Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Mindig az a legjobb fényképező, ami épp nálunk van :)

A sas nem vadászik legyekre

(#2552) sfdrakex válasza Jakesz (#2550) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

👍

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2553) mjani1172 válasza Jakesz (#2550) üzenetére


mjani1172
addikt

Szerintem teljesen másról beszélsz, nem ezt írta.

(#2554) sfdrakex válasza mjani1172 (#2553) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Pont azt írta, hogy sokan megveszik a 300 ezres telót és profi képeket várnak. A legtöbb emer olcsóbb telók képeivel is el van. Legtöbben csak telón nézik vissza. A kockák akik itt fórumozunk, várunk többet, mint kellene.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2555) mjani1172 válasza sfdrakex (#2554) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem kezdek bele, mert ahogy írtam én ugyanebbe már belefáradtam.
Azt írta, hogy a tesztek (s)em írnak arról hogy ha nem statikus dolgokat fotózol, akkor nincs akkora előrelépés mint ahogy gondolná az ember,a tesztképek csak épületeket meg idióta bokeh képeket tartalmaznak.
A valóságban sokan pl: a gyerekük óvodai fellépését fotóznák és arra nem igazán jó.
De én kiszálltam.

[ Szerkesztve ]

(#2556) sfdrakex válasza mjani1172 (#2555) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Aki telóval fotózza a gyereke fellépését, annak tökéletesen megfelelnek a képek, amiket a telefon készít.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2557) Jakesz válasza mjani1172 (#2555) üzenetére


Jakesz
őstag

Hogy a topik tárgyánál is maradjunk, ez a P30-nak valóban nem erőssége, hogy mozgó objektumot örökítsen meg elmosódás nélkül. Ellenben például az S10 nagyon jól megbírkózik ezzel, különösen akkor, ha a Sports shot mód van bekapcsolva, ami pont erről szól. Szóval ez sem akadály telefonnal, csak mindegyiknek más az erőssége, de amire egy átlagembernek szüksége van fotózás terén, azt egy csúcskategóriás telefon már bőven hozza.
Meggyőződésem, hogy azok a fotósok, akik sokszázezret vagy akár még milliókat is kifizetnek egy csúcs kameráért, és közben szidják a csúcstelefonok képességét, azoknak amellett, hogy a méregdrága csúcseszközeik hatására az igényeik az egekbe szöktek, és csak az abszolút csúcs jelent számukra minőséget, áll emögött egyfajta irigység is. Ugyanis nincs értéke a többség, vagyis az átlagemberek számára. Mert ma már mindenki fotózhat jó minőségben a telefonja által, míg 5 évvel vagy pláne 10 évvel ezelőtt ez nem volt így. És az átlagember nem fog zoomolgatni a képekbe és vizsgálgatni őket, hanem ránéz, és csak az számít, hogy éles legyen, a színek tetszetősek legyenek, és legyen elég fény. Ezek gyakorlatilag már mind adottak telefonos körökben is, és az utómunkáról akkor még nem is beszéltem. Mert hát ugye a profi fotósoknál is elengedhetetlen az utómunka, mert a káprázatosan túlszaturált képeket sem a drága fotómasina kínálja fel.

(#2558) mjani1172 válasza Jakesz (#2557) üzenetére


mjani1172
addikt

"S10 nagyon jól megbírkózik ezze"
Na ezt eddig nem is tudtam. Nálam ez nagy pozitívum.

sfdrakex: Ha te mondod, biztos így van. Szeretem amikor valaki véleményt mond mindenkiről.
Ismered mindenki inlehetőségeit és indokát.

[ Szerkesztve ]

(#2559) sfdrakex válasza mjani1172 (#2558) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

3 gyerekem van, iskola, ovi, bölcsi. Elég sok szülőt ismerek, beszélek velük. . .

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2560) rolandrepasi válasza Jakesz (#2557) üzenetére


rolandrepasi
tag

Miért ne lehetne jó képet készíteni pl. mozgó gyerekről? Pro módban a záridővel lehet mahinálni... S10 se automódban készíti a legjobb képet mozgó célszemélyről hanem sport módban..
100-ból 99 embernek bőven jók a mobillal lőtt képek.

(#2561) hodostamas


hodostamas
addikt

Rossz uton biciklivel kezbol, 10x zoom auto mod. Igen nem nyomtatni valo kep de telotol ami a hatzsebembe elfer nem rossz...

(#2562) rolandrepasi válasza hodostamas (#2561) üzenetére


rolandrepasi
tag

:C ennyi

(#2563) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

van itt olyan fórumozó, aki samsung s10 plus-ról jön?
agyalok azon is meg a p30 pro-n is.
esetleg offban egy kis véleményt szívesen olvasnék.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2564) sfdrakex válasza HUTCHDB (#2563) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Keresőt próbáld, volt pár ilyen írás.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2565) Aryon87


Aryon87
félisten

Udv emberek. Hivatalosan is csatlakozom egy 6/128-as jegkristaly szinu Pro-val:)
S9+-rol jovok:)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2566) L_ajos válasza Aryon87 (#2565) üzenetére


L_ajos
őstag

Wilkómen Testvér :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#2567) rolandrepasi válasza Aryon87 (#2565) üzenetére


rolandrepasi
tag

Üdv! Csak a Huawei??!!😁

(#2568) ferrari0819 válasza Aryon87 (#2565) üzenetére


ferrari0819
tag

Üdvözlet, ismerős volt a neved aztán be ugrott, én is a P9 topikbol jöttem egy hónapja. :K Üdv a családban :DD

(#2569) Aryon87 válasza rolandrepasi (#2567) üzenetére


Aryon87
félisten

+ Ferrari:
Koszi
Szigoruan Huawei:K hiaba ni, imadom, ezt mutatja hogy volt Honor8, Honor9, Mate10Pro utan most ez. Paromnak es anyamnak P9 van, nagymamanak meg P8lite (ami enyem volt, csak nekiadtam).
Nemnfoglak kimelni titeket a fotokkal, ma esztergomi kepsorozattal fogok jonni ejjel ha nincs ellene kifogas:)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2570) Ixion77 válasza hodostamas (#2561) üzenetére


Ixion77
őstag

Ma, napsütéses erdőben, 5X zoom:

Elfogadom, hogy sokaknak ez a minőség megfelelő, ez már a "Mobilfotózás szabályainak újraírása". Nekem nem felel meg. Azt is hajlandó vagyok elhinni, hogy ezzel a kisebbségbe tartozom.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#2571) Aryon87 válasza Ixion77 (#2570) üzenetére


Aryon87
félisten

Fokusz nem a gyereken van, hanem a hatteren.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2572) zaphod78


zaphod78
tag

Helló szakik. Kamerás kérdésem lenne. Van arra valami megoldás, hogy pro módban hibrid zoom mellett is lehessen RAW-ot csinálni?

(#2573) rolandrepasi válasza Ixion77 (#2570) üzenetére


rolandrepasi
tag

Záridő 1/50 volt... Igazából csak ilyen(életlen) lehetett a gyerkőc a képen... Automata módban nem biztos hogy egy fényképezővel is jobban sikerült volna... Nyilván jobban.. de nem számottevő különbséggel..

(#2574) tamas.varga5


tamas.varga5
tag

Egy szuper makró és egy éjszakai zoomos kézből.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512 giga, Lenovo Legion Y520 Intel Core i7-7700HQ NVIDIA GeForce GTX 1050 16 GB RAM 1000 GB 5400RPM SATA -, 128 GB PCI EXPRESS - SSD -

(#2575) bébi67


bébi67
aktív tag

Sziasztok! Prágában jártam. Nem vittem magammal fényképezőgépet. Csak a P30 pro-t használtam. Minden kép kézből lett lőve automata módban, ahogyan egy igazi túrista teszi. Nem mondok véleményt, döntse el ki-ki maga, hogy milyenek a képek. Ezzel próbálok segíteni azoknak, akik még nem döntöttek, hogy melyik készüléket válasszák. [link]

(#2576) rolandrepasi válasza bébi67 (#2575) üzenetére


rolandrepasi
tag

Milyenek lettek?? Szerintem szuper jó képek! Biztos van aki szakmai szemmel nézve talál megjegyezni valót.. De emléknek kiváló! Én, hangsúlyozom Én még nem találkoztam olyan ismerőssel, baráttal, rokonnal akinek az emlék jellegű ,telóval készült képeimet mutogatva az lett volna az első szava hogy életlen, túlszaturált stb. Emléknek a telefonnal készült képek pont elegek. Akinek nem azok már nem csak emlékként tekintenek a fotókra. Nekik el kell gondolkodni más megoldáson. De ez így van jól. Én is észreveszem a jobbat, minőségebbit. De ha csak a saját képeimet nézegetem pont nem az jut eszembe hogy dslr géppel mennyivel jobb emlék lehetne.

(#2577) Aryon87 válasza zaphod78 (#2572) üzenetére


Aryon87
félisten

Persze.
Valts pro modra, majd fogaskerek (beallitasok). Ott menj a felbontasra, es legalul lesz a raw mentese opcioja. Csuszkat lokd meg.:)
Mukodik, menti a normal, a szeleslato es 5x zoom rawjait, a 10x zoomot nem engedi. Hogy miert nem ertem...

Bebi67: hamarosan en is besegitek a kepekkel, sokszor segitettem mar a bizonytalanoknak annakidejen, mielott kitiltottak volna a fotos topikbol.. az aktualis mobil topiklakoi meg orommel fogadtak a kepeket mindig:)
Ha hazaerek megnezem a kepeidet

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2578) eversman


eversman
tag

Egyébként mindenkinek teljesen igaza van.
Igen, a telefon teljesen jó képeket csinál, kis tanulással szinte minden helyzetben. És igen, egy DSLR gép (amit minimális hozzáértéssel használnak) szintjét még így sem éri el. De mindennek megvan a maga helye.
Aki bedőlt a reklámoknak, illetve az általában kicsit elszállt teszteknek, az így járt, de az nem csak a telefonnal fog így járni, hanem minden mással is...
Szerencsére a munkám a hobbim, igencsak vasútbuzi vagyok, szép gyűjteményem van mozdony fotókból. Egy időben hordtam magammal melóba rendes felszerelést, és nagyjából egy képet sem csináltam, mert mire előkotortam a gépet Százhalombattán, addigra az atomvonat már Pakson volt. Jelenleg ez a probléma nincs, azt a minőséget elérem ezzel a telefonnal is (és a céges P10P-vel is akár), ami nekem mondjuk egy háttérképnek elég.
Ha viszont vissza nem térő alkalom van, akkor jön a Canon, aztán pont.
Szóval ez a telefon szerintem baromi jó, nem bántam meg, 2 évig biztos velem lesz ez is, de helyén kell kezelni a dolgokat.

(#2579) hodostamas


hodostamas
addikt

Ha egy valamibe jo az ai, az a holdfoto. Probaltam anelkul, promodba, de sehogy nem jott ki ilyen szepen.

nyersfoto

(#2580) zaphod78 válasza Aryon87 (#2577) üzenetére


zaphod78
tag

Köszi. Ez megvolt. Igazából Mate10Pro-rol váltottam, ott úgy működik, hogy bármennyire zoomoltam az eredeti képet mentette el. Így tudtam fixen be tudtam lőni a fókusz pontot. Ezt hiányolom ebből, de végül is majd csak megoldom.

(#2581) Ixion77 válasza rolandrepasi (#2573) üzenetére


Ixion77
őstag

Ha visszaolvasol megtalálhatod, hogy én nem a P30P-t szidtam, hanem a teszteket, amelyekben nincsenek mozgó élőlényes tesztfotók, így az egyszeri felhasználókat erősen megvezetik. Kellenének ilyen képek, valamint fényképezőgépes referencia. Mutatok egy példát. Nem erre készült, ezért nem pont ugyanaz van a kettőn, de legalább egyszerre (ma) készültek, és még így is lényegesen többet mutatnak mint mondjuk a Prága képek (amiken szintén minden mozdulatlan).
Ez a kép a normál (legjobb) kamerával, eszetlen mennyiségű fény mellett (hogy ne legyen a pici érzékelő olyan nagy hátrányban) készült. Sőt olyat választottam amin még a fókusz is helyén van, és még nincs is rajta nagy mozgás (hogy az elektronikus shutter ne torzítsa el nagyon - így is meg van nyúlva rajta a gyerek feje):

Ez pedig egy fényképezőgépes hasonló (amin látszik, hogy a gyereknek amúgy nem démonszemei vannak és nem zöld). Olyat választottam, amelyikből ugyanúgy kb. 25% van cropolva.

Hogy a kettő mennyire egy színvonal, vagy a különbség számít-e valakinek, azt a tesztek alapján mindenki maga hadd dönthesse el. De legyenek a tesztekben olyan képek, amelyek alapján ezt döntést meg lehet hozni! Aki épületeket szokott fotózni annak megfelelők a mostaniak, de aki gyereket / sportot / állatokat / stb., azokat totálisan félrevezeti!

(#2579) hodostamas: Azért mert ezzel a telefonnal a holdképek úgy készülnek, hogy az egy előre letárolt hold fotót ráretusál a képedre.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#2582) adomok


adomok
tag

Én is beköszönök, konzervatív fekete 128/6 😀

A fotós témára is akartam pár sort írni, de végülis ez tényleg elég szubjektív dolog, egy párszor már vitáztam néhány fórumtárssal. A lényeg, hogy szerintem ez a telefon sok szempontból kinyitja a lehetőségek tárházát. Én is kiserletezés fázisban vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2583) bébi67 válasza Ixion77 (#2581) üzenetére


bébi67
aktív tag

A lényeget nem írja konkrétan senki: mozgó témát 1/250-ed,vagy rövidebb expozíciós értékkel fotózunk. Pro mód zársebesség beállít 1/250-re és nem nyúlik a gyerek feje. De még mindig nem lesz dslr minőség. Soha nem is lesz. Fizikailag nem lehet az. A képpontok mérete jóval nagyobb a dslr-nél, következetesképpen több fényt gyűjt be, képzaj kisebb.

(#2584) rolandrepasi válasza Ixion77 (#2581) üzenetére


rolandrepasi
tag

Én eddig is láttam a különbséget. Sőt, értettem is! De, akinek az első kép nem felel meg pl. emléknek, vagy kinyomtatni 9x13-asba az vegyen rendes gépet. Vagy tanulja meg a pro módot egy kicsit állítgatni... Akinek a p30 pro, s10 nem elég fényképezni úgy általában a hétköznapokban, az nem is hétköznapi szemmel nézi a képeket.
A másik dolog hogy a hétköznapi embereket hogy megvezetik a tesztek. Aki mobilarénán tesztet olvas, fórumozik az nem hétköznapi ember,szerintem. Valamennyire elfogultnak kell lenni a kütyük felé,másképp miért pont ezt a site-ot, fórumot olvasgatnák. Aki pedig egy teszt olvasás hatására megvesz egy ilyen árkategóriájú telefont, hááát.......

(#2585) Ixion77 válasza bébi67 (#2583) üzenetére


Ixion77
őstag

De nyúlik, az electronic shutter miatt. A példa esetében 1/2564 volt a zársebesség... Lényegesen rövidebb ugyeber 1/250-nél. A gyűjthető fénymennyiséggel sem volt gond vakító napsütésben. Direkt azért választottam ilyen példát, ahol a pálya a mobil felé lejtett... De nem akarok itt fotótechnikai oktatásba kezdeni. Nem arról szóltak a bejegyzéseim, hanem a mozgó dolgokat nem fotózó, ezáltal megtévesztő tesztek problémájáról.

(#2584) rolandrepasi: Nem csak az itteni, hanem gyakorlatilag minden telefontesztelő oldalra igaz amit írtam. És ha már a tesztek sem segítenek megalapozott döntést hozni, akkor mégis mi alapján döntsenek a vevők? A gyártók szlogenjei / kinézet alapján? Az most nem ehhez a témához tartozik hogy sajnos az alapján választanak. De legalább az értelmesebbje elolvassa a teszteket. Csakhogy az is félrevezeti az épületfotóival...

(#2587) eversman: Pontosan ezért kellene legyen összehasonlítási alap a tesztekben! Azért teszt! Anélkül csak a gyártó maketingjénak meghosszabbítása...

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#2586) rolandrepasi válasza bébi67 (#2583) üzenetére


rolandrepasi
tag

Fentebb írtam az erdős képre hogy a záridő 1/50 volt... ;) Véleményem szerint felfelé sokkal belátóbbak az emberek mint lefelé(telefon kép<->dslr kép! Persze tisztelet a kivételnek!

(#2587) eversman válasza Ixion77 (#2581) üzenetére


eversman
tag

Én értem mire gondolsz, és igazad is van. Igazából ég és föld a különbség. De szerintem ezt csak az fogja látni, akinek egyáltalán van összehasonlítási alapja. Egy átlag ember (sajnos) nem rohangál ilyen szintű telefonnal és normális géppel is együtt. A másik meg DSLR géppel is lehet ótvar szar fotót csinálni, ha az ember megveszi a boltba, aztán vakon nyomkodja... :))

(#2588) Quqesz válasza Ixion77 (#2570) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az 5x zoomot a 8mp, f3.4 kamera készíti, ami sztem gyengébb minőségben fotóz(persze érthető is). Bár nekem sima P30 van, de ott is ezt tapasztaltam. Igazából világos helyen lehet vele normálisabb képeket lőni, vagy ahogy jelezted statikus tárgyakat.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#2589) mjani1172 válasza eversman (#2587) üzenetére


mjani1172
addikt

"Egy átlag ember (sajnos) nem rohangál ilyen szintű telefonnal és normális géppel is együtt."

Ha bárhová elmész pest környékén kirándulni 10 emberből 9 nyakában lóg a dslr, és mindenki fotózza a nagy semmit. (pl pitypang, fűszál, fakéreg, csiga)

[ Szerkesztve ]

(#2590) hodostamas


hodostamas
addikt

lesz még egy kamera javítás: [link]

utolsó posztban egy teszt, főkamerával a narancs-piros még mindig nem az igazi.

(#2591) bébi67


bébi67
aktív tag

Saját véleményemet írom. Ez a telefon az eddigi telóimhoz képest a legjobb fotós képességekkel rendelkezik. Két nagyon fontos dologban léptek: az egyik a nagylátószögű optika, a másik az 5-szörös optikai zoom kamera.Ez utóbbi végett tehettem meg azt, hogy nem vittem magammal Prágába a bridge gépemet. Nagy hiányosság volt a mobilfotózásnál a zoomolás hiánya.
Egész nap navigáltam, fotóztam vele és kitartott az akksija. Vittem magammal power bankot, de nem kellett használni. Sokak véleménye alapján, ha valaki beleolvas ebbe a topikba, az jöhet le, hogy tökéletlen, gagyi a kamera teljesítménye. Ez nem igaz, a P30 pro egy nagyon jó fotós képességű mobil telefon.
A szállás, ahol voltunk,igazán remek volt. Mégis a vélemények között olvastam olyat, hogy valaki azért húzta le, mert bár volt sötétítő függöny, az mégsem csinált olyan sötétet,amilyet Ő szeretett volna.

Szóval a kákán is lehet csomót keresni !

[ Szerkesztve ]

(#2592) rvp20 válasza hodostamas (#2590) üzenetére


rvp20
csendes tag

Pár hónap múlva akkor megkapjuk mi is :D

(#2593) mjani1172 válasza bébi67 (#2591) üzenetére


mjani1172
addikt

"Sokak véleménye alapján, ha valaki beleolvas ebbe a topikba, az jöhet le, hogy tökéletlen, gagyi a kamera"
Kicsit szimpadias, hangulatkeltő, mint egy választási beszéd. Én még itt senkitől nem olvastam, hogy gagyi a kamera, nem hogy sokaktól.
Nem értem ilyenre miért van szükség.

[ Szerkesztve ]

(#2594) Drakmusz válasza bébi67 (#2591) üzenetére


Drakmusz
őstag

Sokkal objektívebben meg lehetne ítélni a P30 Pro fotós képességeit, ha a gyártó nem tolná állandóan túl a marketinget....
Mobilfotós szempontból egy nagyon sokoldalú készülék.
Mellette hajlamosak vagyunk elfelejteni hogy az eszköz mögött álló legalább annyira fontos tényező.A mai csúcskategóriás mobilok kamerás képességei között csak minimális különbségek vannak.Egyéni ízlés kérdése hogy kinek milyen képi világ tetszik, nagyon mellélőni egyikkel sem lehet.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#2595) bébi67 válasza mjani1172 (#2593) üzenetére


bébi67
aktív tag

Igen mjani, a sötétítőfüggöny nem elég jó.

(#2596) Aryon87 válasza Drakmusz (#2594) üzenetére


Aryon87
félisten

Hiaba a gyarto marketingje, aki azt megeszi, igy jart. Tisztaban kell lenni az eszkozok kepessegeivel. Akit azt hiszi hogy barmely mobillal lehet fenykepezo minoseget produkani, ott baj van fejben.
En is a fotos kepesseg miatt jottem P30Pro-ra (+mas dolgok, mint pl akku, eros terero), de tudom mik a telefon korlatai, es az szerint kezelem azt. Amire nekem kell, arra bosegesen jo, plane egy S9+ utan, ami szinten remek fotokepesseggel birt, de megis nekem hianyosan.
Miota nem vagyok a fotos topik tagja, azota a teljesitesi kenyszer is elmult, a szerkesztett topik is csak annyira van, hogy megosszak par kepet azt jonapot.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2597) mjani1172 válasza bébi67 (#2595) üzenetére


mjani1172
addikt

Sajnos, egyszerűen nem értem miről beszélsz. :F

(#2598) Drakmusz válasza Aryon87 (#2596) üzenetére


Drakmusz
őstag

Pontosan ezért írtam az egyéni ízlésről.
Mindenhol kell valami kompromisszumot kötni, ezek még mindig csak telefonok.
És mivel a fizikát nem lehet felülírni, a céleszközök előnye is behozhatatlan.
A helyén kell kezelni a dolgot, egyébként egyetértünk.:)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#2599) bébi67 válasza Drakmusz (#2594) üzenetére


bébi67
aktív tag

Köszönöm, így igaz!

(#2600) rolandrepasi válasza Drakmusz (#2598) üzenetére


rolandrepasi
tag

Ezt szépen megfogalmaztad! Ezt kellene belátnia mindenkinek! Aki telefont hasonlít dlsr géphez és fordítva! A huawei sem mondta egy reklámban sem hogy add el a fényképező géped, vagy ezt vedd meg ne azt.. A mobilfotózás határait írja újra, szerintük. Ezt ki hogy értelmezi...Ezért nem kellene telefont géppel hasonlítgatni. Ahogy írtad is a fizika nem megkerülhető!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.