Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3103) Aryon87 válasza laci laci (#3097) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem l rossz az alkalmazás de elég kezdetleges 🙃 de legalább van

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3104) cH1 válasza #72445440 (#3101) üzenetére


cH1
aktív tag

Harmony OS képes az apk futtatására. Azt nem tudom hogy natívan vagy valami emulátorral, de képes.

(#3106) laci laci válasza Aryon87 (#3103) üzenetére


laci laci
addikt

Tudom, kezdetleges, de legalább szinkronizál is vele és nem böngészőn keresztül megy.

Ish4d0w válasz :köszönöm. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3107) Aryon87 válasza laci laci (#3106) üzenetére


Aryon87
félisten

Igaz. :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3109) pattantyu


pattantyu
tag

Sziasztok! Először is bocsánat, hogy rögtön kérdezek, nem olvasok utána itt, de sajnos a karácsony miatt nincs már rá időm.

Kérlek írjátok meg, hogy google szolgáltatásokat felvarázsolni rá mennyire biztonságos! Azaz mennyire lehet vele gond, mondjuk kémprogram megy fel rá, vagy bármi. Illetve mennyire kivitelezhető ez a művelet.

Samsung S20 FE az ellenfele, vagy Pixel 5, legalábbis nálam. Viszont sokkal jobbnak érzem a P40 pro-t. A rootolás, firmware-ek felrakása, meg hasonlók mennek, azzal nincs gond. Szóval ha lehetséges, akkor fel tudom rá rakni a google szolgáltatásait. Kérdés, hogy ezzel megmarad-e a garancia.

Köszi előre is!

(#3111) Aryon87 válasza pattantyu (#3109) üzenetére


Aryon87
félisten

Maga a Google egy nagy kémprogram :D
Többen felrakták a GMS-t, 99%-ban panaszmentesek.

S20FE is jó választás amúgy (persze nem egy liga e kettő). Első Samsung amire azt mondom instant buy ha lenne keretem az 5G-s Snapdragonos verzióra.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3112) illjo


illjo
senior tag

Sziasztok! P40 lite om van. Én szinte azonnal, hogy megjött telefon, felraktam rá gms t. Szerintem attól félni, hogy kémprogramot telepítünk LZ play el, botorság azok után, hogy a világ két legnagyobb kémjének, a huaweinek (kína) és a google nek (usa) a cuccait használjuk😃 Úgy látom, itt nagyobb az érdeklődés a gms iránt, mint kis tesó (p40 lite) topicban. Csináltam egyébként egy külön topicot gms re, ha van rá igény, hogy egy helyen lehetne kitárgyalni tapasztalatokat. Nekem minden ok, műkődik. Kivéve persze play protect tanúsítás,hiányában az érintéses fizetés. De bimbázni kell vele bankokat. Szerintem az, hogy otl feltette nemrég simple t az app galerybe, ennek köszönhető. De azért volt pár kedves szavam ismét, hogy ok, már mindenki tudja netes fizetésre stb használni, de touch pay nem megy. Arra biztatok mindenkit, hogy oltsuk ezzel bankokat, hátha..
Itt van gms topic leírással, hogy állj neki.
[link]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3113) Aryon87 válasza illjo (#3112) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszönjük szépen, ez segítség lesz a többségnek. Aki felteszi, jelezzen vissza hogy okés-e, mert akkor betehetjük az összefoglalóba.

Én nekiállok az alapot megcsinálni ha gondoljátok, a speckósabb dolgokat is össze kéne vadászni, hogy bekerüljenek

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3114) illjo válasza Aryon87 (#3113) üzenetére


illjo
senior tag

Szívesen. Végre érdeklődés, nem az, hogy minek az, én mindent megtaláltam, mindem működik miért vettél ilyen telefont.stb. Elvileg a topicban amit linkeltem megvannak szükséges videók linkjei, ott pedg mindegyiknél ott vannak a letöltésekhez szükséges linkek. Axért gondoltam, hogy legyen egységes huawei topic, hogy ne huawe típusok külön külön topicjaiban redundáskodjunk😃Lehet címként fel kellett volna vennem touchpayt is, mert nagyon b..a a csőrömet hogy bankok google eljárást építenek az állítólag szigorú biztonsági rendszereibe.
Mindig elfelejtem, de most beszerkesztem. Akik fáznak gms móktól, van még működő megoldás, bár annyira nem hatékony. Nekem más okból, de fent van telefonon VMOS.Azzal is el lehet érni goigle appokat, play store t

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3115) Aryon87 válasza illjo (#3114) üzenetére


Aryon87
félisten

Az a baj hogy az egységes topikoknak "nincs értelme", mert az érdeklődő user az adott telefon topikjában tapogatózik.
Na összeszedem az alapinfókat a telóról, azt egy Logout formájában egyelőre beteszem ide, aztán azt még lehet pofozgatni (asszem), majd modival berakatom.

Én HMS-sel használom a telót, így nem érintenek a "problémák". Sőt, még örülök is, hogy egy baromsággal kevesebb, ami az akkut hajlamos zabálni + a Google nem eröszakolja a képembe a hirdetéseit, amit lehallgat. Bár a Faxbuk megteszi helyette, 2 napja minden harmadik, negyedik poszt hirdetés...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3117) Aryon87 válasza #72445440 (#3116) üzenetére


Aryon87
félisten

+ a Mate30 topikba is mehetne az alap, bár nem találtam meg azt a topikot, ahol pörögnének, hacsak tényleg halott az az 1 topikjuk.. :F

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3118) illjo válasza #72445440 (#3116) üzenetére


illjo
senior tag

Egyébként van abban igazság, hogy van google nélkül is élet, de pl navigációhoz wazet és g maps,ot használom. Waze nem ment nekem gms nélkül, maps be nem lehet bejelentkezni. Tele elmentett helyekkel.. Gmail is ok megoldható máshogy, de az meg tele használatban levő címkékkel. Stb. Szóval ha rühellem is googlet, mégis függő vagyok kicsit, lehet😃. Talán az az érzés, hogy az apponkénti kompromisszumok gms nélkül összeadódnak és úgy már engem frusztrálnak.Úgy voltam vele,rászánom azt a kis időt és öröm, bódottá..😃És úgyis lett..csak a touchpay hiánya bosszant. De az nagyon. Root ugye nem lehet, pedig be lehetne hazudni hogy ez nem is huawei ám..Persze akkor meg a safetynet elől kell bújkálni.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3119) Aryon87 válasza illjo (#3118) üzenetére


Aryon87
félisten

Waze röhögve fut GMS nélkül. Maps az már problémás, ha fontos címeid vannak (jegyezd meg őket :P :DD), ezt leszámítva megy az is gond nélkül, csak ugye bejelentkezés off.
Gmail-nak meg kiváló alternatíva a Bluemail, az valós időben jelez, nem úgy mint a gyári email app, ami 15 percenként frissíti magát automatikusan)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3120) illjo válasza Aryon87 (#3119) üzenetére


illjo
senior tag

Jó, hát mondtam, hogy függő vagyok😃 Szeretem a megszokott dolgokat asszem.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3121) Aryon87 válasza illjo (#3120) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez a baj :))
Sokan emiatt nem veszik a HMS modelleket. Na meg a média is közrejátszott ebben szépen, mikor tavaly kijött ez a baromság botránya

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3122) illjo válasza Aryon87 (#3121) üzenetére


illjo
senior tag

P7 óta csak huaweiem van. Mert szeretem a megszokott dolgokat😃 De ezt nézd el nekem koromra való tekintettel. :DD . Nem mellesleg mindegyik modellt amit használtam, a piacon levő telefonok közül a legjobb ár-érték arányúaknak láttam.
Politizálni nem akarok, de nyilván tudjuk, hogy a magát függetlennek hazudó média oldalnak melyik országból fújják a passzátszelet.És hát sajnos apple épp bronzérmes lett, hát meg kellett segíteni kis embargoval, kis médiacécóval.És ez a kijelentés még csak véletlenül sem jelenti.azt, hogy a másik.oldalnak drukkolok. Egyformán sz.házinak tartom őket. Én tényleg igyekszem független maradni😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3123) Aryon87 válasza illjo (#3122) üzenetére


Aryon87
félisten

:K
Apple már 4. helyre csúszott azóta, szóval még ez se jött össze nekik :D ebben a buliban a Samsung és Xiaomi húzott hasznot, előbbin meg is látszik az eredmény a 20-as szériával mit alkottak.. morognak is miatta rendesen

Csinálom az összefoglalót, a linkekkel vagyok bajban..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3125) Aryon87 válasza #72445440 (#3124) üzenetére


Aryon87
félisten

Egyelőre ennyit sikerült összehoznom: [link]
Bővítsd ki ha gondolod, aztán pofozgatjuk, és ha kész a végleges, akkor a többit csinálom
Az a baj hogy illjo összefoglalójában lévő linkekben még egy rahedli link van. És muszáj megcsináljuk úgy, hogy egy nem hozzáértő is értse mi merre hányadán.
Vagyis aki telepíti, mellette szájbarágósan le kellene írja a folyamatot is, mit hogyan csinál...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3126) laci laci


laci laci
addikt

Na jó reggelt. Tegnap este neki indulram a gms telepítésnek. Hát legalább 10 különféle videót néztem, szinte az összes a bernel007 féle. Sajnos a végén csúsztam meg mindig, ahol az appok chase-t kellett törölni. Lehetséges, hogy 176-ra nem jó? De most újra nekifutok.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3128) laci laci válasza #72445440 (#3127) üzenetére


laci laci
addikt

Az egyik videóban azt is írta, hogy vissza kell állítani korábbi verzióra. 134-re,de mikor előjött az emui "gabona kör" ott állt vagy 5 percig, semmi, na ott gyorsan kihordtam lábon egy stroke-ot.Aztán na ott jött el, hogy éjjel 2-kor abbahagyom. Neki indulok megint..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3129) illjo válasza Aryon87 (#3125) üzenetére


illjo
senior tag

Szerintem jó így, akinek van kis affinitása ilyesmikhez, meg tudja oldani. Bár némi angoltudás sem árt. De arra nem vállalkozom, hogy magyarul leírom meneteket😃. Azért választottam azokat a videokat, mert sok olyannal ellentétben, ahol még szöveg sincs, csak gyors nyomkodás, ezek a srácok mondják is mit csinálnak. Pl systemhacknek, aki downgrade-eket mutatja, is van gms telepítés tutorialja, de az nem olyan jó mint másiké akit betettem. Systemhack csatornáján vannak hasznos dolgok, érdemes rá feliratkozni. Pl hívásfelvevő amit be is állítottam: [link]
És esetleg megemlíthetnéd VMOS -t is alternatívaként, aki nem akar, vagy tud nagyon mókolni: [link]
Android os emulátor, nem fizetős, csak ha ha azt akarja valaki, hogy rootolt legyen.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3130) illjo válasza laci laci (#3128) üzenetére


illjo
senior tag

Csináld ez [link] alapján, ezek aktuális videok
A dloaderes downgrade, pc nélküli verzió sokkal egysxerűbb, ha tudsz pendriveot csatlakoztatni telefonhoz

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3134) illjo válasza #72445440 (#3133) üzenetére


illjo
senior tag

Csak ehhez kell a type c -s pendrive csatlakoztatási lehetőség. De ez tényleg a legegyszerűbb megoldás.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3136) laci laci


laci laci
addikt

Harmadjára futok neki. A Google framework hiányzik belőle, illetve az elsőt nem telepíti.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3138) laci laci válasza #72445440 (#3137) üzenetére


laci laci
addikt

Igen

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3139) illjo válasza laci laci (#3138) üzenetére


illjo
senior tag

A képen a googlefier Lzapp metódusa van, ha ez nem működik, azt jelenti hogy túl új a firmwared, downgradelni kell.
Ha nincs type c pendrive lehetőséged, vagy szerezz be, vagy csináld a hisuitos downgrade el. Ott van topikomban amit belinkeltem korábban a két downgrade megoldás között

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3141) illjo válasza #72445440 (#3140) üzenetére


illjo
senior tag

Nem ment fel neki LZapp (G app). Nincs downgrade!

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3142) laci laci válasza illjo (#3139) üzenetére


laci laci
addikt

131-es van fent.használok otg-tUtolsó nekifutás. Nem akarom teleszemetelni a topikot miattam.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3144) illjo válasza laci laci (#3142) üzenetére


illjo
senior tag

Xda oldalon 4 firmware verzió van fent p40 pro ra ezek közül töltötted le valamelyiket biztos?
[link]
G app tuti fel van telepítve?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3145) laci laci válasza illjo (#3144) üzenetére


laci laci
addikt

Végül ez a videó alapján csinálom, mert egy picit könnyebb és jobban látni mit csinál. [link] De a benned féle ez is,onnan töltöttem le a fr-t is..Biztos valamit kihagytam

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3146) illjo válasza laci laci (#3145) üzenetére


illjo
senior tag

Csak korábban azt írtad, LZplay app, a kínai G app nem települ. De lehet rosszul értettem.
Én csinálnék egy factory reset et és csinálnám.azzal amit belinkeltünk . Szerintem sokkal szájbarrágósabb, lassabb, magyaráz, nem csak nyomkod.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3147) laci laci


laci laci
addikt

Még kijárási korlátozás életbe lépése előtt sikerült, jelentem. Amit illjo főrumtárs linkelt azzal sikerült elsőre. Tényleg egy picivel egyszerűbb volt. Köszönöm. :R :R És neked is
Ish4d0w :R :R És mostmár lehet frissíteni az fr-t?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3149) illjo válasza laci laci (#3147) üzenetére


illjo
senior tag

Grat!😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3150) laci laci válasza #72445440 (#3148) üzenetére


laci laci
addikt

A lZplay-t mutatta is, hogy töröljük. Most kezdődik a belakás

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.