Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) djbelo válasza V.Stryker (#695) üzenetére


djbelo
senior tag

Nálam is rendben van az akku,hasonló mint a B132 nem merül jobban! Engem más idegesít! :)

(#702) mirage.83 válasza ctvagyok (#699) üzenetére


mirage.83
újonc

Akkor ez más eszköznél is fennáll.

Más is találkozott már ilyennel a P8-on, hogy WiFi ennyire eszi az akksit? Teljesen mindegy, hogy beállításoknál mi van be-/kikapcsolva a WiFi-nél, a helyzet ugyanez. Bár hozzá kell tenni, tapasztalatom szerint nagyon erős a vevője, simán látom a céges és az otthoni hálózatot is 200-250 méterre az épülettől.

Már előtte is benne volt vagy csak a B170 romnál került bele olyan funkció, hogy zsebre vágva a telefont megemeli a csengetési hangerőt és a rezgés erősségét?

(#703) Cassio1987 válasza mirage.83 (#702) üzenetére


Cassio1987
tag

Benne van előző romnál is

(#704) pepetech


pepetech
őstag

Nálam akkuval semmi gond bár wifi nem megy nekem mert van 5 gb mobilnetem így szükség nincs rá ha be is kapcsolom úgy csinálom hogy ha a kijelzőt kikapcsolom akkor a wifi nem megy. A névjegyzék nekem az elöző tomnál sem ment a frissítés sem javított rajta.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#705) #76385920


#76385920
törölt tag

A lehúzható parancsikonokhoz lehet felvenni újat, át lehet rendezni őket?

(#706) mirage.83 válasza #76385920 (#705) üzenetére


mirage.83
újonc

Átrendezni úgy tudod, hogy lenyitod, legalulra gördítesz, majd a szerkesztés gombra kattintasz. Felvenni nem tudom, hogy lehet-e újat.

[ Szerkesztve ]

(#707) #76385920 válasza mirage.83 (#706) üzenetére


#76385920
törölt tag

Köszi!

(#708) pepetech


pepetech
őstag

Fuuu de megharagudtam a tok-shop.hu-ra... Rendeltem edzett üveget meg gyári huawei tokot kiírták hogy 1-2 nap mire beszerzik +1 nap mire kijön na ez 3 nap mivel vasárnap este adtam le a rendelést erre ma benyögik, hogy jövőhéten kapom csak meg. Örülök mert vasárnap megyek németbe de nem baj majd kint ebayezek dolgokat :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#709) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Na egy utolsó kérdés, az 5 óra kijelzőidőre van esély egy nap alatt automata fényerőn? Most már tényleg választanom kell a g4 és a p8 között, mert jövőhéttől vagyok szabadságon, és csak akkor tudom átvenni ha rendelek.

(#710) pepetech válasza ctvagyok (#709) üzenetére


pepetech
őstag

G4 jól optimalizált telefon viszont a p8 nagyon prémium feelinget ad. Eddig minden telefonom tokba volt bugyulálva erre inkább biztosítást kötöttem annyira szép és jó kézben tartani. Ha komoly játékokat tolsz pl real racing 3 meg társai akkor g4 viszont ha egy jó telefont akarsz akkor p8 :). Nagyon elfogult lettem. Érdekes nálam a g4 2x is kiesett a kosárból note 4 vásárlásakor még a g4 illetve htc m9-en agyaltam. Note 4 lett. 3 hónap múlva 80 ezer forintot elbukva eladtam hogy vegyek egy p8-at :D. Ha ez segített a döntésben akkor nincs mit :). Bár LG-t nem ismerem de sokan dicsérik. De akkor is p8 :). Egyébként most vagyok 22%-on kb negyed órára felraktam tölteni mert 6%-on volt. Persze használat függő de nekem eddig minden telefonom este töltőre kellett tenni :). Kivéve a padfonjaimat mert azokat este bedokkoltam a tabletbe ami feltöltötte reggelre és közben este még szörfölhettem :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#711) süti5


süti5
őstag

Valaki erre?
[link]

(#712) pepetech válasza süti5 (#711) üzenetére


pepetech
őstag

Szerintem a p8 dual ugyan az mint a sima p8. Csak a memoria kártya helyére megy a 2. Sim. Htc m8 dual is ugyan az mint a sima. Apámnak olyan van és detto. Annyo hogy a dual simet 1 tálcán oldották meg vicces egy találmány a htc részéről :)

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#713) ctvagyok válasza süti5 (#665) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nincs P8 ami 4k-t tud tudtommal.

(#710) pepetech Logika azt mondatja velem vegyem a G4-et. Ár-értékben jobb, kamera jobb, gyorsabban töltődik. Az tuti tud 4 óra kijelzőidőt is. De akárhányszor kezembe veszem a p8-at egyből azt akarom megvenni. Nagyon dögös telefon. Csak félek, hogy tönkremegy az aksi, és az aksicserét nem tudom majd megoldani könnyen. Nekem egy év alatt az aksi legalább 15-20% gyengébb szokott lenni. A G4-ben csak rendelek az internetről és kész, a P8-al meg ki tudja mi lenne.
Nagyon kevés P8-van, így nehéz első kézből való információkat találni üzemidőről meg hasonlókról. A g4ből meg nem kevés van már az embereknél.
Szóval ezért gondolkodom még a dolgon. Nagyon szeretném a p8-at, csak annyira kiszámíthatatlan. A random merülést én már nem tartom elfogadhatónak ebben a kattegóriában, sajnos én már ráuntam, hogy ki-be kapcsolgassam a wifim. Meg lemerüljön este és ne ébressze dolgokból is elegem van.
De ma a P8 felé hajlok, ha ez megnyugtat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#714) süti5


süti5
őstag

Köszi!

(#715) pepetech válasza ctvagyok (#713) üzenetére


pepetech
őstag

Az aksi csere nem para megcsinálják bárhol ha garis akkor oda ha 1 év eltelt akkor is oda vidd ahol garis de az aksit ki kell fizesd. régóta vannak ilyen telefonok pl ott az apple szóval ez miatt ne aggódj egy percet sem. és hidd el elég sok p8 kelt már el csak nem fórumoznak. ne hezitálj, meg bánod. azt vedd amibe bele szerettél :).
p8 is gyönyörüt fotóz eddig mindenki el volt ájulva tőle :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#716) Cassio1987 válasza ctvagyok (#713) üzenetére


Cassio1987
tag

Üdv.inteligens energia módban auto fénnyel simán 5 óra fölött van nálam a kijelző idő 4g folyamatos böngészéssel. Most 1 nap 16 óra a töltés óta eltelt idő. 4 óra kijelző idő ami aktiv netezés volt 4g akatt chrome messenger ls viber. Még van 32% töltésem. Random merülés nálam nincs. Gyors töltés releváns max veszel gyorsabb töltőt. P8 ébresztő aktiv tud maradni ha kikapcsolod a telefont. Akkut tudják a szervizben cserélni. G4-nél ott a snapdragon proci balhé hogy baromi hamar túl meleg lesz és annyira vissza kell venni az órajelet hogy lassulást tapasztalhatsz.

(#717) ctvagyok válasza Cassio1987 (#716) üzenetére


ctvagyok
őstag

Na az már megfelel nekem tökéletesen. Remélem az enyém is hozná. a g4 szemből szerintem nyomin néz ki, ráadásul a hívás minősége is gyengécske. A legjobb pedig, hogy leveszi a képernyő fényerejét, ha túlmelegszik a képernyő. Na ez nyáron nagyon vicces lehet. A G4 védelmében mondom az SoC órajele nem csökken vissza, mert bírja.

(#715) pepetech
Szerintem a legszebb készülék egy ideje. Masszívabb, mint egy iphone6. Az utolsó telefon ami bejött ennyire a vibe z2 pro volt. A Media Marktból rendelném meg, úgy 155k pénzért megkapnám.

[ Szerkesztve ]

(#718) djbelo válasza ctvagyok (#713) üzenetére


djbelo
senior tag

Egyértelmű! P8!! :D Szerintem sokkal szebb mint a G4! Tegnapi nap pont sikerült megtapiznom egy G4-et! Nekem egyáltalán nem jött be! Meg a Huaweinek az Emui rendszere: :C

(#711) süti5!
A 4K szerintem sem tudja a P8!

[ Szerkesztve ]

(#719) pepetech válasza djbelo (#718) üzenetére


pepetech
őstag

Mondjuk igen emui az elsők között volt hogy leváltsam :). Most a zenfonok launchere van rajta az original asus féle apk :). Hiba mentesen fut sőtt több gyári asus appot is beszereztem nagy nehezen :). Már csak a billentyűzete kellene de sajna amit eddig szereztem az nem futott :(

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#720) Cassio1987 válasza ctvagyok (#717) üzenetére


Cassio1987
tag

Csak hogy még jobban sarkalljalak a p8 felé már 4 óra 49perc képernyő idő netezéssel és még mindig van 23% :)

(#721) süti5 válasza djbelo (#718) üzenetére


süti5
őstag

Köszi, nagyon tetszik a teló, de a 4k fontos lett volna:(

(#722) djbelo válasza süti5 (#721) üzenetére


djbelo
senior tag

Hát sajnálom! Nekem nem fontos a 4K! Nagyon ott van ez a teló, hidd el! :K

[ Szerkesztve ]

(#723) süti5 válasza djbelo (#722) üzenetére


süti5
őstag

Elhiszem és venném is a dualt, de tavaly év végén beszereztem egy uhd-s tv-t és egyszerűen lenyűgöznek a 4k felvételek, így ha veszek telót, eldöntöttem, ha már ennyi pénzt kiadok, tudja is, ráadásul sok videotéma lesz a közeljövőben:)

(#724) Cassio1987


Cassio1987
tag

Energiatakarékosság menüben ki melyik üzemmódit állította be?

(#725) djbelo válasza Cassio1987 (#724) üzenetére


djbelo
senior tag

Intelligens! A P8 tulajok legnagyobb része erre állítja be.

[ Szerkesztve ]

(#726) #76385920 válasza djbelo (#725) üzenetére


#76385920
törölt tag

Nálam is intelligens.

(#727) theo_76 válasza süti5 (#721) üzenetére


theo_76
aktív tag

Miért olyan fontos a 4k? TV-ben is még eléggé drága a 4k, ha meg arra van pénze valakinek, akkor jóval a 200k feletti árú telefonoknál nézelődik :)

[ Szerkesztve ]

(#728) djbelo válasza theo_76 (#727) üzenetére


djbelo
senior tag

Nem akarok süti5 helyet válaszolni, de én megértem valahol. Ha pl kamerát vennék (akciók.) biztos vagyok benne, hogy én is 4K vennék már! Pedig nekem sincs 4K tévém, de ez a jövő, mint akkoriban a Full Hd! Telefon az más tészta nálam! Nem hinném, hogy bármelyik gyártó is a videóra v a fotókra hegyezné ki őket! Arra ott a videokamera s a fényképezőgép! A P8-at meg biztos nem cserélném le semmilyen 4K telefonra! :D

[ Szerkesztve ]

(#729) Newlachka válasza pepetech (#715) üzenetére


Newlachka
őstag

az aksira is 2 év garancia van mivel nem kiszedhető!

(#730) pepetech válasza Newlachka (#729) üzenetére


pepetech
őstag

Akkor meg gariba cserélik ennyi :).

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#731) theo_76 válasza djbelo (#728) üzenetére


theo_76
aktív tag

Én is nagyon elégedett vagyok vele... bár a kamera appon még van mit csiszolni... :) Nah meg remélem hamarosan jön rá az 5.1.1-es android. :)

(#732) theo_76


theo_76
aktív tag

rootolásra van már stabil megoldás?

(#733) pepetech válasza theo_76 (#731) üzenetére


pepetech
őstag

Én a zene lejátszóval harcolok mivel fektetet nézetbe karikák vannak csak és pl beletekerni sem tudok sehogy :(

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#734) theo_76


theo_76
aktív tag

mondjuk zene lejátszót még lehet letölteni. :)

(#735) pepetech válasza theo_76 (#734) üzenetére


pepetech
őstag

Na igen :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#736) #76385920


#76385920
törölt tag

Hol lehet bállítani, hogy a gmail milyen időközönként nézze meg, hogy jött-e új levelem. Sehol nem találom... :F

A "gyári" levelező tudja...

[ Szerkesztve ]

(#737) ctvagyok válasza #76385920 (#736) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nem tudom, hogy lehet-e állítani. Nekem az s4 minin be van kapcsolva a szinkronizáció. Minden levelet azonnal megkapok telefonra is. Legalábbis gmailre ami jön egyből megérkezik. A google gmail klienset használom. A többi mail címem meg a gyári kliense van beállítva.

(#738) süti5 válasza theo_76 (#727) üzenetére


süti5
őstag

A 4k TV már egyáltalán nem olyan drága, mint sokan gondolják.
Tavaly év végén kivételes akcióban (akciós oldalon) jutottam hozzá egy 127 centis philipshez, 180 ezer alatt volt az ára (mostanra ment le kb. ennyire a normál ára).
Lehet mondani, hogy ez is sok pénz, de szerettem volna egy nagy tv-t és a 127-es noname-ek is 130-140 között mozogtak alaphangon.
Miután megnéztem több kisfilmet, természetfilmet, utazós filmet 4k-ban úgy gondolom, hogy igenis van létjogosultsága, viszont még kevés anyag van rá, ez tény. A TV-t viszont nem egy, hanem 10 évre szoktam venni, így úgy gondolom, ha lesz egy 4k-s telóm, akkor csak jót teszek magamnak, mert gyönyörű családi felvételeket nézhetek később, meg most is.
A youtube-on nézegettem egyébként lg, samsung telóval készült 4k-s felvételeket és döbbenet szépek, részletgazdag, meg ami kell:)

[ Szerkesztve ]

(#739) V.Stryker válasza süti5 (#738) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Majd meglátod a koppanást, amikor nem youtube felbontásban látod azt a telefonos 4k-s felvételt, hanem 4k-ban.

Aztán nehogy ezzel is az legyen, mint a 3D-vel. Feszülünk itt a 4k-ra, de basszus, a TV adások kb. negyede jön még csak egyáltalán HD-ban. Hol van még a 4k?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#740) süti5 válasza V.Stryker (#739) üzenetére


süti5
őstag

A youtube-on vannak valós 4k/uhd felvételek, így nem értem a hozzászólásod (uhd tv-n nézem internetről az uhd felvételt).
A 3d-t is azok gyepálják legjobban, akik nem élvezik vagy nem látják. Én pl. tegnap is néztem egy 3d-s, fullhd-s filmet a tv-n és jó volt. Ha annyira halott a 3d, akkor nem értem, hogy miért adnak még mindig 3d filmeket a moziban. Sokan ott tévedtek, hogy a 3d tv fogja felváltani a tv-zést, ez nem igaz, hanem kiegészíti azt, mellette él.

15-20 csatorna jön hd-ban és szépek, de mindig lesznek, akiknek persze 1. semmi sem jó 2. minek az.
Ennyi erővel miért nem használ mindenki 20 éves telefont (én most egyébként azt is használok, mégse mondom, hogy hülyeség az okostelefon).

(#741) V.Stryker válasza süti5 (#740) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Figyelj, nagy hévvel én is vettem anno 3D-s tévét, mert mindenki bele volt feszülve,hogy úgy jönnek majd a tv adások is. Néha egy egy focimeccs jött is, de már az sem. Filmeket meg már alig alig lehet szerezni, teljesen lecsengett, nagyon kevés jön ki mostanában. Elég ha megnézed a torrent oldalak 3D-s új filmjeit...amekkora szám volt, annyira lecsengett.

A mozit meg ne keverd ide. Otthon sincs ringlispired...

A 4k-val meg félreértessz. Nem azt mondom,hogy nem jó, mert szép meg minden. Csak a technológia adó oldala még sehol nincs. Hol akarunk 4k-s adást meg filmeket, mikor még a fullHD se 100%?

De részemről befejeztem...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#742) süti5 válasza V.Stryker (#741) üzenetére


süti5
őstag

Részedről befejezted mert válaszoltál:)

A ringlispírről annyit, hogy ami moziban van 3d-ben, az elérhető filmen is, ennyiben igenis összehasonlítható. A csúsztatásod nyilván ott van, hogy a mozi 100x jobb élményt ad, mint otthon nézni, de az otthoni sima filmet hasonlítsd a 3d-s otthoni filmmel és rögtön jobb:)

Azt meg pláne nem értem, ha van pl. fullhd-s tv-d és van fullhd-t felvevő eszközöd, akkor miért nincs a tv-re tartalom :F
Ugyanez a 4k. Ha van 4k-s tv és hozzá felvevőd is, máris kész a tartalom, a többi meg majd jön idővel.
Nem tudom, hány éves vagy, de gondolj pl. gyerekesekre, mennyi spontán kis videó, milyen jó is azt megörökíteni/visszanézni, és ha teheti az ember, miért ne tenné 4k-ban?

Most konkrétan bosszantana, ha olyan tv-t vettem volna, ami nem tud 3d-t, pedig mindenki azt mondta, sosem nézem. OK, nem nézem minden nap, sőt minden héten sem, de idén már 8-10 film bejátszott 3d-ben és ha már úgyis benne volt a tv-ben a funkció, miért ne használjam ki?

(#743) V.Stryker válasza süti5 (#742) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Figyelj, hajrá, nyomjad, told a 4k-t, hátha minél többen tesznek így és beindul a biznisz, a gyártók is látni fogják, hogy érdemes rá fejleszteni, mert sokan veszik.

Én tuti nem fogom még megvenni, mert már ezt az előreszaladást besz.ptam a 3D-vel, jobb lett volna ugyanannyiért egy jobb panellel venni a tv-t, nem mintha ennek baja lenne, de a 3D a legfeleslegesebb benne.

Amúgy kisgyerekes vagyok...sőt már nem is egy kisgyerekes. És így se érzem,hogy ha reálisan nézem a dolgokat, van értelme a full hd-nál többnek.

Amúgy ezt a felvevős dolgot hagyjuk. Parasztvakítás!!!! Fogalmazzunk úgy,hogy kicsit foglalkoztat a fotózás, így kicsit láttam ezt azt. Ha egy sima kompakt fényképezőgépet veszünk, akkor egy régi 10MP-es gép ezerszer szebb képet csinál az esetek nagyon nagy többségében, mint egy most kapható huszonmegapixeles bármi. Ugyanis miközben nőtt a megapixelek száma, a CCD mérete csökkent és ezzel együtt a minőség is. Volt olyan Nikon fényképező nálam,hogy megkérdeztem a Nikon kirendeltséget, hogy nem-e hibás...mondták nem, ez ilyen. Hát köszi... Na ezzel arra akarok kilyukadni, hogy eszméletlen nagy csalódás lesz a telefonnal készített 4k-s felvétel, hiába fűzöl hozzá nagy reményeket. De majd ha megveszed, akkor meglátod.... eleve a telefonnal való fotózás egy elég borzasztó dolog és szerintem még mindig nem való a fényképező kiváltására .... lásd gyerek fotózása, aki izeg mozog állandóan. És még egy iPhone 6 kamerája is épp hogy és nem minden esetben.

De hajrá,vedd meg és tedd közzé, hátha meg tudsz győzni, hogy milyen csodálatos, tű éles részletgazdag, zajmentes videót csinál 4k-ban egy telefon. A youtube-os marketing videókat meg hagyjuk, mert azt azért készítették olyanra, amilyenek,hogy megnézd és megvedd és beszédítsenek úgy,hogy úgy nyilatkozz, ahogy nyilatkozol. Mert ez kb. olyan, mint a 3-4 literes hazudott fogyasztás az autóknál, aztán mikor elhozod a valóság meg 7-8 liter...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#744) süti5 válasza V.Stryker (#743) üzenetére


süti5
őstag

Youtube-on rengeteg olyan 4k-s videót találsz, amik nem promók, hanem felhasználók készítették. Keress rá nyugodtan, pl. lg g3/g4, lenovo z2 pro, samsung s5/s6/note.

Sohasem mondtam, hogy a fényképezőt kiváltja a teló. Most van pl. egy nokia 808-am, ami telefon szinten nem rossz fotós, viszont nyilván messze elmarad egy dslr géptől. Váltani is azért váltanék, mert van egy régi nokiám és ez az újabb, de szeretnék egy dual simest szerezni.

Amiért én és sokan szeretik a mobilos fényképezőt, az az, hogy abszolút spontán. Biztos mindig viszed mindenhova a nagy fényképeződet, én nem. Erre pedig abszolút tökéletes a mobilos kamera, és ha már azzal fotózik az ember többet, miért ne vegyen belőle minőségit.

Sokn egyébként ott rontották el tv vételt, ahogy több cimborám is, hogy mikor bejött a 3d, kifizettek 100ezer pluszt, hogy olyan legyen, megvettek 300-ért egy tv-t, aztán nincs rá sok tartalom. Annyit tuti nem ért, de most, hogy ingyért osztják a tv-be ezt a funkciót, már simán megéri ilyet venni. 4k-ért sem adtam volna +50-100 ezret, de így a normál philipshez képest kb. 20ezer volt a felára és így simán megérte.

(#745) Attiba


Attiba
tag

4K ide vagy oda :D, itt vannak az újabb kedvcsináló képek... fényképezéshez.

A csillagkép ISO800-on készült, 28mm-en, valamint az expozíciós idő 35 perc volt.

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#746) V.Stryker válasza Attiba (#745) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A gyàri fotó app-ot használod?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#747) djbelo válasza Attiba (#745) üzenetére


djbelo
senior tag

Nagyon szépek!!! Grat! Nem kell ennél többet várni semelyik telotól szerintem!

(#748) Attiba válasza V.Stryker (#746) üzenetére


Attiba
tag

Igen, a gyárit használom. Egyik sincs szerkesztve, illetve módosítva.

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#749) theo_76 válasza süti5 (#738) üzenetére


theo_76
aktív tag

hm... azért ez az ár eléggé elgondolkoztató, mikor 100 felett van egy full HD nem 3D tv... szóval lehet, hogy lehet kapni... de vajon milyen minőségben. :) Az meg hogy ebben a világban 10 évre akarsz tv-t venni... Akkor még ha nem noname tv-t is veszel hanem márkásat, akkor is kevés az esélyed, hogy az 10 évig tv-lesz (én pl kb 5-6 éve vettem egy HDReady Panasonic tv-t 150-ért, és már vannak gondjai... pl elszállt egy HDMI bemenet, amit nem lehet cserélni, csak alaplappal együtt). Már egyik gyártónak sem érdeke, hogy sokáig húzzák az eszközök. Ha meg ennyire a jövőben akar valaki gondolkozni, akkor soha nem érdemes semmit megvenni... Hisz most a 4k fele megyünk... még el sem terjedt, sőt... talán még évekig nem fog, de már itt a 8k, sőt a 16k is... Miközben még az FHD sincs kiforrva.

(#750) theo_76 válasza Attiba (#745) üzenetére


theo_76
aktív tag

szép képek! :) Jó a gyári app, de nekem hiányzik a testre szabhatóság... Pl. vízjelnél rögzített felbontás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.