Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) Aryon87 válasza #72445440 (#2700) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem kell letorrentezni azt. :))
Keresd fel az említett 2 alkamazásboltot.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2702) zoltan77 válasza yodamester10 (#2697) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Otpsmart bank nekem működik, utalás is megy már párszor utaltam rajta keresztül pénzt. Simple-t nem használom, nem is használtam előzőleg sem más telefonokon, kártya mindig nálam van azzal fizetek.

[ Szerkesztve ]

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#2703) cH1 válasza Cskz (#2696) üzenetére


cH1
aktív tag

Én előző telómról húztam át phone clone-al a simplet meg a smart bankot is. Smart bank hiánytalanul tökéletesen működik, simple érintéses fizetés kivételével szintén minden tökéletes.

(#2705) cH1 válasza #72445440 (#2704) üzenetére


cH1
aktív tag

Vicces mert régi telómon első dolgom volt hogy beállítottam az érintéses fizetést, aztán két év alatt talán 2-3x használtam, inkább parkoló meg mozi jegyet, autópálya matricát vettem simple segítségével. Erre meg így is jó. Persze embere válogatja kinek mire kell.

(#2706) yodamester10 válasza cH1 (#2705) üzenetére


yodamester10
őstag

Én pl mindent a telefonomon fizetek,csekket is nekem fontos a siple.Még működik a M10P ki várok inkább.

(#2707) dutrás válasza #72445440 (#2704) üzenetére


dutrás
őstag

Jelezzetek minél többen az ügyfélszolgálatnak. Én írtam a play áruházba is.

P50 pro/P40 Lite

(#2708) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Két kérdésem lenne . Melyik boltot tudnátok ajánlani hogy jó áron és mebizható legyen ? Azt szeretném még kérdezni hogy a google-ben lévő névjegyzéket hogy tudom ebben a telefonban szinkronizálni vagy beállítani ?

(#2709) Cskz


Cskz
friss újonc

Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor még inkább kívárok...

(#2710) Aryon87 válasza memoril (#2708) üzenetére


Aryon87
félisten

A régi telefonodon, főleg ha Huawei telefon, mindenképp a Huawei Cloudba készíts egy biztonsági mentést a névjegyzékeidről. Ez kb ugyanúgy kell, mintha a Google-ba mentenéd. Utána már könnyü lesz az új telón lehívni, amennyiben meglesz a P40Pro :)
Én P30pro-n így csináltam.
Bár elvileg valami vcard néven is csinálhat mentést, ekkor egy fájlt kapsz, amit elment a belső tárhelyre (hirtelen nem tudom hova, bár úgy rémlik a mentési helyet magad kell megadd), amit átmásolhatsz és onnan is beolvasható a névjegyzék.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2711) memoril válasza Aryon87 (#2710) üzenetére


memoril
aktív tag

Köszönöm a választ ! Nem huawei-röl váltanék ! Honnan érdemes megvenni a telefont ?

(#2713) Pongi1975 válasza Grafy12 (#2695) üzenetére


Pongi1975
tag

Nem volt olyan rég.. Múlt hónap közepén. De most előjött egy hiba, pc-n bejelentkeznék az este mobilbankba, de nem jelenikk meg a jóváhagyás opció a telefonon. Előfordulhat hogy nem a GMS hibája hanem a banki oldalon van valami.

(#2714) knox83


knox83
senior tag

Sziasztok! revolut, allamkincstar, otthon+ alkalmazasok mennek? Van tapasztalat ezekkel? Még egyik sincs appgalleryben, kérdés, hogy p30 proról átdobva mennek e...

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#2715) siskad


siskad
őstag

Ha használ valaki itt még rajtam kívül Aurora Storet: Nektek sem akar elindulni az alkalmazás? A weboldalt sem érem el :F

Xiaomi 13

(#2716) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Holnap erkezik a 12 pro, ez meg megy is hasznalt telefonos boltba penteken :D Nem volt vele soha gondom, szerettem de meretben viszont nagy, nekem.
Vagy, abba kellene mar hagyni a felevente telefon cseret :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2717) rdt89 válasza Gubu0101 (#2716) üzenetére


rdt89
addikt

Nem szabad abbahagyni, drága de nagyon jó hobbi. :D

(#2718) DraXoN válasza Gubu0101 (#2716) üzenetére


DraXoN
addikt

Szeretnél indokot? Környezetre káros hatást gyakorol a fél évente csere :U (pofátlanná válnak tőle a gyártók és túl sok készülék kerül az előtt kukába, hogy ténylegesen használhatattlanná válna, vagy a "sz*r szoftverezéssel" teszik használhatattlanná).. A szoftverrel akár szándékosan is.. Júliusban vettem egy P40 Lite-ot... úgy 1 hete "látványosan" (de tényleg) hírtelen elkezdett akadozni az addig teljesen stabil rendszer és azóta gyorsabban is merül... semmi új vagy extra nem került rá... kiszámólva kb. pont 3. hónapját kezdte a telefon (volt egy 2-3 hetet kikapcsolva, telepítgetve rá ilyen-olyan verziókat, mert próbálkoztam bootloader "feltöréssel" vagy legalább root szerzéssel sikertelenül ilyen-olyan exploitokat keresve)... lehet véletlen, de akkor, nagyon fura.. megoldásom erre az 1 hete keletkező dologra azóta sincs (pedig kvázi eddig elégedett voltam).

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2719) Gubu0101 válasza DraXoN (#2718) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kukába nem küldök egy telefont se, mind megy masik gazdahoz.
En mondjuk egy keszuleknel se vettem eszre lassulast, eddig.
Jo lenne most mar, legalabb 3 evig kihuzni a 12-vel, vagy tobb :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2720) DraXoN válasza Gubu0101 (#2719) üzenetére


DraXoN
addikt

Sokan vannak akik fél vagy 1 évig használják a készüléket, majd csak "fiókba" teszik nem továbbadnak rajta... így lényegében használatonkívül kerül a telefon (olyan mint ha "kidobná" végülis csak nem egyből, hanem "ül rajta" akár 10-20 évet és majd mutogatja az utókornak..) ... na jó, igazából nem tudom mit akartam ebből az egészből kihozni.

Lg V20at cseréltem le a nyáron 3 év után, mert az antennája annak el-el veszítette már a térerőt :( különben maradt volna még, csak sokszor nem értek el emiatt. Egydül a Lenovo K3 note volt a V20 előtt ami csak kb. 1 évet maradt nálam (méretet próbáltam, előtte csak kisebb 5col alatti készülékeim voltak).. minden más 2-3 évet maradt mindig.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2721) thebiker válasza siskad (#2715) üzenetére


thebiker
tag

Nekem sem indul még mindig... valami hír?

(#2722) siskad válasza thebiker (#2721) üzenetére


siskad
őstag

Tegnap találtam rá egy megoldást, azóta nálam tökéletesen megy. Beállítások (az Aurora Store-ban)/Hálózat/Enable custom tokinizer
Ezután bezárod, majd újra megnyitod az appot és működni fog.

Xiaomi 13

(#2723) thebiker válasza siskad (#2722) üzenetére


thebiker
tag

Pont ezt akartam írni :) :) :) :C :C :R :R

(#2724) N_A_S


N_A_S
veterán

Sziasztok!

Szerintetek így hogy nyert Biden elképzelhető hogy lesz hivatalos GMS P40-re? Evvel van már tapasztalata valakinek esetleg: Googlefier lets you easily install Google apps on Huawei and Honor devices ?

https://tinyurl.com/phnas

(#2725) thebiker


thebiker
tag

Csak a régebbi fw-el megy

(#2727) borsodika válasza #72445440 (#2726) üzenetére


borsodika
őstag

Kint van már a végleges emui 11?

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#2728) Aryon87 válasza N_A_S (#2724) üzenetére


Aryon87
félisten

Egyelőre még semmi esélyt nem látni. Olvasok olyanokat itt-ott, hogy Biden is folytathatja a Trump által elkezdett hadjáratot, de bízzunk abban, hogy ő legalább ésszel fogja csinálni. Másik cikkben már tudjuk hogy Amerikának az 5G résszel van a problémája, mint a telefonokkal. ebből remélem hogy csak az 5G körüli cécót korlátozza, a telefonokat meghagyja létezni, pláne hogy a Qualcomm is megkapja az engedélyt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2729) ptgmaster


ptgmaster
tag

Este nekem is megjött a 176.

[ Szerkesztve ]

Ami ami, az az!

(#2730) tiborv


tiborv
aktív tag

Sziasztok
Lehet nem a legjobb helyen kerdezem, de nem talaltam ra masik temat, telefonvasarlason gondolkozom es hardveresen szimpatikusak a huawei-ek, viszont ugye a szokasos problemam van az OS miatt hogy nem simerem.
Nincs esetleg valami oldal ahol tudom bongeszni az appgalleryt hogy mik vannak benne mar? Lehet en vagyok ennyire bena de egyszeruen nem talalok ilyen oldalt, csak top5 games meg top5 app ilyeneket..

koszonom ha ki tudnatok segiteni

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#2731) Pistakiss válasza tiborv (#2730) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Itt a Mobilarenán volt cikk róla. Arra keress rá

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2732) Aryon87 válasza tiborv (#2730) üzenetére


Aryon87
félisten

Elsőnek ezt olvasd majd pedig ezt

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2734) rdt89


rdt89
addikt

A Mate 20 Pro fórumban találtam!

(#2736) wwhy válasza #72445440 (#2735) üzenetére


wwhy
veterán

És azt tudod 100%, hogy milyen (kém, vírus)applikációkkal kapod gyárilag a telefont :F Minden háttérben futó programszálról tudod, hogy mit csinál? Én sem. Akkor meg no para ;]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#2738) Attush


Attush
csendes tag

Na elindult a Google Pay itthon, viszont egyelőre csak Revolut Curve és Monese szolgáltatóknál működik. Rögtön ki is akartam próbálni, hogy megoldja-e a legnagyobb gondomat a telóval, az értintéses fizetés hiányát!!!
Sajnos nálam gyorsan elakadt a dolog. Amikor Revolut appból összekötnéd a kártyát, kér egy kódot, amit a telefonszámodra küldenek el. Viszont ahogy megjön a kód és írnád be, visszaugrik az előző oldalra. Többször megpróbáltam, de mindig visszaugrik.
Nem tudom, hogy ez a mókolt GMS miatt van, vagy csak nálam nem stimmel valami?

(#2740) Attush válasza #72445440 (#2739) üzenetére


Attush
csendes tag

Azért bizakodtam, mert sokáig tökéletesen működött a Revolut, és csak pár hete/hónapja kezdett el szórakozni és nem csak a GPay összekötésekor.
Viszont a Monese elérhető HMS-en is, csak kérdés, hogy az általad is írt alap hiányokat át lehet-e lépni...

(#2741) janosibaja válasza Attush (#2740) üzenetére


janosibaja
őstag

Sajnos a GPay és a Google Music sohasem működött a GMS-en. És a Gmail notik sem jönnek - kábé ezeket a hátrányokat kell lenyelnünk. :(((

(#2745) janosibaja válasza #72445440 (#2744) üzenetére


janosibaja
őstag

Igen, de át lehetett vinni a letöltött kifizetett zenéimet a Youtube Musicra. No, az se működik, hibaüzeneteket dob. Legalábbis én ezt tapasztaltam, kerülöm is.

(#2747) Attush válasza #72445440 (#2746) üzenetére


Attush
csendes tag

Én is írtam nekik pár hónapja. Szokásos választ kaptam, amit itt más is már leírt. Figyelik az igényt és a piacot .. bla bla bla bla.. Kb az esélytelen kategória ha így alakul továbbra is a Huawei helyzete :W

(#2748) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Akinek régóta meg van a telefon nem vett észre beegest, sargulast a kijelzőn :F A MM-ban néztem egy P40 prot annak voltak ilyen bajai... Van még valami gyenge pontja vagy kellemetlenség. térerő, WiFi, Bluetooth, stb? GSM nem érdekel a Petalon mindent meg lehet találni ami nekem kell.

[ Szerkesztve ]

(#2749) Aryon87 válasza ateszapa748 (#2748) üzenetére


Aryon87
félisten

6 hónapos. Se beégés, se sárgulás. Azt azért ne feledd, hogy MM-ben 10-12 órát mennek a telefonok, de van olyan üzlet, ahol nem áramtalanítanak teljesen éjszakára, és ott 0-24-ben mennek a telefonok. Így "normális", hogy azok be vannak égve.
Semmi kommunikációs gondom nincs egyik modullal sem, a térerő hajlamos néha vacakolni a szolgáltatók miatt (dualsim, Telekom, Telenor), na meg a munkehelyem miatt. Masszív vasszerkezetes gyár, épphogy van térerő, mobilnet is mikor hogy van (szerencse van wifi :)) )
Ahol van megfelelő lefedettség, ott mind2 térerőikon fullon van.
Egyszerűbb az Aptoide vagy APKPure alkalmazásáruházak appjait leszedni, onnantól minden sima ügy (amúgy a Petal is sok esetben ezen appboltokhoz irányít)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2750) ateszapa748 válasza Aryon87 (#2749) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Köszi a gyors választ. Igen En is gondoltam erre, de az volt furcsa hogy a többi pl. Samsung S20 család, stb. nem volt beegve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.