Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Aryon87 válasza donnie.d (#3749) üzenetére


Aryon87
félisten

Lehet rosszul emlekszem, bo 6 honapja nyuzom a telot :)) mindenesetre jo ha 2db van ebbol az atalakitobol, anno Mate10Pro-nal hamar tonkrement.
P30Pro-n 1 evig kivaloan szolgalt, es a csatlakozoresz se dugult be. Ellenben parom Honor20Pro-ja mar dugul, a toltokabel potyog ki neha..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3752) donnie.d válasza Aryon87 (#3751) üzenetére


donnie.d
aktív tag

És erre a legjobb megoldás a sűrített levegő spray használata, ahogy írták?

(#3753) Aryon87 válasza donnie.d (#3752) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem nem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3754) kp78 válasza donnie.d (#3744) üzenetére


kp78
addikt

"Simán elértem a facebookot, ahol bejelentkezés után a privát üzeneteim is elérhetőek voltak, s nem erőltette a messenger telepítését."

A gyári böngészővel FB-on vannak üzenetek? :Y
P30Pro-n Opera-val, meg vmelyik másik böngészővel sem látszik egy ideje... :F
Bár tudtommal ez nem telefon kérdése...

Lett egy nagy sor keresés helyette :((

#3750 ish4d0w
Ejj, ha még egyszer 229e lenne az ára Euronics-ban, már venném is... :O
De majd csak lesz még annyi (vagy kevesebb ;] ) vmi megbízható helyen... :))

[ Szerkesztve ]

(#3756) donnie.d válasza kp78 (#3754) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Azért néztem rá, mert a messengert én "muszájból" kezdtem el használni.
Mert az fb appon belül nem lehetett megnyitni a privát üzeneteket, és mobilon a böngészőből is egy idő után előjött, hogy telepítsem a messengert.

(#3758) janosibaja válasza illjo (#3743) üzenetére


janosibaja
őstag

Igazad volt és kösz a segítséget!

(#3759) Aryon87 válasza sniper112 (#3757) üzenetére


Aryon87
félisten

Az egyik legjobb telot eladni? Reszemrol soha :N :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3760) illjo válasza janosibaja (#3758) üzenetére


illjo
senior tag

Szívesen, örülök, hogy sikerült. :C

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3761) sniper112 válasza Aryon87 (#3759) üzenetére


sniper112
aktív tag

értelek , pedig érdeklődés szempontjából írtam de persze hogy törölték :D
de engem úgy látszik nem szeretnek a prohardveresek :D

[ Szerkesztve ]

(#3763) illjo válasza sniper112 (#3761) üzenetére


illjo
senior tag

Itt ebben a csoportban esetleg:
[link]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3764) #90305280


#90305280
törölt tag

Valami noname cégnél láttam 200 alatt is már (mobilt nyomkodtam), persze sehol nem találom pc előtt, és google-cache sem dobja vissza.
Pech.
De Juronix már 280... :U

(#3765) carbonblack


carbonblack
csendes újonc

Sziasztok! Néhány hete én érdeklődtem a tokbarát fóliákkal kapcsolatban, köszönöm a segítségeteket! Sajnos vidéken élek így csak most Szombaton jutok majd el a mediamarktba, végül a ClearPlex fólia mellett döntöttem. Küldök majd képet, hogy sikerült felrakniuk és mennyire kompatibilis a gyári tokkal :U

(#3767) laci laci válasza carbonblack (#3765) üzenetére


laci laci
addikt

A mm-be itt legalább is Pesten szóltam az eladónak,hogy a gyári mérettől 1mm vegyen le a tok miatt,igaz nem erre,de ez releváns.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3768) laci laci


laci laci
addikt

Ha valaki kíváncsi,hogy a kijelző frissítésben mi a különbség. [link]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3770) firemanus82 válasza donnie.d (#3744) üzenetére


firemanus82
senior tag

Szia
Engem meg fognak kövezni itt ezért. De én akkora nagy különbséget nem érzek a P30 pro és a P40 Pro között. A P30 Pro a mai napig csúcs masina, ráadásul GMS-sel. Nem bántam meg persze, hogy p40 pro-ra váltottam, de azért zavar hogy a pallos a fejem felett van, hogy bármikor megszunhet a mokolt GMS. Meg ugye nagyon sok app-nál nincsenek értesítések, illetve van olyan app ami sajnos így sem megy. Mert ugye lehet nincs szükséged GMS-re, de szinte minden app, hogy teljeskoruen működjön igényli a GMS-t, hiába van fent a huawei appgalery-ben.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#3771) kp78 válasza firemanus82 (#3770) üzenetére


kp78
addikt

Fuss, menekülj... ;]

(#3772) #90305280 válasza kp78 (#3771) üzenetére


#90305280
törölt tag

'Hiába menekülsz, hiába futsz...' :DDD

Amúgy engem fognak, mert a P30 Pro 2019. áprilisában sem volt csúcs, csak egyetlen dologban, és ez vitathatatlan:
kamera, fotós képességek.
Már videóban sem volt nagy szám, persze hozta az iparági átlagot.

(#3773) donnie.d válasza firemanus82 (#3770) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Köszönöm a válaszod.
De én P30-al rendelkezek, és nem P30 Pro-val.

(#3774) #90305280 válasza donnie.d (#3773) üzenetére


#90305280
törölt tag

Én sem néztem vissza, hogy simád van.
Nos, nekem bár nincs sajnos P40 Pro-m, de az alap, hogy kamerában fényévekkel jobb a P40 Pro.

A lényeg:
Ha járatlan vagy a GMS nélküli létben, akkor vagy kerüld el, vagy (szerintem) 'bútorozz össze' egy HMS-zsenivel, akár innen a fórumról is.
Tuti, van, aki bevállal segítség nyújtást, akár 'megbeszélés tárgyát képező' dolgokkal is.
Nem tudom, mennyire lehet téglásítani, de ha profi kézbe kerül egy '0' kilométeres gépezet, sokkal egyszerűbb 'használhatót' csinálni belőle, mintha neki esel, és ha nem is elbaltázod, de több szenvedést okozol a hozzá nyúlásoddal.
Mondjuk, én sem nyúlnék, mert NEM értek hozzá.
Biztos, van, akivel tudsz privizni, HA kérsz segítséget.
Kis túlzással minden megoldható.

(#3775) illjo válasza #90305280 (#3774) üzenetére


illjo
senior tag

Vagy tegye fel rá a gms-t?😃 Vagy lehet arra gondoltál.Zseni nem vagyok, de az utóbbi két napban két embernek sikerült a gms ben segíteni

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3776) #90305280 válasza illjo (#3775) üzenetére


#90305280
törölt tag

'Vagy tegye fel rá a gms-t?😃'

És ha valamit elkúr, mehet hozzád a telefon áráért? :P

Szerk.: két nap, két ember - a 120-ból... :C :DDD

Amúgy igen, HMS helyett a GMS-t feltenni/feltetetni, igen.

[ Szerkesztve ]

(#3777) illjo válasza #90305280 (#3776) üzenetére


illjo
senior tag

Persze, jöhet nyugodtan...
Akkor most tegye vagy ne tegye?
Bocsánat, hogy nem vagyok hatékonyabb. Kérem a következőt a 118-bó. És ígérem, azon leszek, hogy ne hms helyett, hanem mellette legyen a gms😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3778) #90305280 válasza illjo (#3777) üzenetére


#90305280
törölt tag

Bánom á mámá káká!
(Nem kezdem el magyarázni, mit jelent... :P)

Ezért írtam; nem tudom, hogy a GMS-t a HMS HELYÉRE, vagy RÁJA kell tenni.

Én máshoz értek... :)

(#3779) Lecs@


Lecs@
addikt

Szevasztok. Ezt próbálta már valaki ?

[link]

512 GB

(#3780) illjo válasza Lecs@ (#3779) üzenetére


illjo
senior tag

Igen, itt is beszéltünk már róla.Benne van a 3 féle gms lehetőségben. Könnyen telepíthető, de nem túl stabil. Főleg gmail és chrome appok nem.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3781) illjo válasza #90305280 (#3778) üzenetére


illjo
senior tag

Hát, ha nem, akkor nem..

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3782) Lecs@ válasza illjo (#3780) üzenetére


Lecs@
addikt

Bocsi, akkor többet kell visszaolvasnom. A másik kettő közül 151 re downgrade nélkül van stabil ? :R

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#3784) illjo válasza Lecs@ (#3782) üzenetére


illjo
senior tag

Downgrade nélkül már csak vmos van, az android emulátor. Stabilabb, de lassabb, android 7 környezet, szóval.A dual spacet meg vmos t nem tart semeddig kipróbálni.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3785) #90305280 válasza illjo (#3781) üzenetére


#90305280
törölt tag

Nem értem, ezt mire; ha akarod -> privi.

Cserében itt van nektek, ez az új Bonanza sláger... illetve... de nézzétek:

[link]

:U

(#3786) Aryon87


Aryon87
félisten

[link]
Valaki legyen szíves segíteni a tagnak, aki jártas a témában, mert sztem egyhamar nem kap ott választ..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3787) illjo válasza #90305280 (#3785) üzenetére


illjo
senior tag

'Nem kezdem el magyarázni', arra ment.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3789) illjo válasza #72445440 (#3788) üzenetére


illjo
senior tag

Nem veszekedtem szerintem. Azr hiszem kultúrált választ kapott, a kötekedő hangnemre, amire nem is értem, mi motiválta. 'Számon kér' hogy de 'még ott van 120' arra, hogy két embernek segítettem 2 nap alatt. Meg jöhetnek e hozzám telefon áráért..Ha valaki elolvassa a topikomat gms mókról, láthatja, hogy több helyen is beleírom, saját felelösségre. Plusz amikor privátban tárgyaljuk, mert igen, elég sok privát üzenet megy, míg végül sikerül nekik, ott is elmondom. Sőt, ha úgy érzem, az illető teljesen tájékozatlan alapdolgokban is, szólok, hogy inkább ne, hagyjuk.. Nyilván mindenki el tudja dönteni ha felnőtt ember, hogy mit akar és vállalja a következményeit. Azt hiszem, azt sem reagáltam le durván, hogy ismeretlen nyelven odabök valamit amiben bármi lehet.. Amúgy tök mindegy, mit jelent..Fórumtársunk jól láthatóan szeret kötekedni,de nem megyek bele semmi primitív adok kapokba. Részemről le volt zárva az ügy

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3790) illjo válasza Aryon87 (#3786) üzenetére


illjo
senior tag

Írtam neki ott.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3791) siskad


siskad
őstag

Szerintetek dual space-el meg lehet oldani hogy szinkronizáljon a Keep? Gmail, drive szépen megy vele. Ez az egy alkalmazás van amit még nem sikerült működésre bírnom, csak böngészővel.

Xiaomi 13

(#3792) illjo válasza siskad (#3791) üzenetére


illjo
senior tag

Nekem pl gmail folyamatosan megfagyott, kikapcsolt a beállítások/adathasználat/gmail szinkronizálása opció.
Keepet nem ismerem, nem használom, gondolom a google keepről van szó. Mivel a dual spaceben az app alatt futnak a telepített appok, külön beállítás lehetőség appra bontva nincs, csak globálisan a dual space t tudod állítgani, csak magában a keepben. Nem tudom, milyen opciók vannak ott.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3793) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok! Megírná valaki, hogy a P40 prónál melyik a legutolsó szoftver?
Köszönöm! :F

(#3794) donnie.d válasza #90305280 (#3774) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Köszönöm a válaszod, de érdemben nem tudtál segíteni, mivel az első kérdésem ( [link] ) azért is volt regény hosszúságú, hogy aki elolvassa, az azért észre vegye, hogy olvastam a témában, és konkrétan tudom mi az, ami nekem fontos, és mi az, amire használnám a telefont.

A gondolat menetem leírása azért volt, hogy valóban jól gondolkozok-e a készülékkel, és a HMS-el kapcsolatban, és valóban működőképes a gyári böngészőből egy-két dolog, ami hiányzik még (facebbok alkalmazás, és hozzá kapcsolódó privát üzenetküldési, fogadási funkciók messenger formájában), és hiányozni fog (google térkép). Mert P30-on teszteltem, és elérhetőek ezen alkalmazások weboldal formájában, de ugye P40 Pro-val nem rendelkezem, így nem tudhattam azon a böngészőből is így működnek-e.
Mert mókolni, gms-t felvarázsolni nem akarok, mert ha a hiányzó applikációk gyári böngészőből elérhetőek weboldal formájában, akkor nem foglalkozok ezzel a dologgal. Erre pedig itt és a facebook Huawei közösség csoportban is igen volt a válasz a P40 Pro tulajoktól.

(#3795) laci laci válasza kakuk100 (#3793) üzenetére


laci laci
addikt

11.0.0.151

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3796) illjo válasza donnie.d (#3794) üzenetére


illjo
senior tag

Mint az előző válaszomban is írtam, ritka mód felkészülten álltál neki kérdést feltenni és mind ezt a megállapításom, mind azt, hogy - az igényeid alapján - jó választás lenne ez a telefon. Bár másnak írtam oda (sajnos), gms feltevést nem csak arra értettem, hogy downgradelj, googlefiert használva felmókold rá a gmst. Persze néha nem mindenkinél azonos a 'mók' definiciója, én ezt értem alatta. Ennek értelmében csak javaslat, lehetőség szinten mondom, ha mégis lenne olyan cucc, amihez gms kell, van mókon kívüli két egyszerűbb gms megoldás is, amiket össze is foglaltam már itt, tárgyaltuk párszor. Csak a teljes tájékoztatás a célom..

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3797) kakuk100 válasza laci laci (#3795) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönőm szépen!

(#3799) Janaboy válasza #72445440 (#3798) üzenetére


Janaboy
veterán

Viberben egy dolgot nem lehet, biztonsági mentést csinálni.

Amúgy nektek a Chrome angolul van? Nem tudtam átallitani magyarra.

Janaboy

(#3800) illjo


illjo
senior tag

Most én is felteszek egy kérdést. Ha Emui 11 en factory reset et csinál valaki, akkor nem a vásárláskori firmware verziót teszi vissza, hanem marad Emui 11. Ez miért van?

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.