Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Lami66 válasza Aryon87 (#100) üzenetére


Lami66
őstag

Bakker, ezeknél 31 fok meleg van... Hát inkább 31 fok gms nélkül, mint 2 fok gms-el :D

(#102) Aryon87 válasza Lami66 (#101) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezt most nem vágom :D

Amúgy tetszetős ez a P50Pro. 3 pozitívumot fedesztem fel rajta. Kijelző csak 2 oldalt hajlik, elhagyták a P40Pro-nál alkalmazott felül és alul lévő enyhe hajlítást. Sztereó hangszóró. Ujjlenyomatolvasó ismét alul van, ahogy a P30Pro-nál volt, a P40Pro esetén szerintem túlságosan fent van.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#103) laci1892


laci1892
senior tag

Nem akarok nagyon okoskodni, de úgy emlékszem hogy a gms fel aplikálható a Huaweiekre, nem? Csak... Mert erősen gondolkodom hogy beújítanék rá. És nagyon nem követtem a híreket a p20 pro óta a Huawei háza tájékáról... De valami olyasmi rémlik hogy, ezekre a gms felmegy kis mókolással, nem? :R

(#104) Aryon87 válasza laci1892 (#103) üzenetére


Aryon87
félisten

Így van felmehet, bár a P50Pro esetében ezt még nem tudjuk.. Segítségre nálunk a P40Pro topikban kapsz, van pár tapasztalt tag aki tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#105) Lami66 válasza Aryon87 (#102) üzenetére


Lami66
őstag

Az első linkelt videóban amikor feloldja a képernyőt, látszik az időjárás widget.

[ Szerkesztve ]

(#106) Aryon87 válasza Lami66 (#105) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaaa :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#107) hunhool1979


hunhool1979
tag

Kíváncsi leszek felveszi-e valamelyik hazai szolgáltató a kínálatába....

(#108) Aryon87 válasza hunhool1979 (#107) üzenetére


Aryon87
félisten

Elneletben bekerül

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#109) Fred23 válasza laci1892 (#103) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ilyen "talán jó lesz"-re én tuti nem alapoznék. Nekem például a bankom alkalmazása nincs HMS-re, csak GMS-re.

(#110) t72killer válasza Fred23 (#109) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A briteknél egy bankról se tudok, aminek lenne HMS appja. A németeknél is látom, h megy az ügyeskedés.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#111) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Ebből a telefonból nem lesz Honor verzió? :DDD

(#112) Aryon87 válasza bigmasterg (#111) üzenetére


Aryon87
félisten

Talán a Honor 60 lehetne az, ha nem sorolták volna le középkategóriába. Ott a Magic széria lesz a csúcs. Vagyis a Magic 3 lehetne az "olcsósított" verzió, de még nem tudni semmit milyen irányt vet a gyártó, mert eddig nem alkotott érdemlegeset. Talán most az MWC-n.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#113) Elit3Zotya válasza bigmasterg (#111) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Dehogynem, már van is csak még jobb mindenben is.
Magic 3 pro plus a neve, csak éppen a világ egyik legdrágább telefonja, hogy nyalják meg.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#114) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#113) üzenetére


Aryon87
félisten

hogy nyalják meg.
:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#115) fateless válasza Elit3Zotya (#113) üzenetére


fateless
veterán

Ha vízálló, nyalhatják :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#116) Aryon87


Aryon87
félisten

Telenor, P50Pro + Watch GT3
Telekomnál és Vodánál még nincs

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#117) odani


odani
tag

Köszi a mobilt, Huawei, köszi a tesztet, MA. Kuka.

(#118) Kevin8997


Kevin8997
tag

Adják már a telekomnál is. Mindkét helyen extra kedvezménnyel egy 90 ezres órával. Ha az órát számoljuk 300 alatt adják így, ez tényleg nagyot fog zuhanni mire fél éves lesz.

(#119) Aryon87 válasza Kevin8997 (#118) üzenetére


Aryon87
félisten

Már elérhető a Telekomnál is. Nem kevés pénzért... És nem kevés előleget is kérnek nagy értékű készülékre hivatkozva...:W

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#120) Schuler888 válasza Aryon87 (#119) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hm. Nekem se az s21 ultranal se a z flip 3 5gnel nem kertek pedig mind2 dragabb volt ennel :F

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#121) Aryon87 válasza Schuler888 (#120) üzenetére


Aryon87
félisten

Miután kiválasztom a dolgokat a honlapon majd továbblépek, csinál egy előlegkalkulációt. Ezt adja ki [link]
Tény, még hűség alatt vagyok, május végén jár le. Lehet köze hozzá? Nem akarok venni,csak nézem mennyi az annyi. Kötbérre csak egy minimális összeget ír, amit a kedvezmény bőven fedez, így azért nem is kell fizessek (ilyen 2100Ft körüli összeg).
i13Pm, S21U esetén is hasonló nagy összeget kér. S21FE, 11T Pro, Honor 50 esetén semmit.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#122) Schuler888 válasza Aryon87 (#121) üzenetére


Schuler888
senior tag

Magenta1 vagy sima elofizu?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#123) Aryon87 válasza Schuler888 (#122) üzenetére


Aryon87
félisten

Sima előfizu.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#124) Aryon87


Aryon87
félisten

Tech2 laci videója a telefonról.
E videó után is ugyanazt tudom írni, amit lehet már írtam:
Tetszik a telefon amúgy. Pirospont a sztereo hangnak, az alacsonyabb helyezkedésű ujjlenyomatolvasónak, és a 3.5x optikai kamerának ja és a kijelzőre is, ami ha jól látom, akkor már csak 2 oldalt hajlik le.
Minusz a monochrome kamerára (mert felesleges, és az helyett maradhatott volna az 5x optikai, így kényelmesebb a fotózás is. 5x tájkép téma, 3.5x, meg városi környezet meg portrézásra) és a széleslátó butításáért, a szelfikapszula kukázásáért.
Venném, már csak a GT3 miatt is, de nem fogom. Fél év múlva ez már a felét fogja érni jó esetben, 1 év múlva meg kb 150k áron lesz eladható, ami értelemszerűen már nem éri meg. 5G nekem nem hiányzik, ahogy a GMS sem. 1-2 app hiányát kiküszöbölöm a Gspace-val.

Viszont! Aki ezt a telefont akarja megvenni, számítson arra, hogy az OTP bank megszünteti (a barmok) a Smartbank alkalmazást, és helyette erőltetik az új OTP appot, ha akarod ha nem. Nos, ez az app már nem fut a HMS alatt. Se így se úgy. Ha a mókolás a P50Pro esetén is opció lesz, akkor ott talán menni fog az új app. Talán.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#125) #16377600


#16377600
törölt tag

Látom a kismillió előretelepített alkalmazásról még mindig nem sikerült leszokni.🤮 Egyébként biztos jó telefon (lenne),de ennyi pénzért se GMS, se 5G..hát,nagy fanatikusnak kell lenni,h az ember ebben a formában, ennyiért megvásárolja.

(#126) akaido válasza joey04 (#10) üzenetére


akaido
addikt

Az "USAszigorítottból" a felét a "futkosón" töltheti, a többit meg úgyis el kell engedniük tehát bukó az egész... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#127) hunhool1979


hunhool1979
tag

Meg lehet már valahol sasolni a telót?

(#128) hunhool1979 válasza #16377600 (#125) üzenetére


hunhool1979
tag

A GMS szolgáltatás megléte összeghatár függő? Illetve 5G...hat itthon meg egy jó darabig a poén/vicc kategóriát súrolja. Kb annyira jó ,hogy az átlag jampi láthassa a felső sarokban az 5G ikont,de kb ennyi.
A telefon összege pedig igen,magas...de pl én így is meg fogom venni,mert a jelenlegi xiaomi telom is mar GMS nélkül megy és szuperül tudom használni

(#129) bigmasterg válasza hunhool1979 (#128) üzenetére


bigmasterg
addikt

Milyen xiaomi megy gms nélkül?

Igen, összeghatár függő. Full, flagship árat kérnek egy itt-ott hiányos tudású készülékért. Az más kérdés, hogy nem az ő hibájuk, hogy nincs gms és 5G. De az átlag csúcstelefon vásárló így nem fogja megvenni.
Ha jóval olcsóbban adnák, akkor igencsak többen meggondolnák a dolgot és hajlandóbbak lennének egy ilyen kompromisszumos megoldásra.

[ Szerkesztve ]

(#130) Schuler888 válasza hunhool1979 (#128) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Illetve 5G...hat itthon meg egy jó darabig a poén/vicc kategóriát súrolja."
Falun lehet... :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#131) Aryon87 válasza Schuler888 (#130) üzenetére


Aryon87
félisten

Városban is. Bp külkerület. Fikarcnyi 5G nincs. A telóm képes az 5G-re. Offolva van, minek egye az akkut a folyamatos kereséssel? Na ennyire van értelme most ennek a hálózatnak. Majd 2 év múlva, mikor olyan lefedettsége lesz legalább mint a 4G-nek.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#132) hunhool1979 válasza Schuler888 (#130) üzenetére


hunhool1979
tag

Mindig lehet és kell is valamihez viszonyítani. Ha a szolgáltatók olyan gőzerővel dolgoznának a hálózat kiépítésén, mint az 5G képes készülékek/szolgáltatások reklámozásán, akkor már "falun" is lenne 5G. Itthon a parasztvakítás megy, de az nagyon. Még Hollandiában voltam mikor szóba került az 5G hálózatfejlesztés Magyarországon és kb ugyanabban az időben Hollandiában is. Meg lehet nézni hogy ugyanazon szolgáltatók(tmobile és vodafone) hol tartanak. De nem akarok offolni, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy még ez a kissé túlárazott p50 pro is vígan elboldogul a 4g/4g+ hálózaton 1-1.5 évig. A gms pedig csak ízlés és próba/megszokás kérdés

(#133) hunhool1979 válasza bigmasterg (#129) üzenetére


hunhool1979
tag

Mi11. Se gmail, se térkép, semmi google nincs rajta. Pár hónapja kíváncsiság képpen kipróbáltam és mindenre van (számomra) megfelelő alternatíva.
Szerintem az ár/kompromisszumos dolog nem helytálló. Ha valaki bele van kényelmesedve hogy konyhakészen kap mindent, akkor nem biztos hogy hajlandóságot érez más alternatíva kipróbálására.

(#134) bigmasterg válasza hunhool1979 (#133) üzenetére


bigmasterg
addikt

Appokat sem playstore-ból rakod fel?
Illetve vannak olyan appok, amik máshonnan feltelpítve nem indulnak el huawei-en, mert nincs google szolgáltatás.
De nekem legjobban a netbank hiánya fájna.
Vagy ha elmegy az ember valahova kirándulni és épp a helyi alkalmazás nem megy. Tömegközelkedéshez, város kártyához stb.

De ahogy nézem, sem a gopromhoz, sem a garmin órámhoz sincs HMS-ben app és akkor még a különböző okos otthon eszközökről szó sem esett.

(#135) Lami66 válasza Schuler888 (#130) üzenetére


Lami66
őstag

Falvak? Rénéztem a Telekom 5G térképére. Kiemelnék néhány (tehát nem az összes) "falut" ahol nincs 5G:
Sopron, Komárom, Mosonmagyaróvár, Pécs, Dunaújváros, Tata, Tatabánya, Székesfehérvár, Esztergom, Békéscsaba.... Szóval a megyeszékhelyek többségén nincs.
Van a Balaton körül, BP egy részén és 5-6 nagyváros egy részén. Tehát még azok a városok sincsenek teljesen lefedve.

[ Szerkesztve ]

(#136) hunhool1979 válasza Lami66 (#135) üzenetére


hunhool1979
tag

Pécsett van 5G...legalábbis a vodának. De semmi különbség nincs sem letöltési sebességben, sem pingelésben a 4G+ -hoz képest. Viszont gyorsabban merül a telefon. Pest külső részein(pl Szentendre/Pomáz is ugyanaz mint Pécs. Van, de minek) a belvárosban van olyan hely, ahol 300-750 mb a letöltési sebesség.... De ki veszi ezt észre? 4G-n 80-100 között van

(#137) hunhool1979 válasza bigmasterg (#134) üzenetére


hunhool1979
tag

Látod? Te ésszerűen, a valós mobilhasználati igényeidhez mérten nézed a készüléket. Sokan zsigerből vágják rá hogy "á, kinai, nincs google, nincs 5g" szar.
Egyébként érdemes keresgetni, mert tényleg gyorsan fejlődik a hms. Nyilván lesz alkalmazás, ami (nagyrészben) politikai érdekek/elfogultság miatt soha nem fog hms-re fejleszteni.... De ezzel nem lehet mit tenni.
Ha meglesz a teló, megnézem ezeket az alkalmazásokat.

(#138) Lami66 válasza hunhool1979 (#136) üzenetére


Lami66
őstag

Térkép alapján a Vodának sokkal jobb az 5g lefedettsége. A Voda térképen legalább látszik valami.

(#139) Schuler888 válasza Lami66 (#135) üzenetére


Schuler888
senior tag

Kecskeméten tokeletesen élvezem mar a Note10+ 5G-m ota a "gigaeros" 5G-t... azota mar a 3. Telefonom van...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#140) Lami66 válasza Schuler888 (#139) üzenetére


Lami66
őstag

Ha jól megnézed a csatolt térképet, Kecskemét az egyik kivétel ahol van 5G vidéken.
Kiskőrösön biztos valami Telekom vezér lakik, mert ott több 5G van, mint a korábban felsorolt nagyvárosokban összesen.

[ Szerkesztve ]

(#141) Schuler888 válasza Lami66 (#140) üzenetére


Schuler888
senior tag

Naigen. Jellemzoen nem nezem mashol mi van amig nalam oke minden meg amikor Pestre kell mennem ott is..
Kiskoros tenyleg gyanus.. de sztem valami ipari oka lehet

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#142) Lami66 válasza Schuler888 (#141) üzenetére


Lami66
őstag

Van ipari oka Kiskőrösnek? Miközben nincs Esztergomban (Suzuki), Győrben az Audinál pont nincs, csak az egyetem környékén, a szengotthárdi Opelnél. A tatai, tatabányai, fehérvári ipari parkok temérdek cégét nem is említem.

[ Szerkesztve ]

(#143) Schuler888 válasza Lami66 (#142) üzenetére


Schuler888
senior tag

Lovesem sincs, de veletlenekben nem hiszek.. siman folyhat ott valami
De itt kecskemeten is pl a belvarosban van 5G, a gigagyar Mercedesnel es a temerdek beszallitonal mar nincs, ahogy nezem..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#144) Aryon87 válasza Lami66 (#135) üzenetére


Aryon87
félisten

Hát ez elég tré.. Ne mis értem mit nyivognak az 5G miatt, mikor rendes lefedettség sincs, legalábbis a Telekom esetében.. Bp-en is a belvárosban van foltokban. Mire ez kiépül... Mióta is van 5G? 2 éve? Vodának is annyira sikerült amennyire a képen látszik. Telenornak meg nincs is hivatalosan, csak tesztfázisban van 5G az összes csomag által.
Ez alapján egyáltalán nem gáz ha nem rendelkezik egy telefon 5G-vel, mint a P50Pro. Majd 2-3 év múlva lenne gáz ha nincs a telefonban..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#145) #16377600 válasza Aryon87 (#144) üzenetére


#16377600
törölt tag

"Ez alapján egyáltalán nem gáz ha nem rendelkezik egy telefon 5G-vel, mint a P50Pro. Majd 2-3 év múlva lenne gáz ha nincs a telefonban.." Miért,2 év múlva már senki sem fogja használni a most 450ezer Ft.-os flagshipet?

#128hunhool1979 "A GMS szolgáltatás megléte összeghatár függő?" Nyilván,igen, de nem én fogom neked megmagyarázni🤷🏻‍♂️,ha szerinted neked ez így,ennyiért megfelel..hajrá:)

(#146) janeszgol válasza #16377600 (#145) üzenetére


janeszgol
félisten

Nyilván igen? De miért lenne összeghatárfüggő? Egy csomó GMS-es telefon van 200 ezerét, 150 ezerért, 100 ezerét és még alatta is. Ez szerintem semmi másról nem szól, csak hogy cigánykodjunk csúcstelót ingyen. "Aggyák má ingyé."
Ha nekem nem felel meg a GMS nélküliség, akkor egy Huawei Y5P-t sem fogok megvenni, mivel nem felel meg. Pont. Ha pedig megfelel, akkor akár a csúcsot is megvehetem drágán.
Nem összegfüggő, csak sokan jó telót akarnak olcsón. Érdekes, amikor szórták ki a P40 szériát, akkor sem vettek az itteni "méé nem aggyák ingyé" emberek, ahogy olvasgatom a topikokat. Pedig P40 Pro 250 ezerért hivatalos forgalmazásból az nem volt rossz ár.

(#147) p2pp


p2pp
őstag

Ha van itt vki, aki Telenoros.
Csinálhatna 1 Cellmapperes képet, amin látzik milyen frekiket lát.
Látja e a 700MHz frekit, amit még 4G-re használnak per pill.
Köszi szépen!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#148) hunhool1979


hunhool1979
tag

Nem régóta vagyunk újra itthon, vodánál van elofizum.... Mindig ők a legutolsók az új telók forgalmazásával?

(#149) p2pp válasza Lami66 (#138) üzenetére


p2pp
őstag

Az még nem mindenhol az jelentem.
Számomra az 5G a 3500-as frekit jelenti.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#150) ebéd elek


ebéd elek
csendes tag

Mondjuk egy galaxy s22 család mellet simán választanám ezt inkább minden féle téren.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.