Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) janosibaja válasza .: endi :. (#2250) üzenetére


janosibaja
őstag

Ha nem titok, áruld el légy szí, hogy mivel cseszted el. Számomra emlékezetesen hatalmas szívás volt a GMS-t felrakni, szeretném elkerülni, hogy még egyszer meg kelljen csinálnom.

(#2252) .: endi :. válasza janosibaja (#2251) üzenetére


.: endi :.
csendes tag

Nem titok. Egy appba nem tudtam belépni. Utánaolvasva másoknál is előfordult a probléma, egyszerünek tünt a megoldás: Google Play Services --> Clear cache, Clear data, majd restart (de bizonyára nem ilyen telefonnal). Az az app azóta sem megy a telón, de igy is van élet nélküle :)

(#2253) janosibaja válasza .: endi :. (#2252) üzenetére


janosibaja
őstag

Kösz, akkor ezt kerülöm. :R

(#2254) Samanbacsii válasza .: endi :. (#2250) üzenetére


Samanbacsii
őstag

:R Úgy néz ki ezt a rollback-et nem úszom meg. Mondjuk a videóban elég bátran ugrik le 158ról 131re... :U

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#2255) dave0825


dave0825
őstag

Üdv.

Meghibásodás miatt úgy néz ki, muszáj lesz lecserélnem a P30-am P40-re (simára, nem Próra) és kellene a GMS. Ahogy olvasom az utolsó kommenteket, vannak vele gondok. Másnál is, vagy van, akinek régóta működik rendesen? Play Játékok, Contacts, Gmail, YouTube (Vanced) lenne nekem a legfontosabb.
Általában mitől függ a dolog, csak a rendszerverziótól vagy mástól is? Rollback mindhez van, vagy ha már újabbat kapok, leshetem a dolgot? Rendszerfrissítés el tudja "rontani"?
Sürgősen döntenem kéne, mi legyen a P30 helyett, sajnos javíthatatlan. :(

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#2256) FuRiONight válasza dave0825 (#2255) üzenetére


FuRiONight
őstag

P30 Pro New edition esetleg? Így is elég nagy volna az előrelèpès p30 utàn :K

(#2257) rdt89 válasza dave0825 (#2255) üzenetére


rdt89
addikt

Helló,
nos a Youtube Vanced nekem eddig még egyszer se mondta be az unalmast, gmail a huawei mail-jából frissül /sokak írják a 15 perces gyakoriságot, nekem mindig egyből jöttek a levelek, már ki is kellett kapcsolnom az értesítőt, mert idegesített, de ha belépsz a mail app-ba egyből láthatod az új leveleket/, Milyen játékokra gondolsz? Amiket vettél esetleg a google-nál azokat el is felejtheted, de én tegnap a Real Racing 3-at próbáltam ki, az ment rendesen. Aptoide telepíthető a telefonra, olyan mint a play áruház, de nem kell hozzá mókolni semmit, csak böngészőből felteszed és ott is kb. minden van ami az áruházban, csak vigyázni kell, mert van ami google támogatás nélkül nem indul el hiába telepíted fel. De egyébként FuRiONight ajánlása a P30 Pro New Edition is jó választás lehet, feltéve ha ezt engedi a csomag amibe vagy. :)

[ Szerkesztve ]

(#2258) dave0825


dave0825
őstag

Köszi mindkettőnknek. Turbadónál kell választanom, náluk vettem a P30-at, nem vagyok előfizetéses. Náluk P30 Pro elég nagy ráfizetéssel lenne csak (148-ért számítják be a P30-am). :F

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#2259) dave0825 válasza rdt89 (#2257) üzenetére


dave0825
őstag

Lemaradt: a Play Játékok csak 1 konkrét játék adatainak szinkronizálása miatt kellene, Google-lel vagyok bejelentkezve, oda menti az állást (Star Wars: Galaxy of Heroes).

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#2260) FuRiONight válasza dave0825 (#2258) üzenetére


FuRiONight
őstag

150k szerintem elég jó egy P30-ért. Én a GMS miatt P30Pro-t valasztanàm de rajtad àll.(egyedül a főkamera amiben jobb a p40, minden màsban a p30pro)

[ Szerkesztve ]

(#2261) ADAM1337 válasza dave0825 (#2259) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

play játékok megy gms után rendesen. :K

(#2262) dave0825 válasza FuRiONight (#2260) üzenetére


dave0825
őstag

Írták, hogy vissza is tudják adni az árát (bár azt nem tudom, hogy ugyanaz lenne-e az összeg, mint a beszámítási ára), akkor viszont itt HA-n néznék P30 Prót, úgy jobban jönnék ki.
Ezért kérdeztem, mennyire működik hosszútávon a P40-re mókolt GMS.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#2263) dutrás


dutrás
őstag

Új navi az AG-ben
[link]

P50 pro/P40 Lite

(#2264) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Na,eddig volt fóliám. :U
A kismacska le is rendezte most,amíg aludtam kicsit,nem volt tartós,pedig ez az első fólia amire azt mondom,hogy erősnek éreztem és tartósnak.Nem olyan gagyinak mint a Samus,hogy fel év utan vagy átláthatatlan az apró karcoktól vagy felválik magától :D :U

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2265) ADAM1337 válasza Gubu0101 (#2264) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A samsung n20u-n egy napig volt rajta a gyári fólia, zsebben megkarcolodott a gyárija. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2266) Levi941127


Levi941127
senior tag

Sziasztok, most rendeltem be egy P40 Pro-t. Kérdésem az lenne, hogy van valakinek valami tuti GMS mokóló leírása, videója? :)

(#2267) Aryon87 válasza Gubu0101 (#2264) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezért nem szeretem a macskákat...

ADAM1337 nekem is 1 nap alatt lejött a gyári, farmerzsebem feltépte.. Örültem neki.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2268) Gubu0101 válasza Aryon87 (#2267) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hát nem gondoltam volna,de így is szerencsém volt, mert mellettem volt az iPad is,gyorsan meg is néztem,de azt nem rágta meg szerencsére,az nyilvan kuka is lett volna :U :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2269) Aryon87 válasza Gubu0101 (#2268) üzenetére


Aryon87
félisten

:DDD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2270) rdt89


rdt89
addikt

Nekem a gyári fólia lassan 2 hete bírja, igaz nekem egy időbe érkezett a telefonhoz a smart flip tok is, mert eddig mindegyik Mate-m ilyenbe burkolva tengette napjait, így a P40 Pro is kapott egy ilyen köntöst, valamint én kis oldaltáskába hordom ami szivaccsal ki van bélelve. :D S a mai napon érkezik meg /sose vettem még ilyet/ a telefon kamerájára üvegfólia 3MK márkajelzéssel 2 ezer forintba került. Remélem a remek kézügyességem eredménye nem az lesz, hogy lesz egy kukába landolt fóliám :DDD

(#2271) rdt89 válasza rdt89 (#2270) üzenetére


rdt89
addikt

Elnézést a dupla poszt miatt, közben kifutottam a szerkesztési időből. :R

Olyan kérdésem lenne, hogy én a P40Pro-t vásárlástól számított 1 év garanciával vettem /tudom sufnyi gsm szarrágás, de 215ezer volt így :DDD /, meg is van a bolt által küldött garancia papír, na de a telefonnak belementem a menüjébe a Támogatás részbe és ott azt írja, hogy ez a készülék 2022 Augusztus 31-ig garanciás. Nos most akkor ilyenkor mi mérvadó? Ezzel az 1 éves garancia papírral például a hivatalos Huawei szervíz elfogadja ha mondjuk lejárt a GSM bolt által adott garancia, de a telefon még a benne lévő garanciajegy szerint garanciás? Mert anno a Mate 9 Pro-mat is 1 év garanciával vettem, de ott a Támogatásba is 1 év volt a hátralévő idő. Előre is köszönöm a válaszotokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#2272) Dhampir válasza rdt89 (#2271) üzenetére


Dhampir
félisten

A Huaweit érdemes megkérdezni. Chat-ben is lehet (H-P: 9-17 óráig)

A honlapjukon található ez a lekérdezési lehetőség is:

Garancia idő és szerviz támogatás lekérdezése

[ Szerkesztve ]

(#2273) rdt89 válasza Dhampir (#2272) üzenetére


rdt89
addikt

Ez az oldal is 2022-re írja és ott van megjegyzésbe hatályba lépés: Hungary. A VIP szolgáltatás/szervíz 1 éves csak.

[ Szerkesztve ]

(#2274) cH1 válasza rdt89 (#2273) üzenetére


cH1
aktív tag

Ha gondolod küldd el a gyári számát a telónak és megnézem, hátha véletlenül szerencséd van. Azon az oldalon csak azt látod hogy hol lett beaktiválva a telefon, ami garancia szempontjából nem igazán lényeges. Ami fontos, hogy melyik országba szánták a telefont, és ezt nem látod.

(#2275) rdt89 válasza cH1 (#2274) üzenetére


rdt89
addikt

Elküldtem, és köszi szépen! :R

(#2276) kakuk.tamas válasza rdt89 (#2275) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Enyém. :)) Ugye az enyém egyenesen a Huaweitől jött, Finnországból. :))

És holnap jön az új szerzeményem: egy Huawei Matebook D15 R7. Nagyon kíváncsi vagyok rá.

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2277) Skotti


Skotti
csendes újonc

Sziasztok! Kellene egy kis segítség! P40 Pro-ra ki, milyen üvegfóliát használ? Rendeltem 1db-t a tokshopbol 6k Ft-ért, de sehogy nem akart úgy felmenni, hogy ne legyen levegős. Ma elmentem Pécsre a GSM-dokihoz azt mondták persze, megrendelik és fel is rakják, ott szembesült vele a szervizes, h nem bírják felrakni, mert nekik is levegős több helyen. Azt mondta annyira ívelt, h nem bírja felhelyezni. Na most akkor menjek a Média Marktba 9k Ft-ért pancsoljak össze vagy vegyek UV-ra kemenyedő ragasztót és azzal töltsem ki az üvegfólia alatt? Köszönöm előre a válaszokat! Üdv!

(#2278) Dhampir válasza rdt89 (#2273) üzenetére


Dhampir
félisten

Chaten keresztül vélhetően már megmondták volna. Kétes esetben mindig megkérdezem a Huaweit, az a biztos.

(#2279) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Mai SoT: 65% LTE utàna a maradèk wifin. Automata fènyerőn. :Y +BT kapcsolat a Watch GT2-vel

[ Szerkesztve ]

(#2280) Aryon87 válasza Skotti (#2277) üzenetére


Aryon87
félisten

Mm-s clearplex. S9+-on, P30Pron és Mi8-on remekül elvolt. Ezen is.
Igaz dolgozói kedvezménnyel vettem rá :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2281) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Sziasztok. Beléptem a csapatba egy szürke változattal. P20 pro-t váltott. Nem is gondoltam hogy google nélkül is van élet. :DD :DDD Jó telefon nagyon a vodában pedig le akartak beszélni rólla de én hajthatatlan voltam, mondom nekem telefon kell :DD samsungot akarták rámsózni note 20 ultra-t meg s20 plus-t.
Feleségem meg kapott egy p30 pro-t.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#2282) cH1 válasza zoltan77 (#2281) üzenetére


cH1
aktív tag

Szolgáltatónál épp az az eladó amire kap az értékesítő jutalékot... Üdv a csapatban és használd egészséggel! :C

(#2283) zoltan77 válasza cH1 (#2282) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Jobarátok ,társak leszünk, p20 pro-val is meg voltam elégedve.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#2284) rdt89 válasza zoltan77 (#2281) üzenetére


rdt89
addikt

Nagyon jó választás. Ha félreteszed a google szolgáltatást ez a telefon jelenleg a one for all. :) és ahogy cH1 is mondta, a Vodafpne eladóinál mindig az a jó telefon ami az aktuális héten jutalékot ad a fizetéshez. Jövőhéten hidd el már nem a Samsung lesz a rábeszélés tárgya. :D Üdv a csapatban. :)

Nekem pár alkalmazásnál kiírta a telefon, hogy google alapszolgáltatás nélkül nem megy, leokéztam az üzenetet és már használtam is a programot órákon át bugmentesen /xbox gamepass beta alkalmazás és nyomtam 2-3 óra felhőalapú Horizon 4-et/ :C

(#2285) Aryon87 válasza zoltan77 (#2281) üzenetére


Aryon87
félisten

Grat, üdv a csapatban :)
Bőven van élet Google nélkül, csak sokan nem látják, ismerik el, mert annyira megszokták a kényelmet (főleg Facen nyilvánul meg a legtöbbje ebben, tipikus fotelharcosok)
Nekem a Forge of Empires játék írja hogy Google kell, nyomok egy okét és betölt vígan.
Asphalt 9 simán elindul mindenféle vinnyogás nélkül :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2286) delig


delig
tag

Sziasztok!
Mate 9-et szeretnék cserélni, elsősorban a P40 Pro lenne a kiszemelt.
Elsősorban azoktól kérdeznék, akik csak HMS-t használnak, hogy a következő app-ok mindenyike működik e rendben?
Amazon Alexa, ActivID Token, Authenticator, BKK Futár, DigiOnline, Curve, dm, Dropbox, E-kárbejelentő, Eredmények, Evernote, File Manager, HBO Go, Hue, iCsekk, Kincstár, Kodi, OnDrive, OneNote, Outlook, Parkl, PayPal, Qnap app-ok, Revolur, Simple, OTP Smartbank (új vagy régi), Spotify, Teams, Telekom, Transferwise, Transmission, Truecaller, TuneIn Radio, TV Go, Untapped, Waze, légitársaságok appjai.

Tudom, hogy én is rákereshetek az App Galleryben és máshol, de a valós tapasztalatokra vagyok kíváncsi, mi hogyan működik. A fentieket sűrűn használom munkára, szabadidőre, fontosak lennének, hogy nagyjából mind működjön.
Előre is köszönöm!

(#2287) belan


belan
addikt

Sziasztok vettem egy mate 30 prot szuper telefon de most olvasgattam a mobilarénas híreket és sok kommentelő írja gameover a Huaweinek. Mert se procit se kijelzőt nem kap és a androidot se biztos már meg kapja. Tényleg ennyire nagy a baj?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2288) FuRiONight válasza belan (#2287) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nagy a baj igen. Samsung és LG kijelzőt nem hasznàlhat, Kirin SoC-nak annyi ès még memóriàt sem kapnak.

(#2289) Aryon87 válasza belan (#2287) üzenetére


Aryon87
félisten

Azok többsége szeretnék is hogy gameover legyen (iPhone és Samsung tulaj a többsége).
Nagy a gáz az tény, de szerintem kitalálják hogyan tovább. Addig élvezd a telefonod adta képességeket ;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2290) belan válasza Aryon87 (#2289) üzenetére


belan
addikt

Hmm durva én nagyon szeretem a iPhone de sok telefont próbáltam ki és csak oneplus meg huawei telefon jöhet szóba androidos fronton! Remélem a Huaweinek van mindenre megoldása! Köszi srácok a infot!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2291) Aryon87 válasza belan (#2290) üzenetére


Aryon87
félisten

Nagyban függ az Amcsi választásokon is, most egyelőre az a lényeg hogy Trampli menjen a levesbe. Tudom, Biden sem jobb, de az csak nem annyira hülye mint a jelenlegi (bár melyik elnök nem agyament?)..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2292) belan válasza Aryon87 (#2291) üzenetére


belan
addikt

Hát ja de gondolom sok ember kezze benne van hogy a Huawei menjen a levesbe. Apple-nek is szerintem.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2293) joey04 válasza belan (#2292) üzenetére


joey04
titán

Apple csak bukik rajta. Az nagyon kis szelete a tortának, hogy emiatt esetleg több készüléket adnak el. A mérleg másik fele, hogy kitilthatják az Apple termékeit Kínából, és a gyártást is viheti máshova az alma. A bukás itt jóval nagyobb anyagilag. Változás viszont nem lesz, ha Biden nyer, ő is megy tovább Kína ellen. Sőt, még jobban.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2294) Sztenn válasza joey04 (#2293) üzenetére


Sztenn
tag

Mintha olvastam volna, hogy már át is vitte az alma Indiába a gyártást.

(#2295) kakuk.tamas válasza Aryon87 (#2291) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az a baj, hogy egy új amerikai elnökkel még nincs vége a dolognak, ugyanis ott van még a kongresszus...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2296) belan válasza joey04 (#2293) üzenetére


belan
addikt

Értem röhögnek ha kinna is vissza vágna

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2297) belan válasza belan (#2296) üzenetére


belan
addikt

Ha kína is vissza vágna röhögnék.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2298) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Néhány éve elkötelezett Huawei használó vagyok. Jelenleg P30 pro-m van,jövő nyáron lejár a két éves hűségem a vodánál,és nézem a lehetőségeket. P40 pro.... Mennyire nehézkes most az élet Google nélkül? Ugyebár sok dolgot böngészőből el lehet érni,ez oké. De pl az eddig megvásárolt alkalmazások-játékok mennek így a levesbe,ha gms nélkül veszek telefont. Mivel van még időm a hosszabbításig,(2021 június)várjak inkább? Néztem más telefont is,(S20-S20+)de több dolog miatt (pl 5G,kamera,bővíthetőség.....) inkább maradnék Huawei vonalon.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2300) ADAM1337 válasza Foose (#2298) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ha jövőre jár le ráér akkor nézni, félévente jönnek a flagshippek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.