Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Szpisti válasza icecave (#1146) üzenetére


Szpisti
addikt

Az órán lehúzod a "gyorsmenüt", ott van a Show Time funkció. Alaphelyzetben 5 percig nem kapcsol ki a kijelző, és ennek az idejét tudod állítani a "Screen On"-ban.

(#1152) icecave válasza Szpisti (#1151) üzenetére


icecave
nagyúr

Gondolom ennek akkor van értelme, ha nem használom az AOD-ot, mert ha igen, akkor már felülírja az, mint állítottam a "Sleep"-re, és akkor átvált AOD-ra.

(#1153) soundman1 válasza kodoboy (#1149) üzenetére


soundman1
senior tag

Úgy értem, ha a kézemelést ki- vagy bekapcsolod, akkor átadja a Healt a beállítás változást az iorának? Ha igen, akkor van kapcsolat a két eszköz között, és a Healt-tel lehet valami baj.
Én először újra indítanám a két eszközt. Ha nem segít a telóban a Beállítások/Alkalmazások/Healt-ben cache (nálam gyorsítótár) ürítése-t kérd, majd teló újraindítása. Ha ez sem segít a Healt törlése és újratelepítése, de ezzel a Healt adatai is elveszhetnek.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1154) soundman1 válasza MeSKA (#1150) üzenetére


soundman1
senior tag

1.Van két időzónás óralap?
2. Lenyomtál vele azóta egy traitlont?😉

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1155) soundman1 válasza icecave (#1152) üzenetére


soundman1
senior tag

Nekem is ez jött át anno. Ki kell kísérletezni mi az, ami neked a legmegfelelőbb:
1. Nem kell semmi látszódjon a kijelzőn, vagy
2. legyen kézemeléses face, vagy
3. legyen aod a) kézfelemeléssel vagy b) anélkül.
Utána jöhet a sleep és a face time állítgatása.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1156) kodoboy


kodoboy
tag

Ez az aod szerintem csak részleges... letettem az órát, teljes nyugalmi állapotban egy idő után eltűnik minden a kijelzőről.

[ Szerkesztve ]

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#1157) soundman1 válasza kodoboy (#1156) üzenetére


soundman1
senior tag

Ez azért van, ha nem használod, pl. alszol, akkor 10 perc múlva kikapcsol. Úgy van beállítva, ha érzékeli, hogy a csuklódon van, akkor nem kapcsolja ki az aod-t. Így van kitalálva, szerintem logikus.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1158) kodoboy válasza soundman1 (#1157) üzenetére


kodoboy
tag

Így igen! :))

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#1159) Szpisti válasza soundman1 (#1157) üzenetére


Szpisti
addikt

Sőt, az értesítéseket sem jelzi, ha nincs az emberen az óra... :))

(#1160) Szpisti válasza Szpisti (#1159) üzenetére


Szpisti
addikt

Megjött a frissítés nekem is. :))

(#1161) soundman1 válasza soundman1 (#1154) üzenetére


soundman1
senior tag

A frissítéssel valóban megjött a 2 időzónás kijelzési lehetőség, de csak az Exercise rings és a - reklám szerinti face - 24-hour Time óralapokon, 1-1 mező lecserélésével. Jöhetne már a nem rég látott óralap szoftver, nem tudom mit szenved a face-k mókolásával a huawei.
Reméljük a 9.02-vel nem csak azért váltott verziószámot, mert a kínaiaknak a 8.34 után ez jött, hanem terveznek valami újat és a 9-ben más is átjött az órára, mivel 50 %-al nagyobb csomag jött, mint az előző, és akkor új funkciókat is kaptunk.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1162) nbukta77


nbukta77
addikt

Mi most az utolso verzio szam?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1163) Nikaré válasza nbukta77 (#1162) üzenetére


Nikaré
őstag

1.0.9.2 a legutóbbi.

(#1164) nbukta77 válasza Nikaré (#1163) üzenetére


nbukta77
addikt

Nekem nem jott. Pedig a telo nemet fuggetlen. Az orat is nemetben vettem.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1165) plaszy válasza Nikaré (#1163) üzenetére


plaszy
őstag

Nekem is felment. Én úgy érzem, mintha jobban rezegne (zörögne).

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#1166) soundman1 válasza nbukta77 (#1164) üzenetére


soundman1
senior tag

Jönni fog az pár napon belül.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1167) soundman1 válasza plaszy (#1165) üzenetére


soundman1
senior tag

Én nem érzek változást, de nekem megfelelő volt. Mondjuk én irodai környezetben használom, kerékpáron is észrevettem már ha rezeg.
Várjuk meg még azok jelzését, akik gyengének érezték. Reméljük rendbe jön náluk is.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1168) soundman1


soundman1
senior tag

Mi a titka az iránytű kalibrálásának? Másnál is újra kell kalibrálni pár hetente. Pont amikor kellene elég hülyén nézek ki a kartornával. 😡

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1169) NGA válasza soundman1 (#1166) üzenetére


NGA
addikt

Nálam is megérkezett

(#1170) kodoboy


kodoboy
tag

Új az óra, próbálgatom. Ebben a szikrázó napsütésben eléggé olvashatatlan a kijelző! Nálatok?

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#1171) soundman1 válasza kodoboy (#1170) üzenetére


soundman1
senior tag

A Display/Brightness Auto-n van?
Próbálgattam, érdekes. Auto beállításba vaksötétben leveszi a fényerőt, 10 lépés múlva tűző napon alig látni a kijelzőt. Majd lekapcsolva és felélesztve a kijezőt max. fényerőre rakja, úgy még éppen látom a számlapot.
Valahol (képernyő mögött?) van benne fényérzékelő, de úgy tűnik le kell kapcsolja hozzá a kijelzőt, hogy működjön.
Ritka az ilyen élethelyzet, de ha így működik, akkor fogom tudni, hogy miért nem látom és mit kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1172) kodoboy válasza soundman1 (#1171) üzenetére


kodoboy
tag

Autón van, de próbáltam manuálisan is, ugyanaz a helyzet

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#1173) <Adamsky> válasza soundman1 (#1171) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... 10 lépés múlva tűző napon alig látni a kijelzőt. Majd lekapcsolva és felélesztve a kijezőt max. fényerőre rakja, úgy még éppen látom a számlapot."

Valami hasonlót tapasztaltam én is. Mintha a fényerő állítása - pozitív irányba (de lehet a másik irányba se, annyit nem teszteltem) - nem működne "menet közben".
Egyébként a szépségnek ez az ára. Amilyen rajos a cucc szobában, felhős időben vagy sötétben, éppannyira válik szánalmassá napsütésben. A legtöbb gyártó - valamiért - mégis az OLED-et erőlteti ...

(#1174) Szpisti válasza <Adamsky> (#1173) üzenetére


Szpisti
addikt

Az AMOLED eröltetése a csekély fogyasztása miatt van, pláne mobil eszközökben, ahol ez fontos és a legnagyobb fogyasztó a kijelző. Ha egy üzemidő bajnok okosórát akarnak csinálni akkor nem is kérdés, hogy milyen panelt tesznek bele.

(#1175) <Adamsky> válasza Szpisti (#1174) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Tudomásom szerint a "transflective lcd" kevesebbet eszik. Az napfényben való olvashatósága pedig minden kétséget kizáróan jobb. Csak, hát valamiért az ilyen kijelzők felbontása és fényereje gyengébb. Vagyis a fényképezőgép előtt kevésbé tud úgy "tündökölni" mint az AMOLED (nem olyan eye candy). Az más kérdés, hogy egy sporteszközbe melyik lenne való igazán.

[ Szerkesztve ]

(#1176) soundman1 válasza kodoboy (#1172) üzenetére


soundman1
senior tag

Ez van, ennyit tud ez az amoled.
Csak egy gondolat: az első hónap után annyi hibát írtam ide, hogy kiderült resetelnem kellett az órát és utána megszűntek a kérdések. Csak az iránytű marad megbolondulva.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1177) kodoboy


kodoboy
tag

Aod-nál leveszi a kijelző fényerejét, de ha ilyenkor erős napot kap, akkor vibrál a kijelző. Ezt ma figyeltem meg.

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#1178) Norbi14


Norbi14
senior tag

Lemerult az oram, felteszem toltore es nem reagal ra. Mit lehet ilyenkor csinalni?

(#1179) sharp4 válasza Norbi14 (#1178) üzenetére


sharp4
őstag

Erősebb töltővel próbáltad?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#1180) Norbi14 válasza sharp4 (#1179) üzenetére


Norbi14
senior tag

Aha a mate 20 pro toltoje van rajta.

(#1181) sharp4 válasza Norbi14 (#1180) üzenetére


sharp4
őstag

Hagyd rajta egy picit a töltőn, hátha elindul. Más ötletem nincs.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#1182) Norbi14 válasza sharp4 (#1181) üzenetére


Norbi14
senior tag

Rajta van egy ideje, semmire se reagál.

(#1183) soundman1 válasza Norbi14 (#1182) üzenetére


soundman1
senior tag

Miért nem a saját töltőjén van? Mintha a teló töltőfejével nekem se töltött.

Ha a gyári töltőegységgel nem tölt, akkor hagyd a gyári szetten, majd a következőt próbáld meg.
Úgy emlékszem a két gomb 10 mp-ig nyomásával lehet hardveresen újraindítani. Próbáld újraindítani töltés közben, hátha ...

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1184) kodoboy


kodoboy
tag

Gyárilag töltőfej nincs hozzá, csak a kábel és a bölcső. Ti USB-n keresztül töltitek? Vagy a telefon töltőjével?

Intel Core2Quad 6600, Asus P5Q-EM, Asus V60 Cooler, Geil Black Dragon 4*1Gb DDR2 1066Mhz, Asus DV-215D, FSP BlueStorm II 500W, Thermaltake DH202 HTPC Case(iMON+VFD), Logitech MX5500

(#1185) Macika66 válasza soundman1 (#1183) üzenetére


Macika66
addikt

SAJÁT TÖLTŐ???

Egy szál USB-kábelt adtak hozzá, töltőt nem!

(#1186) Macika66 válasza kodoboy (#1184) üzenetére


Macika66
addikt

Én a P30Pro töltőjével, nem szólt még ellene...

(#1187) plaszy válasza kodoboy (#1184) üzenetére


plaszy
őstag

Mate 10 pro töltővel töltöm, hibátlanul megy.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#1188) Ixion77 válasza plaszy (#1187) üzenetére


Ixion77
őstag

Töltődik ez bármiről szerintem... Én laptop USB-C portjáról (2A) szoktam tölteni és még arról is nagyon gyorsan töltődik.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1189) DonDragonka válasza kodoboy (#1177) üzenetére


DonDragonka
őstag

dettó ez a jelenség nálam is

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#1190) soundman1 válasza Macika66 (#1185) üzenetére


soundman1
senior tag

Bocsánat összekevertem két dolgot, valóban nem volt töltőfej hozzá. 👍

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1191) juuzer válasza kodoboy (#1184) üzenetére


juuzer
addikt

Egy sima 2 amperes Xiaomi töltővel szoktam általában :) vagy a P9 gyorstöltőjével vagy a régi S7-em/Note 9-em töltőjével. Egyikre se hisztizett még :)

Vamos a la playa.

(#1192) Macika66


Macika66
addikt

Mennyire jó lenne, ha belekerülhetne az egész óráknál rezgés.
Az az egy, ami hiányzik a Samsung után...

(#1193) NGA


NGA
addikt

Saját SZUBJEKTÍV véleményem az óráról:
Üzemidő:
Múlt hét hétfőn töltöttem fel.
- kikapcsoltam az állandó pulzust, mert nekem felesleges mindig mérni
- éjjel leveszem, mert nem alszok órában
- kikapcsoltam a felemelésre bekapcsolást
- viszonylag sok messenger stb értesítést jön.

Jelenleg 54%-on van.
Ez jobb, mint amire számítottam. Ha jól kalkulálom, így 3 hetet fog vinni, ami tökéletes.

Amire vettem:
- Formája óra legyen, férfias, nem lányos karkötő - pipa
- Baromi jó kijelzője legyen, és szép óra számlap - pipa
- Messenger, hívás értesítések jöjjenek - pipa
- Ne merüljön le 3-4 nap alatt - pipa

Nagyon meg vagyok vele elégedve.

(#1194) kopeka


kopeka
újonc

Nem tudom nektek mi a tapasztalatorok, de nekem a legutobbi frissites ota nem olyan stabil az oram, mint elotte. Kicsit feltem is tole, annyira jo volt elotte... Pl.: be van kapcsolva az AOD es van amikor nem jon elo, ugyanakkor az alap szamlap vilagit, ugy hogy el se tunik. Meg kell nyomni egy gombot, hogy eltunjon. Ha nem fogadott hivast kapok, addig vilagit a kijelzon, amig el nem tuntetem. Van amikor az AOD-ra valtas kozben a kijelzo also es felso resze, nem pont egyszerre valt, nehany msec kulonbseggel, de mar lathaton. Nektek nincsenek hasonlo tapasztalataitok?

(#1195) AtiSnatch válasza kopeka (#1194) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Nálam is bugos egy kicsit a rendszer. :K

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#1196) kopeka válasza AtiSnatch (#1195) üzenetére


kopeka
újonc

Viszont elotte, nekem szinte valoszinutlenul stabil volt

(#1197) philoxenia válasza kopeka (#1194) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nálam random néha számlapot cserél. De ezt már vagy három frissítéssel ezelőtt is csinálta...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1198) NGA válasza kopeka (#1194) üzenetére


NGA
addikt

Nálam semmi baja. Nem bugos, az általatok leírt hibák nincsenek.

(#1199) Szpisti válasza NGA (#1198) üzenetére


Szpisti
addikt

Nekem is úgyszintén hibátlan.

(#1200) Nikaré válasza Szpisti (#1199) üzenetére


Nikaré
őstag

Jelenleg nálam sincs probléma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.