Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Roland8622 válasza hockeyapu (#550) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Az olvadó hónál is próbáltam a makrót, de felettébb bosszanttó mikor átvált szupermakróra és ott nem olyan a kép valamiért. Csináltam vagy 20 képet, mire azt az 1-et jónak találtam.
Be is raktam a többi közé. Mire vált át ott a kamera szuper makrónál?

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#552) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Sziasztok

lehet vásárolnék egy huawei készüléket, mennyire macerás gms nélkül ? Pár dolgot átgondoltam, de kíváncsi vagyok volt e köztetek olyan aki akár ez miatt inkább eladta a készüléket... Amit napi szinten használok a telefonon az az email és yt, szocial platformok stb.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#553) Keny. válasza Elektrosokk (#552) üzenetére


Keny.
tag

Èn az Android auto kijelzőre tükrözésén kìvül mindenre találtam megoldást.

(#554) hunhool1979 válasza Elektrosokk (#552) üzenetére


hunhool1979
tag

Gyári email kliens abszolút tökéletes. Kezel mindent.
Yt=nálam ytvanced.
Social média = fosbúkom nincs, de van insta, WhatsApp, viber. Párom használ fosbúkot az ő p50 pro-ján. Gond nélkül megy, szinkronizál mindent.

(#555) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Túlzás lenne kijelenteni,hogy minden gördülékenyen megy ! Van néha mamázás, meg fogcsikorgatás, de mindent meg lehet oldani !
Ja,és hogy le fogom cserélni ezt a telót ?
Természetesen, amikor meg tudom venni a p60 pro-t ! :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#556) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

köszönöm mindenkinek! :R

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#557) donnie.d válasza Elektrosokk (#552) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Ez attól függ, hogy mennyire éled az életed a telefonon.
Én az ügyeimet java részt személyesen vagy laptopon intézem. Utóbbit azért szeretem, mert ott gyorsabban tudok írni, és reagálni is. Nekem van egy P40 Pro-m és egy P50 Pro-m is. Jelenleg az utóbbit használom. Azért történt a vásárlás, mert ugyan nincs nagy előre lépés a két telefon között, de nekem megtetszett a P50 Pro, s az elődjét meg megtartottam arra az esetre, ha valami történne a jelenlegi készülékkel, hogy legyen egy tartalék.

Én a telefont fényképzésre, telefonálásra, zenehallgatásra, és pár szociális platform (messenger, facebook, instagram stb.) használatára használtam. Ebből a szempontból probléma nincs a P50 Pro-val. Megy rajta a messenger, facebbok és ezek lite változatai is, továbbá alapból a huawei egészség alkalmazását használtam. Zenelejátszóból kettőt használok. Egy az alap egy pedig a Musicolet. Egyikkel sincs gond. Gspace-t használok az alatt pedig inkább a térképet szoktam használni. Ha nem jelentkezel be nincs probléma. De bőven vannak alternatív lehetőségek mindenféle eddig használt alkalmazásra. Én meg vagyok elégedve a telefonnal. Szeretem. :K

(#558) bozoki


bozoki
csendes tag

Esetleg tudna valaki mondani egy pesti helyet ahol raknának jó minőségü üvegfóliát a telefonomra? :F
Sajnos a gyári elég meggyepált már :W

[ Szerkesztve ]

(#559) Roland8622 válasza bozoki (#558) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Szia. Helyet nem tudok, viszont vagy 1.5 hete rakattam rá Capri szervízben (egri Pláza) olyat, ahol méretre vágták és valami gél került ragasztó anyagnak a kijelző és a fólia közé. Elsőnek csúnya volt, de ahogy kiszáradt már nem. Viszont ez sem jött be igazán, főleg hogy 7000Ft-ba fájt :( Valahogy olyan semmi vékony, de legalább nem csúszott el mint a gyári.
Most úton van az Aliról egy ilyen.
Nekem az előző mobilomnál is ezek a fajta un. Tempered Glass cuccok jöttek be.
Ha megjön elrakom, most nem akarom a frisset leszedetni. Az a baj, hogy 2x töröltem a rendelést (mert 1 hét után sem adták fel), aztán mégis feladták. És mivel nem volt türelmem másikat rendelni (ami tényleg időben jött volna) és azt is várni, így került rá ez a 7e-s.

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#560) hockeyapu válasza bozoki (#558) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

A Joom alapból rajta van a telón, ott van mindenféle fólia, és jó áron ! :C Én rendeltem üveget, meg zseléset, még nem raktam fel, a P30 prora is rendeltem, azon most semmi nincs, majd kipróbálom .
Tapasztalat a felrakással, arc nagy, de igazi profi szinte sehol ! :U

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#561) viktor9017


viktor9017
csendes tag

Skrill banki alkalmazás müködik rendesen p50 pron ?

(#562) bozoki válasza viktor9017 (#561) üzenetére


bozoki
csendes tag

Gspacen keresztül kvázi hibátlanul fut minden, szóval gondolom az is, de nincs vele tapasztalatom. Ha tévedek javítsatok ki :DD

(#563) ezrrl


ezrrl
csendes tag

Sziasztok,
Valaki vásárolt már a Smartshop nevű üzletből? Azt írják 3 év garanciát adnak a P50 Pro készülékekre. Ebből a Huawei mennyit vállal gyári garanciaként?
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#564) donnie.d válasza ezrrl (#563) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Én a helyedben nem vásárolnék ilyen helyekről (főleg ekkora értékű telefont).
Annak idején én mindig az olcsóbbakra mentem rá, s ilyen helyekről rendeltem. Nem volt gond, s a telefonok jól működtek. Aztán kifogtam egyszer egy olyat, hogy hibás lett, s nem akarták javítani. Akkor mentek bele, amikor írtam az árukeresőre egy negatív értékelést, s ők meg megkerestek, hogy megjavítják ingyen, ha törtöm vagy módosítom az értékelésemet.

Nekem bevált a telefon, ha kérdésed van szívesen segítek.
Én azt tanácsolom, ha van lehetőséged akkor inkább szolgáltatótól vásárolj, mert ismereteim szerint azok is kártyafüggetlenek (legalábbis a Telekomosok mind azok voltak eddig).

(#565) ezrrl válasza donnie.d (#564) üzenetére


ezrrl
csendes tag

Köszönöm válaszod, akkor inkább átgondolom.

(#566) donnie.d válasza ezrrl (#565) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Szerintem jobban jársz így mindenképp.

(#567) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Partnerogsm-ről tud valaki valami infót (az áraik túl jók !)? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#568) Keny. válasza hockeyapu (#567) üzenetére


Keny.
tag

Èn, már több telefont is vettem tőluk, nem volt negatìv tapasztalatom.

(#569) donnie.d válasza hockeyapu (#567) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Én is vettem tőlük telefont annak idején. Azzal pont nem volt probléma, de tény, hogy azért jók az áraik, mert ez is "sufni gsm" bolt.
Én egyszer egy hasonló jellegű bolttal megszívtam, akkor olvastam utána mit is jelent ilyen boltból vásárolni. (Ha nem találkoztál volna még eme szóval, akkor ez annyit jelent, hogy nem Magyarországra szánt telefonokat árulják. Ennek előnye/hátránya, hogy ugyan magyar nyelvű a készüléked, de lehet, hogy a frissítéseket előbb vagy később kapod meg, mint a hivatalosan a gyártótól Magyarországra magyarországi régióval rendelkező készülékek. Ez még önmagában nincsen baj, hanem a probléma ott kezdődik, hogy a nagy gyártók telefonjait nem viheted hivatalos szervízbe. Azaz pl. a Samsung nem fogja javítani, ha meghibásodik, s csak a boltban tudod érvényesíteni a garanciát. Már, ha addig nem zár be. Mert itt a fórumon is olvastam olyan hozzászólást, hogy hasonló boltból vásárolt, ami aztán bezárt, s hiába volt garanciás a készülék nem tudta javításra beadni a hivatalos szervízbe, hanem pénzes GSM boltba kellett mennie).

Amúgy ajánlom a Google értékelések olvasását. Ott van olyan bejegyzés, ahol például azt állítják, hogy ígérgetnek, továbbá azt is, hogy nem mindig lehet bankkártyával fizetni, de olyan is van, aki azt írta nem kapott nyugtát.
Igazából neked kell tudnod, hogy megéri-e a kockázatot. Igazából ettől még jó lehet, csak mondjuk, ha valami történik a bolttal, akkor lehet megszívtad. Annak idején nekem volt egy hasonló bolttal való esetem (ami szintén nagyon jó értékelésekkel, s több pozitív vásárlásom után eset meg), amikor úgy döntöttem, ha kell, akkor inkább drágábban, előfizetéssel, s részletfizetést választva veszek telefont szolgáltatótól, ami most már mind kártyafüggetlen.

(#570) hockeyapu válasza donnie.d (#569) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Lányomnak akarok egy telót, aki szintén Huawei rajongó (spec ez egy Honor lenne) . Alacsonyabb árkategóriás készülékről van , szó, szóval olyan nagyot nem bukhatok, de köszi mindenkinek az infót ! :R A szolgáltatóknál vásárolva meg horror az ár, nem beszélve a Vodáról, ami 2 éve káosz !
Valószínűleg el is menekülök tőlük ! :F
Ja és a gyerek 'perfekt inglisch', sz'val leszarja a magyart (meg a frissítéseket is)! :C
UI: sosem hittem a gariban !

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#571) Ferenczi Áko válasza BaDaBoo (#301) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Örülök ennek a kommentnek, mert megerősített benne, hogy még mindig nem éri meg a Mate 40 pro-t leváltanom.. Huawei vonalon is nézelődtem, (volt már P30 Pro, P40 Pro) és gondoltam kipróbálnék egy P50 Pro-t, de le is tettem róla.. (egyébként még az S22 ultra ami kb egy szinten van vele, csak még mindig drága nekem)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#572) viktor9017


viktor9017
csendes tag

Helo ! Valaki tapasztalt már olyat hogy nem tud belépni a my huaweibe? Nem lehet csatlakozni a szerverhez azt irja ki! Köszönöm elöre is a valaszokat :D

(#573) hunhool1979 válasza viktor9017 (#572) üzenetére


hunhool1979
tag

Igen, ez általában szerverhiba esetén fordul elő :D
Majd megjavul.

(#574) bozoki


bozoki
csendes tag

Újonnan be lehet lépni az otp mobilbankba Gspace alól :R

(#575) Roland8622 válasza bozoki (#574) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Na az jó. Holnap akkor lehet bemegyek és aktiválom, hogy kapjak azon keresztül értesítést, mert az sms-ek után nagyon sokat levonogat :(
Simple-el is kezdhetnének valamit, hogy az NFC-s fizetés rendben legyen.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#576) Roland8622 válasza Roland8622 (#575) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Hmm felraktam az OTP Smartbank-ot.
Nyitnám meg,erre feldobja a weboldalt ezzel a szöveggel:
Felhívjuk figyelmét, hogy készüléke nem felelt meg a biztonsági követelményeknek, ezért az OTPdirekt SmartBank teljes körű használata ezzel az eszközzel nem engedélyezett.

Kérjük, hívja ügyfélszolgálatunkat a plusz+36 (1) 3666 000 számon!

Ez így érdekes :F

Na letöröltem a mobilról az AppGallerys verziót és a Gspace alól ment a Play-ből.
Már hiba nélkül megnyitja. Holnap, akkor aktiválnom kell. Folytatás következik :D

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#577) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Ja, akkor Én is megpróbálom a K&H-appot a gspace alól, hátha a csekkbeolvasás is megy már ! :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#578) viktor9017


viktor9017
csendes tag

Valaki megtudja nekem mondani hogy az otp s NFC fizetés müködik e p50 pro n ? (mate 20 prot hasznalok jelenleg, és a simple alkalmazást hasznalom)

(#579) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Ma délután sikerült aktiválni az OTP SmartBank appot. Gspace alól elindul, be is tudok jelentkezni. NFC-vel nem tudok mit kezdeni, nem megy a fizetés.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#580) bozoki


bozoki
csendes tag

Használjátok a Curve appot, mégcsak Gspace sem kell hozzá :D

(#581) bozoki válasza Roland8622 (#575) üzenetére


bozoki
csendes tag

Sajnos az értesítések egyébként sokszor késnek:/

(#582) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Én leálltam telós fizetéssel ! Sajna sok elkepesztő történetet hallottam (illetékestöl) ! :Y
Nem a P50 proval van gond, hanem a sok csalással !

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#583) donnie.d válasza hockeyapu (#582) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Én már akkor leálltam mikor bevezették.
Mikor elkezdték hozzányomkodni a telefont a terminálhoz kíváncsi lettem. Kipróbáltam, s azt hiszem összesen három alkalommal fizettem így. Utána el is engedtem hiába volt applikáció és aktiválva az érintéses fizetés. Nekem értelmetlen volt. Ugyanis, ha eljövök itthonról, akkor az első, hogy viszem a pénztárcámat az irataimmal együtt, s így a bankkártyát is. Ha kapkodnék a fizetésnél, akkor inkább a kártya essen ki a kezemből, mint a telefon, ami valljuk be össze és be is tud törni. Ha meg ellopnák a pénztárcámat úgy is azzal foglalkozok, hogy letiltsam a kártyát, és újat igényeljek, s akkor nem az érintéses fizetés lesz a problémám.

Nagyjából két hete volt ismét egy Huawei cikk a facebook hírfolyamban, ahol beírtam a fenti sorokat, hogy én elvagyok a jelenlegi telefonommal Google nélkül, s bőven használható. Húúúú öcsém akkor hogy nekem támadtak az emberek, hogy ez kényelmes, én meg nem tudom használni a telefonom, meg az applikációkat. Amikor meg leírtam, hogy utalni soha nem szerettem telefonon, mert én inkább gép előtt belépve a banki felületre csinálom meg, mert sokkal biztonságosabbnak és gyorsabbnak érzem a billentyűzetet és a monitor méretét, mint sem egy kis felületen nyomkodni a képernyőt az ujjaimmal akkor meg letörölték a hozzászólásomat és letiltottak az oldalról. :DD :DD

(#584) hockeyapu válasza donnie.d (#583) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Egy illetékes ismerős mondja , napi több száz bankkártyás csalás van, szóval vigyázzatok ! :U

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#585) donnie.d válasza hockeyapu (#584) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Pontosan!
Nekem úgy biztonságosabb és kényelmesebb, ha gép előtt végzem a pénzügyeimet. De nem értem ezt az álláspontomat több ember miért kezeli úgy, mint ha valami UFÓ lennék. Na ezért hanyatlik idehaza a Huawei is. Mert, ha tudást néznék az emberek, akkor lenne esélye, s nem a Google függőségüket vennék alapul, meg ki hogyan fikáz dolgokat.

(#586) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Ez a teló alsó hangon a Syfon 14proval van egy szinten (nálam messze veri) :C , az ára meg egy cseppet alacsonyabb!
A kamera meg, huh! :R

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#587) lazsosz


lazsosz
tag

Szembesült valaki P50 pro-n azzal, hogy a kamera nem készít képet mosolygásra? A funkció be van kapcsolva, legújabb frissítés, csak nem készít képet. Valaki megtenné, hogy kipróbálja? Mert ha másnál működik, akkor nem szoftveres a probléma...

(#588) hockeyapu válasza lazsosz (#587) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Ha elmondod, azt hol kell bekapcsolni, kipróbálom ! :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#589) lazsosz válasza hockeyapu (#588) üzenetére


lazsosz
tag

Kamera app megnyitás, jobb felső sarok beállítás, harmadik opció a "Mosoly rögzítése".

Előre is köszönöm!

(#590) hockeyapu válasza lazsosz (#589) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Átkapcsoltam szelfire, vadul vigyorogtam mint egy idióta ééés... működik ! :C
De azért ezt a szelfit inkább nem tenném fel magamról ! :Y
Foto és porté módban is sikerült !

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#591) lazsosz válasza hockeyapu (#590) üzenetére


lazsosz
tag

Köszönöm! Gondolom legújabb verzióval. Akkor lehet, hogy hardver probléma. Ami érdekes lenne, ugyanis a kamera egyéb tekintetben kiválóan működik. Mindegy. Még egyszer köszönöm!

(#592) hockeyapu válasza lazsosz (#591) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Lehet savanyú a mosolyod ! :))
Nem mindig akarta, de ha vadul vigyorgok, akkor megy !
Nyisd ki a szád ! :DD
Most próbáltam meg portré és foto módban is, tökéletesen műkszik, csak vigyorogni kell !
Próbálkozz ! :K
Legalábbis szelfi módban tökéletes ! :R

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#593) lazsosz válasza hockeyapu (#592) üzenetére


lazsosz
tag

Hidd el, több emberrel próbáltuk, minden féle módon. Sehogy sem megy...

(#594) Roland8622 válasza lazsosz (#593) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Na én meg pont hogy kikapcsoltam, mert nem akartam ezt a funkciót használni, mert elkezdte magától, hogy felismerte a mosolyt. Készült vagy 5kép se perc alatt :P
Szóval nálam működik minden üzemmódban. Viszont azt vettem észre, hogy a számat picit ki kell nyitni, mert hatalmas széles mosolyra nem reagált.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#595) lazsosz válasza Roland8622 (#594) üzenetére


lazsosz
tag

Köszönöm a tapasztalatot! Itt sajnos az sem segít! Tanácstalan vagyok...

(#596) hockeyapu válasza lazsosz (#593) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Tuti nem jól vigyorogtok, mert az eszköz k. jó ! :W

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#597) lazsosz válasza hockeyapu (#596) üzenetére


lazsosz
tag

Nem valószínű, ugyanis a P40 pro ugyanarra a vigyorra szórja a képeket...

Ezért kérdeztem...

(#598) lazsosz válasza hockeyapu (#596) üzenetére


lazsosz
tag

A kamera verzió 11.1.6.313?

(#599) hockeyapu válasza lazsosz (#598) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Igen az !
Val.' a P50 pro csak a vidámabb mosolyokat szereti ! :C :DD

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#600) lazsosz válasza hockeyapu (#599) üzenetére


lazsosz
tag

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.