Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) FuRiONight válasza Levi941127 (#2150) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nàlam nem megy a fizetès simple-el. :O

(#2152) kutyek válasza Levi941127 (#2145) üzenetére


kutyek
senior tag

Nemrég olvastam valamelyik szolgáltató ÁSzF-jében egy kitételt, ami tiltja a részletre vett készülék átruházását és eladását a hűségidő letelte előtt. Szóval (legalábbis ennél a szolgáltatónál) el sem szabadna adni a "tulajdonosoknak" ilyen készüléket. A szolgáltatói tiltás ellen semmilyen adásvételi passzus nem véd, ilyenkor, ahogy írod, marad a pereskedés...

(#2153) ADAM1337 válasza Levi941127 (#2150) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Kártyát nem engedi regisztrálni, jól emlékeztem.

(#2152) kutyek: mondjuk igen, én is valami hasonlót hallottam.

[ Szerkesztve ]

(#2154) rdt89


rdt89
addikt

Ma vettem kézhez a P40 Pro készülékemet /8/256/ és még annyira se volt probléma mint vártam. Aptoide program mindent feltett ami kellett és a Netflix is gond nélkül megy, a gmail-ba meg beenged a email Huawei kliens, google lens éa a maps is megy, így nagyon is vállalható a kompromisszum, ami jó formán /számomra/ szinte semmi, az, hogy a reface app nem megy kibírható. Gazdálkodj okosan, szókereső is gond nélkül fut az OTP smarbank is hibátlan, így van egy marha jó telefonom és sokan elesnek eme jóságtól, mert a play áruházon kívül azt hiszik minden más megoldás tákolás és lehetetlen meg nem biztonságos.
A 3D fotókészítés ki lett véve egyébként? A Mate 20 Pro-ba volt elő és hátlapi kamerával is, itt sehol se találtam.

(#2155) ADAM1337 válasza rdt89 (#2154) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nincs ilyen benne, tényleg még p20 pro-n volt.

(#2156) rdt89 válasza ADAM1337 (#2155) üzenetére


rdt89
addikt

Azt sajnálom, szerettem 3D fotókat és selfiet csinálni, no de sebaj majd keresek külső app-ot hozzá, ez nem vesz el abból, hogy számomra a piac legjobb készüléke. :) Köszi az infót. :)

(#2157) Aryon87 válasza rdt89 (#2154) üzenetére


Aryon87
félisten

Na a Netflix megy? Ezt jó tudni, kb 2 hónapja próbáltam, akkor el se indult nekem ha jól emlékszem. Nem használom, csak próbából tettem fel.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2158) rdt89 válasza Aryon87 (#2157) üzenetére


rdt89
addikt

aptoide-n letöltöttem bejelentkeztem ki is próbáltam frankón megy, ugyan itt szedtem le a smart otp-t az is gond nélkül megy. Xbox gamepass is megy hiba nélkül. :)

(#2159) kakuk.tamas válasza Aryon87 (#2157) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Megy a Netflix, SD felbontásban (ez szerintem baromság /tapasztalat/...), HDR nélkül.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2160) Aryon87 válasza rdt89 (#2158) üzenetére


Aryon87
félisten

OTP-t használom első perctől, azzal nem volt gond. Netflix az nem ment, de legalább most sokan örülhetnek, még ha SD felbontás is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2161) rdt89 válasza Aryon87 (#2160) üzenetére


rdt89
addikt

Ekkora kijelzőn nem zavaró kicsit sem az SD a lényeg hogy van:))

(#2162) Sztenn


Sztenn
tag

Nektek is ki jött már a 154-es emui? Én ma raktam fel, augusztusi biztonsági szinten kívül mást nem tartalmazott.

(#2163) Aryon87 válasza Sztenn (#2162) üzenetére


Aryon87
félisten

Dehogynem. Szemkövető funkciót kapott a szelfikamera, valamint az éjjeli módon tuningoltak leírás alapján.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2164) FuRiONight válasza Aryon87 (#2163) üzenetére


FuRiONight
őstag

Az a .147 update-ben volt. Ebben tényleg nincs semmi màs, csak az augusztusi biztonsàgi frissitès!

(#2161) rdt89: màr ezen a kijelzőn is bőven làtható kulonbsèg.

[ Szerkesztve ]

(#2165) Aryon87 válasza FuRiONight (#2164) üzenetére


Aryon87
félisten

Jah.. hupsz :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2166) rdt89 válasza FuRiONight (#2164) üzenetére


rdt89
addikt

Számomra nem zavaró a Mate 20 pro-hoz képest sem, ami a HDR-t is megkapta. De nem vagyunk egyformák, én bízom benne, hogy fog ez az app még fejlődni erre a telefonra. :R

(#2167) janosibaja válasza FuRiONight (#2164) üzenetére


janosibaja
őstag

Azt olvasom külföldiül - meg a Youtube-on is van egy csomó leírás -, hogy a mostani frissítés hazavágja a mókolt GMS-t. Tapasztaltatok ilyesmit?

(#2168) kakuk.tamas válasza janosibaja (#2167) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nálam az utolsó (147-es) frissítés után is megy a GMS.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2169) janosibaja válasza kakuk.tamas (#2168) üzenetére


janosibaja
őstag

Azon nekem is megy, a következő, tán 153-as frissítésről írják, hogy hazavágja.

(#2170) Gubu0101 válasza janosibaja (#2169) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az megint szelektíven jött,nekem pl nem érkezett meg,szerintem majd jövőhónapban vagy kis szerencsével 2-3 hét :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2171) FuRiONight válasza janosibaja (#2169) üzenetére


FuRiONight
őstag

Akkor megvàlunk egymàstól, akàrmennyire is jó a telefon. Bàr ettől függetlenül is gondolkozom, hogy maradjon e. :F :U

Egyèbkènt honnan az info? Semmit nem talàltam ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#2172) janosibaja válasza FuRiONight (#2171) üzenetére


janosibaja
őstag

Hát azért ne add fel egyetlen kérdés hatására... :N Nem akarlak félrevezetni.

Strandon bogarászva olvastam valahol a minap, akkor nem mentettem el az url-t, csak úgy becsípődött az infó. Most én sem találom pont azt, csak pl itt mutatják, hogy mit kell csinálni, ha a G App nem működik Huawei update után (az meg kell a GMS telepítéséhez). Részemről ez csak egy aggódó kérdés volt, hogy egyáltalán jól értettem-e, találkozott-e valaki ilyesmivel, vagy csak homlokon sütött a nap a múlt héten, s félreértettem az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#2173) Aryon87 válasza FuRiONight (#2171) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem kér ezen gondolkodni, tuti lesz megoldás a működéséhez.
Bár én könnyen beszélek, HMS-sel bőven elvagyok :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2174) spawn21 válasza FuRiONight (#2171) üzenetére


spawn21
veterán

Ez droid, mindig lesz megoldás mindenre :)

iPhone 13p

(#2175) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Akinek nem megy a simple fizetés (és akarná, hogy menjen):
le kell "fagyasztani" a Google szolgáltatások keretrendszert (google services framework).
Ezzel megöljük a google play áruházat, DE működni fog a simple play fizetés és a cib bank appjából is onnantól fogva lesz push üzenet (tapasztalataim alapján).
Persze, így viszont csak "félig meddig" van google play a telefonon.. addig amíg engedélyezve van (Bár azt talapsztaltam egy ilyen fagyasztás és újraengedélyezés után az eltüntetett "google playprotect hiba" üzenet áradatok visszatérnek.. így újra játszani kellene az eltüntetéssel.. bár amíg frissítek vagy felrakok valamit a play áruházból kb. mindegy is az üzenet áradat.. utána lefagyasztva megint a GSF-t nem jönnek tovább és utóbbi úgy is kell a push szolgáltatás rendes működéséhez).
Ezt a leírást követtem még: [link]

azaz jelenleg vagy play áruház van, vagy push üzenetek aminek a hiányában nem megy a simple pay (és cib bank értesítés).

extra: a cib bank értesítő rendszere alapból nem is létező HMS platformon, mert GMS kell neki, így nézve a cib bank apja nem is teljes értékű a HMS storeban (még panaszkodik is a GMS hiányára ha nincs).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2176) ADAM1337 válasza spawn21 (#2174) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Aláírásodban látom az op8pro-t mi a véleményed a p40-hez képest ?

ui: én visszavittem a note 20 ultrát végül, szóval míg nincs kompetensebb versenyző marad.

(#2177) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Most itt tartok és még van 45% az akkuból :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2178) ADAM1337 válasza Gubu0101 (#2177) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Milyen appok voltak eközben?
Nálam a 6 óra a standard, 2 nap alatt.

(#2179) Gubu0101 válasza ADAM1337 (#2178) üzenetére


Gubu0101
veterán

Bluethoot ment meg folyamatos Youtube minimizer,folyamatos internet (2 sim)volt hívás,egy kis face meg böngészés,végig bekapcsolt képernyővel,szó szerint. 7ó22 vel zártam most és 29% töltöttséggel.
Nekem ez már bőven elég,északas műszakban szoktam zenét hallgatni végig.
Most a minimizer meg van zakkanva,nem akar menni kikapcsolt képernyőnél csak úgy,ha be van kapcsolva az appban,hogy folyamatosan bekapcsolva tartsa.
Még azt hozzá kell tennem,hogy elég szar a térerő odabent,4G+ és vodafon minibázis közt ugrál állandóan,ha olyan helyre gurulok a gyárban még a netkapcsolat is levált edgere és kell neki jó pár másodperc mire vissza kúszik min 4G ig :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2180) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Simple màsnak sem müködik? Alig akart bejelentkezni, az egyenlegemet sem tudom kérdezni. :W

(#2181) rdt89 válasza FuRiONight (#2180) üzenetére


rdt89
addikt

Lehet karbantartás van, mert nekem általában mindig teszi a dolgát. Honnan töltötted le az app-ot?

(#2182) FuRiONight válasza rdt89 (#2181) üzenetére


FuRiONight
őstag

Play àruhàz-ból. :U

(#2183) rdt89 válasza FuRiONight (#2182) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem aptoide-ból van letöltve és most is megy hibátlanul. :)

(#2184) Levi941127 válasza rdt89 (#2183) üzenetére


Levi941127
senior tag

Neked működik a Simple app? Másoktól azt hallottam, hogy nem megy még GMS telepítés utána sem :B

(#2185) FuRiONight válasza Levi941127 (#2184) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nálam is megy, de most valamièrt eszmèletlen lassú. Nem baj, màr keresem az utódjàt..

[ Szerkesztve ]

(#2186) Levi941127 válasza FuRiONight (#2185) üzenetére


Levi941127
senior tag

Esetleg Transferwise-t nem használtok? Mert nekem ez a két app kardinális lenne, hogy működjön normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#2187) Aryon87


Aryon87
félisten

Akit érdekel, "néhány" fotómat bemutatnám, amiket Németországi nyaralásom alatt készítettem. Szerkesztésmentes natúr képek: [link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2188) rdt89 válasza Aryon87 (#2187) üzenetére


rdt89
addikt

100%-osan belenagyítva a háttér és a távoli dolgok kicsit elmosódnak, ez elég gyenge így. ;]

Csak vicceltem bocsi, pazar és nagyon jó képek, van 1-2 ami nagyon elkapja a hangulatot és még belenagyítva se mosódik el. 4 napja van meg ez a telefon de már várom, hogy leteljem a munkanap és mehessek vele kattingatni. :R

[ Szerkesztve ]

(#2189) Aryon87 válasza rdt89 (#2188) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszi :R
Jó a kamerája, a P30Pro-nak is szerettem, ez még rátesz egy lapáttal.
Németországból durván 1700 képpel jöttem vissza, bő 2 hétbe tellett, mire megpiszkáltam az összes képet :DD
Legtöbb esetben magam adtam meg neki a fókuszt, azért mosott a háttér.
Egyedül a tónál és a kastélynál voltak olyan fényviszonyok, amivel nehezebben birkózott meg, és jól látni a fehéregyensúlyt is, ami kékbe megy át. Igaz ott a páratartalom is az egekben volt.

Maradhatott volna nyugodtan a másikban is a véleményed :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2190) dawez


dawez
tag

sziasztok, gyári fólia van a készüléken ?

(#2191) FuRiONight válasza dawez (#2190) üzenetére


FuRiONight
őstag

Igen van rajta.

(#2192) Gubu0101 válasza dawez (#2190) üzenetére


Gubu0101
veterán

Plusz adnak tokot is,atlatszot.Amugy eddig jonak tunik a folia,tapintasra eleg kemeny.Ahoz kepest jol is birja,meg nem karcoltam meg 4 honap alatt :D
Nekem csak addig van rajta amig rendesen latom,ha mar karcos es elkezd netan felvalni,mar jartam ugy is akkor kuka,de utanna mar nem szoktam masik foliat felrakni :N

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2193) Aryon87 válasza dawez (#2190) üzenetére


Aryon87
félisten

Van :K
Nekem már első nap levált, a farmerom felsértette. Azóta már a Clearplex védi :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2194) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Valaki erről a gamecase-ről talált már tesztet ?
Hivatalos oldalon sincs túl sok infó róla.

Atom off: a note 20 ultrától elálltam így míg nincs helyetesítő alternatíva a p40 pro-ra addig marad ez. Igazából csak a kiváncsiság hajtott. (Viszont a kijelző szélein a kerekítések, illetve a kapszula bevágás így már nem tetszik hogy próbáltam más telefont, azon kivül meg hogy a gms néhol bugos nem tudok belekötni a telefonba)

[ Szerkesztve ]

(#2195) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Sziasztok! Google accounttal telefonkönyv és fotó szinkronizáció megoldható? :R

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#2196) borsodika válasza Samanbacsii (#2195) üzenetére


borsodika
őstag

Szia!

Amennyiben telepítesz GMS-t akkor igen.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#2197) Samanbacsii válasza borsodika (#2196) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Akkor kénytelen leszek. :)

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#2198) Samanbacsii válasza borsodika (#2196) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Még valami: sim kártya kell? Illetve tudtok működő útmutatót linkelni? P40 Lite lesz az alany... :R

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#2199) borsodika válasza Samanbacsii (#2198) üzenetére


borsodika
őstag

Nem kell hozzá sim kártya maximum egy otg usb-c usb átalakító és 1 pendrive, pont a héten csináltam meg ismerősnek ez alapján egy p40 lite-ot.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#2200) Lecs@ válasza borsodika (#2196) üzenetére


Lecs@
addikt

Sziasztok!
Nekem Laci videójában nem települt a G betűs app. Vagyis nem tudtam megnyitni, tehát nem volt sikeres a Tech2 videója. Próbáltam máshol is, kínai üzenet, de az app nem nyílott meg. Melyik GMS el érdemes próbálkozom?
Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.