Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) OldMike válasza bubus66 (#2947) üzenetére


OldMike
őstag

Természetesen nem hibátlan a Google Térkép sem, de szerintem ez a telefon szoftveres problémája (egyáltalán nem vagyok szakértő, inkább laikus, csak logikusan próbálom átgondolni).

Csináltam még két próbaképet azután, hogy a GPS FIX belőtte magát, szerinte 5-6 m pontossággal. A telefon - gondolom - a GPS vevőtől kapja a koordinátákat, térképet még nem is látott. A képhez mentett koordinátákból már látható, hogy a negyedik tizedestől kezdve már eltérnek egymástól, és még jobban a tényleges fényképezési helytől. Sajnos nem a Google Térkép hibája, oda rakja ahova a koordináták mutatnak, az adatok nem jók. Adott esetben a két kép helye 65 illetve 79 méterre (igaz nagyjából azonos irányban) van a tényleges fényképezési helyszíntől.

Persze nem fogok ebből problémát csinálni, eddig sem volt jellemző hogy képeket akartam volna térképre tenni ilyen funkció használatával. Csak meglepett, illetve azért írtam le, hogy esetleg mások számára - akik így használnák - figyelemfelhívás legyen. Még az is lehet, hogy csak nálam ilyen.

42LM660S

(#2952) 78zolika válasza bubus66 (#2941) üzenetére


78zolika
senior tag

Köszönöm a segitséget .
Sikerült . A naptárt hogy lehet átmásolni ???
Nagyon köszönöm :)

(#2953) keszo válasza OldMike (#2951) üzenetére


keszo
őstag

Nem csak nálad ilyen. Sajnos az én telefonomnak is gyenge a gps-e. Elég nagy a szorásuk ebből a szempontból.

Attila

(#2954) dokee78 válasza keszo (#2953) üzenetére


dokee78
félisten

Na akkor csökken a rajongásom,és ezek szerint más telót kellesz keresnem.
Ha a GPS nem stabil vagy gyenge.

(#2955) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Ikonokat ebben az EMUI-s rendszerben nem tudok elrejteni? Galaxy S3-ba régen el lehetett, igaz ott a menüben, de mivel itt nincs menü így hátha el lehet ezt azt rejteni. Mivel úgy is ott a gyors keresési rész így tök mind1 van-e ikonja vagy sem. :)

Smoke some weed nigga!

(#2956) ANDROID??? válasza bubus66 (#2941) üzenetére


ANDROID???
addikt

Pont ezt mondtam én is ;)

dokee78: a GPS nálam pazarul pontosan oda irányít ahová kell, mint a P8L is teszi.
Mikor tervezed beszerezni, hétfőn?

[ Szerkesztve ]

(#2957) bubus66 válasza dokee78 (#2954) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem is jó volt meg a sebbésség mérőt is pontosan onnan jelezte, ahány méterre be volt állítva. Igaz a radardroidot használom de GPS nélkül szóba se áll velem..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2958) sepyi válasza OldMike (#2951) üzenetére


sepyi
aktív tag

Kipróbáltam a dolgot és igazad van. De...! Elég sokszor használom a gps-t navigációra és méter pontosan rak a térképre. Számomra egyetlen magyarázat tünik logikusnak. A fényképekhez nem a nagypontosságú gps-t használja, hanem a cellainformációt, amit a gps fordít le koordinátákra. Remélem érthetően írtam le, mert logika nincs benne. Mindenesetre navigáció használata közben nagyon pontos.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#2959) #86973952 válasza sepyi (#2958) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szintén, sosem volt vele baj.

Szerintem a Google helymeghatározást használja.

[ Szerkesztve ]

(#2960) batai15


batai15
félisten

Nálam beton kemény és pontos a gps.

(#2961) dokee78 válasza bubus66 (#2957) üzenetére


dokee78
félisten

Használtad több km-en át navigációval vagy valamilyen tracker alkalmazással?
Nem dobja el a jelet közben?

Mert például én biciklis tracker alkalmazást használok és ma 40 km-en belül legalább 15x eldobta a jelet a Huawei G620s.
Igaz ennek köztudottan kaka a GPS vevője.

Ha majd megveszem a P9 Liteot év vége felé nem akarok ugyanígy járni.

Bár,ha kidobnák ilyen áron év végén a P9-et,mert ugye jön a fekete péntek majd és az adventi akciók akkor lecsapok a P9-re vagy Honor 8-ra esetleg Huawei Novára.

(#2962) ORCA58 válasza bubus66 (#2944) üzenetére


ORCA58
addikt

Más alkalmazások szerint is ilyen fura neve van az SD-nek. Ilyesmi : 8C53-39F8
A Poweramp itt találja a zenéimet, vagy a GyorsMegjegyzés a fájlokat is ezen a néven található memórián tárolja.

dokee78
Nekem semmi bajom a GPS-el. Villám gyors, és még soha nem kalandozott el. A körforgalomban is, legyen bármilyen kicsi az átmérője, mindig oda pozicionál, ahol vagyok. jelet még nem dobta el egyszer sem.

(#2963) ANDROID??? válasza dokee78 (#2961) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem dobálja el a jelet, de ha ennyire nem bízol benne már előre akkor ne ilyet vegyél.
Egyébként év végéig még ki tudja milyen telefonokat fognak kiadni, pláne, hogy akkor milyen akciók lesznek..

(#2964) negroo


negroo
aktív tag

Sziasztok egy kérdésem lenne hozzátok mégpedig az hogy az agresszív reklámokat hogy lehet őket kilőni és kell hozzá root köszönöm szépen szevasztok

(#2965) okoska74 válasza negroo (#2964) üzenetére


okoska74
senior tag

Nem próbáltam telefonon, de Pc -n az AdBlockPlus használom.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#2966) bubus66 válasza dokee78 (#2961) üzenetére


bubus66
nagyúr

P9-et, Honor 8 Huawei Novára. Miért ezeken tudod milyen a GPS vagy csak az is a leírásokból?

A másik nincs is P9 Lite-d tehát csak a leírások alapján tudsz viszonyítani, ami nem ép a legszerencsésebb dolog.

Volt G620S és azzal se volt gondom..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2967) gianone válasza okoska74 (#2965) üzenetére


gianone
őstag

Telefonon root kell hozzá. Van saját böngészőjük, de az meg nem túl jó.

Van sok más adblockos böngésző, amelyek jobbak, de szűrni egyik sem tud olyan jól, mint a PC-s személyre szabott lista. Én pl. Ghosteryt használok. Ez is ismerős lehet PC-ről. Viszont ez faék egyszerűségű, ellenben különösen gyors, és nem zabál sok RAM-ot.

Root nélkül még VPN-es adblockerek vannak. Pl. Adguard, ez csak böngészőre ingyenes, a többi appot szűrje, azért fizetni kell. Van egy ingyenes app is XDA-n, AdClear.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2968) Roland0224


Roland0224
senior tag

Hello . 2 napja vettem a telót eddig nagyon jó minden fut rajta kivéve a snapchat. Az valamiért laggol lehet csak 44nincs optimalizálva. Ezt leszámítva nagyon szuper aksi eddig jól bírja. 74.000 Ft-ért vettem a Media Marktban és kaptam mellé egy bluetothos hangszórót (csak sajnos rózsaszín :((( ). az lenne a kérdésem nem tud valaki hozzá ilyen okos tokot? Olyat amit ha ráhajtok lezárja a kijelzőt illetve kijelzi a kis ablakban a hívást.Vagy ehez (még) nincs ?

(#2969) Hubzsi


Hubzsi
tag

Sziasztok!

A tárhely kezelőben az alkalmazás visszaállítás alatt milyen adatokat tárol? Gáz ha letörlöm?

Köszönöm a választ!

Jah +1 megjelent az ikon számláló beállítások között a facebook massenger! Lehet csak nekem nem tűnt fel eddig de mindenesetre pozitív

[ Szerkesztve ]

(#2970) 78zolika


78zolika
senior tag

A naptárt hogy lehet átmásolni ???
Nagyon köszönöm :)

(#2971) B******** válasza Wiz Khalifa (#2955) üzenetére


B********
aktív tag

Bármely főképernyőn csiptető mozdulat ellentéte (tehát széthúzol az ujjaiddal) és ekkor tudsz alkalmazásokat elrejteni.

(#2972) dokee78 válasza 78zolika (#2970) üzenetére


dokee78
félisten

Google nem szinkronizálja?

(#2973) 78zolika válasza dokee78 (#2972) üzenetére


78zolika
senior tag

Nem . Vagy lehet hogy èn csinàlok valamit rosszul .

(#2974) Roland0224 válasza 78zolika (#2973) üzenetére


Roland0224
senior tag

kb nekem igy van es jo

(#2975) negroo


negroo
aktív tag

Sziasztok van egy téglám és újra szeretném éleszteni.

Történ, hogy a reklámok elűzése miatt csak root jogot akartam magamnak. A történet úgy kezdődött, hogy a bubus féle root nem sikerült a cmd miatt, win7 használok. Ezért egy külföldi oldalon probálkoztam ott letöltöttem valamit. A utasítást videón néztem tök máshogy reagált a hangerő le és ekkor csatiztam az usb kábelt. Itt nem az jött be amit a videon láttam hanem upregedelni akart 5% meg is állt ahogy a jó téglákhoz képest nagyon jó de most tárgytalan, mert feléledt magától a kicsikém bocsi. hogy lehet rootolni máskép? Köszönöm

ez alapján hogyan csináljam: ROOT

[ Szerkesztve ]

(#2976) negroo válasza negroo (#2975) üzenetére


negroo
aktív tag

Elötte kell ezt a bootloader nyitnom? Ezzel el veszítem akkor a garanciát amit nem szeretnék.:(

(#2977) Wiz Khalifa válasza B******** (#2971) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Erre nem gondoltam volna. Köszi az infót. :)

Smoke some weed nigga!

(#2978) gianone válasza negroo (#2976) üzenetére


gianone
őstag

Olyan butaságokat csinálsz, írsz és kérdezel, hogy még véletlenül se ajánlom, hogy tovább folytasd a próbálkozásokat. És ha elolvastad volna, amit írtam, a reklámok elűzéséhez nem kell root.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2979) Ronam válasza negroo (#2975) üzenetére


Ronam
addikt

Nem értem, hogy minek kell ilyen videókat nézni, van magyar nyelvű működő leírás.. És mi az hogy a CMD miatt nem sikerült? Windows 7-ben is van CMD :F. Amúgy meg ott van a leírásban: Az előfeltétele annak, hogy ROOT jogod legyen, "nyitott bootloader" és aktivált "USB hibakeresés".

[ Szerkesztve ]

(#2980) bubus66 válasza negroo (#2975) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2975) negroo

A bubus féle ROOT tesztelt és műkődik

Igen mert a Fastboot móodba úgy kell belépni, hogy kikapcsolód a telefont Csatlakoztatod az USB kábelét majd Hangerő le és bekapcsoló gombot addig nyomi még egy zöld robot meg nem jelenik.

A Boolder nyitás nélkül semmit se lehet csinálni elhiheted, hogy a Telefonom volt fent a ROOT és tökéletesen működött de ha emlékeim nem csalnak a BL nyitás le van írva

És akkor ha cmd nem ment akkor videó alapján hogyan ment?

2. követelmények

Az előfeltétele annak, hogy ROOT jogod legyen, "nyitott bootloader" és aktivált "USB hibakeresés".

Valamit az FRP unlock-nak kell lennie

Ja és az benne a pláne, hogy cmd ablakot használ a videóba is ügyes vagy e legjobbat sikerült megtalálni......

FRP: Elérhető „Beállítások/Fejlesztői lehetőségek/OEM feloldás megengedett”.

Képernyőzár: A képernyőzár feloldásának letiltása Elérhető „Beállítások/Fejlesztői lehetőségek/Képernyőzár” kapcsold ki.

(#2979) Ronam

Igen látod most is igaz amit sokan nem hisznek el, hogy teszteletlen sz@rokat nem teszek fel...

Itt gondolom, hogy semmi értelmi nincs az ember munkájának..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2981) gianone válasza Ronam (#2979) üzenetére


gianone
őstag

Nem is nyitott bootloadert, utána nyilván két gomb helyett hármat nyomott stb.

Közben nem is akar garit veszíteni.

Teljesen felesleges azon filozofálni, hogy mit csinált parancssorban. :)

Szerintem addig jó neki, amíg semmit nem mókol. :) Sírás lesz a vége, téglázott, garivesztett teló.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2982) bubus66 válasza gianone (#2981) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem hármat nyomod, hanem ha csatlakozta van az USB kábel és és úgy akarsz mindjárt belépni akkor egy erecovery (ez nem biztos csak tipp) valami jön be..

Egy Usb csatlakozás ikon és egy kör-ben elkezdi a százalékot számolni és 5% meg áll...

Kilépni a bekapcsoló gomb hosszan nyomásával lehet.

Kipróbálhatod a telefonnak semmi baja nem lesz nem muszáj most rá érsz ha nem felejted el egy újra telepítés előtt..

mert feléledt magától a kicsikém bocsi. hogy lehet rootolni máskép?

Szerinted?? Ahogy a videon van háta jó lesz egy könyv nehezéknek. vagy így lehet rootolni

Kérdezem, ha lehetne másképp rootolni akkor szerinted csak az a leírás van amit csináltam????

(#2976) negroo
Ha szerencséd van akkor vissza lehet tenni mindent, ha nincs akkor megfizeted a tanuló pénzt.

(#2983) Milestone2

Így van és akkor a leírás a hibás nem az user te is meg csináltad nem? Sőt kicsit nagyobbat mint a ROOT.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2983) Milestone2 válasza gianone (#2981) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A legjobban az USER ERROR-t okozó USEREK szoktak kiabálni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2984) gianone válasza bubus66 (#2982) üzenetére


gianone
őstag

oké.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2985) negroo válasza bubus66 (#2982) üzenetére


negroo
aktív tag

Köszönöm ez tuti nekem ment.:) De tetszet, hogy a másikat basztad le.:) Szóval elötte nekem ki kell nyitnom a kicsikét és utána probálkozni. Most a bubu féle boot nyitás csinálom, de sehogy sem akarja hogy lása a kicsikémet.:) Amit meg írtál át tanulmányozom.:)

(#2986) Koni74 válasza bubus66 (#1129) üzenetére


Koni74
csendes tag

Végigolvastam majdnem 3000 hozzászólást, de már nem él a link sajnos! Kérhetném én is ezt az appot megadnád? Köszönöm!

(#2987) negroo válasza gianone (#2978) üzenetére


negroo
aktív tag

Azt is meg csináltam kedves mesterem, de azt hogyan tegyem és csináljam, mert nem sikerál mester.:)

(#2988) negroo válasza Ronam (#2979) üzenetére


negroo
aktív tag

Igen, de most bootloader csinálom a kínain végig tudtam regizni meg van a büvős kód. A cmd parancsokat fel ismeri csak a készülékemet nem találja ezért a cmd nél hasalt el. sajnos.:(

(#2989) negroo válasza bubus66 (#2980) üzenetére


negroo
aktív tag

Itt van a BIBI Köszönöm BUBU.:) Ezt a leírásban nem találtam meg.:)

[ Szerkesztve ]

(#2990) bubus66 válasza negroo (#2985) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2989) negroo

nem is fogja látni az össze vissza rakosgatott mindenség az adb

különben meg tudja, hogy nem neki szántam.

érdekes dolog hogy nem látja ha nem látja az adb parancsok hogyan futnak le?

És a szerkesztés gombot meg használd légy szíves van 5 perced szerkeszteni a hsz-ket......

gianone bocs nem neked szántam ha nem a jó embernek igaz számon kérni azt nagyon tud.....

Szerinted?? Ahogy a videon van háta jó lesz egy könyv nehezéknek. vagy így lehet rootolni
Kérdezem, ha lehetne másképp rootolni akkor szerinted csak az a leírás van amit csináltam????

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2991) 78zolika válasza Roland0224 (#2974) üzenetére


78zolika
senior tag

Köszönöm nekem nem jön össze .

(#2992) negroo válasza bubus66 (#2990) üzenetére


negroo
aktív tag

Gianonét basztad le, mert azt én írtam amit te írtál.:)

ui

zöld roobot azt irja pirosan, hogy frp unlock

[ Szerkesztve ]

(#2993) bubus66 válasza negroo (#2992) üzenetére


bubus66
nagyúr

És felette??? mit írki Phone unlock mert az a lényeg

Kukk

Nézd mit találtam itt leírtam a BL nyitás menetét a regisztrációtól a kinyitásig

Ezek lekerülése véget próbálom képkel illusztrálni.. Ha csak az alapján csinálnád meg akkor is működne...

(#2986) Koni74

Melyik app légyszíves írd le a nevét köszi.

Beállítások / Adathasználat-com.android.settings/com.android.settings.Settings$DataUsageSummaryActivity

ez kell keresned..

Tessék Privátba át küldöm, hogyan kell használni..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2994) negroo válasza bubus66 (#2993) üzenetére


negroo
aktív tag

az zölden phone locked.

Igen ez alapján csináltam, de most megint cmd nél akadok el. Tuti nálam a hibba, de adb megadom beirom adb devices és semmit nem talál lehet drivert elötte fel kell tennem?:)

[ Szerkesztve ]

(#2995) gianone válasza negroo (#2992) üzenetére


gianone
őstag

Engem nem baszott le, csak helyesbített. A lebaszás már neked szólt. :D

Ha BL nyitva, gari oda. :D Legalábbis papíron mindenképpen. Csak szólok. De még nincs, ahogy látom.

És azt levetted, hogy a reklámok miatt ez az egész nem is kell? :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2996) negroo válasza gianone (#2995) üzenetére


negroo
aktív tag

LEvettem, de azt nem tudom, hogyan kell app ról levenni a reklámokat.:) Azért akarom meg csinálni.:)

ui: A kinai oldal regszámot a bootloader nyitási számot elfelejtettem kimásolni .:) Szóval a bootloader nyitás is felejtős.:) 10 év múlva már ür technológiával kell majd csinálni, mert egyre hihetetlenebbül kell csinálni és egy vacak driveren és a kimásoláson csúszik el az ember.

[ Szerkesztve ]

(#2997) bubus66 válasza negroo (#2996) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na fussunk neki még egyszer

Katt

Amíg ez nincs meg addig neki se állj.. Majd utána látni fogja az adb mindent...

Mit kell kimásolni az regisztrált e-mailra vissza küld egy igazoló e-mailt.

Na már bocs de te nem gy ki másoláson és agy driveren csúszol hanem még egy regisztrációt se tudsz meg csinálni, főleg, úgy hogy még képek is vannak hozzá.

gianone

had gyakoroljon... "A gyakorlat teszi a mestert"

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2998) gianone válasza negroo (#2996) üzenetére


gianone
őstag

Adclearrel. De ezt is mondtam.

Inkább azt tanuld meg használni, hátha megy, mert ezzel látszólag egyáltalán nem boldogulsz. És mondom, gari ugrik.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2999) negroo válasza bubus66 (#2997) üzenetére


negroo
aktív tag

list of devices alatt van a te device eszközöd ami nekem nincs sajnos.:) Azért köszönöm.:)

(#3000) Koni74 válasza bubus66 (#2993) üzenetére


Koni74
csendes tag

Ez lenne az, köszönöm! Várom privátba a leírást, köszönöm mégegyszer!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.