Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) animatrix11 válasza animatrix11 (#700) üzenetére


animatrix11
őstag

illetve 3.0-ra itt van a telepítés nem olyan lényeges a backup miatt: [link]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#702) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Jövő héten lesz nálam egy P50 Pro, kíváncsi vagyok milyen a Mate 40 Pro-hoz képest, bár nagy eltérésre nem számítok.. Van esetleg valakinek tapasztalata mind a két telefonnal?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#703) tonyi válasza animatrix11 (#701) üzenetére


tonyi
tag

Köszi!

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#704) bozoki


bozoki
csendes tag

Továbbra is keresek Budapest és környékén helyet ahol fóliáznak P50 Pro-t. Üveg, vagy folyadék is jöhet, vagy igazából bármi mert még mindig a gyári van!

(#705) hunhool1979 válasza bozoki (#704) üzenetére


hunhool1979
tag

Dunakeszi Auchan Telekom. De szerintem mindegyik Telekom üzlet foglalkozik vele (mivel ők is forgalmazók)

(#706) hunhool1979


hunhool1979
tag

Kijött az Android 14....mi meg azon remegünk, hogy lesz-e egyáltalán 13 a telóra :F :F

(#707) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Melyik e-mail klienst használjátok, ami rendesen műkszik, simán a telón, nem gspace vagy egyéb alatt ? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#708) Ferenczi Áko válasza hockeyapu (#707) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igaz, hogy én Mate 40 Pro-n használom, de a gyári email klienst. Fel lehet venni benne Gmail email címeket is, 15 perces szinkronizálással, évek óta használom..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#709) hunhool1979 válasza hockeyapu (#707) üzenetére


hunhool1979
tag

Én is a gyári email klienst használom. Kipróbáltam egy rakás alkalmazást, de a gyári tökéletes. Szinkronizál, jelez. Patika.

(#710) hockeyapu válasza hunhool1979 (#709) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Hűha, és az melyik ? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#711) Ferenczi Áko válasza hockeyapu (#710) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#712) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Gyári email annyiban jó még, hogy pl. nagyméretű képet ha megosztásnál ezzel küldök a saját gmail-es címemre, akkor nem dumál vissza, hogy 5MB-nál nagyobb. Eddig mindig bevált ;) Ja és természetes más gmail címre is okés, megkapta az illető.

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#713) hunhool1979 válasza Roland8622 (#712) üzenetére


hunhool1979
tag

Gyári email kliens megkérdezi hogy mekkora méretben küldje.

(#714) donnie.d válasza hockeyapu (#707) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Bluemail.

Eddig tökéletesen működik. Kizárólag Gmail címeim vannak

(#715) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Köszi mindenkinek ! :R

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#716) Keny.


Keny.
tag

Próbálta valaki a Harmony 4.0.0.118 at? Marad a GMS?

(#717) animatrix11 válasza Keny. (#716) üzenetére


animatrix11
őstag

simán

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#718) Keny. válasza animatrix11 (#717) üzenetére


Keny.
tag

Köszi, fel is dobtabtan rá.

(#719) Keny. válasza animatrix11 (#717) üzenetére


Keny.
tag

Üzeneteket jelzi neked?

(#720) animatrix11 válasza Keny. (#719) üzenetére


animatrix11
őstag

messenger egy időre meghülyült, de most jó

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#721) Keny. válasza animatrix11 (#720) üzenetére


Keny.
tag

Hogyan oldottad meg?

(#722) animatrix11 válasza Keny. (#721) üzenetére


animatrix11
őstag

megjavult magát

Más:
nem tudom emuin, hogy van harmony os 4nél van automatikus feloldás, ha kézbe veszem kioldja a képernyőzárat (nincs jelszó beállítva) viszont nem csak akkor, konkrátan kikapcsolta a mobilnetemet, illetve facebook hirdetés kiemelést is csinált magától :C
Viszont nem találom, hol lehet ezt kikapcsolni

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#723) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Bluemailt telepítettem végül, és tök jó ! :R
K&h-s app a gspace-n kívül már nem mű'kszik ! Tovább próbál minket szívatni a 'Kugli' !
Kínában a Huawei eladásai 37%-al emelkedtek ! :C
Egy ideje a 'kugli plaji'-ról, csak telepíteni lehet a cuccokat letölteni nem ! Rohadjanak meg ! :W

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#724) hunhool1979 válasza hockeyapu (#723) üzenetére


hunhool1979
tag

Nálam a k&h app simán megy aurora store-ból letöltve. Nem kell hozzá Gspace

(#725) hockeyapu válasza hunhool1979 (#724) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Köszi ! Sügér voltam, csak frissítenem kellett az aurórát !
Én meg bementem a bankba, persze Ők még tudatlanabbak voltak, mert beteg, akinek szintén ez van és van fogalma róla ! :Y

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#726) hunhool1979


hunhool1979
tag

Volt a napokban egy levelezésem a huawei Magyarországgal,szoftverfrissítés miatt. Szerintük ez EMUI12 a jelenlegi legújabb szoftver ehhez a telefonhoz és nem is tudják mikor lesz (ha egyáltalán lesz) EMUI13.
Itt jön a lényeg. Szerintük nem érdemes android 14-hez mérni a szoftververziót, mivel az alapjaiban más rendszer. Nem tudom hogy sírjak vagy nevessek ezen.

(#727) donnie.d válasza hunhool1979 (#726) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Hát nagy valószínű jövőre én is elhagyom a Huawei-t....
Lassan december és a februári az utolsó biztonsági frissítés.

(#728) kp78 válasza donnie.d (#727) üzenetére


kp78
addikt

Az hogy lehet? :U
Még a P40 Pro-n is 2023. szeptemberi van. :F

(#729) donnie.d válasza kp78 (#728) üzenetére


donnie.d
aktív tag

.292 az utolsó számú frissítés, ami februári

(#730) kp78 válasza donnie.d (#729) üzenetére


kp78
addikt

Elhiszem, csak furcsa, h P40 Pro-ra jött frissítés, erre meg nem. :U

(#731) hunhool1979 válasza kp78 (#730) üzenetére


hunhool1979
tag

De a p40 pro meg google szolgáltatással jött ugye?

(#732) kp78 válasza hunhool1979 (#731) üzenetére


kp78
addikt

:(
Az volt az első kih@rélt modell.

(#733) donnie.d válasza hunhool1979 (#731) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Nem. Az volt az első modell, amin nem volt Google.
Mondjuk én tisztában voltam vele, s ezért is vettem meg, mert jó árban volt számomra. Szinte gyűlöltem, hogy állandóan törölgetni kellett alkalmazásokat, amiket amúgy se használtam volna. "Kedvencem" az volt, amikor játékot akartam törölni, erre nem engedte a rendszer, s azt írta, ha törlöm, akkor instabillá válik a rendszer. Ez eléggé meglepő volt.

Aztán jött a P50 Pro, s akkor járt le az előfizetésem. Nagy előrelépés nem volt, de bevállaltam. Jövőre jár le az előfizetésem, de kénytelen leszek váltani, mert már két éves modell, s a banki applikációra pedig szükségem van. Xiaomi 13T Pro van kiszemelve.

(#734) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Én ezt is használom sokat, minden fent van a régi verziókkal együtt,pc-n és androidon is [uptudown aap store] :C
Persze a magyar banki alkalmazásokat ne nagyon keressétek rajta !

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#735) hunhool1979


hunhool1979
tag

[link] sajnos "mi" ebbe a kategóriába tartozunk...Nem is nagyon találok írást arról,hogy érkezett-e egyáltalán emui13 bárki telójára.

(#736) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Hoppácska. Mate 60 Pro
A sárga virágnál nem értem, hogy lett a P60 Pro-nak olyan pocsék a makrója :(

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#737) hockeyapu válasza Roland8622 (#736) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

A'sszem cserélni kell Mate 60 Pprora, szegény P50 prot ! :K

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#738) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

A Blumail hibátlanul műk'szik és szimpibb mint a kugli ! :C
Köszönet a tippért ! :R

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#739) Denny007


Denny007
csendes tag

Sziasztok!
Van esetleg valakinek valami ötlete hogy miért nem ismeri fel egyetlen laptop sem a telefonomat? Már próbáltam mindent de semmire se jutottam. Hisuit-ot szerettem volna használni. Nem tudtam összehozni. Külső meghajtóként sem ismeri fel a telefont a 3 laptop közül egyik sem. Hiába választok file átvitelt vagy fényképek átvitelét amikor csatlakoztatom a gépekhez, csak töltés van.

(#740) hunhool1979 válasza Denny007 (#739) üzenetére


hunhool1979
tag

Eszközkezelő látja mikor rádugod?

(#741) Denny007 válasza hunhool1979 (#740) üzenetére


Denny007
csendes tag

Nem látja. Ha rajta van a gépen és váltok a csak töltés és a fájl átvitel között akkor pittyen a laptop de nem jeleníti meg az eszközt.

(#742) donnie.d válasza Denny007 (#741) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Lehet frissítési hiba, mert nálam is "hasonlóan" működött.
Ha rádugod akkor pittyen, s nézd meg az értesítési sávot. Ugyan nálam be van állítva, de ennek ellenére, ha rádugom, akkor az értesítési sávban az USB-re rá kell mennem, s ki kell választanom, hogy nem töltést akarok, hanem adatátvitelt.

(#743) Keny. válasza Denny007 (#741) üzenetére


Keny.
tag

Samsung telóval jártam így, annak koszos volt az usb csatlakozója. Kitakarítottam, utána jó lett.

(#744) Denny007 válasza donnie.d (#742) üzenetére


Denny007
csendes tag

Nálam ezt minden alkalommal feldobja mert azt állítottam be hogy kérdezzen rá a csatlakoztatásoknál. Sajnos hiába választom bármelyik lehetőséget is, nem csatlakozik.

(#745) Denny007 válasza Keny. (#743) üzenetére


Denny007
csendes tag

Megtisztítom én is, hátha segít. :R

(#746) Keny. válasza Denny007 (#745) üzenetére


Keny.
tag

Én kis vékony kábelkötegelővel szoktam, a végét kihegyezem, hogy fel tudjam kaparni az aljára tömörített szöszöket. Lámpával bevilágítva látszik csak néha, hogy elkoszolódott.

(#747) hockeyapu válasza Keny. (#746) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Gázlámpa ! Az tuti kiégeti a szöszöket ! :DD

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#748) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!! Nos én vennék ilyen telefont de...
Müködik e a google szolgáltatások Gbox-on keresztül??
Pl gmail, youtube , fotók???
Vagy például kréta,bkk,máv telekom ezek mind müködnek, lehet öket majd frissiteni is???
Mert App galleryben amit fent felsoroltam, nem müködik mindegyik rendessen :( :R

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#749) hockeyapu válasza Indian74 (#748) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Gspacen keresztül működik ! :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#750) Indian74 válasza hockeyapu (#749) üzenetére


Indian74
senior tag

Köszönöm a válaszod..... de mikor várható az emui 13?? :R

NAGYPAPA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.