Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) viktor85 válasza Newlachka (#950) üzenetére


viktor85
csendes tag

Csak még soha nem rootoltam, nem vagyok benne spiler! Nem akarom elrontani

(#952) Newlachka válasza viktor85 (#951) üzenetére


Newlachka
őstag

roottal nem lehet elrontani.
amúgy tapasztalataim alapján a huaweinél a legkönyebb rom-ot cserélni.
ha jobban érdekel a dolog, keresd meg itt fórumon a P7 topikját, ott az elején van egy nagyon szép összefoglaló, azt használhatod, csak mindenhez a P8 dolgai kellenek

[ Szerkesztve ]

(#953) DxxD25


DxxD25
tag

Sziasztok. Magyarországon lehet venni valahol touchplus fóliát? Láttam videót, és nagyon megtetszett.

(#954) viktor85 válasza Newlachka (#952) üzenetére


viktor85
csendes tag

Ok, köszi a tippet! :-)

(#955) Newlachka válasza viktor85 (#954) üzenetére


Newlachka
őstag

Sh4rk
ugyanebben a cipőben járt mint te és ő is megbírta csinálni magának. nem bonyolult ez

(#956) Sh4rk válasza viktor85 (#954) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Szia,

minden gondom megoldódott, B170-en. Egyszerű nagyon és a srácok sokat segítettek.
Ha a hivatalos oldalról töltöd le az a legjobb.

LINK

A menet a voda rom miatt kicsit más, de megoldható.
Ha kell segítség írj nyugodtan. :N

Robi útmutatása sokat segített. ;)

(#957) Newlachka válasza Sh4rk (#956) üzenetére


Newlachka
őstag

köszi.

szívesen segítek. amúgy vagyunk egy páran akár a P7, vagy a P6 topikban akik szívesen segítünk.
jómagam 3 éve huawei tulaj és fan vagyok, és nyugodt szívvel kijelenthetem,hogy a jelenlegi piac egyik legjobb készülékét birtokoljátok,és mindezt jó áron is kaptátok meg.
A legkorrektebb itthon a t-mobile. független készüléket ad jó áron, gyári rom-mal. voda rom-ot amint lehet cserélni kell,mert nem frissítik a kedvesek. garanciába nem lehet probléma a hivatalos rom,de ha belekötnének valakinek akkor vissza kell rakni a b120-t.

(#958) viktor85 válasza Newlachka (#957) üzenetére


viktor85
csendes tag

Rendben, köszönöm a hozzáállásodat, akkor foglak keresni privátban, mert sajnos tényleg nem csináltam még ilyet, és nem szeretném elrontani

(#959) theo_76 válasza Newlachka (#952) üzenetére


theo_76
aktív tag

A bootloader nyitó kódot mennyiidő alatt kaptad meg? Én már kb 3 hete küldtem el a mailt az adatokkal, de még semmi reakció...

(#960) Newlachka válasza theo_76 (#959) üzenetére


Newlachka
őstag

nekem nincs p8-am.
küld el megint hátha.

(#961) theo_76 válasza Newlachka (#960) üzenetére


theo_76
aktív tag

Már megtettem. :-) Most megint várok. :-)

(#962) viktor85


viktor85
csendes tag

Megtörtént a b170 frissítés, a vodás b120 ról, antutu teszt eredménye 35-36000 ről! 50000! Azért brutál a különbség a vodás és a gyári romhoz! Ha már belebuherál a szolgálltató legalább tenné azt korrekten!

(#963) viktor85


viktor85
csendes tag

Ennyi

(#964) akimot


akimot
csendes tag

Sziasztok!
Most váltottam én is P8-ra Lumia 930 ról és az enyém is vodás. Tudnátok segíteni hol találok részletes leírást a gyári rom kicseréléséhez, mert az enyém is lassú. De nagyon nem szeretném elrontani, semmi gyakorlatom androiddal. Gyári legfrissebb rom-ot megtaláltam Huawei oldalán, de hogyan tovább? Mehet egyből a 170-es? Most a vodás 120-as. Ha valami garanciás problémám lesz vissza lehet rakni a vodásat? Köszi!!!

(#965) akimot válasza viktor85 (#963) üzenetére


akimot
csendes tag

Köszi!!!

(#966) viktor85


viktor85
csendes tag

Szivesen ;-)

(#967) akimot


akimot
csendes tag

Nekifogtam a vodás rom lecserélésének, de valami nem lett jó...a nagy update app simán felment, utána minden rendben, de amikor a kisebbet kell feltenni mindig hibaüzenetet ír ki. Ráadásul amikor elindítom, h telefon alaphelyzetbe állítás akkor is hibaüzenet. Próbáltam régebbi rom-okat, utána újra a 170-est, de mindig ez van. Az eredeti vodás rom-hoz meg nincs mellékelve ez a kissebb vendor update app sehol...Tud erre valaki valami okosat mondani? Nem szeretném elrontani az 1 napos telóm, ahhoz túl drága!

(#968) akimot válasza akimot (#967) üzenetére


akimot
csendes tag

Na, a gyári voda romot sikerült hiba nélkül visszatenni, lehet nekifutok még egyszer az egésznek

(#969) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Témák letöltésére találtatok valami normális oldalt?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#970) pepetech válasza V.Stryker (#969) üzenetére


pepetech
őstag

Én az asus zen ui launcherét tettem fel nem témázgattam. Sajna nekem nem jött be hogy minden a főképernyőn van.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#971) V.Stryker válasza pepetech (#970) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem meg iphone után evidens, hogy minden ott van. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#972) theo_76 válasza pepetech (#970) üzenetére


theo_76
aktív tag

én sem értem mi az értelme, hogy rögtön minden kint van... átláthatatlanabb, és nehezebb a widgetek kezelése.

(#973) ferrari1 válasza theo_76 (#972) üzenetére


ferrari1
őstag

Szerintem meg pont az ellenkezője, átláthatóbb! Lehet rendszerezni, minden az orrod előtt van, nem kell állandóan az alkalmazás tárban keresgélni.

Pl:

[ Szerkesztve ]

(#974) djbelo válasza theo_76 (#972) üzenetére


djbelo
senior tag

ferrari1 hozzászólásával teljesen egyetértek!!! Sokkal jobb, hogy nincs külön menü. Így jobban átlátható az egész rendszer! Ha majd pár évet eltöltesz az Emui mellet, akkor már furcsa is lesz egy (lg,sony,samu,stb rendszer! Az emui rendszernek számomra ez az egyik legnagyobb előnye. :)

[ Szerkesztve ]

(#975) Newlachka válasza akimot (#967) üzenetére


Newlachka
őstag

mert ha a b170-t a hivatalos oldalról szedted le akkor nem is szükséges a vendor elvileg hozzá

(#976) pepetech válasza djbelo (#974) üzenetére


pepetech
őstag

Hát nekem csak azok vannak kint amiket használok. Pl a sok google+ marhaság elfér a menüben is. Ami meg kell azt rögtön elérem 1 kattintásból mert még mappát sem kell használnom.

Illetve zen ui segítségével még az újjammal sem kell csimpaszkodni hogy lehúzzam az értesitési sávot mert a kijelzö közepén is elég egy lefele mozdulatot tennem és történik a csoda :)

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#977) theo_76 válasza djbelo (#974) üzenetére


theo_76
aktív tag

Az elég nehezen fog menni, mert egyből lecserélem, másik kezdőképernyőre. :-) Ugyan ezt tettem az Ascend Y300-nál is. :-)

(#978) djbelo válasza theo_76 (#977) üzenetére


djbelo
senior tag

:) Nemtom nekem semmi bajom vele. Amiket nem használok azokat betettem egy közös mappába azt kész! Volt nekem Sony-m,hát........soha többet! Valaki erre esküszik valaki arra. Ez nem is baj,van is piac rendesen. De nagyon jól megvagyunk így a P8-al, teszi a dolgát,napról napra,buherálni nem kell, nem bugos stb.... Eltalálta a Huawei ezt nagyon!

(#979) theo_76 válasza djbelo (#978) üzenetére


theo_76
aktív tag

Ebben teljesen egyetértünk. :) Tényleg nagyon eltalált telefon. :) Bár a root azért jól jönne, mert egyszerűbb lenne a memória kártya kezelése. :)

(#980) Newlachka válasza theo_76 (#979) üzenetére


Newlachka
őstag

(#981) V.Stryker válasza Newlachka (#980) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Neked már megvan? Esetleg az apk-t elérhetővé tehetnéd valami normális letöltési lehetőséggel... ha nem gond. :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#982) #76385920


#76385920
törölt tag

Sosem érdekeltek a Benchmark eredmények, de kiváncsiságképpen lefutattam egy AnTuTu-t.
49 286 Teljesítmény módban. Intelligensben 35 000 - 38 000 közt volt.

(#983) Attiba válasza #76385920 (#982) üzenetére


Attiba
tag

Nálam dettó! A teljesítmény mód hozza el az 50ezres pontszámot.

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#984) Lecs@ válasza ferrari1 (#973) üzenetére


Lecs@
addikt

Hahó kollega :)

Tudnék venni egy hetes ( Media Marktos ) P8 - t 300 Euroért. El is gondolkodtam rajta. Te, aki semmivel sem vagy elégedett, mit mondasz, vegyem meg ? Több Huaweiem volt már, a rendszert szeretem. Vagy inkább Honor 7 ?

ui : Oppá, olvasom a sz@r üzemidőt. Sajna tárgytalan lesz ez 3100 mAh - val amit inkább választok. .

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#985) Black&White válasza Newlachka (#980) üzenetére


Black&White
addikt

Az oké, hogy nem vagy P8 tulaj, ettől még segíthetsz az itt lévőknek.Tiszta sor.
De minimális utánajárás nélkül, kétes honlapokat linkelni, szerintem elég gáz dolog.

(#986) ferrari1 válasza Lecs@ (#984) üzenetére


ferrari1
őstag

Hahó kolléga! Régen láttalak :)

Csak véletlen került hozzám a P8, de mint láthatod az aprón árulom is. Nem azért mert nem jó, hanem azért mert van új szerelem telefon téren :B Üzemidő? Az én szokásaimhoz teljesen megfelel, nap végére hazamegyek 40-45%-al. Kb 3-3,5 óra beszéd, kis net, zene és podcast hallgatás, 3 email szinkron, face, viber watsapp állandó kapcsolat. 1-1,5 óra kijelző idő. Nekem elég az akkumulátor.

Ui: Kiöregedtem az állandó droid mókolásból és meg is untam. Másfelé fordítottam az irányt :)

[ Szerkesztve ]

(#987) Lecs@ válasza ferrari1 (#986) üzenetére


Lecs@
addikt

Mesélj a szerelemedről, akár pü - ben :D

512 GB

(#988) ferrari1 válasza Lecs@ (#987) üzenetére


ferrari1
őstag

Nincs benne semmi titok, egyszerűen két betű: BB

(#989) V.Stryker válasza ferrari1 (#988) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

És lehet már valamit kezdeni vele a BB szolgáltatás nélkül? Mikor én próbáltam még egy nyamvadt gmail app-ot se lehetett feltenni rá... :W Ha emailezni akartál, akkor elő kellett fizetni a BB szolgáltatásra. Mondjuk nem most volt...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#990) ferrari1 válasza V.Stryker (#989) üzenetére


ferrari1
őstag

Igen. Telenorral és Gmail címmel használom minden bb előfizetés nélkül, hibátlanul. Ne is kell semmilyen küldön alkalmazás, a gyári levelező verhetetlen!

[ Szerkesztve ]

(#991) rejtettlampa válasza #76385920 (#982) üzenetére


rejtettlampa
tag

Kíváncsiságból most én is lefuttattam a Benchmark-ot. Nálam teljesítmény módban 49644 pontot kapott, intelligensben pedig 45868-at!

Tudom nem jelent semmit, de érdekes, hogy nálam a két mód között nincs olyan nagy eltérés, mint nálad. B170-es rom van fent és a T-től van a készülékem.

(#992) Newlachka válasza Black&White (#985) üzenetére


Newlachka
őstag

látod itt látszik,hogy milyen buta is vagy.
neked mint átlagos felhasználónak ez kétes oldal, de xda-ról jutottam erre az oldalra.
de akkor itt részemről be is fejeztük a segítségezést.
XDA lehet olvasni.

nem biztos,hogy offolni kellene azt aki 12 óra munka után veszi a fáradtságot, és keresgél nektek

root

amúgy ez ugyanaz a megoldás, csak az elsőn szájbarágósan van leírva.

a továbbiakban ne keressetek

sziasztok

(#993) #76385920 válasza rejtettlampa (#991) üzenetére


#76385920
törölt tag

Érdekes, hogy nálam ekkora a különbség. Szintén B170 ROM, Telekom készülék, telekom kártyával.

(#994) Black&White válasza Newlachka (#992) üzenetére


Black&White
addikt

Ok, akkor innentől megpróbálok felnőni hozzád. :U
Éppen ezért elárulhatnád, hogy az elsőnek linkelt oldal alapján hogyan is kéne rootolni a készüléket.
Tipikus kamu oldal (super-root.apk, hát persze), mint korábban a lollipop-rom.org és társai.

(#995) theo_76 válasza Newlachka (#992) üzenetére


theo_76
aktív tag

Én a részemről nagyon köszönöm Neked a segítséget! A második linket én is megtaláltam... Eddig egyedül a bootloader nyitásánál akadtam el, mert még nem kaptam meg hozzá a nyitó kódot.

(#996) rejtettlampa válasza #76385920 (#993) üzenetére


rejtettlampa
tag

Nem tudom mi lehet az oka! Nálam is azonos a ROM is, enyém is Telekomos készülék, telekomos kártyával! Bár nem hiszem, hogy a kártya bármit is befolyásol!

(#997) Cassio1987 válasza rejtettlampa (#991) üzenetére


Cassio1987
tag

Csak megerősíteni tudom a mérésed eredményét. Nekem is ekkora különbség van a két mód között t-s telónál

[ Szerkesztve ]

(#998) #76385920 válasza rejtettlampa (#996) üzenetére


#76385920
törölt tag

Letöltöm újra az Antutu-t aztán megnézem újra. Ha 35 000 körül lesz intelligensben földhözba@om!
Kétszer! :DDD

Csak viccelek! Egyáltalán nem érdekelnek a benchmark eredmények. Teszi a dolgát rendesen, nem érzem lassúnak. :) Eddig nagyon tetszik. Mikor frissítettem B170-re nem akarta a fotókat forgatni, meg úgy semmitsem. Gondolom valamelyik szenzor. Menüben forgatás kikapcs-bekapcs, újraindít és azóta megintcsak hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#999) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok! :)
Jó ismerősöm Samsung Galaxy S3 telefonnal rendelkezik, és szeretne váltani P8ra.
Kérdésünk az volna azokhoz, akik rendelkeznek e készülékkel, hogy mely hátrányokat, illetve mely előnyöket emelnétek ki?
Köszönjük!

(#1000) #76385920 válasza #76385920 (#998) üzenetére


#76385920
törölt tag

No...

Intlligens: 45 353
Teljesítmény: 48 040

:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.