Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:45

LOGOUT.hu

~~~ HUAWEI P8 ~~~

Főbb szabályok:
1. Olvasd el az összefoglalót! | 2. Használd a keresőt | 3. Kérdezz, válaszolunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) #86973952 válasza xmaas (#98) üzenetére


#86973952
törölt tag

Csak nem érzed mi a különbség a hasonlítás és a másolás között. Többek között. Arra is adott a lehetőség, hogy valahonnan feltúrj egy trapéz nadrágot, ettől még elég kevés helyen fogsz találni. HA ezt valaki nem képes megérteni, arra már nem tudok mit írni. Kb. egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány igazán egyedi telefon van. Mégsem járok be ezt írkálgatni más témákba.

Persze azt is megtudhattuk már itt a fórumon, ha egy kínai márka használja a Note nevet, az copy. HA az LG, akkor kb. szóba sem kerül. Magának a szónak a jelentését meg már ne is fírtassuk, mert már azon is röhögnöm kell, hogy felnőtt emberek között egyáltalán ilyen szóba kerül. Ezen nincs mit tovább magyarázni.

w333:
Aki azt írja, hogy jó vétel, az nincs teljesen rendben. Nem agyilag értem, tehát nem sértésnek szántam. Ugyanakkor van néhány egyéb dolog is, ami már 100x le lett írva. Azt meg mindenki döntse el maga, hogy mi a jó neki. Az S6 az első olyan "normális" méretű telefon hosszú évek óta a Samsung -tól, ami számomra is vonzó.

(#102) Fitzgerald válasza #86973952 (#89) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem jó az analógia, még mindig nem használt készülékről beszélek. Újakról, 1 év garival. Attól még hogy az általam említett készülékek tavaly jelentek meg, még nem elavultak, és ez a tavalyi hardver jelenleg bármelyik kínait elveri, ha az összteljesítményt nézzük. Tökre elbeszélünk egymás mellett.

@GSPLR

Nem valószínű hogy tudnál olyat mondani, amire ne tudnék rákontrázni duplán, úgyhogy igazad van. Tényleg ne menjünk bele. Főleg az ár/érték ok hsz-ed után.
Azt meg nem hiszem, hogy sok mindenkinek fogod itt eladni, hogy ez a cucc jobb az S6-nál, a Note 4-nél.
Ez egy jó cucc, csak nagyon vastagon fogott a gyártó ceruzája, amikor ráírták a kezdőárat.

[ Szerkesztve ]

(#103) GSPLR válasza xmaas (#96) üzenetére


GSPLR
senior tag

:)

Huawei

(#104) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Nagyon tetszik bár igaz hogy nem ártott volna bele legalább egy mali t760. Akkor bitang jó gémör telefon lett volna. Bát érdekes módon gyengébb proci van a honor 6-ban, de ugyanezzel az igp-vel akadás mentesen viszi az összes játékot. Kamera az kifejezetten tetszik, de valóban magas a kezdő ára. Ha továbbra is így csinálja a huawei akkor szép jövőnek néz elébe. :)

(#105) #86973952 válasza Fitzgerald (#102) üzenetére


#86973952
törölt tag

Értem hogy mire gondolsz, pont ezért hoztam fel a G2 példát, vagy a Snapdragon 410 vagy 615 -ös modelleket 100.000 körüli árral. Így alakul a piac. Pl. Samsung A széria. ÉS ennek semmi köze Kínához. Az emberek többségének meg nagyon nem mindegy, hogy valamire 1 vagy 2 év garancia van.

Az meg hogy valaki megvesz egy készüléket 1 év bolti garanciával, aminek semmit nem tud származásáról, előéletéről, az nem új készülék. Ráadásul a többség még mindig szolgáltatónál vásárol. Többit nem is ragoznám tovább, mert nagyon nem ide tartozik. Már ez sem igazán.

Nem egy olyan készülék van, ami fél, 1 éves, vagy akár lassan 2 (nem a készülék annyi idős, hanem azóta van piacon), és halálra veri (most már) árban a mostani középső kategóriát. Ezen nincs mit ragozni, ezt aláírom. Ettől még nem lehet összehasonlítani. Ennyi erővel lehetne írni olyan telefont is, aminek Kínába, Kóreába, vagy Timbuktu -ba szól a garanciája, meg vele szembe lehet állítani néhány csúcsmodellt aminek Magyarországra. Árban ott is lesz eltérés bőven, a feltételek viszont nem lesznek azonosak.

[ Szerkesztve ]

(#106) Fitzgerald válasza #86973952 (#105) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Attól hogy nem ismered a készülék származási helyét, annak körülményeit, még nem feltétlenül lesz használtabb, mint pl. egy refurbished Sony telefon, amit elvisznek garanciáztatni a premier után egy héttel, a szervizben szétkapják, majd más, ugyanolyan típusú készülék/ek alkatrészeiből összefércelnek egy újat, amit utána elküldenek a szolgáltatónak, azok meg újként eladják. Páff.
Ez konkrétan így megy, a néhai Sony Ericsson-nál dolgozó ismerősömtől származik az infó, első kézből.
Kb. ennyire lehetsz biztos benne, hogy új készüléket veszel (semennyire).
A 2 év gari meg persze, sokaknak fontos. Ezt megértem.
De hogy ez nem indokolhat meg egy ilyen árazást, abban is biztos vagyok, főleg egy olyan készülék esetében, aminek azért közel nincs olyan szerviz háttere ebben az országban, mint az emlegetett brandeknek.
Amúgy meg hogyne lehetne összehasonlítani őket?
Ugyanazért a pénzért játsszanak....

[ Szerkesztve ]

(#107) #86973952 válasza Fitzgerald (#106) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ugyanazokat a köröket futjuk értelmetlenül. A jogi részébe meg inkább bele se mennék., ahogy a beszerzésbe, vagy egyebekben sem. 2014 -ben már simán felkúszott a középső kategóriás hardver 100.000 Forintra. Ezen az áron lehet venni újnak árult készüléket, ami még mindig jóval erősebb. Ennyi. Ebben eddig sem volt meglepetés.

Nem a legjobb az árazása. Magasabb, mint "kellene". Ugyanakkor ez tudatos a Huawei -nél, korábban is így volt. Bőven van miből letörni. Ráadásul úgy néz ki működőképes az üzletpolitika.

Szerintem kivétel nélkül minden új telefonra lehet azt mondani, hogy más forrásból be lehet szerezni nagyobb tudású készüléket. Ehhez még túlárazni sem kell az adott telefont. Talán az alsó- és a csúcskategóriában kisebb erre az esély.

2008 -ban, amikor az Xperia X1 -et vettem a hivatalos ára 200.000 körül mozgott, nem hivatalosan már 140.000 - 160.000 körül ment (nem magyar menüvel). Aztán 3 év múlva még mindig el lehetett adni 50.000 - 70.000 körül (nem vicc). Közben meg már voltak olyan modellek (bár már megjelenéskor is), ami lazán rávert hardverben ennyiért. Mondjuk annak a telefonnak nem is az volt a lényege, a hiábi ellenére sem. Ez meg a másik oldal.

DE az általad említett dolog így volt 20 éve is, amikor még a Motorola 5200/7200, vagy az Ericsson 197/198 volt a menő. Akár nézhetjük a Sony J6, vagy a Motorola A 008 időszakát is.

[ Szerkesztve ]

(#108) #16820480 válasza #86973952 (#65) üzenetére


#16820480
törölt tag

Meglátjuk majd. Még nem nagyon tudtam kipróbálni, de elvileg a 3.1 még nagyon nincs végleges fázisban, meg is lepett kicsit, hogy ezzel jött tesztre már a MA-hoz, azt hittem, hogy eleinte még 3.0.5 lesz rajta, és majd nyár elején kapja az újat meg.

(#71) porterocka: Nem erre gondoltam, ez a HiCare, hanem van elvileg egy ilyen Google Now jellegű asszisztens is, de lehet, hogy az egyelőre csak a kínai verzióban lesz benne?

MMMMMM: Mennyit éltél kínaiak közt? Én kb 4 éve élek Shanghaiban, és elkeserítő, hogy Kína legnagyobb városában mennyi tapló van. Hogy egy 10 ezer embert foglalkoztató irodában az egyetemet végzett mérnökök ahogy belépnek a WC-be vagy teakonyhába (!!), már megy a *hhhhrrrrrrrr* és köp a szemetesbe, lefolyóba, piszoárba, vagy csak simán a WC padlójára(!!), szerintem nagyon lehangoló tud lenni. Az, hogy az utakon nem létezik jobbkéz, index, körülnézés, csak duda és agresszív nyomulás, meg vezetés közben olvasás/csetelés... És nem csak egy-két tapló van az utakon, mint otthon, hanem az autósok 90%-a ilyen, és ráadásul nem is tudnak vezetni rendesen. Minden egyes alkalommal, amikor hazamegyek, és kocsiba ülök, elmorzsolok egy könnycseppet, hogy a budapesti sofőrök milyen udvariasak és mennyire figyelnek a közlekedési szabályokra.
De szólj, ha csak én nem vettem észre, hogy otthon is ilyenek az emberek :U

(#93) porterocka: Mondjuk az sajnos elég látványos, ahogy átvesznek pár dolgot, főleg az almától (magazin feloldás alulról felhúzós menüje, lebegő gomb, főképernyőre kitolt összes ikon stb), vagy ahogy mondjuk a HTC designt kölcsönözték a Mate7-hez, meg az X1(?) tablethez. Ettől még lehet jó egy készülék, de mondjuk nekem nem tetszik, amikor feltűnően átvesznek máshonnan dolgokat, főleg külsőségeket. Elég nagy cégről beszélünk, tessék megpróbálni valami saját, jellegzetes külsőt alkotni, amiről messziről látszik, hogy tőlük való. Egy szifonról messziről látszik, hogy szifon (főleg a 4-5), egy HTC-ről messziről látszik, hogy HTC (szoftver és külső), Nokia is elég egyedi, Sony is. Erről ha levennék a logót, akkor pont ugyanúgy lehetne Oppo, Coolpad, Lenovo, vagy a tucat másik kisebb kínai gyártó egyikének telefonja, és még az EMUI-ról sem lehetne megmondani, hogy EMUI, mert például a ColorOS meg a többiek pont így néznek ki. Szerintem ezen túl kellene lépniük, ha igazán a nagy gyártók közé akarnak tartozni.

(#109) petipetya válasza #16820480 (#108) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mit nem tudtál kipróbálni? Van egy P8 a birtokodban?

"nincs rá lezsóidő"

(#110) oszi666 válasza xmaas (#98) üzenetére


oszi666
őstag

Teljesen igazad van szerintem.

Az éjszakai képek eszméletlen jól néznek ki. Úgy egyébként nem tetszik a telefon, sehogyse, de ezek a képek... Hát na.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#111) #16820480 válasza petipetya (#109) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nincs, és nem is lesz, csak az irodában van belőle, ha még nem kellett visszaadni.

(#112) petipetya válasza #16820480 (#111) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kár, mert kérdések özönét akartam rád zúdítani. :D Azt azért meg tudnád nézni, hogy tényleg gáz a kijelző a tűző napsütésben?

"nincs rá lezsóidő"

(#113) #16820480 válasza petipetya (#112) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, ezt pont nem nagyon tudom, mert nem lehet kivinni az irodából, tesztpéldány :B Más kérdésed van, amit beltérben meg lehet nézni?

De amúgy szerintem a MA tesztelői is tudnak sok kérdésre válaszolni, főleg mert ők ugye kapcsolatban vannak a magyar HW irodával is.

(#114) jacis


jacis
nagyúr

Azoknak az embereknek akik nem játszanak a telefonjukon az hogy a grafikus gyorsító gyengébb ebben a készülékben az nem szempont. Az hogy a Kirin procikat nem melegszenek az már lehet szempont. Én soha nem játszottam és nem is fogok, mert nálam a telefon inkább a kommunikációra és netezésre van.
A magas készenléti fogyasztás az már aggasztó dolog :(
Maga a telefon állati jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#115) #86973952 válasza #16820480 (#108) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az nincs, többek között. Nem EU veriókban én több olyan dolgot is szoktam látni, ami itt sem lenne rossz. Pl. Drive mode. Azért írtam direkt csúnyán, és direkt "nem EU verzió" -t, mert pl. az oroszokat is kényeztetik szoftveresen.

DE ilyen akár a PM Plus is 3.0 -nál, Auisztriában már elérhető, Magyarországon nem... Mindegy, mert már "adaptáltam", így bárkinek elérhető.

Az egyik nagy problémát még mindig abban látom, hogy egy készülékből rengeteg verziót csinálnak. Ezek általában mininális különbségek, az is inkább szoftveresen tér el, régiónként. Pl. P7 -ből 11 verzió van.

(#116) #16820480 válasza #86973952 (#115) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, ez nem igazán jó, hogy ennyire fragmentálják a saját termékeiket. Gondolom a szolgáltatók is beleszólnak az egyes funkciók meglétébe, meg az adott ország esetén egyesével döntenek róla, hogy bekerüljön-e.

(#117) Jadro válasza jacis (#114) üzenetére


Jadro
veterán

Egyetértek, bár azt még hozzátenném hogy a Lollipop valahogy nagyon nem kerek még. Szerintem ennek tudható be a magas készenléti fogyasztás. N5-ön is vannak hasonló gondok, elég vegyes az összkép. Van akinél jó, van akinél már nem annyira szép a fogyasztás. Érdekes módon, 4.4.4 alatt sokkal szebb az eredmény. Reméljük reszelik a rendszert és helyreáll a rend. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#118) #86973952 válasza #16820480 (#116) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nagyon nem jó. Ráadásul ez inkább a Huawei sara, ő dönt a régiósításban.

Az említett esetben csak egy egyedi FW van. Az egy dolog, hogy ennek a mai világban már nem sok értelme van, de ez pont a Voda, aki több készüléknél is halálra szivatja az embereket. Többször szaladtam már ebbe bele, és most is van 3 olyan készülék, aminél ez a probléma (nem mindegyik Huawei).

Az egyiknél most durván 5 hónapos csúszásban más szolgáltatókhoz és a függetlenekhez képest. 3.0 -val, minden országban ez a helyzet. Egy másik, de nem Huawei készüléknél a droid főverzió frissítés úszik, most már már másfél hónapja a többihez képest.

Egyébként a 3.1 jelzés semmit nem jelent, mert 3.0 béta verzió ugyanúgy 3.0 volt. Nekem még ez is elég bétának tűnik, de a telefont tekintve az FW biztos az.

(#119) petipetya válasza #16820480 (#113) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nincs más kérdésem, köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#120) #16820480 válasza #86973952 (#118) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hoznak fura döntéseket néha a cégek. :U Volt itt egy HW óriásplakát, amin egy ember lába volt, az egyik lábon balettcipővel a másikon meg semmi, és hát elég gusztustalan, koszos-gombás láb volt. Az egyik ismerősöm mesélte, hogy a céges belső üzenőfalon kitették a megjelenés előtt, és a kommentek mind negatvak voltak, mindenki le volt döbbenve, hogy egy ilyet hogy lehet publikálni. Ennek ellenére, mivel valami manager ötlete volt az egész, az áttolta, és ment nagyüzemben reptereken, metróban, de még a céges menzán is ott virtott a falon :U Valakinek érdeke, akkor át fogják verni, és kész.

A 3.1 azért meglepő nekem, emrt mgé az sem esett le, hogy a 3.0.5 kiment volna rendesen a legtöbb készülékre, nem voltak nagyon hírek róla. Nyilván béta még, csak azt nem gondoltam, hogy a következő 2 hónapban publikussá válik.

petipetya: Oké, majd szólj, ha van valami :K

[ Szerkesztve ]

(#121) #86973952 válasza #16820480 (#120) üzenetére


#86973952
törölt tag

3.0.5 csak béta, vagy inkább alfa tesztként működött. Nem volt nyilvános FW. Itt viszont szerintem elsősorban nem az EMUI -val, hanem a telefon FW -vel van a gond, ami béta.

Majd kiderül, mert Kínában még kevés az infó, de rövidesen csorog le néhány dolog. Meg ugye elsőként rövidesen a Mate 7 is megkapja (EU).

Hasonlóságok amúgy azért lehetnek máshoz képest, mivel EMUI 2.3 óta erősen figyelnek a felhasználói visszajelzésekre, amit egyébként következetesen bele is tesznek a frissítésekbe. Illetve az új verziókba.

Szerintem nem mindenben van a "helyén" a szoftver. Az értesítési sáv, ha így marad, akkor nagyon kényelmetlen. DE pl. az adatforgalmi menü is nagyon sokat változott. Bizonyos funkciókat elhagyott, aminek a legtöbb országban nincs jelentősége, mert nem nevetséges adatkorlátok vannak, de nevetséges összegért lehet venni + adatot is. Az ingyen Wifi -ről ne is beszéljünk.

2.3 után a 3.0 -ban a lebegő gomb is butult, vagyis értelmetlen lett. A nyitott alkalmazások bezárására szolgáló menü sem jó a korábbi verziókhoz képest. Most már nem jelzi a legfoglalt/szabad RAM -ot, ha nincs nyitott program...stb...stb...stb.

[ Szerkesztve ]

(#122) #16820480 válasza #86973952 (#121) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, oké, azt hittem, hoyg az is ki fog menni publikusba. Bár igaz, hogy nagyon gyorsan jött a 3.1 ahhoz képest, hogy előtte mennyi idő eltelt a .0.5-ig. Ahoyg néztem, a 3.1 inkább abban zárkózott fel, hogy alap Lollipop funkciók is bekerültek, amik még ki lettek hagyva a 3.0.5-ből, illetve jött pár új EMUI dolog is.

Amúgy nagyjából 2.3 óta követem az EMUI-t, bár a 3.0-val volt eddig leginkább tapasztalatom. Amit nem bírok, hogy van egy-két dolog, ami szinte minden buildben megváltozik. Például a telefonkezelő. Folyton változik az elrendezése, bekerülnek funkciók, kikerülnek, aztán újra bekerülnek, mintha nem tudnák eldönteni, hogy mit is csináljon pontosan.

A lebegő gomb tényleg butult, pedig rengeteg potenciál van benne, de nincs kihasználva. Hülye módon a rendszer optimalizálása van rátéve a funkciógombok mellett, aminek nem sok értelmét látom. Ezzel is arra a használati rutinra próbálják terelni az embereket, hogy törölgessék a fájljaikat, ürítsék a memóriát, meg keressenek vírusokat, mintha valami Win98 futna a telefonon, pedig a droid memóriakezelése ezt nem teszi elvileg szükségessé, csak Kínában meg vannak bolondulva az ilyen gyorsító meg tisztító meg placebo szoftverekért.

(#123) #86973952 válasza #16820480 (#122) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az evolúció nem minden tekintetben fejlődés. :)

(#124) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Lehet, hogy nem ugyan azokat a tesztfotókat nézzük a szerzővel, de a cikkben lévők konkrétan szarok.

(#125) monti0222w válasza B-Clone (#124) üzenetére


monti0222w
addikt

Miért is fotóművész, világosíts fel, hátha te a röntgen szemeiddel olyat látsz amit én nem! :U

[ Szerkesztve ]

(#126) Chevalier


Chevalier
tag

Deh ennyiért tegyetek màr bele egy ujjlenyomatolvasót. Àmberek :W

einhorn az finkle

(#127) jegenye77 válasza Chevalier (#126) üzenetére


jegenye77
addikt

Mert az marhára kell!Nem is tudom,hogy tudok meglenni nélküle :F

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#128) jacis


jacis
nagyúr

Komoly a telcsi. Megnéztem előben is és állati jól össze van rakva.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#129) GSPLR


GSPLR
senior tag

Azért vicces fickók vagytok. :) Itt szaroztok az árán, hogy milyen drága. Erre egy másik hypeolt gyártó telefonja (ami úgy tűnik igen magas áron fog nyitni) alatt már azt magyarázzátok, hogy az nem is drága inkább a forint szar. Képmutató emberből sok van. Gratulálok! :C

Huawei

(#130) Fitzgerald válasza GSPLR (#129) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jah csak van egy apró különbség. Az egy Velvetre illő kamu hír (ahogy az elmúlt 1 hónap G4-es híreinek kb. 90 százaléka), ez meg
már biztos, hogy ennyibe kerül.
Ha meg mégis annyi lesz a G4 kezdőára (kb. lehetetlen), az is megkapja majd a magáét.
A forint meg tényleg szar, de ha a dollár csak ott állna a forinthoz képest ahol fél éve, ez a cucc még akkor is drága lenne.

(#131) monti0222w válasza Fitzgerald (#130) üzenetére


monti0222w
addikt

Akkor végy samsungot 200 valahány ezerért!

(#132) GSPLR válasza Fitzgerald (#130) üzenetére


GSPLR
senior tag

Ne magyarázkodj, ebből nem jössz ki. Engem ne etess a rossz szövegeddel. :)

Huawei

(#133) A 2. Vesztes válasza jacis (#128) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Hozza a HTC M9 színvonalát anyagban és összeszereltségben,

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#134) Fitzgerald válasza GSPLR (#132) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Háhá hagyjad már. Majd pont egy fanboy-al fogok itt vitatkozni öregem. Megetetted már te saját magadat.

@monti0222w

Aztán miért is tenném ezt, kedves monti0222w?

[ Szerkesztve ]

(#135) GSPLR válasza Fitzgerald (#134) üzenetére


GSPLR
senior tag

Ennyi? Azt hittem többre vagy képes.

Huawei

(#136) A 2. Vesztes válasza Fitzgerald (#134) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Hogyhogy miért tennéd???? Hát mer mongya! Nézz mélyen a szemébe, hosszan, nagyon hosszan... Pár perc és úgy megszugerál, hogy lehet, több samut is veszel, nem csak egyet!! ;)

Vuffli!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#137) monti0222w válasza Fitzgerald (#134) üzenetére


monti0222w
addikt

Ha már ennyire fikázod a P8-t, akkor jogosan gondolom, hogy a túl hypolt S6 a stílusod vagy az álmod!

Bone123: Én igen! : :K

[ Szerkesztve ]

(#138) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Sziasztok!

A Veletechen kipróbáltunk egy megjelenés közeli rendszerverziót futtató P8-at, és az ujjperec-vezérlés ott már kikapcsolható, így a tesztben az ide tartozó részen (lásd az érintőképernyő megzavarodását) kissé módosítottam. Ugyanezt persze nyilván mindenki észrevette, aki kint volt. :)

Köszönöm,
Bone123

(#139) GSPLR válasza monti0222w (#137) üzenetére


GSPLR
senior tag

LG-s. De ez lényegtelen.

Huawei

(#140) jacis válasza A 2. Vesztes (#133) üzenetére


jacis
nagyúr

Mindenben. Kijelzőben meg üti is.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#141) monti0222w válasza GSPLR (#139) üzenetére


monti0222w
addikt

Akkor még rosszabb, az G2 ami még jól megírt szoftverrel üzemelt, de azóta csak a gányolás megy ott!

(#142) A 2. Vesztes válasza jacis (#140) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Kösz! Akkor nem véletlenül teccik annyira még így képen is!

Vuff

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#143) Fitzgerald válasza monti0222w (#137) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Mert? Mikor fikáztam én a P8-at?
Ezek szerint te valamiféle médium vagy.
Trükköket is tudsz mint a Püpi meg a többi fanboy, karikán átugrasz?

#GSPLR

Mit kéne még tudnom? Rólad egy hsz-ed után tudok mindent.

(#144) monti0222w válasza Fitzgerald (#143) üzenetére


monti0222w
addikt

Bejössz ide ahol olyan emberek vannak akik szeretik , használják a Huawei termékeit, és itt oltogatod őket a gyengébb grafikus csip miatt, az Exynoshoz képest gyengébb proci miatt, mégis mit vártál? Nem rossz ez a GPU, CPU, párosítás, elmarad a csúcstól, de nem annyival, hogy ennyire sarazni kellene, én egy Honor 6-ot használok és mindenre bőven elég, sima a játékok futtatása nem akad semmit, szóval nem értem mi az ami miatt itt fel vagy háborodva, mivel jelenleg ez a soc mindenre elég!

Amúgy, anno húsz évvel ezelőtt a tűzbe be a tűzből kijöttem azelőtt, ha érdekel mint mutatvány! :D

[ Szerkesztve ]

(#145) #86973952 válasza Bone123 (#138) üzenetére


#86973952
törölt tag

Köszönjük a visszajelzést. Azért remélem az egész problémának nem hardveres oka van, tehát akkor is működik majd egy későbbi frissítéssel, ha nincs kikapcsolva ez a funkció.

[ Szerkesztve ]

(#146) GSPLR válasza monti0222w (#144) üzenetére


GSPLR
senior tag

Nézd, nem ő az első LG-s, aki Huawei alatt próbálkozik. Szerintem már így is sok ami nem idevaló, a leendő P8 tulajok erre (és az ő véleményére) pont nem lesznek kíváncsiak, így részemről befejeztem, amit szerettem volna elértem. ;)

Huawei

(#147) Fitzgerald válasza monti0222w (#144) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Mi-mi-mit csinálok? Az árazásról volt szó, leírtam többször is, hogy én is több kínai telefont használtam nagy megelégedéssel. Hol beszéltem én az Exynosról?
Tudod mit, majd 20 év múlva újra visszatérünk a témára.
A gyerek kettővel alattad meg csak a flame baitet dobálja ha nem vetted még észre, seggére veretek majd mindjárt. :K

[ Szerkesztve ]

(#148) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Hát gyerekek, ti nagyon elbeszéltek egymás mellett. Nem egy malomba örültök. :D A P8 tény hogy magasan indít, de mérséklődni fog mint minden más (hasra csapva 130k). Csúcs- és felső kategória között van csak fölös extrák miatt nem csúcskategóriás, pl: ujjlenyomat olvasó, vízálló (bár a fröccsenő víznek ellenáll) és a többi haszontalanság. A honor 6-ban is van extraként infra, de én nagyon ritkán használom. Bementem a *etroba és egy suhintással 5 tévét kilőttem, vicces, de csak szökő évente használom csak a tévés eladó bácsi szívatásáért. Az ujjlenyomat olvasó meg szerintem abszolúte nincs értelme, csak van és nem használod. Vízállóságról meg annyit, hogy nem azért veszek telefon, hogy vele fürödjek. Ennyit a számomra a haszontalan extrákról, én csúcskategóriába sorolom a P8-at, de tény hogy a P széria nem volt soha kompromisszum mentes(, mint az összes telefon sem). És hozza a mai csúcs szintet(s810). Két "hibája" van szerintem, az egyik, hogy combosabb gpu (pl mali t760) kellett volna bele és a másik az akku. 8 magnak szerintem egy napra kevés bár így lesz kompakt. Végszóként éljen a P8, de nem cserélném el a honor 6-tal. :N

(#149) #86973952 válasza Pickit3 (#148) üzenetére


#86973952
törölt tag

A Kirin 930/935 semmilyen értelemben nincs Snapdragon 810 szinten. A pozitív és a negatív tulajdonságai tekintetében sem.

(#150) Pickit3 válasza #86973952 (#149) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Hát az igaz, hogy nem éri el bár közel van hozzá. Lényeg hogy van elegendő teljesítménye. Anno egy magos 800Mhz procival is boldogultunk akkor ezzel miért ne?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.