Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) OneUtd


OneUtd
csendes tag

Sziasztok, gondolkodom, hogy lecserélem Huawei P10 (!)-et egy P50 próra. Eddig nem volt szívem, mert semmi baja. Most kezd kicsit lassabb lenni, telni a tárhely stb. Pár kérdésem lenne, csak a rosegold vagy nem tudom milyen színű készüléket láttam, de feketét vennék, az is ennyire fényes vagy az inkább matt? Mekkora macera a gmail-lel szinkornizált kontaktokat átpakolni? Illetve mennyire zavaró a kiemelkedő kamerasziget? Tok nélkül le lehet normálisan tenni az asztalra vagy billeg/sérül? köszi, ha tudtok válaszolni.

(#352) hockeyapu válasza hunhool1979 (#349) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Gondolom T-hez !
Én jelenleg elvinni sem tudom, úgy be van fagyva ! :W

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#353) hunhool1979 válasza OneUtd (#351) üzenetére


hunhool1979
tag

Gspace nagy segítség google telepítésben. Nekem minden megy, óramű pontossággal.
A fekete is fényes, gyűjt mindent.
Tok nélkül soha nem használom. Most rendeltem kevlar tokot Ali-ról(meg vezeték nélküli töltőt)

(#354) hunhool1979 válasza hockeyapu (#352) üzenetére


hunhool1979
tag

Igen, T-hez. Szerintem mihamarabb keress egy jogi szakembert. Hamar megoldja a gondod. Nálunk 1 db levélbe került az előfizetői átirásból adódó káosz, jogász elküldte, voda válaszolt és minden mehetett oda ahova akart.

(#355) hockeyapu válasza hunhool1979 (#354) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Igen, csak nem egy kártyám van (és mind különböző hűségidővel) ! :U
De szeptemberben szánok rá időt !
Sík ideg vagyok, most is vehettem volna egy p30prot online, ha működne a fiókom! :W

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#356) Hoes


Hoes
aktív tag

Sziasztok!

Hol tudnék normális minőségű tokot rendelni? Erre a telefonra is Nillkin Camshield Pro tokot vennék de kb. sehol sem rendelhető!

Köszönöm!

(#357) hunhool1979 válasza Hoes (#356) üzenetére


hunhool1979
tag

Sokáig kerestem én is, végül is aliexpress-ről rendeltem. Érdemes megnézni még amazon-on is.
Amit te keresel, az elvileg itt rendelhető:

https://www.mytrendyphone.eu/shop/nillkin-camshield-pro-huawei-p50-pro-hybrid-case-274070p.html

(#358) Hoes válasza hunhool1979 (#357) üzenetére


Hoes
aktív tag

Köszönöm, közben rendeltem kínomban egy Nillkin Super Frosted tokot, az keddre itt lesz! Aztán rendelek egyet onnan ahonnan te javasoltad!
Nem rendeltem külföldről semmit mióta ez az Áfás, Vámos kavarás volt! Mire számíthatok majd ha rendelek?

[ Szerkesztve ]

(#359) hunhool1979 válasza Hoes (#358) üzenetére


hunhool1979
tag

Valamennyit kell fizetni, de majd megirom, ha megjöttek a motyók. Lesz egy wireless charger, autós töltő, kevlar tok és pár apróság.

(#360) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok

Egy gyors kérdés. Gyárilag rakott rá a Huawei fóliát a hajlított kijelzőre úgy mint a Xiaomi szokta??

Kösszönöm :R

"Hosszú és eredményes életet!"

(#361) Hoes válasza GordonSamway (#360) üzenetére


Hoes
aktív tag

Igen

(#362) hunhool1979


hunhool1979
tag

P50 Pro tulajok... Nektek működik a jófogás alkalmazás? Appgalery-ből letöltve, első futtatáskor be lehet jelentkezni, de bezárás után már csak a "jófogás" felirat pulzál végtelenül. Ugyanez van, ha más módon töltöm le.

(#363) hunhool1979


hunhool1979
tag

Kicsit off.... Kíváncsi leszek a szeptember 6-án megjelenő Mate 50 szériára.

(#364) Hoes válasza hunhool1979 (#362) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nekem egyelőre működik!

(#365) hunhool1979 válasza hunhool1979 (#359) üzenetére


hunhool1979
tag

Se vám, se mást nem kellett fizetni. 9 nap alatt megjött. Jóság, bőség, egészség :D

(#366) Hoes válasza hunhool1979 (#365) üzenetére


Hoes
aktív tag

Privátban kérlek informálj! :)

(#367) hunhool1979 válasza hunhool1979 (#365) üzenetére


hunhool1979
tag

[kép] csak összejön egy kép feltöltése. (a kevlár tok király)

(#368) zezso86


zezso86
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék hogy lehet lecsekkolni hogy a P50 Pro-n Android vagy Harmony OS rendszer van?
Illetve továbbra is lehet alkalmazásokat apk-ba letolteni?
Koszi előre is a segítséget!

(#369) bubus66 válasza zezso86 (#368) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Belépsz Beállítások/Telefon névjegye/Build-szám ha 12.0.1 így kezdődik akkor android, ha 2.0.0 Akkor Harmony OS.

Vagy a Beállítások/Telefon névjegye felül, ha EMUI akkor Android.

Harmony OS-nél

Igen lehet letölteni alkalmazásokat apk-ban.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#370) bubus66 válasza bubus66 (#369) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#371) zezso86


zezso86
csendes tag

Köszönöm!

Meg egy kérdés hogy miben különbözik a Kínai Harmony OS régió a Magyartól?

(#372) zezso86


zezso86
csendes tag

Sziasztok!

Én is egy ilyen telo boldog tulajdonosa lettem. :))
Tudnátok segíteni hol kaphatnek jó árba "lassú" töltőt (22,5W) mert a 66w-os az nagyon bika. Időnként használnám csak azzal ha gyorsan kell töltenem.
(Ha jól tudom a hiperszuper gyorstoltes kinyirja szépen az aksit.)

Köszi előre is a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#373) hunhool1979 válasza zezso86 (#372) üzenetére


hunhool1979
tag

https://www.emag.hu/huawei-cp404b-supercharge-wall-charger-tolto-max-22-5w-se-feher-55033322/pd/DDCHTDMBM/

Mi baj a 66W-os töltővel?

(#374) zezso86 válasza hunhool1979 (#373) üzenetére


zezso86
csendes tag

Köszi!

Nincs baja gyorsan tölt csak szeretném az aksit kímélni.

(#375) zezso86


zezso86
csendes tag

Sziasztok!

Fotózásnál a HDR módot hol találom akár a hátlapin akár az előlapin?

(#376) Hoes válasza zezso86 (#375) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nincs rá opció de szükség sincs rá! Alapból HDR részletgazdagságú fotót készít!

(#377) zezso86 válasza Hoes (#376) üzenetére


zezso86
csendes tag

Köszi!

(#378) bozoki válasza zezso86 (#377) üzenetére


bozoki
csendes tag

Valakinek kellett mar uj foliat ratenni a telefonjara?
Nekem sajnos eleg csunya mar, es erdekelne ti hol tettetek, eddig en mindenhol elutasitast kaptam😄

(#379) hunhool1979 válasza bozoki (#378) üzenetére


hunhool1979
tag

Hogy érted hogy elutasítást? Én Dunakeszin az Auchanben lévő GSM boltban rakattam új fóliát. Lézeres vágás, tűpontos méretvágás. A minőség és tartósság majd kiderül.

(#380) bozoki válasza hunhool1979 (#379) üzenetére


bozoki
csendes tag

Mindenhol csak azt a valaszt kaptam hogy ilyen telefonra nem is volt foliajuk..😅
Oldalt rahajlik a kijelzore amit te tettel?
Milyen arban volt?

(#381) bubus66 válasza bozoki (#380) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

bozoki

Én Pécsen a Mobil Világ Pécs Pláza üzletbe rakatam rá 8000 Ft volt. Mivel lézerrel vágja ki így ráhajlik az oldalára vagy is méretpontos. Tőlem azt is megkérdezte melyike szeretném a vastagot vagy a vékonyat. Én a vastagot választottam, aztán meg látjuk mennyit bír.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#382) DrDoktor válasza zezso86 (#372) üzenetére


DrDoktor
tag

"(Ha jól tudom a hiperszuper gyorstoltes kinyirja szépen az aksit."
Régi sulis városi legnda .Még az első super töltös telefonom Oppo find 7 a is megy haveromnál mai napig kb 75 % os az akku.

Előbb ég be az oled kijelző szerintem...

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#383) hunhool1979 válasza bozoki (#380) üzenetére


hunhool1979
tag

Előre gyártottat én sem kaptam, de ezt ott vágták ki, a telefon hivatalos paraméterei alapján. 6 ezer körül volt (nem emlékszem,mert mást is vettem).

(#384) hunhool1979 válasza zezso86 (#372) üzenetére


hunhool1979
tag

Nem nyírja ki. Ebben is van smart töltés (lehet hogy nem ez a pontos neve).

(#385) DrDoktor válasza hunhool1979 (#384) üzenetére


DrDoktor
tag

A lényeg mind a töltőben mind a készülékben van chip ami szabályoz véd.Nem engedi túlmelegedni stb.Ergo nem lesz baj a gyors töltéstől

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#386) zezso86 válasza DrDoktor (#385) üzenetére


zezso86
csendes tag

Köszönöm ezt jó tudni!!!

(#387) zezso86


zezso86
csendes tag

[kép] Jött frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#388) Denny007


Denny007
csendes tag

Sziasztok!
Hívásrögzítő működik valakinél? Feltettem rá azt az emui 12-re ajánlott változatot ami p40 pro-n tökéletesen működött. Ezen sajnos nem megy.

(#389) bubus66 válasza Denny007 (#388) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia! átküldtem privátba, azt ami működik.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#390) Denny007 válasza bubus66 (#389) üzenetére


Denny007
csendes tag

Köszi szépen! :R

(#391) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Azért nem semmi hogy eltűntek a Huawei tokok az üzletekből.
Mondjuk van kettő (szilikon és egy armor), de gondolom kicsit frissítem a telefon. Sehol nem találtam P50 Pro-ra, de még P40 Pro-ra sem. Szépen kivégezték a márkát.

(#392) hunhool1979 válasza bubus66 (#389) üzenetére


hunhool1979
tag

elküldenéd nekem is?Köszönöm előre is :B

(#393) hunhool1979 válasza donnie.d (#391) üzenetére


hunhool1979
tag

aliexpress/amazon megoldja ezt a gondot. Viszonylag hamar meg is érkezik a rendelés

(#394) donnie.d válasza hunhool1979 (#393) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Annyira nem sürgős. Volt itthon egy szilikon tok, de visszatettem az armort (ami egyébként hibátlan még mindig ebben a márkában), mert azt éreztem csúszik le a peremről a szilikon vége.
Csak meglepett, hogy egy fél éve még mennyire tele voltak az üzletek most meg olyan helyen sem található, ahol forgalmazzák a márkát. Ha megnézem honnan indult és milyen szépen feltört ahhoz képest jól kicsinálták. Ennek ellenére sem tervezek váltani, s bízom benne, hogy kibírja a két évet minimum, de kérdés lesz mire fogok majd váltani, ha teljesen kinyírják a Huawei-t.

(#395) hunhool1979 válasza donnie.d (#394) üzenetére


hunhool1979
tag

Szerintem nem fogják. Lesz itthon nova sorozat, szerintem a p széria is megmarad és ahogy tudom, a mate 50 pro is kapható lesz itthon. Én sem tervezek váltani. Imádom

(#396) donnie.d válasza hunhool1979 (#395) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Bízom a szavaidban. Van egy P40 Pro-m, de lecseréltem, mert tetszett a P50 Pro és nem bántam meg a cserét. Igaz, hogy a két éves hűségidőből csak fél év telt le, de nem szeretnék másfél év múlva ott lenni, hogy mit vegyek, hiszen minek cseréljem le, ami bevált. Google rendszerében amúgy sem éltem napi szintem az megvár a laptopon & PC-n. Imádom én is mindkettőt. A nova sorozatot láttam, de ha a Mate 50 Pro lesz az utód, s köröket ver rá majd a mostaniakra akkor remélem mire oda jutok, hogy hűségidőt lehet hosszabbítani jó áron tudok majd hozzá jutni.

(#397) bubus66 válasza hunhool1979 (#392) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia! átküldve.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#398) Denny007


Denny007
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna nekem ajánlani kamera üvegére védőfóliát? Olyat ami miatt nem reklamál a telefon hogy ne takarjam el az erzékelőket mert nem lesz jó a fotók minősége.🙂 Esetleg körbe a keretre létezik fólia?
Köszi szépen!

(#399) hunhool1979 válasza Denny007 (#398) üzenetére


hunhool1979
tag

Szia
Nem biztos hogy jó ötlet kamera üvegre ilyet használni (saját tapasztalat).
2 fajtát rendeltem magamnak:
Az első egy kalap szar volt. Teljesen lefedte a lencséket, de hiába volt tiszta (az elején) mindig látható volt a fotókon a jelenléte.
A másodiknál ki voltak vágva a lencsék helye és bár fizikailag védte a lencséket, a kivágott részek mágnesként vonzották a koszt.
Végeredmény: olyan tokot vettem, ami kb 1.5mm-rel magasabb a kameraegység körül. Így az asztalra helyezve sem lesz karcos a lencse.

(#400) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Sziasztok
Ha csak a kamera funkciók fontosak, melyik Huawei modellt válasszam? P50pro, Mate 40 pro, stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.