Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Sziasztok. A mikulás napja meghozta a csodát. Aznap láttam fent már hajnalban a webshopban, 8:15-re sikerült is lerendeznem a rendelést a Vodánál. A mai napon már a kezemben is tarthatom :DD
Közel 6GB-nyi frissítés vár rá, de az akksi elég gatya már. 17%-ról lemerítettem 1 óra alatt 5%-ra. Nem tudom ez jónak számít-e?
Google hiányába már bele is szaladtam, mert az átrakott appokból pont az Időképet nyitottam meg. Lokáció alapján nem tudja, mert Google Service hiány. De tuti belefutok még ilyenbe. Képeket már lőttem vele. Még elég vegyes az első benyomás. Makró tekintetében már van pozitívum. Arra viszont figyelnem kell, hogy min hagyom. Lőttem csak úgy egy képet a melóhelyen az egyik helységben és picit életlennek tűnt. Meg is lepődtem rajta. Aztán fotóztam egy adventi koszorút (az volt színes a közelben) és az meg rendben van. Zoom tetszik. Nem mosta sz@rrá a képet a 10x. Tovább nem próbáltam.
Szóval első tapasztalatok eddig rendben vannak.
Ja SIM-et még nem raktam át. A dual az elméletileg 100%-ban független?

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#502) donnie.d válasza Roland8622 (#501) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Elvileg független telefonokat árulnak. Szóval igen. Annak kell lennie.
Használd egészséggel.
Én április óta használom. Eddig nekem csodálatos.

(#503) hockeyapu válasza Roland8622 (#501) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Grat! :C
A teló geccci jó, a képek meg huh... :Y
Lesznek anomáliák, de hol nincs?
P 30 proról minden miliméterre átmenet! Ott folyttam, ahol a 30-on abbahagytam.

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#504) hockeyapu válasza bozoki (#500) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Budapesti üzletet nem, de innen rendeltem (még nem raktam fel) , meg egy Nilkin kameravédős tokot.
A tokot már feltettem, testesebb nehezebb lett a teló , ez merevebb mint a szilikon tokok, de jó a fogása és a lényeg, a kamera maximális biztonságban van ! :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#505) Roland8622 válasza hockeyapu (#503) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Na az NFC nem működik. Kipróbáltam egy OTP-s automatánál, de nem reagált rá. Szerencsére a Simple megy, legalábbis helyijárat jegyet tudtam benne venni, gondolom akkor autópálya matricát stb. is.
Kameránál ez a szupermakró tuti nem ilyen belenagyított valami? Mert utána pc-n megnézve már nem volt szép :( csak a mobil kijelzőjén. A széleslátóval meg amit készítettem, azon olyan csúnyán elmosta a dolgokat, hogy rossz volt nézni. Van előrelépés a HTC U11 után, de komolyabbra számítottam. Valahogy a gcam-ot kellene rá felvarázsolni, kíváncsi lennék mit tud.
Ami viszont kiakasztott, hogy sötét szobában (csak a monitor ad fényt) lefotóztam amit a monitoron láthatok és nem volt egy hűűű de éles :((( a HTC -nél direkt kipróbáltam a gyári kamera appal és a gcam-al is. Mind a kettő jobb volt.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#506) hockeyapu válasza Roland8622 (#505) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Otp-s automatánál működött az nfc, nem csak a kártya ?
Nekem bejön eddig a kamera .
Gcam meg felmegy szépen , ha Aurora Store-ból telepíted !

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#507) Roland8622 válasza hockeyapu (#506) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Jó volt az NFC az automatánál, mert a HTC-t odatartottam és azt egyből elfogadta.
Na mindjárt megnézem ezt az Auora Store-t. Köszi a tippet ;)

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#508) hockeyapu válasza Roland8622 (#507) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

A Petal Search-ön keresztül letudod tölteni . Aztán ami abból telepítesz az rögtön a főmenübe kerül.
Gspace is müködik, úgy nagyjából! :U

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#509) hunhool1979 válasza hockeyapu (#508) üzenetére


hunhool1979
tag

Mi az,ami gond nálad Gspace-szel?
Gcam-ot hol találtad Aurora Store-ban? :U

(#510) Roland8622 válasza hockeyapu (#508) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Pontosan melyiket? Mert néztem ezt a GCamLoadert, ott kiválasztottam a telefont, de valami HappyMod apk-t akat letölteni :(

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#511) hockeyapu válasza hunhool1979 (#509) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Az nem a főmenübe telepít.
Aurora Store kereső és beírjátok, hogy Gcam Camera, letölt, telepít, megnyit és 'műkszik' nem kell semmit állítgatni ! :C

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#512) Roland8622 válasza hockeyapu (#511) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Áhh ez nagyon gyenge gcam valami. Köszönöm a segítséget, meg a jószándékot, de ez nem az. Ezek lennének az igaziak.
Ilyet meg nem tudok felrakni. Nem biztos, hogy jobb képek lennének ezzel, de jó lenne kipróbálni. Főleg az asztrot.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#513) hockeyapu válasza Roland8622 (#512) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Ott a gcam camera alatt feldob egy csomó kamera app-ot, azok között nem nézelődtél ? Ott vannak komolyabbak , meg speciálisabbak. :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#514) hunhool1979 válasza Roland8622 (#512) üzenetére


hunhool1979
tag

@hockeyapu által ajánlottból max a videófelbontás miatt érdemes tesztelni.
Amúgy nekem soha nem volt szignifikáns különbség az adott telón a gyári és más kamera appok között.

(#515) hockeyapu válasza hunhool1979 (#514) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Én sem hiszem, hogy igazából többet tudnának mint a gyári. Nem hiszem, hogy annyira pancserek lennének a fejlesztők, de persze bármi előfordulhat ! :))

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#516) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Nem tudom ma mi lett estére a mobillal, de ledobál a wifiről. 3 böngészővel próbáltam netezni, de mind akadozik. Tiszta dili :( Restart volt, de gyári visszaállítást nem akarok.
A reklámmentes böngészőket nem kedveli? AdblockBrowsert, Bravet-t és a Chrome-ot próbáltam. Utóbbinál valamivel jobb a helyzet, de tegnap ilyet nem csinált.

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#517) hockeyapu válasza Roland8622 (#516) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Pedig a gyári visszaállítás megoldja a legtöbb gondot.
Engem még nem dobott le egyszer sem. :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#518) Roland8622 válasza hockeyapu (#517) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Most a wifinél 2 opcióm van: 2.4Ghz és 5Ghz. Utóbbival most okés. Lehet átkapcsoltam a 2.4-re, azt nem komálja. Melóhelyen 99% mobilnet megy, azzal még nem volt gond, max ahol nem fogta csak a 4G-t. Edge elég gyenge.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#519) hockeyapu válasza Roland8622 (#518) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Gspae alatt megy a kugli !

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#520) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Elfelejtettem megírni ma, hogy milyen bosszantó dologba futottam bele a Simple-nél.
Ugye vásárolni tudtam helyijárat jegyet, de amikor a busz ajtajánál a QR-kódot akartam beolvasni, akkor az arcomba vágta, hogy ez neki a Google Service nélkül nem fog menni.
F@sza mondom, akkor vehetek a buszon jegyet jó pénzért. Gspace alól sem ment ez a dolog. Egyszerúen nem is ragált rá. Pedig minden engedélyt megadtam. Azt hittem jobban fogom tolerálni a Google hiányát, de ez tényleg kellett volna. Drive, gmail nélkül elvagyok. Maps se érdekel különösebben. Közösségi oldalak alkalmazásai mennek. Fotózás ami a leglényegesebb meg okés. Néha félremegy valami és nem a legszebb számomra a végeredmény, de biztos stabil kézzel nagyon jókat is lőttem már. Első telefon amivel a Holdra rázoomolva látható is.
Ja2: amiket átklónoztam app-okat, lehet újra leszedem egyesével valamelyik árúházából, mert ma pl. az Időkép már adja a lokációt :Y azt hiszem az Appgaleryből szedtem le újra.

Ahhoz képest, hogy az USA azt pofázta, hogy a kici kínaiak mit össze nem kémkednek a mobilokon keresztül, szerintem továbbra is a Google követ le a legjobban. Nem egyszer volt rá példa, hogy 2 héttel később is kért, hogy egészítsem ki az idővonalat, hogy tényleg voltam-e ebben meg abban a boltban stb. :(((

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#521) kp78 válasza Roland8622 (#520) üzenetére


kp78
addikt

A közlekedési mobiljegy app-ban vetted a jegyet, ami app gallery-ben is elérhető? :U [link]
Nekem ezzel ilyen gondom még nem volt P40 Pro-n.

(#522) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

A kémkedés, csak indok ! Mindenki kémkedik mindenki után !
Ez valójában kereskedelmi háború! :K

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#523) Roland8622 válasza kp78 (#521) üzenetére


Roland8622
aktív tag

De jó, köszi. Ezt kipróbálom. Anno ezt is használtam. Na majd kiderül ez jó-e. Délután főpróba.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#524) kp78 válasza Roland8622 (#523) üzenetére


kp78
addikt

Curve kártya mögét tett OTP-s webkártyával 3 4 érintéssel veszem a jegyet (nem kér megerősítést sem), talán egyszer ha volt vmi gubanc.
Szerintem jól működik az app. :)

(#525) Roland8622 válasza kp78 (#524) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Juhuuu. A közlekedési mobiljegy QR kód olvasója rendben. Megvettem a helyi járat jegyet és el is fogadta felszálláskor.
Köszönöm a tippet :R
Ezt a Curve alkalmazást is letesztelem majd.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#526) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

A selfi kamerákat is értékelte a dxomark. :C
A p50 pro a harmadik !
Csak a harmadik ! :U
Első fej fej mellett a 14 pro és a Mate50 pro, P50 pro, Mate40 pro, P40 pro,...10. Huawei Nova6 5G !

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#527) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Megosztanék a gspace-el és magával a készülékkel kapcsolatban pár dolgot amit eddig tapasztaltam:

- Drive-on tudok létrehozni mappát és tudok is feltölteni.
- Drive-ból letöltés megy, de nem tudom hova, mert sehol nem találni :(
- Gmail magához tért, mutat végre mindent.Próbaképpen küldtem magamnak emailt csatolmánnyal és megkaptam. A csatolmányt letöltöttem és az értesítések között is ott volt, megtudtam nyitni, sőt a letöltésekben is ott van. Fura, hogy ue. a drive-ból már nem megy.
- Térkép is működik, megtudja tervezni villámgyorsan az útvonalat.A rétegek között ott a forgalom, azt is mutatja. Ha baleset van vagy egyéb jelzés, szintén ott van a kis ikon a térképen.
- Az értesítési sávot ha lehúzom, már vagy 10 perce írja, hogy a Gmail-t próbálja szinkronizálni. Viszont ha az appban én frissítek, akkor megjelenik az új email.
Lehet ezeket már mind elmondták a Mobilarénás videóban, de nekem akkor még nem volt meg a készülék. Nagyjából ennyi amit használok a Google "ökoszisztémájából".

Az elmúlt 2.5 hét után:
A zoom nagyon tetszik (10x-ig még elég tűrhető), de az elkészült tájfotók közül nem minddel vagyok megelégedve (iez a zoom nélkülire vonatkozik). Lehet nagyon megszoktam az elmúlt években a HTC U11-nél a gcam-ot. Amikor átvált szupermakróra ott a színhűség elveszik. példa kedvéért: lilás színű volt a könyvben a rajz és kéket fotózott :( De volt már példa, hogy lámpafénynél a sárgásból narancsos lett a kép.
A rendszer stabil, az appok között gyorsan vált.Nem zárt még be eddig semmit a háttérben, viszont pl. ha sokáig ment a facebook és vissza léptem a böngészőbe, akkor azt az oldalt újra betöltötte. Bár lehet ez lenne a normális?
2 napja reggel megjelent a VoLTE felirat a szolgáltató (Vodafone) mellett a bal felső sarokban. Eddig még ilyennel nem találkoztam.
+ tegnap jött egy decemberi biztonsági frissítés.

Összeségében megvagyok elégedve a készülékkel. Szerintem a sok értesítés hiány nélkül kevesebbet nyomkodom. Az akksi jól bírja. Még azért az a gcam nagyon mozgatja az agyam, de nem tudom rárakni azokat a verziókat, amik itt vannak.

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#528) hockeyapu válasza Roland8622 (#527) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Mi az amit a gyári kamera nem tud ? Szerintem mindent visz, de ha valaki tud jobbat az ossza meg velünk !
Kipróbáltam jópárat , de ha valami újat találok, jobban megnézve a sajátot, benne van ! :C
Egyébként aurora storban meg a többiben van egy csomó használható apk !

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#529) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

A postai icsekk alkalmazással tudtam számlákat fizetni !
A K&H appon belül még nem sikerült a QR olvasót használni, de nem adom fel !

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#530) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Rövid értékelés 1,5 hónap használat után (+ most egy szép nagy fazék forraltbor ! :)) ):
Először is nem mondom, hogy nem szidtam időnként 'trumpbarát' mamáját és nem csikorgattam a fogamat, de erre azért fel voltam készülve (valamennyire!) :U
Szóval, mindent tudok használni komoly mókolás nélkül, youtube, face, gmail... ,nem mondom, hogy nem kell harcolni, ha valaki egy googlemaps-es gombostűt küld, de azt is megoldottam !
Vagyis mindent, amit sok év alatt megszoktam az androidon, majdnem ugyanúgy tudok használni.
Kezdünk összecsiszolódni, és egyre jobban kedvelem. A syfont 1 év után jobban utáltam mint az első néhány napban ! :W (majdnem kihajítottam a 6.-ról!)
A nejem kapta meg a syfont, addig a sajomit szidta, azóta engem (hogy ezt adtam neki!),
Párszor volt a kezében a P50 pro és mindig hümmögött, hogy ez tök jó ! A lányom a P20 lite-t siratja !
Összegezve: Nem adom, ez disznósajt !

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#531) donnie.d válasza hockeyapu (#530) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Használd egészséggel :)
Én is nagyon szeretem :)

(#532) hunhool1979


hunhool1979
tag

Egyre több gondom akad a Wi-Fi-vél.... Már külön szedtem a 2.4-et és az 5GHz-et,de úgy tűnik ez sem segít. Nem tudom hogy a Telekom router ótvar, vagy a telefon nem kezeli megfelelően a WiFi6 szabványt, de van hogy semmire nem csatlakozik: se YouTube, se böngésző (Duckduckgo), se Deezer. Weboldalakat nem tölt be, de pl sebességmérő oldalakat azonnal. Másnál is jeletkezik ez?

(#533) donnie.d válasza hunhool1979 (#532) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Nálam semmi probléma a Wi-fi-vel.
Szerintem próbáld ki máshol a Wi-fi-t.

(#534) hunhool1979 válasza donnie.d (#533) üzenetére


hunhool1979
tag

Milyen böngészőt használsz netezésre?

(#535) donnie.d válasza hunhool1979 (#534) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Firefox.
Nekem az bevált, illetve néha Gspace alól chrome azzal sincs probléma.

(#536) Roland8622 válasza hunhool1979 (#532) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Hmm akkor nem csak nálam szórakozik. Érdekes, mert mobilnettel meg okés. Vannak olyan weboldalak, amiket nem akar behozni vagy ha igen, akkor kínszenvedés az 5GHz-es sávval.
Xiaomi ruterem van.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#537) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Nekem semelyik böngészővel nincs gondom a wifin ! :K
Próbáljátok ki máshol is !

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#538) Keny.


Keny.
tag

Sziasztok, tenap óta használok P50 prot, azt hittem utána jártam mindennek, de az Android Autot ról megfeledkeztem amit szoktam használni.
Azt olvastam, hogy Harmony OS alatt, lehet gms-t telepìteni. Valaki próbála?

Xda fórumon találtam infót harmony ra való váltáshoz: https://forum.xda-developers.com/t/solved-harmonyos-install-on-p50-pro-global.4416497/

[MEGOLDVA] A HarmonyOS telepítése a P50 Pro Global rendszeren Megtaláltuk a frissítés módját. Kérjük, kövesse az alábbi oktatóanyagot.
Töltse le a https://mega.nz/folder/hMI1CQ7B#2oIjaFuEIKaxdu2h6--nqA ​​mappát (a tükröket nagyra értékelik, ezért töltse le és töltse fel mások számára).Helyezze ezt a mappát egy USB-meghajtóra.OTG-kábellel csatlakoztassa az USB-meghajtót a P50 Pro-hoz.Tárcsázza a *#*#2846579#*#* számot a hívófelületről.Válassza a 4-es opciót, majd az 1-es opciót, és nyomja meg az OK gombot. A telefon újraindul, és elindul a frissítés.VIGYÁZAT
******** Ez a folyamat az összes adatot törli.
******** Nem vállalok felelősséget semmilyen tégláért.

Fontos tudnivalók
Ha problémába ütközik a teljes mappa letöltése a mega-ból, töltse le a fájlokat egyenként, és helyezze az USB-meghajtóra. Győződjön meg arról, hogy az USB-meghajtón ugyanaz a mappastruktúra, mint a letöltési hivatkozáson.

Ha hibákat tapasztal a fájlok USB-meghajtóra másolásakor, ellenőrizze a fájlrendszert. Módosítsa a fájlrendszert NTFS-re vagy exFAT-ra.

(#539) donnie.d válasza Keny. (#538) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Azért nem semmi.
Leírja valaki mit hogyan csináljon, de odateszi, hogy nem vállal felelőséget, ha az adott készülék használhatatlanná/javíthatatlanná válik.

(#540) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Probléma? :))
Minek android autó, amikor a Huawei már autót is csinál a telóihoz ! :DD

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#541) TODI1111 válasza donnie.d (#539) üzenetére


TODI1111
addikt

Ez nem újdonság. Minden telefontípusnál nem csak Huaweinél. Minden fejlesztő és custom rom készítő azzal kezdi, hogy csak saját felelősségre.

(#542) zezso86


zezso86
csendes tag

Sziasztok!

Nektek működik a Paketa alkalmazás. Nekem a telefonszámot nem fogadja el valamiért. :(((

(#543) hockeyapu válasza zezso86 (#542) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Gspace alól tökéletesen, már több csomagot is megkaptam ! :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#544) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho!
P50pro tulajoktól kérhetnék néhány makrót, és csillagos égboltot?
Asszonypajti P30próról váltott P50pro-ra, és minden baja van, hogy nem találja a teló a fokuszt makrónál...20-50 kép is elkészül mire PONT arra fokuszál amire szeretne, és a csillagokat sem tudja úgy lefényképezni ahogy azt mondjuk a p30al megcsinálta.

Az nem lehetséges hogy hibás a teló? Makrónál tényleg mindenre fokuszál csak arra nem amire kéne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#545) zezso86 válasza hockeyapu (#543) üzenetére


zezso86
csendes tag

Köszi sikerült! :))

(#546) Roland8622 válasza Sirandrish (#544) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Szia

Néha elmászik, de nem sűrűn fordul elő. Nekem inkább a szupermakróra való átváltása nem jön be sokszor, mert nem mindig színhű és ott jobban elmászik a fókusz. De van ellenpélda is, mert pl. a tejszínhab tetején a kakaópor elég jól néz ki.
Csillagos égboltom nincs (pedig szeretnék majd), de van Hold és makrók.
Ha majd megnézed a képeket pl. a cigisnél én a hamura raktam a fókusz és mégis előtte a papír az élesebb. A Holdas képek nem tudom mekkora zoom-al vannak. Amúgy 10x-es még nagyon jónak számít.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#547) Sirandrish válasza Roland8622 (#546) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi...megmutatom asszonynak :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#548) DGND00r


DGND00r
csendes tag

Sziasztok!

Kifejezetten vonz ez a készülék már egy jó ideje... :D

Alapvetően nem lenne probléma a Google appokról való leszakadás, de lenne egy kicsit marginális kérdésem. Valaki esetleg próbálta már a Pokémon Go-t mondjuk GSpace-en át?

Alapvetően az olvastam másutt, hogy nem megy, de a legtöbb ilyen komment már több, mint fél éves, így érdekelne, változott-e a helyzet.

Ezer köszönet előre is!

(#549) hunhool1979 válasza DGND00r (#548) üzenetére


hunhool1979
tag

Soha életemben nem játszottam mobilon.... De letöltöttem, feltelepült és el is indult.... De regisztrációt már nem csináltam.

(#550) hockeyapu válasza Roland8622 (#546) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

A tejszínhab tetején a kakaóport Én is szeretem ! :C
Reggel le is fotózom !

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.