


Tompie
őstag

Nekem elég lenne egy sima WiFi-s, nem kell, hogy SIM kártyás legyen. Merül szempontjából mennyi a különbség GT-vel szemben?
Illetve hol lehet beszerezni? csak külföld? :F
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#498) Black_Raven válasza Tompie (#497) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem sok különbség van merülésben. Watch GT 2hét>>Watch2 2nap. Lehet itthon is venni a Watch2-t tök olcsó 89770ft csak.:D (2év gari, android 8.0.0, BT,Wifi,4g,NFC,GPS,ip68)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#499) Tompie válasza Black_Raven (#498) üzenetére


Tompie
őstag

De akkor az elmondható, hogy értesítések (hívás, appok...) terén mind a kettő ugyan azt tudja ?

(#500) imiadmin válasza Tompie (#499) üzenetére


imiadmin
őstag

Igazából azt kell mondjam, hogy qrvára nem ér egy fabatkát sem az android os-es(wear se) amiatt, hogy 2 naponta tölteni kell...
Tegye mindenki a szívére a kezét... hiába lehet app-okat rakni a HW2-re, egy idő után úgyse használnád... csak arra használnád az órát, hogy az értesítéseked kezeld... (mert úgy is ott a telód...)

Arra meg itt a GT, ami bitang jól néz ki és 2 hetet bír töltés nélkül!

Nem értem, hogy ezek után mi a kérdés... :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.