Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) zed juron válasza kp78 (#647) üzenetére


zed juron
aktív tag

Én az enyémet visszavittem, vissza is utalták az árát. És igen,láttam hogy pont akkor lett 198 az aranyszínű ára.

Nem estem csábításba, mert tudom hogy nekem nem ez a telefon kell...

(#652) kp78 válasza zed juron (#651) üzenetére


kp78
addikt

Ki sem próbáltad? Vagy próba után? Mi nem jött be? :U

(#653) zed juron válasza kp78 (#652) üzenetére


zed juron
aktív tag

De kipróbáltam - lásd #637 -es posztom!

(#654) zed juron válasza kp78 (#652) üzenetére


zed juron
aktív tag

Plusz írtam egy véleményt az árukeresőre is:

A termék kiválasztásának fő szempontjai:

Nagyon szép szerintem a formaterv, de gyengébb kamerában mint egy p40 pro.

Előnyök
Nagyon szép, könnyebb mint egy p40 pro. Persze gyorsabb CPU meg GPU, aki játszik is vele.

Hátrányok
Gyengébb a kamerája mint a p40 pronak sok helyzetben. Nem is értem miért kapott sokkal magasabb pontszámot a DXO markon.
A nagy látószögű ugyan nagyobb szöget lát, de gyengébb.
A pixel binninget gyakorlatilag nem is tudja
A video felvétel alatt a nagy látószög 60 fps-t nem tudja.
Az optikai zoom csak 3.5x

Non plus ultra hogy sokkal hamarabb merül mint egy p40 pro.

Szóval p40 proról váltani nem szabad.

(#655) kp78 válasza zed juron (#654) üzenetére


kp78
addikt

:R
Kezdem nem várni, h megjöjjön
Még van 2 napom, mire a boxban lesz.
P40 Pro annyira jó, h akkor inkább hagyom azt még egy darabig.

(#656) zed juron válasza kp78 (#655) üzenetére


zed juron
aktív tag

Nekem volt csak lényeges a p20-p30-p40 pro-k pixel binning tudása tájfotózásra, lehet neked nem fog hiányozni.

Én ezt magamban csak ultra HDR-nek hívtam. Mert nem csak a színdinamika, hanem a távolban behomályosodó - minden más kamerában és kameramódban - részletek is pluszt kaptak, azaz élessé váltak ezáltal. Pl gyönyörű éles rajzolatú felhőket lehetett vele csinálni, sok tucat mobilkamera képei helyett. Totál egyedi.

Elvileg éjszakai üzemre lett kitalálva, de mégis nappal érdemes használni. Ugyanígy makróra is. Olyan részletek lesznek pl gomba kalapján, mintha már mikroszkópos felvételt látnánk.

Ugye a kamerák a kép leképezéssel meg az érzékelő konverziókkal sok részletet veszítenek, ez meg vhol visszahozza. Pl ha az arcod fotózod vele, ijesztő sebhelyekkel leszel tele, mert minden bőrhibát felhúz, ha van olyanja az embernek.

Nekem van DSLR, na az ilyent nem tud semmilyen utómunkával se.

Igaz kicsit fura hatása van a képeknek, de egyedien fura.

És a hülye Huawei ezt most úgy tűnik félig kukázta, mert már nem tudja a p50 pro azt amit a p40 pro, p30 pro, p20 pro.

(#657) zed juron válasza zed juron (#656) üzenetére


zed juron
aktív tag

(#658) zed juron válasza zed juron (#657) üzenetére


zed juron
aktív tag

(#659) zed juron válasza zed juron (#658) üzenetére


zed juron
aktív tag

(#660) zed juron


zed juron
aktív tag

(#661) zed juron


zed juron
aktív tag

(#662) zed juron


zed juron
aktív tag

(#663) zed juron


zed juron
aktív tag

(#664) kp78 válasza zed juron (#656) üzenetére


kp78
addikt

:R a képeket és leírást.
Egyelőre gondolkodom, h átvegyem-e, vasárnapig van időm... :U

(#665) kp78 válasza zed juron (#656) üzenetére


kp78
addikt

P60 Pro-ban egyébként újra van már ez a pixel binning? :U

(#666) dutrás


dutrás
őstag

Sziasztok.
A P50 proban lévő video szerkesztőt be lehet valahonnan szerezni?

P50 pro/P40 Lite

(#667) Keny. válasza dutrás (#666) üzenetére


Keny.
tag

Nem próbáltad az APK Extractor -t

(#668) hunhool1979


hunhool1979
tag

valakinek érkezett bármi frissítés február óta?

(#669) donnie.d válasza hunhool1979 (#668) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Nekem nem.

(#670) dutrás válasza Keny. (#667) üzenetére


dutrás
őstag

Igen az működne csak nincs meg már P50 próm.
Sajnos összetörtem.
Mate 20 próra szeretném felvarázsolni
Vagyis kelkene az eredeti app

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#671) tonyi válasza hunhool1979 (#668) üzenetére


tonyi
tag

Nekem sem jött semmi.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#672) hunhool1979


hunhool1979
tag

Nagyon úgy tűnik hogy ennyi volt a support. Ha 6 hónap alatt nem voltak képesek összetákolni semmi használhatót, akkor sok jóra ne számítsunk a továbbiakban

(#673) bozoki válasza hunhool1979 (#672) üzenetére


bozoki
csendes tag

Elvileg júniusban elindult az EMUI 13ra való frissítés.. Természetesen így augusztusban még semmi. Kész vicc.

(#674) tonyi válasza bozoki (#673) üzenetére


tonyi
tag

Esetleg próbálta már valaki a snapdragon verziós P50 prora a Harmony os-t felvarázsolni?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#675) bozoki


bozoki
csendes tag

Kész vicc, hogy február óta nem voltak képesek kiadni egy biztonsági frissítést se. EMUI13 sehol, ennyit ezek szerint a támogatásról.

(#676) hunhool1979 válasza bozoki (#675) üzenetére


hunhool1979
tag

Olvasgatom (inkább keresgetem) a nemzetközi fórumokat. Sehol nem írja senki, hogy érkezett volna emui13. Az egyetlen dolog amire én készülök a telefonommal: eladni. Van hozzá elég sok extra, már csak valami hardcore user kell, aki elég bátor hogy ilyen kelljen neki :D

(#677) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Én megvoltam elégedve a készülékkel, s meg is vagyok elégedve.
Azzal tisztában vagyok, hogy a P40 PRO-ról P50 PRO-ra nem érte meg váltani, de mindkettőt szerettem, s szeretem is. Google nélkül is van élet. Én kifejezetten örültem annak, hogy nem azzal telik az időm, hogy törölgetem a felesleges cuccokat, s olyan dolgok meg "törölhetetlenek", amelyek igazából soha nem fognak futni számomra. Ilyen pár játék, amelynél mindig kiírta, hogy ha törölni akarom instabillá válik a rendszer. Mivel főleg fényképezés, zenehallgatás, telefonálás kombinációja megy, így nekem kielégíti minden elvárásom.

A fentiekkel kapcsolatban én sem kaptam február óta frissítést, de érdekes, hogy a P40 PRO-ra augusztusi jött viszont. Nem hagynám el a Huawei termékeit, de jövőre amikor lejár a hűségidőm valószínűleg egy S23 Ultra lesz majd az új telefonom.

(#678) bozoki válasza hunhool1979 (#676) üzenetére


bozoki
csendes tag

En ugytudom tobb orszagban elinditottak a beta verzio teszteleset, koztuk Romaniaban is ha nem csal az emlekezetem.
Nekem sajnos a FUT alkalmazasba nem sikerult bejelentkeznem.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#679) hunhool1979 válasza bozoki (#678) üzenetére


hunhool1979
tag

Ez "nagyszerű" hír, mármint hogy béta verziót tesztelnek. Hivatalosan 😂😂.

(#680) hunhool1979 válasza donnie.d (#677) üzenetére


hunhool1979
tag

Különösebb bajom nekem sincs vele. Néha csinál érdekes dolgokat... Nekem is megvan a következő. Oppo Find X6 Pro lesz.

(#681) bozoki válasza hunhool1979 (#679) üzenetére


bozoki
csendes tag

Honapok kerdese es talan ide is eler..a beta.. :W

(#682) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok

P50 pro a rom át lett kovertálva kínaivá, azóta minden google szolgáltatás működik, viszont amikor csinálta az ember online nem tudom milyen driveket rakott fel azóta a munkahelyi gépen nem tudok csatlakozni usb-n keresztül nem ismeri fel, az otthoni gépen hibátlan, a neten előforduló drivereket kipróbáltam, nem megy, kitöröltem, a meglévőt, újraindítottam, stb, volt valakinek hasonló?
Köszi

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#683) Keny. válasza animatrix11 (#682) üzenetére


Keny.
tag

Én gépem is ilyen volt, mindent amit telepített eltávolítottam, az eszközkezelőben töröltem az eszközt driverrel együtt, több helyen is volt, néztem, hogy mi jelenik meg, ha rádugom a telót, majd a huawei suitot újratelepítettem és jó lett.

(#684) animatrix11 válasza Keny. (#683) üzenetére


animatrix11
őstag

És tényleg frissült a haisulite, már látja :C

P50 pro tulajnok az értesítések mennek rendesen? Ezeknél gond elvileg, hogy késnek az értsíték, főleg messengernél zavaró, akkubeállítsokkal játszottam kicsit, most elvileg megy minden, de furdult, elő, hogy nem tudtak hívni messengeren, illetve olyanokat csinál, hogy többször elküldi egyanazt :W
De nagyjából egyben van, viszont így kevesebb az akkuidő

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#685) bozoki válasza animatrix11 (#684) üzenetére


bozoki
csendes tag

Messenger értesítések sokszor nagyon gyatrák.. Későn jön meg, valamikor csak net ki-be kapcsolás után jön. Ha ezek mellett nem lenne sok egyéb kis probléma elnézném.. De sajnos már nagyon ott vagyok, hogy inkább lecserélném, pedig ez volt az álomtelóm.

 [link] Németországban persze már EMUI13, augusztusi frissítés.. Mi meg itt sz*rakszunk a februári biztonsági frissítéssel. Komolyan mondom felháboritó.

[ Szerkesztve ]

(#686) bozoki válasza bozoki (#685) üzenetére


bozoki
csendes tag

[link] Link lemaradt

(#687) animatrix11 válasza bozoki (#685) üzenetére


animatrix11
őstag

Nekem harmony os van rajta, google, play áruház, nfc fizetés minden megy (20$ a konvertálás akit érdekel segítek)
Akinek gond van az értesítésekkel:
Letiltottam ezt az alkalmazást: com.huawei.android.hwaps adb appcontrol pc alkalmazással, majd alkalmazások/indításkezelő kézi kezelésre rakni az adott appot és minden bekapcsolni
minden értesítés megy, most a messenger is jól megy úgy néz ki, néha többször küld el valamit, de közel van a tökéleteshez

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#688) hunhool1979 válasza animatrix11 (#687) üzenetére


hunhool1979
tag

HarmonyOS gyakrabban frissül? Ott most mi fő verzió szám?

(#689) animatrix11 válasza hunhool1979 (#688) üzenetére


animatrix11
őstag

most léptünk 3-ról most 4.0.0.116

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#690) hunhool1979 válasza animatrix11 (#689) üzenetére


hunhool1979
tag

Köszi. Mi az alapverzio? Android 13?

(#691) bozoki válasza animatrix11 (#687) üzenetére


bozoki
csendes tag

Én még kicsit kitartok az EMUI mellett, hátha.. :D
De aztán egy pár hónapon belül lehet megkereslek, mert azért ennyire nem frissíteni nem vicces.

[ Szerkesztve ]

(#692) Keny. válasza animatrix11 (#687) üzenetére


Keny.
tag

Gmail értesítések os egyből megjönnek?

(#693) animatrix11 válasza Keny. (#692) üzenetére


animatrix11
őstag

Álltalában igen, de annál volt csúszás még a P40 pron is ami minden másban tökéletes volt

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#694) animatrix11 válasza bozoki (#691) üzenetére


animatrix11
őstag

kb ki nem sz@rja le az emuit? :D google érted google :C csinállok egy vidót és feltöltöm milyen

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#695) bozoki válasza animatrix11 (#694) üzenetére


bozoki
csendes tag

Csak attól tartok hogyha nem jön be a Harmony nem tudom visszavarázsolni EMUIra:)

Illetve garanciavesztés is sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#696) animatrix11 válasza bozoki (#695) üzenetére


animatrix11
őstag

20$ a visszakonvertálás is, amúgy kb ugyanolyan

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#697) tonyi válasza animatrix11 (#687) üzenetére


tonyi
tag

Gmsinstall csinálta?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#698) animatrix11 válasza tonyi (#697) üzenetére


animatrix11
őstag

a konvertálást igen a többi én

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#699) tonyi válasza animatrix11 (#698) üzenetére


tonyi
tag

Megcsináltuk a rebrandinget. Most már Harmony OS4 van rajta. A GMS telepítéshez tudnál linket adni, hogy milyen módszert használtál?
Köszi!

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#700) animatrix11 válasza tonyi (#699) üzenetére


animatrix11
őstag

pl ez magyarul van: [link] és fagyasztani is kell, mert meg fog hülyülni és play protect hibákat dobál: [link] illetve hogy kell frissíteni a legújabb gps-re: [link]
Ha értesíéts nem megy azt fentebb írtam

szerk: Harmony os4-re elvileg itt van: [link] de nekem nem működött, hisuittal vissza kell menni 3.0-ra ha nem megy

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.