Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2662) siskad válasza Foose (#2661) üzenetére


siskad
őstag

Én nem vennék mégegyszer Xiaomit. Mi 9T Pro-m volt, amit lecseréltem P30 Pro-ra. Meg voltam a P30 Pro-val teljesen elégedve, viszont egyik családtagom annyira el szerette volna cserélni, hogy belementem, így fél év után visszakerült hozzám a Mi 9T Pro. A P30 Pro előtt semmi gondom nem volt vele, viszont ahogy visszakerült hozzám óriási csalódás volt. Az aksiidő kb. fele annyi mint mikor utoljára használtam. (Biztos hogy nem az aksi haldoklik, hiszen még most 1 éves a telefon, és a topikban a többiek is panaszkodnak hogy az utóbbi időben hogy leromlott az aksi idő). A másik pedig hogy olyan darabosak az animációk, hogy már fáj a szememnek. Nem tudom, hogy ebben a dologban mennyi szándékosság van, de kicsit olyan érzésem van tőle, hogy el kell adni valahogy az újabb modelleket is. Úgyhogy 1 hét használat után inkább vettem egy P40 Pro-t. Én is használtam már elég sok Xiaomit, volt már Mi4i, Mi5, Redmi Note 5, Mi Mix 2S, Poco F1, Mi8, meg a mostani Mi 9T Pro is, meg voltam velük elégedve. Viszont én most úgy érzem, hogy ahová az utóbbi időben felvitték az árakat, azt a minőséget nem hozzák ezek a telefonok.

Xiaomi 13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.