Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) SidCorky válasza dzoli87 (#2548) üzenetére


SidCorky
senior tag

Szóval ez egy nem :D Akkor marad a független

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#2552) dzoli87 válasza SidCorky (#2551) üzenetére


dzoli87
aktív tag

Azért írtam, mert ha függetlenül veszed, akkor megy két külön kártya, csak bukod a memória bővítést!
Amennyiben szolgáltatónál veszed, úgy nem tudom és nem is ígérném meg!
:)

(#2553) bubus66 válasza dzoli87 (#2552) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Telekomos független de csak singel SIM-es a 2. Slot az szoftveresen van letiltva.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2554) bubus66 válasza #86973952 (#2545) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia jó a BL kód le kérés a link és az első kép cserélve most kértem le egyet és tökéletesen működik.

Igen megszűnt a 2/6 hónap ugyan erre az e-mail címre ez volt a 6.dik 1,5 hónap alatt

Ha valaki nem akar regisztrálni és kiszeretné nyitni a bootloadert az keressen meg privátba és küldje el szükséges adatokat (itt meg találja) lekérem neki.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2555) #86973952 válasza bubus66 (#2554) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szuper, nem is néztem mostanában. De láttam, hogy variáltak a kínai oldalon.

(#2556) Balathruin válasza batai15 (#2549) üzenetére


Balathruin
veterán

Nálam gond nélkül működik.

(#2557) Muerte68 válasza SidCorky (#2547) üzenetére


Muerte68
addikt

a t-kom os is független viszont csak egy sim-et kezel.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#2558) dzoli87 válasza bubus66 (#2553) üzenetére


dzoli87
aktív tag

Köszi!
:R

(#2559) batai15 válasza Balathruin (#2556) üzenetére


batai15
félisten

Nekem is már meg oldódott.

(#2560) Because


Because
őstag

sziasztok!

Tegnap érkezett a telefon és keresném azt az opciót ahol be lehet állítani, hogy ha felveszik a hívásom rezegjen egyet. Tudnátok segíteni!

Köszönöm!

(#2561) Stylerr válasza Because (#2560) üzenetére


Stylerr
addikt

Nekem alapból így volt, nem kellett állítani rajta semmit.

(#2562) jatszo válasza Stylerr (#2561) üzenetére


jatszo
aktív tag

+1

(#2563) Maxtreme válasza Stylerr (#2561) üzenetére


Maxtreme
addikt

detto.

Más. Az értesítési led színkódjait lehet alapból variálni, vagy csak applikációival? (vagy azzal sem? :) )

(#2564) senki11


senki11
aktív tag

Üdv! Tanácsot szeretnék kérni. A feleségemnek kellene egy új telefon. A jelenlegi csomagjához a címben szereplő huaweit kínálják, illetve ugyan azon az áron az x5-öst (sajnos nem BMW-t), vagy a Lenovo Moto X Play-t. Melyik lenne a jobb választás?

(#2565) Stylerr válasza Maxtreme (#2563) üzenetére


Stylerr
addikt

Hű, tényleg, erre én is kíváncsi lennék. Jó lenne, ha be lehetne állítani, hogy pl Messenger kéken villog..

(#2566) Maxtreme válasza Stylerr (#2565) üzenetére


Maxtreme
addikt

Pedig egyébként a led képes a szivárvány minden színében pompázni :D
Kipróbáltam egy Led tester nevű progival.

[ Szerkesztve ]

(#2567) dokee78 válasza senki11 (#2564) üzenetére


dokee78
félisten

Melyik okostelefont vegyem? topik esetleg?
X5?
Egyébként van más lehetőség is a Telekomnál,nincs mit adni arra,hogy mit ajánlanak,nekem is ezt ajánlja az oldal.

[ Szerkesztve ]

(#2568) Because válasza Stylerr (#2561) üzenetére


Because
őstag

köszönöm! igen, most már észrevettem én is, csak elég gyengus

(#2569) legenda007


legenda007
aktív tag

Sziasztok! Bocsi de nincs időm vissza olvasni. Fontos lenne hogy a telefon egyszere kezeli e mindkét simet, illetve a Vodafone hálózatàn tudja e a 4g-t.

(#2570) bubus66 válasza legenda007 (#2569) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocs most olvastam, hogy Vodafone..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2571) legenda007 válasza legenda007 (#2569) üzenetére


legenda007
aktív tag

Akkor nem tudja a Vodafone 4g?

(#2572) #86973952 válasza legenda007 (#2571) üzenetére


#86973952
törölt tag

Dual standby. A 4G -t természetesen tudja, de gondolom a B20 miatt kérdezed, amit szintén tud.

Szerk.:
A dual verzió. A single alapesetben csak egy SIM -et kezel, ami dualosítható, de jelenleg még nem esett át teljes teszten a nyom nélküli visszaállítás.

Szolgáltatóknál a single verzió kapható. Tudomásom szerint nálunk a UPC az egyetlen kivétel, aki gyári állapotú készülékeket árusít.

[ Szerkesztve ]

(#2573) legenda007 válasza #86973952 (#2572) üzenetére


legenda007
aktív tag

Köszi a válaszokat. Akkor ha jól értem egszerre csak 1 simet kezel addig a másik inaktív lesz, igaz?

(#2574) RókalanyLau válasza Stylerr (#2565) üzenetére


RókalanyLau
csendes tag

A fb értesítés kéken villog. Simán a messenger zölden.
Pedig király lenne :)

(#2575) #86973952 válasza legenda007 (#2573) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen. Ebben a kategóriában igen ritka a dual active készülék.

(#2576) nyesix válasza RókalanyLau (#2574) üzenetére


nyesix
senior tag

(#2577) batai15


batai15
félisten

[link]
rendelt már valaki ilyen tokot? kinek milyen tok érkezett már meg? rendelnék valamit, csak nem tudom mit.
Eddig ez szimpatikus hogy a belseje puha, meg jól is néz ki

(#2578) Robertó79


Robertó79
tag

Valaki használ olyan progit ami hivás közben bekapcsolja a vakut?

(#2579) batai15 válasza Robertó79 (#2578) üzenetére


batai15
félisten

Annak mi értelme ?

(#2580) dokee78 válasza Robertó79 (#2578) üzenetére


dokee78
félisten

Disco Light™ LED Flashlight tudja villogtatni.

(#2581) jegenye77 válasza Robertó79 (#2578) üzenetére


jegenye77
addikt

Mármint jelzésnek?
Vibrate then ring with flash.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2582) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Az egyik haveromnak ugyan ilyen telefonja van.
De van egy érdekes probléma vele.
A YouTube alkalmazás mobilnetről egyszerűn kiírja hogy nem tud betölteni vagy nem tudom, tehát az alkalmazáson belül, mintha nem lenne internet.
Pedig be sincs lassítva a nete.
Valaki,megoldás?

(#2583) Balathruin válasza batai15 (#2577) üzenetére


Balathruin
veterán

[link]

tothjozsi96: Nálam is ez van a linkeknél.

(#2584) tothjozsi96 válasza Balathruin (#2583) üzenetére


tothjozsi96
addikt

és ez a youtube ellen nem lehet semmi tenni?
Mert azért mi a sz*r már hogy mobilnetről gyakorlatilag használni nem lehet...
És ugye böngészőből meg átirányít az alkalmazásra.......

(#2585) Balathruin válasza tothjozsi96 (#2584) üzenetére


Balathruin
veterán

Ki kell kapcsolni az alapéretelmezést az alkalmazásra és mobilneten böngészőből használni.

(#2586) Jarod1 válasza batai15 (#2577) üzenetére


Jarod1
addikt

ilyen tokokat rendeltem:[link]

2 [link]

3.[link]

(#2587) spider80 válasza Balathruin (#2585) üzenetére


spider80
őstag

Hát ez azért elég drasztikus megoldás. Menni kellene annak simán programból is.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2588) RókalanyLau válasza nyesix (#2576) üzenetére


RókalanyLau
csendes tag

Király vagy! Köszönöm :)

(#2589) ORCA58


ORCA58
addikt

Úgy néz ki pár napon belül én is tulajdonosa leszek egy P9 Lite-nak.
Tegnap nem hittem a szememnek. A T-nél a csomagomhoz most 29800-ért kapom meg. (-a pontjaim). A P8 Lite 0 Ft lenne.
Eddig 70e és 35e körül voltak.
Sokat filóztam, mert a P8 lite is megfelelne, de annak kisebb az aksija. Így P9-lite mellet döntöttem. Remélem jó választás lesz. Jelenleg G6-os van.

(#2590) Milestone2 válasza ORCA58 (#2589) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ismerős arc... :D nejemnek vettem, messzemenőleg elégedett vele.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2591) ORCA58 válasza Milestone2 (#2590) üzenetére


ORCA58
addikt

Az öreg OT995 még mindig megvan működőképes. Nosztalgiából néha be-be kapcsolom és ha kell rátöltök.
Szegényt drágábban vettem, mint most a P9 lite-ot.
Az új ugyan még nincs meg, nem akarom elkiabálni, de mér visszaigazolták a rendelést.

[ Szerkesztve ]

(#2592) Milestone2 válasza ORCA58 (#2591) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Aha...nem emlékeztem honnan...jó ez a "Hüwei"...most gondolkodom a 6.6-os Honor Note 8-on...OT995-öt odaadtam egy "szegény rokonnak"...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2593) ORCA58 válasza Milestone2 (#2592) üzenetére


ORCA58
addikt

Életre kelt a Mobilaréna! :C

Nem véletlen, hogy ismét Huaweit választottam. A G6-on egy ügyes portugál srácnak köszönhetően most egy felturbózott EMUI 3.0 ás fut, 4.4.2-es androidon. Rengeteg funkciót beleépített, ami az újabb Huawie telefonokban benn van. Nagyon megszerettem, és így már ismerős lesz nagy része.
Vennék én drágábbat is, de ugye a keret véges, így marad a kompromisszumos megoldás.
A Honor 8 note nekem már nagy, még az 5,2"-tól is tartok, habár anno a 4,5 is nagynak tűnt, most már nem az. Kivéve ha a zsebemben van és le akarok ülni.
A Honor 8 meg szebb is, jobb is, de jóval drágább. Na meg félnék az üveg hátlaptól és a 2,5D üvegnek sem örülnék, az bizony sokkal sérülékenyebb.

Most tűkön ülök, alig várom, hogy a kezembe vehessem. Szeptember 7-et írtak a várható érkezésnek, de volt náluk, hogy hamarabb megjött.

[ Szerkesztve ]

(#2594) Milestone2 válasza ORCA58 (#2593) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Életre....Nekem sajnos a félvak szemeimnek köll a nagy screen...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2595) negroo


negroo
aktív tag

hogy lehet dolgokat lementem a telefonra ha újratelepítem a rendszert akkor vissza tudjam egyből tenni köszönöm szépen hogy root olni és tv n pont mondott fel rakni

(#2596) dokee78


dokee78
félisten

"A P9 Lite-tal egyébként lassított felvételeket is rögzíthetünk, VGA felbontásban, 120 fps sebességgel."
forrás
Ez igaz?
Ha igen valaki feltenne egy mintát?

Más:
A hozzá adott B0 óra használható,valaki használja is vagy eladta?
Mennyivel csökkenti az üzem időt,mert folyamatos a BT kapcsolat.

(#2597) ORCA58 válasza negroo (#2595) üzenetére


ORCA58
addikt

A névjegyeket és naptárat Chrome stb., ha a google fiókhoz kötött, akkor a google szinkronizálásával (vagy automatikus, vagy magad végzed kézzel) felkerül a szerverre, onnan bármikor egy szinkronizálással visszaállítható.
Az appokat, hívás listát, SMS-eket, asztal beállításokat STB. STB. a beépített biztonsági mentés appal (nem a beállításokban a google) le lehet menteni SD kártyára. Ha a névjegyek nem google fiókhoz tartoznak, azokat is menti SD-re. Van ikonja. Onnan 100%-osan visszaállítható az app is és a hozzá tartozó adatok is. Nekem még a G6-on eddig még semmi nem veszett el romolgatás során sem. A játékok is onnan folytathatók ahol abbahagytam.
Nem tudom a p9 lit-on milyen verzió van, de a Play-en a legfrissebb külön tudja menteni az appokat és a hozzá tartozó adatokat, ha akarod.
[Play:Huawei Biztonsági mentéslink]

[ Szerkesztve ]

(#2598) bubus66 válasza ORCA58 (#2597) üzenetére


bubus66
nagyúr

[Play:Huawei Biztonsági mentéslink]

A P9 liten is a legfrissebb verzió van....

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2599) OldMike


OldMike
őstag

Sziasztok!

Van a telefonon az Értesítéskezelő, ahol az alkalmazásokhoz lehet rendelni különböző értesítési megjelenéseket. Itt az alkalmazások között van E-Mail, de a GMAIL (amit használok) nincs, így ahhoz nem tudok beállításokat hozzárendelni. Olyat sem láttam, hogy ehhez a listához hozzá lehetne adni egy alkalmazást.

Ettől függetlenül a GMAIL jelez hanggal, meg a záróképernyőn is, ezért lehet hogy ha bent lenne, akkor sem tudnék mást beállítani, csak érdekelne.

Még egy dolog, ami valószínűleg az Androidban való járatlanságomat mutatja. Azt látom hogy a legtöbb alkalmazás már nem tartalmaz kilépés (bezárás) lehetőséget. Ezeknél csak az van, hogy a korábbi alkalmazások behívása alatt tudom csak bezárni?

Köszönöm

42LM660S

(#2600) ORCA58 válasza OldMike (#2599) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem tudom, hogy a Huawei, vagy maga az alkalmazás dönti el, hogy az értesítés kezelőbe bele kerül vagy sem. Okosabbak majd megmondják.
Az appok zömében valóban nincs kilépés. Ezek ha a háttérbe kerülnek funkciótól függően vagy futnak vagy csak várakoznak a memóriában. Értelem szerűen azok az appok, melyek folyamatosan üzeneteket kapnak, futnak, de mások pl. a játékok csak várakoznak, ha van helyük a memóriában, míg újra nem futtatod, vagy ki nem lövöd.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.