Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) laci laci


laci laci
addikt

Miért van az,hogy a gyári mailben írok levelet és sokszor nem küldi el?Nem ír hibát,vagy ne írja,hogy nem ment el?🤔Köze lehet a gms-hez?Nem akarom újra a gmail appot használni,mert ez a fényképeket tömörítette..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3702) illjo válasza laci laci (#3700) üzenetére


illjo
senior tag

Tök jó! :C

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3703) illjo válasza laci laci (#3700) üzenetére


illjo
senior tag

Utólagos engedélyeddel p40 lite topikban megosztottam apk updater és gcam linkjeidet.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3704) cH1 válasza laci laci (#3700) üzenetére


cH1
aktív tag

Lehet hülye kérdés, de kell hozzá gms? Mert nálam nem indul.

(#3705) laci laci válasza cH1 (#3704) üzenetére


laci laci
addikt

Hát ez jó kérdés,erre nem gondoltam.Eddig sokat próbáltam,nem indult el.Ennèl csak egy GMS igènyt kapcsoltam(telegrammon ajánlották,mit kell kikapcsolni) ki és utána már elindult,de nekem van fent GMS,majd meglátjuk tobbieknèl,mit mondanak.

Illjo válasz : :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3707) illjo válasza laci laci (#3705) üzenetére


illjo
senior tag

Bocsánat a lustaságért, mik a gcam előnyei?

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3708) illjo válasza laci laci (#3705) üzenetére


illjo
senior tag

P40 lite topikban is jelezte eddig egy ember, hogy offos nála

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3709) cH1 válasza illjo (#3707) üzenetére


cH1
aktív tag

Előző Xiaomi telómon használtam, oda nagyon jó gcam modok voltak. Sokkal jobb az algoritmus, pl esti képekben köröket vert a gyári megoldásra. De pl amit még szerettem az a testreszbhatóság, a lényegesn több beállítási lehetőség. Huawei kamera szoftver alapból nem rossz, de kíváncsi lettem volna mit tud ezzel a telóval egy gcam.
ish4d0w:
Ma direkt vezettem a waze-el 40km-t, alapból nem igazán használok navigációt mert ritkán megyek olyan helyre ahova ne tudnám fejből az utat. Úgy nézem minden megy ami kell. Tudtam elmenteni helyeket, pontosan jelezte a pozíciómat, sebességemet, írta az útinfókat, tervezett útvonalat, egyedül a hang alapú keresésre írta hogy nem támogatja a készülékem. De ha van valami ami még érdekes lehet szóljatok és tesztelem.

(#3710) laci laci válasza illjo (#3708) üzenetére


laci laci
addikt

Lehetséges,hogy csak teljes gms-el müxik.Körpanoráma is van benne,illetve masagg algoritmussal dolgozik és nèha jobb.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3711) golan7 válasza laci laci (#3710) üzenetére


golan7
tag

A Dualspace megoldással is jó!

(#3712) laci laci válasza golan7 (#3711) üzenetére


laci laci
addikt

Köszi az infót.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3713) illjo válasza laci laci (#3712) üzenetére


illjo
senior tag

Megjárassam fb on az apk updatert?

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3714) illjo válasza illjo (#3713) üzenetére


illjo
senior tag

Huawei magyarban megtaláltam😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3715) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, bénázással elrontottam a tavasz óta jól működő hackelt GMS-t, most viszont a downgrade után telepítendő googlefier sehol nem érhető el :W . Tud valaki egy működő forrást? Az eredeti xda oldaról linkelt drive oldal letiltotta a Google. :R

(#3716) illjo válasza janosibaja (#3715) üzenetére


illjo
senior tag

Itt megtalálod:
[link]
Én mindig javaslom downgrade előtt a gyári visszát.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3717) janosibaja válasza illjo (#3716) üzenetére


janosibaja
őstag

Szia, hálás vagyok a válaszért!
Gyári vissza meg volt, a downgrade HiSuite segítségével meg van, de a Build szám nem pont azonos a portugál srác leírásában szereplőével, nekem 10.1.0.176(C432E8R4P1) lett...

Nem egészen áll össze, hogy mi most a feladat? A Googlefier meg van, de a portugál nem csak a Googlefiert rakja pendrivera, hanem egy firmware-t is, és az meg sehol... Segítenél még, hogy merre tovább? :R

(#3718) janosibaja válasza janosibaja (#3717) üzenetére


janosibaja
őstag

Átmentem privátba, köszönöm! :R

(#3719) laci laci válasza illjo (#3713) üzenetére


laci laci
addikt

Nyugodtan,de az eredeti poszt indítóval,ha lehetséges,úgy közvetlen az elérés.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3721) illjo válasza laci laci (#3719) üzenetére


illjo
senior tag

Van, aki jelezte, hogy token hibát dob fel az apk updater gms mók nélkül, ha play store is be van jelölve

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3722) illjo válasza #72445440 (#3720) üzenetére


illjo
senior tag

Ha így folytatja google, illetve folytatják vele, lehet nem telik el sok idő és múltidő lesz.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3723) marcell2015


marcell2015
tag

Sziasztok!

Mate 20 pro-rol váltottam P40 pro-ra. Phone Clone-oztam...
Elég jól boldogulok vele.
GMS nélkül vagyok, van pár app ami kiírta a hiányát, de mégis fut ( CIB, HBO Go - ő minden belépésnél szól, Netflix, stb.. )

Amire jó lenne találnom megoldást, az a Chrome. Vagyis elég lenne a könyvjelzőim, jelszavaim valahova szinkronizálása, esetleg az előzmények.
De legjobb lenne ha ez a Chrome-al működne :)
Ha nem túl nehéz megoldani, és nem kockázatos, szívesen fogadnék megoldásokat!
Köszönöm

(#3724) rdt89 válasza marcell2015 (#3723) üzenetére


rdt89
addikt

A Chrome fut a telefonon, le tudod szedni Aptoide-ból pl. :) Üdv a csapatban, én is Mate 20 Pro-ról váltottam. :)

[ Szerkesztve ]

(#3725) marcell2015 válasza rdt89 (#3724) üzenetére


marcell2015
tag

:Y
Es a szinkron is megy valahogy?

(#3727) rdt89 válasza marcell2015 (#3725) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem a chrome-ba be tudsz jelentkezni ha már telepítve van, és akkor áthúzza az adataidat. Nekem a gyári böngésző tökéletes a telefonnak, így sajnos ez csak egy tipp. :)
Akkor az előttem lévő kommentelő meg is válaszolta.

[ Szerkesztve ]

(#3728) marcell2015 válasza #72445440 (#3726) üzenetére


marcell2015
tag

Ezt nehez feltenni?
Van valami buktatoja?
Okoz valami gondot? :R

(#3729) laci laci válasza marcell2015 (#3728) üzenetére


laci laci
addikt

Van három fajta,szerintem az utolsó,az ami egyszerű és használható,szinte teljesen.Mostanában linkeltem.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3730) marcell2015 válasza laci laci (#3729) üzenetére


marcell2015
tag

https://prohardver.hu/tema/re_huawei_p40_pro_kiloktek_a_celegyenesben/hsz_3557-3557.html

Erre gondolsz?
Biztonsagos? Rendszert nem qrja szet? Es tuti megy utana a chrome a azinkronnal?
Emui 11-re felmegy?
:R :R :R

(#3731) laci laci válasza illjo (#3721) üzenetére


laci laci
addikt

Az a baj,ami nálam megy,vagy ameddig tudom ellenőrizni ,azokat szoktam megosztani,de mivel teljes GMS van fent így nehézkes segíteni a többieknek,akiknek nincs fent.Sajnálom,lehet így inkább bajt és gondot okozott,amikor ilyeneket megosztom,nem ? ish4d0w ,kèrlek az utolsó mondatra reagálj te köszönöm.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3732) laci laci válasza marcell2015 (#3730) üzenetére


laci laci
addikt

Igen,erre gondoltam.Igazából nem próbáltam,mert nekem az első és a legnehezebben telepíthető verziós GMS van fent és nem tudtam ellenőrizni,de már többen felrakták.
A Chrome-mal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni,ahogy írtam privátban,várj másoktól megerősítèst.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3733) marcell2015 válasza laci laci (#3732) üzenetére


marcell2015
tag

Es akkor ehhez nem kell emui 10.re visszaterni?
Felteheto emui 11.re?
:R

(#3734) golan7 válasza marcell2015 (#3733) üzenetére


golan7
tag

A Dualspace megoldással a Chrome nálam nem lett jó!

(#3735) illjo válasza marcell2015 (#3733) üzenetére


illjo
senior tag

Háromféle megoldás létezik jelenleg:
-gms mók: legnehezebb, de legstabilabb. Downgrade kell..
- vmos: android emulátor, feletszel egy 7es androidot (vagy 5öst de axt minek)egy appal indítva a futását. Viszonylag stabil
- dual space: leginstabilabb, de legegyszerűbb. Ez is egy app alól fut, de vannak biztonsági kockázatai sxerintem.Chrome, gmail és maga,az app is,sokszor fagy, de azért megyeget

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3736) illjo válasza illjo (#3735) üzenetére


illjo
senior tag

Gms mók: [link]

Dual space: [link]

Vmos: [link] pro verziót kell letölteni
Utóbbi kettő egyszerűen felrakható, kipróbálható

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3739) laci laci válasza marcell2015 (#3733) üzenetére


laci laci
addikt

Nem kell visszamenni.Ahogy lentebb linkeltèk a dual space többek szerint is a legegyszerűbb.De akkor amit linkeltem délután privátban a Google fotó apk-t nem kell ehhez telepíteni,benne van minden.

Ish4d0w válasz az utolsó bekezdèsed volt a válasz rá,köszi.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#3740) Aryon87 válasza laci laci (#3700) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem nem indul. :N

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3741) Aryon87 válasza #72445440 (#3720) üzenetére


Aryon87
félisten

Hát ez ciki.. Egy kedves ismerősöm nemrég váltott Szifonra, de fogja csipázni ezt. Bár oda-vissza van az ios-ért, igaz elég sűrű még az a bizonyos rózsaszín köd.. Rendesen élcelődik azzal hogy az ő Almácskáján eléri a Google-t. Maholnap nem lesz arra se ahogy elnézem :))

Marcell :)) Üdv itt (is)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3742) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, tegnap este privátban sok segítséget kaptam, de mégsem jön össze a GMS-mók. Az XDA oldalán az én P40 Pro-ra a mobilom ELS-NX9 szerint a C432E8R4P1 verzió kellene, de az oldalon csak C432E7R4P1 és C432E8R5P2 található, teljesen azonos változat nincs. Gondoltam, letöltöm az egyik nem teljesen azonosat, de azt sem lehet, mert a Google Drive-on megosztott fájl nem letölthető, a gugli közli, hogy
"Sajnos a fájl jelenleg nem tekinthető meg vagy tölthető le.
Mostanában túl sok felhasználó tekintette meg vagy töltötte le ezt a fájlt. Kérjük, próbáljon meg később hozzáférni a fájlhoz..."
Tegnap már kaptam fórumtárstól egy Googlefier-t, ha valaki tudna adni egy linket a C432E8R4P1 firmware verzióra, nagyon boldog lennék. :R

[ Szerkesztve ]

(#3743) illjo válasza janosibaja (#3742) üzenetére


illjo
senior tag

Más sem fog mást mondani, hidd el, hogy a segítőkészség munkálkodik bennem, nem cinkelni akarlak😃
Neked NEM KELL letölteni SEMMIT, mivel a hisuite os downgrade et választottad. Szóval csak ismételni tudom magam, de igyekszem minél érthetőbben:
Miután, ahogy leírtam tegnap, a telefonodra feltett firmware finder appal csekkold le azt a verziót, amit megadtam. A video leírásában ott az összes letöltő link, amiket pc re és telefonodra kell feltenni cuccokat.
Majd használd a pc den a hisuite proxyt és a letöltött hisuite verziót, amit nem szabad frissíteni.
Azért nem kell letöltened semmit, mert a hisuite proxyn keresztül frissít a hisuite úgy, hogy a proxyba a video szerint megfelelő helyekre becsatolod a megfelelő dolgokat. Így a hisuite eléri a proxyn keresztül a firmware finderben hivatkozott firmware verziót és automatikusan felismeri, a te elfogadásoddal pedig 'frissítí' ami persze avittolást, downgrade et visszafrissítést jelent.Valahogy próbálj elmenni a linkelt videon, mert máshogy nem fog menni, ha mégsem az egyszerűbb dload megoldást választod, ami másik linkelt videoban van a downgrade szekcióban, a topikom első hozzászólásában.És az legelső lépésnek egy gyári visszaállításnak kellene lenni beállításokból, mert ha nincs, be tud zavarni gms telepítésnek, én már tapasztaltam.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3744) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg egy P30-sal rendelkezem. Nagyon szeretem a készüléket, és magát a márkát is. Lejjebb adni nem szeretném, és a márkát sem elhagyni, mert az összes Huawei telefonommal (P8 Lite, P9 LIte (2017), Mate 20 lite) megvoltam elégedve. Mivel júliusban jár le az előfizetésem, így új készülékvásárlásban gondolkodok, és nagyon egy P40 Pro-n jár az eszem egy ideje. Hardveresen mindenképpen jó lenne, bár nálam a GMS hiánya kérdéses, hogy mennyire lenne zavaró.
Elsősorban P40 Pro tulajok véleménye érdekelne.


A következők alapján jól gondolom, hogy a készülék nekem tökéletes lenne, s jó a gondolatmenetem telefonvásárlás szempontjából?
Nem élem az életemet a telefonon, mint sokan mások. A telefonon legsűrűbben használt alkalmazás a zeneljátszó. Én megvagyok elégedve a Huawei saját zenelejátszójával, így azt használom. Sokat mozgok, kirándulok, így a Huawei egészségapplikációja vált be nálam, ami a legjobb, és legstabilabb eddigi használt applikációim közül. Mindezek telefonálni, sms-t küldeni csak legszükségesebb esetben szoktam, általában hivatalos ügyben. Ugyanis a legtöbb ismerősöm elérhető facebookon, ahol tudok privát üzenetet küldeni, vagy messengeren felhívni egymást. Ha nincs, akkor is ott a viber. Mivel nem rendelkezem kocsival, így esetek többségében a Budapesti menetrendet használom, vagy ha valahová el kell jutnom, és belefér gyalog, akkor a térképet. Fotózást sokszor használom, ennek kapcsán van csak instagram fiókom. Nagyon vásárolni nem vásároltam, így kevés alkalmazás van a telefonom, játszani pedig szinte csak akkor, ha valahová menni kell, és van várakozási idő, és a telefont nyomkodva ütöm el az időt. OTP Simple-t ritkán használok, inkább csak biztonságnak van a telefonomon, ha itthon hagynám, vagy elhagynám a kártyát. Telefonos fizetést nem erőltetem, mert félek, hogy kicsúszik a kezemből a telefon.

A fényképezésben nekem tökéletes lenne, s minden bizonnyal még jobb képeket készítene, mint a P30. A zenelejátszó, egészségapplikáció is rendelkezésemre állna, hiszen mindkettő a Huawei saját applikáció. Egyenleg ellenőrzésre ott lesz majd az appgalleryben elérhető OTP Smart bank, és a szintén használt Budapesti Menetrend is elérhető. Viber is megtalálható. Telekomos applikáció is fent van már.
Ha kicsit jobban belemerülök (nem vagyok teljesen "analfabéta" mobilalkalmazások terén), akkor a meglévő alkalmazások is megtalálhatóak lesznek majd az általam vásárolt P40 Pro-n, amin a P30-on is rajta van, ha használom a Phone Clone-t, vagy a Petal Search-et. Amennyiben olyan alkalmazást telepítek, amihez kell GMS keretrendszer, az feldobja a hibaüzenetet, hogy GMS keretrendszer kell és nem fog elindulni. Amennyiben nem akarom a két említett alkalmazást használni akkor egyszerűen csak böngészőből felkeresem az általam keresett weboldalakat. Nálam jelenleg most ez a perdöntő kérdés, amire választ keresek: P30 ugyebár rendelkezik GSM-mel. Azonban a böngészőjét tesztelgettem az elmúlt napokban. Beállítottam a google.hu-t, mint kezdőoldal, s létrehoztam könyvjelzőket is. Simán elértem a facebookot, ahol bejelentkezés után a privát üzeneteim is elérhetőek voltak, s nem erőltette a messenger telepítését. Elértem több weboldalat, aminek applikációja elérhető a telefonom, valamint kezdőoldalra visszatérve böngészőből elérhető volt a térkép is. Amikor útvonalat írtam be, akkor feldobott a böngésző egy üzenetet, hogy maradok a böngészőben, vagy folytatom az útvonal megtervezését a google maps applikációban.

Az összegyűjtött információim alapján felhasználói elvárásokat alapul véve nekem tökéletes lenne a P40 Pro, és a GMS hiányát is megtudnám oldani, és az általam kieső applikációkra is meglenne így az alternatíva (böngésző használat, petal search vagy phone clone).
Az appgallery is folyamatosan fejlődik, tehát mire eljutok a július végi, augusztus eleji telefonvásárláshoz, addigra valószínűleg nagyon sok applikáció elérhető lesz, és a készülék ára is kicsivel lejjebb fog menni, s nekem csak annyi lesz a dolgom, hogy megyek még egy kört milyen applikációk érhetőek el, mit mivel lehet helyettesíteni, ha nem akarok mókolni, és kínlódni vele (pl. google maps helyett Petal térkép használata)
Igyekszem tudatos vásárló lenni, így kérdésem a következő (a böngészőre vonatkozó mellett): jól gondolkodok a készülékkel, és a HMS-szel kapcsolatban, tehát merjek belevágni majd későbbiekben egy P40 Pro vásárlásába a fentiek alapján?

(#3745) illjo válasza donnie.d (#3744) üzenetére


illjo
senior tag

Szerintem teljesen felkészült vagy a témában és azok alapján amiket írtál és szükséged van, nem hinném, hogy gondod lehet. De pl facebook is megy app ban is, messenger is, sőt még gmaps is, ha nem akarsz bejelentkezni.Van app galleryn és petalon kívül is sok jó app store. Smartbanknál csak térkép nem megy, simple nél meg nem kell félni, hogy kicsúszik telefon kezedből, mert nfc fizetés nem megy😃 Reméljük már nem sokáig lesz így, van itt pár nfc pay fan😃
Ha mégis kell gms, az is megoldható, ha lejjebb lapozol, pont fel is soroltam lehetőségeket.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#3746) donnie.d válasza illjo (#3745) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Ami kimaradt:
Elég drága vezetékes fülhallgatót vettem, amit nagyon szeretek. Természetesen jack csatlakozóval rendelkezik. Ahogy láttam sem a P40 sem a P40 Pro nem rendelkezik jack kimenettel és átalakítót sem mellékelnek (ezt mondjuk nem értem), tehát vennem kell majd Huawei átalakítót.
Kérdésem az lenne, hogy ez idővel nem fog kicsúszkálni, ha elkezd koszolódni a töltő bemenete? Ez lenne az első ilyen telefonom, amin nincs jack kimenet.

(#3747) Aryon87 válasza donnie.d (#3746) üzenetére


Aryon87
félisten

Van atalakito mellekelve, es nem fog kicsuszni. Azert nem art ha az atalakitobol betarazol pluszba, eleg kis nyuzuge cucc :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3749) donnie.d válasza Aryon87 (#3747) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Igen?
Csak mert ahány tesztet olvastam, és néztem neten töltőkábel, töltőfej, fülhallgató néhány modellnél tok volt csak mellékelve, illetve használati útmutató.

A lötyögésre azért kérdeztem rá, mert a P30-ban már lötyög, ha bedugom, de utána olvasva azt írták hamar megül benne a kosz, és ez okozza ezt a hibát, amit sűrített levegő használatával megoldja a problémát. Bevallom féltem a telefonom, még nem mertem ezt kipróbálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.