Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyo!
Asszonypajti szemez egy P50 Proval, csak nem nagyon jut dűlőre. Neki a kamera a legfontosabb, amiben tudtommal a P50 pro igen jól szerepel, főleg ha az árát is nézzük a konkurensekhez képest. Nah de az a fránya google ugye.
Amennyire tudom, van valamiféle gspace nevü cucc, amivel (Mediaba néztük) gond nélkül ment a chrome, a térkép, még a gmail is, viszont olvastunk egy olyat hogy pl gmailből ha le is ment egy csatolmányt, azt a telefonon nem lehet megtalálni.
Ez igaz?
Illetve ezt a gspacet ezt frissítgetik? Mert ha igen, akkor gondolom egyre jobb/több lesz.

Egyébként P30Pro-ról váltana..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#452) donnie.d válasza Sirandrish (#451) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Attól függ, hogy mennyire függ a google fostengertől.
Én kifejezetten örülök annak, hogy nincs rajta google, mert a korábbi telefonjaimmal kapcsolatban agyhalál kerülgetett a sok előre telepített vacaktól, de főleg azoktól, amik nem voltak törölhetőek. Én megvagyok google nélkül mondjuk én alapokra használtam mindig a telefont (telefonálás, fényképezés, zenehallgatás, facebook, messenger, térkép és ennyi).

A gspace valóban működik, én megvásároltam a teljes változatot. Én megvagyok otp applikáció nélkül főleg, hogy az utalásokat, fizetéseket szeretem laptopon intézni, mert nekem az jobban kézre esik. Térkép is működik. Gmaillel nem tudok információt, viszont én a bluemail-t használom gspace-n kívül gmail fiókokkal. Eddig problémám nem volt. A kamera nagyszerű, én megvagyok vele elégedve.

(#453) Sirandrish válasza donnie.d (#452) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ő is körülbelől azokra használná amire te...
Telefonálás, fényképezés ezerrel, ezen kívül face, messenger, térkép, meg 1-2 ilyen "homescape" játék :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#454) donnie.d válasza Sirandrish (#453) üzenetére


donnie.d
aktív tag

fb, insta (fényképek megosztására használom), messenger illetve ezek lite verziója gspace nélkül is megy.

(#455) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Ma teljesen véletlen benéztem a Telekomhoz és megláttam a Mate 50 pro-t :Y
Teljesen frissen kirakva, még senki nem készített 1db teszt képet se vele (a kamera appját is én nyitottam meg, kért pár engedélyt).
Na de hogy jön ide ebbe a topikba a téma? Mellette volt a p50 pro és készítettem ugyan arról a témáról odabent képet. Na már most az összkép lehet árnyalatnyival szebb volt a mate 50 pro javára, de ahogy belenagyítottam enyhe életlenséget véltem felfedezni. Nagyon minimálisat, de látni lehetett. Már bánom, hogy a képeket nem küldtem át bt-on a sajátomra, mert akkor tudnám szemléltetni. Ja és nekem a makrós / nagyon közeli igen fontos: na abban a p50 pro képe jobban bejött. Sokkal közelebb is tudtam vinni a kamerát pl. a lefotózott demó telefonokhoz vagy a kis táblán lévő szöveghez stb. ami ott volt mellettük.
A mate 50 pro ~470e Ft volt teljes áron, a p50 pro meg ~330.

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#456) bubus66 válasza Sirandrish (#453) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Van egy aurora store nevű alkalmazásokat lelehet tölteni, a K&H mobil alkalmazást a Facebookot és a messengert is azon keresztül használom. Frissíteni is frissíti.

Aurora Store.

Aurora Store

Gspace

Annyi hogy a google térképet nem tudod e-mailal szinkronizálni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#457) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Köszi tokokat, a karbonkinézetű jön be legjobban.

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#458) hunhool1979 válasza hockeyapu (#457) üzenetére


hunhool1979
tag

Szinte mindig az van fent. Szinte alig tesz hozzá a telefon vastagságához. A másik (eredeti gyári) hajszalnyival vastagabb, viszont az eszméletlen jól tapad.

(#459) Zsoltg4s válasza bubus66 (#456) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Megkérdezném mégegyszer...
A Kh mobilalkalmazással fizetni is lehet?
Teljes értékű, mint amit le lehet tölteni a Play áruházbol?

(#460) bubus66 válasza Zsoltg4s (#459) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a gpayre gondoltál? A gpay az nem megy, helyette van cruve nevű alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#461) hockeyapu válasza Zsoltg4s (#459) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Van nekem is K&H, majd kipróbálom és visszajelzek!

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#462) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Először lassan töltött fel 2%-ról (gondoltam az elég gáz). Másnap meg , amikor ránéztem, hogy már bizti 50% körül van, ha ez tényleg olyan jó mint mondják és hoppá, már 100% volt ! :C
Most pedig 13%-ról 50 perc alatt 100-on volt! :R

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#463) Zsoltg4s válasza hockeyapu (#461) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Köszi és bubusnak is!

(#464) hockeyapu válasza Roland8622 (#444) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Most éppen van online Nova 10 (tudom ez nem a P sorozat, de azért ez is 'Hüvely' ! ):K Jelenleg az egyik legvékonyabb mobil. Vennék is a lányomnak, ha a másik számom nem lenne még mindig befagyva a vodánál! :W Vagy pedig hajnalban figyeled a kínálatot !

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#465) hunhool1979 válasza Zsoltg4s (#459) üzenetére


hunhool1979
tag

Igen, 100%-os a K&H app. Ott bankolok priváttal és cégessel is. Hiba nélkül megy.

(#466) hunhool1979 válasza Roland8622 (#455) üzenetére


hunhool1979
tag

Szia,
Melyik telekom üzletben van kirakva?? :Y

(#467) Roland8622 válasza hunhool1979 (#466) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Szia.Eger. Agria Park /Pláza

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#468) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Tudtok olyan helyet, ahol tisztességesen felrakják a hydrogél (zselés) fóliát ? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#469) Sirandrish válasza hockeyapu (#468) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Mediaba egy nőnek nagyon mondták hogy szuperül felrakják, meg hogy ez aztán szipiszupi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#470) hockeyapu válasza Sirandrish (#469) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Ez te voltál, vagy csak hallottad ? ;]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#471) hunhool1979 válasza hockeyapu (#468) üzenetére


hunhool1979
tag

Dunakeszi Telekomnál van szuper minőségű fólia (6000 pénz) igaz azt xiaomi mi 11-re rakattam, illetve ugyanott az appleandroid boltban rakattam premium fóliát az oppo find x2 pro telómra(mindkét helyen tűpontos méretre vágva).

(#472) hockeyapu válasza hunhool1979 (#471) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

És az hol van Dunakeszin? Utoljára a Pólusban rakattam fel P30 prora, de az nagyon pocsékul sikerült. Hydrogél fóliát már rendeltem, a gyári rajta 'tű' pontos, ahogy mondod, de az nem az igazi védelem. Ja és rendeltem Nilkin kameravédős tokot is. :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#473) Sirandrish válasza hockeyapu (#470) üzenetére


Sirandrish
legenda

Asszony vett telefont az anyjának, és egy másik szakértő úr, épp egy házaspár női tagját győzködte hogy totál megérős ez a zselés fólia, mert ez elnyeli az ütést, és hogy ők olyan profin fel is rakják hogy ihaj. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#474) hunhool1979 válasza hockeyapu (#472) üzenetére


hunhool1979
tag

Dunakeszi Auchan.

(#475) hockeyapu válasza hunhool1979 (#474) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Thenk's mindenkinek, de már sokan mondták, hogy profik, aztán másnap felhólyagosodik! :U
Ma sikerült a gyári fóliát is felsértenem, lehet olyant kell vennem, ami gyakorlatilag egy tok ? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#476) bozoki válasza hockeyapu (#475) üzenetére


bozoki
csendes tag

A gyari foliat sajnos en is eleg hamar felsertettem, pedig nem szokasom, szoval azert ne ird a sajat rovasodra :( :C

(#477) hockeyapu válasza bozoki (#476) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Köszi a vigaszt, de nekem már a keretet is sikerült felsértenem! :W
De jönnek az új tokok! :U

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#478) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Kénytelen voltam a gspace-t feltenni, a packketta csomagküldő miatt, mert a Zboxban csak a telóval lehet fizetni !
Tökéletesen 'műkszik' alatta minden (legalábbis, amit eddig kipróbáltam)! :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#479) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Mit használtok fizetésre ? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#480) hunhool1979 válasza hockeyapu (#479) üzenetére


hunhool1979
tag

Legtöbbször készpénzt :D

(#481) hunhool1979 válasza hockeyapu (#478) üzenetére


hunhool1979
tag

Én aurora app-ból telepítettem. Annyiban jobb, mint a Gspace, hogy egyből a főmenübe telepít.

(#482) hockeyapu válasza hunhool1979 (#481) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Aha.... És melyiket ? :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#483) hunhool1979 válasza hockeyapu (#482) üzenetére


hunhool1979
tag

Hogy érted hogy melyiket?
Ezt. Telepítés után automatikusan Magyarország lesz az alapértelmezett... Utána meg a szokásos [kép]

[ Szerkesztve ]

(#484) hockeyapu válasza hunhool1979 (#483) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Az érintéses fizetésre gondoltam ,hogy melyiket!
Aurórát meg eddig nem sikerült telepítenem, mert folyamatosan lejmol! 50 eurót akart rólam lehúzni! :Y

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#485) hunhool1979 válasza hockeyapu (#484) üzenetére


hunhool1979
tag

Olyat én nem használok :U
Hogy akár rólad lehúzni?? Én simán feltelepitettem, bejelentkeztem guglival és kb ennyi

(#486) hockeyapu válasza hunhool1979 (#485) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Támogatást akart kérni, elutasítottam, de mégis lehúzták a kártyáról! Persze minek adtam meg az adatokat! Nem vagyok ideg, á dehogy! Honnan töltötted le az Aurórát?

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#487) bubus66 válasza hockeyapu (#486) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia én beszoktam ütni a böngésző keresőjébe és az apkpure-t is kiadja azt próbáld meg.
Semmit nem kell csinálni csak a Fiók menü pontba google fiókkal beleépni.
Vagy a Petal keresőbe beírod és ott a legelső lesz auror store.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#488) bozoki válasza hockeyapu (#479) üzenetére


bozoki
csendes tag

En egy ideig a Curvet hasznaltam. :DDD

(#489) hunhool1979 válasza hockeyapu (#486) üzenetére


hunhool1979
tag

https://aurora-store.en.uptodown.com/android

Google fiókkal belépsz, semmi több.

(#490) hockeyapu válasza hunhool1979 (#489) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Köszi ,megpróbálom! :R

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#491) hunhool1979


hunhool1979
tag

Tervezi valaki lecserélni a P50 pro-t Mate 50 pro-ra?

(#492) donnie.d válasza hunhool1979 (#491) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Én tervezném csak egyrészről még másfél év van a hűségidőmből hátra új szerződést meg nem akarok kötni továbbá kicsit "elszaladt" velem a ló azzal, hogy tavaly vásárolt P40 Pro-t idén lecseréltem P50 Pro-ra. Nem biztos, hogy hatalmas előrelépés lenne, s ezzel kapcsolatban így megérné.

(#493) Sirandrish válasza donnie.d (#492) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon csúcsra kell járatnod azt a P50pro-t, hogy megérje azt a + 200K-t az a minimál up amit a mate 50 adna. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#494) donnie.d válasza Sirandrish (#493) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Mint írtam egyelőre nem tervezek cserét. Tetszik mindkét telefon, s most is inkább az lenne a probléma, hogy "hozzászoktam" a mostanihoz a Mate 50 Pro meg új lenne.

(#495) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Én még 'szokogatom' ! :U
Mankónak meg még ott van a P30 pro. :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#496) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Nem akar működni az érintéses fizetés !
Valakinek ?

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#497) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

A K&H app tökéletesen működik a P50 pro-n ! :C Most utaltam!
Érintésest még nem próbáltam, de jelzek, ha sikerült.

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#498) hunhool1979 válasza hockeyapu (#497) üzenetére


hunhool1979
tag

Igen. Ez eddig sem volt kérdés.

"Nem akar működni az érintéses fizetés !
Valakinek ?" curve alkalmazással próbáltad?

(#499) hockeyapu válasza hunhool1979 (#498) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Másik kártyával próbáltam, de azt közben letiltottam, szóval megpróbálom azzal is ! :K
Egyébként eddig imádom a telót ! :R
Vannak anomáliák, de hol nincsenek ?
Amitől kiakadok, amikor a syfonokat ajánlgatják a Huawei-ok helyett !
Azok nem dolgoztatták a telót és az androidot ! És boldogok, hogy mindenért fizethetnek (amiket egyébként meg lehet kerülni, csak macerás) ! :U
Egyébként neked megy az érintéses a Curve-val? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#500) bozoki


bozoki
csendes tag

Valaki valami budapesti üzletet tud adni ahol szêp, tartós üvegfóliát raknak rá? :C
Sajnos a gyári fólia kezdi megadni magát :((

Szerk.: Árral együtt ha lehetséges

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.