Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Aryon87 válasza FruP (#2600) üzenetére


Aryon87
félisten

Emailok eseteben a Bluemail kivalo. Tegnap raktam f3l, es azonnal jelez.
Otp smartbank mukodik, Aptoide vagy apkpure aruhazak egyikebol telepitheto. Fizetes viszont nem opcio sajnos, hala az OTP vakarozasa miatt.
Miket hasznalnal? Mert lehet hogy nem is kell buveszkedned

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2602) Termi16 válasza FruP (#2600) üzenetére


Termi16
őstag

Szia,

ha teheted, előtte azért próbáld ki, hogy minden megvan-e, amit szeretnél és neked megfelel-e.
Az alapján, amit írsz, annyira nem vagy benne a témában és nem szeretnél trükközni, hogy ez meg az működjön, az meg kellemetlen, ha emiatt nem tudsz megfelelően dolgozni a telóról.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#2603) FruP


FruP
újonc

Köszönöm a válaszod!
És mi a helyzet a Gmailhez kapcsolódó hangouts, drive, táblázatos alkalmazásokkal? Munka folyamán ezeket szintén használom :/
Ezek mellett
Waze, Google térkép (ha weboldalon az elérhetőseget nézem akkor mit tölt be?) deezer, viber, YouTube, pinterest, amazon Kindle, life360, messenger, fb, insta,időkép, egyéb kép és videószerkeszto appok, valutaváltó, Google fordító.
Nem tudom melyiknél okoz ez gondot,de ezeket használom általában.
Köszönöm előre is!

(#2604) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Na megis lesz szinte minden is [link] :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2605) siskad


siskad
őstag

Azt lehet tudni hogy ezek a rendszerparaméter frissítések mit csinálnak? Éjszaka jött egy, 8,87 KB.

Xiaomi 13

(#2606) Grafy12


Grafy12
aktív tag

Ha működnek a Google progik telepítés után, mennyire működőképes pl. a fiókos szinkronizáció, illetve az egyéb programok google fiókba való szinkronizálása?

(#2607) borsodika válasza Grafy12 (#2606) üzenetére


borsodika
őstag

Igen, pl a névjegyszinkron is működik.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#2608) Grafy12 válasza borsodika (#2607) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Chrome, Viber, SwiftKey és társai is? Ha igen annak örülnék :D

(#2609) kakuk.tamas válasza Grafy12 (#2608) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Chrome passz. Viber megy. SwiftKey alap alkalmazás rajta (mivel MS termék).

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2610) rdt89


rdt89
addikt

Ezt a Mate 40 Pro fórumban találtam!

(#2611) siskad válasza rdt89 (#2610) üzenetére


siskad
őstag

Tegnap már linkelték, Illetve írták többen is, hogy nem jött össze teljesen a telepítése :(

Xiaomi 13

(#2612) djsweetboy


djsweetboy
csendes tag

Erste mobilbank működik a telón?

(#2613) rdt89 válasza siskad (#2611) üzenetére


rdt89
addikt

Kár érte, igyekszek minden ilyen infót amit találok azért ide belinkelni nektek. Tesztelni ne mszoktam, mert nekem semmi GMS program nincs ami kellene, így a HMS-el tökéletesen elvagyok, de megértem akiknek szüksége van rá. :R

(#2614) siskad válasza rdt89 (#2613) üzenetére


siskad
őstag

Persze, jól jön minden infó, inkább legyen többször, mint egyszer sem :) Egyelőre én is teljesen megvagyok HMS-el, nem is tervezem felrakni a GMS-t, főleg így hogy látom mennyire macerás.

Xiaomi 13

(#2615) DraXoN válasza rdt89 (#2613) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Az a baj, nem csak a google saját alkalmazásai kérhetnek GMS-t, hanem sok más app is ami erre-vagy arra használja a google api környezetét.
pl. a cib bank alkalmazása is használja 2 dologhoz: 1. "bankfiók kereső", és 2. (ami zavaróbb) a push üzenetek küldéséhez. pedig AppGalleryból letölthető (de attól még panaszkodik a GMS hiányára). A másik a Netpincér.. hisztén fentvan AppGallery-ben, de indításkor GMS-t hiányol (a helymeghatározáshoz használná, hogy a több címed közül jobban belője melyiket válassza...)
Így azért eléggé "vegyes" az eredmény. De Simple mondjuk nincs fent AppGalleryben, ugynakkor telepíthető és be lehet lépni GMS nélkül (amíg nem a google accountot használnánk). DE GMS kell ahhoz, hogy az NFC fizetés működjön rajta (csak csavar, hogy nem lesz jó ha olyan GMS-ünk van amiben ki van cselezve az, hogy ne zaklasson push üzenetekkel, hogy "baj van a hitelessítéssel", mondjuk utóbbi igaz a CIB Push üzeneteire is).

Nagyon át kell gondolni, hogy megéri-e.. vagy szenvedni akar-e valaki ezzel... sose tudni hol jöhet majd elő "újabb hiba". Ettől függetlenül nem bántam meg a P40 Lite-ot.. a kamera videó képességeit leszámítva elégedett vagyok (a videós képességeket nagyon lekorlátozták, a hardver bírna többet ebben biztos vagyok, de hát valahogy terelni kell az usert a drágább készülékre).

Mondjuk ez a fajta "játék" emlékeztet a régi telefonjaimra még az android előtt amikor java játékokat kellett vadászni az Alcatel OT556-omra (és előtte Siemens C55-ömre), és vagy ment, vagy nem... néha ment, de mondjuk nem volt hang, vagy az irányítás volt "izé" ... :D

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2616) siskad


siskad
őstag

Nem tudom, hogy ismeritek e, de én most találtam rá az Aurora Store-ra, ez egy Google Play kliens, úgyhogy minden letölthető, ami Play Áruházból is. Eddig a MoreApps-et, meg az ApkPure-t használtam, de sokkal jobb ezektől.

Xiaomi 13

(#2617) rdt89 válasza DraXoN (#2615) üzenetére


rdt89
addikt

Ezt nagyon szépen leírtad és teljes mértékben igazad van. A régi szép idők mikor java játékokat szedett le az ember és a kijelző felbontásra figyelni kellett, mert különben minden szétcsúszott. :C :C :R

(#2618) FruP válasza Aryon87 (#2601) üzenetére


FruP
újonc

Amúgy nincs olyan opció a hasonlóan "antihacker" Huaweiire vágyó emberek számára mint én, hogy megveszem, és valaki egy barátságos összegért cserébe mindent rávarázsol, ami kell a én zökkenőmentes életemhez? ;] :))
Az iPhone nem vonz, de a kamera minőség elég meghatározó szempont nekem, és nem tudom mi hozzá ezt a szintet.. Leginkább semmi. :F

(#2619) Aryon87 válasza FruP (#2618) üzenetére


Aryon87
félisten

Passz. Ezt olvasva csak bízhatsz abban, hogy valaki privátban megkeres, és felajánlja a segítségét. Asszem ezt itt nem szabad tárgyalni, bár magam sem tudom mi az erre vonatkozó szabályzat, mindenesetre óvatosan.
Kamerában a Xiaomi adhatja még ezt a szintet (meg másban is),
iPhone portréban és videóban erős, a Samsung meg mikor hogy, de ők akkuban gyengék többnyire.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2620) janosibaja válasza FruP (#2618) üzenetére


janosibaja
őstag

Meg lehet csinálni. Én elég ügyetlen ember vagyok, számos estém ráment, de sikerült, s kora tavasz óta hibaüzenetek nélkül megy a Google Pay, meg a Music kivételével minden. Ja, és bosszantóan 5-10 percet késve érkezik meg a Gmail. Minden más működik.

Nem akarlak rábeszélni, mert ez saját - és nem olcsó - döntés, de ha bevállalod, csináld meg te, menni fog. :)

(#2621) half333


half333
őstag

Üdv! Véletlen használ-e valaki fizetős illetve ingyenes kamera alkalmazást? Kiváncsi lennék van-e különbség a közt illetve a gyári szoftver közt ami a képek minőségét illeti?

(#2622) Aryon87 válasza half333 (#2621) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem senki.
Én még P30pro-n próbáltam egy régi Gcamot, semmi különbséget nem láttam.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2623) Aryon87


Aryon87
félisten

Végre eljutottam addig, hogy a Flickr albumba töltsem fel a képeket. Folyamatban a dolog, de rengeteg van. Eddig olyan 300+ került fel a meglévő 200 valamennyi mellé, és úgy kb még 1000+ felmegy :D
Akit érdekel, kukkantsa meg. Lightroomos szerkesztésen mentek át, nem az eredetiek vannak fent, de nem rugaszkodik el a valóságtól párat leszámítva, ott a téma megkívánta.
[link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2624) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

Mit gondoltok errol az uj Googlefier dologrol? Lehet ra alapozni? Vagy ugyanaz a lutri macerazas, felhasznalobaratabb kontosbe csomagolva?
Ja latom mar szoba kerult, mindegy..

[ Szerkesztve ]

Sony A6000 | iPhone 12

(#2625) spawn21 válasza gyonyoruwok (#2624) üzenetére


spawn21
veterán

Egyszerű mutatvány és képes a működésre :)

iPhone 13p

(#2626) thebiker válasza spawn21 (#2625) üzenetére


thebiker
tag

Ha jól látom előtte azért vissza kell tenni a régebbi fw-t.

(#2627) Grafy12 válasza gyonyoruwok (#2624) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Túl sok reményt ne fűzz hozzá, 1 héten át próbáltam különböző variációkban, konkrétan a Googlefier nagyon instabil volt, állandóan összeomlottak az alkalmazások és elfelejtették hogy be vannak jelentkezve, mindezt egy régi rommal.A másik variáció ahol az eszköz tárolóról kell telepíteni, teljesen elhalt, mert szerintem mikor a bejelentkezésre kerül sor, a Google blokkolja a kommunikációt és hibát ír. Bízom benne, hogy egy hét múlva elzavarják Trumpot a fenébe és Amerika kiegyezik a Huaweiel. Talán akkor megkapjuk ezt egy frissítéssel.....

(#2628) szkaroly válasza Grafy12 (#2627) üzenetére


szkaroly
senior tag

Az új elnök beiktatása csak valamikor január végén lesz, ha elnökváltás lesz addig nem sok minden fog történni.

Poco X3 Pro

(#2629) half333


half333
őstag

Üdv! A készüléken van dinamikus képernyő frissités? Illetve a 90hz jobban huzza az akksit?

(#2630) kakuk.tamas válasza szkaroly (#2628) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Utána se valószínű, mégha Biden is nyerne. Ugyanis kell a kongresszus jóváhagyása a visszavonáshoz, ami kizárt, hogy meglegyen.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2631) szkaroly válasza kakuk.tamas (#2630) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ha a Samsung, Sony és a chipgyártók újra engedély kapnak, akkor a GMS-hez mért kellene a kongresszus engedélye?

Poco X3 Pro

(#2632) kakuk.tamas válasza szkaroly (#2631) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Azért, mert a kongresszusnak jogköre van az Államok közti vagy külföldi kereskedelem szabályozására.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2633) Bazi.Joe válasza kakuk.tamas (#2632) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Kormányzati tiltás van a Huaweinél az ő jogkörük!

(#2634) ptgmaster


ptgmaster
tag

Sziasztok! Jól tudom, hogy a gyári email appot csak gyári visszaállítással lehet "újratelepíteni"?

Ami ami, az az!

(#2635) gyonyoruwok válasza Grafy12 (#2627) üzenetére


gyonyoruwok
tag

isten nyugosztalja őket tényleg, áh de sajnálom. pedig tényleg ideálom volt a pro. semmi mást nem vennék androidost, egyszerűen nem hozzák azt, amit ez. közben belül éreztem ám ezt, nem lehet ilyen ügyeskedésre alapozni... nem is várok tovább a csodára, és átállok a sötét harapott almás oldalra. már megvettem a 20w töltőt is, ami nincs a dobozban. isten vele, huawei

Sony A6000 | iPhone 12

(#2636) Aryon87 válasza gyonyoruwok (#2635) üzenetére


Aryon87
félisten

Hamar feladtad :))
Nekem még legalább 1 évig, vagy 1.5 évig kitart ez a telefon (P30Pro-ra is ezt mondtam :D ), aztán ha ez a helyzet tovább romlik (bár most a helyzet változni készül), akkor én csak a szomszéd oldalra állok át :D Xiaomi.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2637) gyonyoruwok válasza Aryon87 (#2636) üzenetére


gyonyoruwok
tag

régóta szerettem volna már új telót, és úgy néz ki jelenleg, hogy nincs mire várnom. :( persze ha úgy hozná a sors, hogy a P50 már ismét gms-el jön, könnyen lehet, hogy újfent náluk kötök ki. hacsak ott nem ragadok abban a híres ökoszisztémában :DD

[ Szerkesztve ]

Sony A6000 | iPhone 12

(#2638) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Most jött 176-s végű frissítés, októberi biztonságival. :C

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#2639) Gubu0101 válasza zoltan77 (#2638) üzenetére


Gubu0101
veterán

Na akkor nekem megint +1 honap, mire megkapom :D
Szerintem addigra mar tul is adok rajta ;]

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2640) zoltan77 válasza Gubu0101 (#2639) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Vagy te már az emui 11-t kapod ;]

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#2641) rdt89 válasza zoltan77 (#2638) üzenetére


rdt89
addikt

Király! :Y

Remélem a Mate 40 Pro finom újításait mi is megkapjuk minél hamarabb. :DD

(#2642) Aryon87 válasza zoltan77 (#2638) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem még semmi :)) De legalább friss lesz. Gondolom semmi mást nem tartalmaz (nem mintha bármi hibát tapasztaltam volna eddig is)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2643) Gubu0101 válasza zoltan77 (#2640) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor mar tuti az lesz, majd az uj gazdajanal esetleg :D ;] Most jott egy 8 kbyte os frissites a rendszerparameteres :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2644) borsodika válasza zoltan77 (#2638) üzenetére


borsodika
őstag

Changelog-ba írtak valamit mi változott? Vagy csak security update?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#2645) zoltan77 válasza borsodika (#2644) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#2646) borsodika válasza zoltan77 (#2645) üzenetére


borsodika
őstag

Köszi!
Akkor ez is csak egy security update.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#2647) DeBe


DeBe
tag

Sziasztok! Mobilon nem találom az összefoglalót ezért ide írom a kérdésemet.

Megtetszett a P40 Pró , S10-emet cserélném le rá.
Mi most a legegyszerűbb módja a google szolgáltatások felvarázsolására? Van ennek bármi hátulütője?

Szerintetek lesz érezhető különbség kamera téren? Tesztek alapján hangyányit fakó, esetleg a gyári effektekből használható valamelyik?

(#2648) Foose válasza Aryon87 (#2636) üzenetére


Foose
addikt

És ha Xiaomi,akkor melyik? Mert én több hete keresem,mi lesz az utódja a P30 Pro-nak.... Én vagyok az,akinek fél év múlva lejár a két éves szerződés,és hosszabbítani akarom,új telefonnal karöltve. Sajnos így csak szolgáltatónál elérhető típusok jöhetnek szóba. Ami Elfogadható lenne Xiaomi téren,az szolgáltatónál nincs. :( Épp emiatt még mindig a P40 pro van célkeresztben. Vodánál most még akciós is lenne,de sajnos ezzel még várnom kell. Esetleg a most megjelent Mi10T Pro 5g?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2649) rdt89 válasza Foose (#2648) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem Mi 10 Pro lehetne a P30 Pro méltó utódja. Az Mi 10T Pro 5G IPS kijelzős, így AOD-ról le kell mondani, de egyébként szerintem a P40 Pro és a P30 Pro közé tehető, a két telefon között van kb fél úton szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#2650) Foose válasza rdt89 (#2649) üzenetére


Foose
addikt

Az a baj,hogy ha valóban a kettő közzé tehető,akkor az nekem kevés. Havi cirka 30000-t kell fizetnem két évig,ezért a pénzért nekem kevés ha a kettő közzé tehető. Ráadásul csak single sim a Mi 10 pro. Na nem offolok tovább,köszi az infót..

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.