Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Csendeske válasza cskamacska (#1246) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Kinek a pap, kinek a papné! :K

(#1252) gthomma válasza cskamacska (#1246) üzenetére


gthomma
senior tag

2023-ban? :C

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1253) cskamacska válasza gthomma (#1252) üzenetére


cskamacska
addikt

Hát nézd, ha 2022, vagy épp akár 2023-ban kapunk épp akkori, friss droid AOSP alapú HarmonyOS változatot, akkor az pont több mint a semmi. :)

Ugye azt nem kell újra előhúzni hogy a politika Hüvejbe szexualizálta a GMS droid 11+ lehetőségeinket. :( Ha pedig legjobb esetben is GMS nélkül jöhetne a droid 11-12 a telefonokra, akkor már akár HarmonyOS is jöhet helyette. :K

Pl P40 felhasználók simán rosszabbul jártak, mert GMS nélküli Droid 10-ről GMS nélküli Droid 10-re frissíthettek. :D A 2019-es vonal legalább megkapta a 9->10->10 kínai extrákkal frissítéseket, ÉS megtartotta a GMS-t is.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1254) gthomma válasza cskamacska (#1253) üzenetére


gthomma
senior tag

2023-ban az aksi valószínűleg már hulladék lesz :(
13.900ft most az aksi csere.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1255) Lackooo84 válasza gthomma (#1254) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Gari lejárta előtt be kell küldeni akkucserére, én mindig ezt szoktam csinálni.

The Truth is out there...

(#1256) bepken válasza Lackooo84 (#1255) üzenetére


bepken
veterán

Huawei készülékkel még nincs tapasztalatom, de más márkánál én is próbálkoztam ilyesmivel....1 hét után visszaküldték azzal, hogy az akku életkorával arányosan csökkent a kapacitás, kvázi nem tapasztalták a hibát. pár nap múlva meg le is járt a gari :DDD

bár az a készülék nagyjából minden téren mellényúlás volt, szóval simán lehet, hogy ez a tróger hozzáállás sem jellemző más márkára :) (egyébként egy Lumia készülék volt)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#1257) Lackooo84 válasza bepken (#1256) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Huaweinél nincs ilyen, cserélik szó nélkül az akkut.

The Truth is out there...

(#1258) RicsiSuly válasza Lackooo84 (#1257) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

2 év garancia van az akkumlátorra is, agy 1 év után küldöd?

Üdv SRicsi

(#1259) kali8n válasza RicsiSuly (#1258) üzenetére


kali8n
tag

2 év van arra is.

(#1260) RicsiSuly válasza kali8n (#1259) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

Ezen most meglepődtem :) samsungnál 1 év akkunlátor 2 év telefon.

Üdv SRicsi

(#1262) Lackooo84 válasza RicsiSuly (#1260) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ami már jogszabályellenes, mivel a termék nem bontható, így az egészre egységes jótállás vonatkozik. Ugye eddig 1 év volt a kötelező, azért adtak 1 évet (mivel a kötelező egy éven felül a gyártó szabta a feltételeket, így az akkura ők úgy gondolták, hogy nem jár a plusz gyártói jótállás), de már januártól ugye változott a jogszabály, nem adhatnak csak 1 évet rá! 100-250k között 2 év, 250k felett 3 év a kötelező jótállási idő.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#1263) F.Gábor


F.Gábor
csendes tag

Üdv!
2019.november óta használom a telefont, tényleg semmi rosszat nem mondhatok róla. Eddig. Néhány napja (szinte egyik pillanatról a másikra) az akku üzemideje drasztikusan lecsökkent, mostmár kb csak fél napot bír (jórészt csak telefonálás, GPS/BT kikapcsolva, kevés Viber, internet...). 20% után szemmel látható sebességgel merül. Ennyit (másfél év) bírt volna az akku? Tudtok esetleg valami diagnosztikai lehetőséget arra, ami biztosra kimutatná, hogy az akku adta-e fel? Úgy értelmezem, hogy 2 éves rá a jótállás, ez az akkura is vonatkozik, ugye?

(#1264) ANDROID??? válasza F.Gábor (#1263) üzenetére


ANDROID???
addikt

Üdv. Megbízható tesztet pl a József körúton tudsz végeztetni, mivel 2 év garanciát adtak a telefonra. :K

(#1265) Lackooo84 válasza F.Gábor (#1263) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az akku enerigafogyasztás részleteknél mit mutat? Lehet beragadt vmi app.

The Truth is out there...

(#1266) F.Gábor válasza ANDROID??? (#1264) üzenetére


F.Gábor
csendes tag

Ott van a Huawei szervize talán? :) Bocsi, vidéki vagyok :B

(#1267) F.Gábor válasza Lackooo84 (#1265) üzenetére


F.Gábor
csendes tag

Néztem azt is, nem látszott semmi kiugró energiazabáló alkalmazás.
De egypárszor már újraindítottam a telefont, ill. kapcsolt már ki magától is... 10%-nál indultam gyorsan keresni a töltőt, de gyorsabban nullára merült, mint ahogy fel tudtam volna tenni töltőre :O

(#1268) Lackooo84 válasza F.Gábor (#1267) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ott valami nem oké, egy akku nem döglik így meg egyik napról a másikra.

The Truth is out there...

(#1269) Energie X válasza F.Gábor (#1267) üzenetére


Energie X
őstag

Elsőre azt mondom, hogy reseteld ki a telefont. Ha ez sem segít akkor szervíz és akksicsere. Egyébként a József körúton van a Huawei szervízközpont. Jófejek, gyorsak, de ha vidéki vagy úgy kicsit tovább tart oda elmenned :D

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#1270) gthomma


gthomma
senior tag

A specifikációban jelzett Dolby Atmos hang beállítást hol lelem vajon ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1271) cskamacska válasza gthomma (#1270) üzenetére


cskamacska
addikt

Hogy Atmos-e vagy sem, de "Huawei Histen hangeffektek"-> 3D audió beállítás elérhető a beállítások-> hangok és rezgés-> menü alól, ha és amennyiben füles van rádugva a telefonra. Ugyanez érhető el Honor Magic UI alól is, szintén bedugott fülessel.

más

Egyre inkább meg vagyok győződve, hogy a View 20 - Honor 20 / Nova 5T legjobb vétele volt a családnak utóbbi években. :K Semmi kiemelkedő sorozathiba, kategóriájában kiemelkedő ár/érték arány, nagyon jó teljesítmény (768G-ig az egész Snapdragon család csókoltatva vagyon :U ), jó összeszerelés, jó akkuidők. (View 20 valamiért érezhetően jobbat hoz mint az 5T)
Halvány lila fingom nincs hogy mi lesz az utódjuk, ha Xiaomi és Samu között lehet csak választani, akkor inkább visszatérek Siemens C55-re. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1272) bohoc71 válasza cskamacska (#1271) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Én is ezen agyalok,hogy mi legyen az utód..De szerintem még gariban cseréltetek akksit,és még kap két évet. Azután meg már lehet,hogy olyan telók lesznek,amik már szinte nem is telefonok.

[ Szerkesztve ]

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#1273) Energie X válasza bohoc71 (#1272) üzenetére


Energie X
őstag

Augusztus 12-én bemutatják az új Honorokat. Nem kell aggódni 🙂

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#1274) bohoc71 válasza Energie X (#1273) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Óoooo,Honor 8...még kettő szolgál itthon,igaz már csak töltőről.Legjobb akkori ár-érték arányú teló volt szerintem..

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#1275) Energie X válasza bohoc71 (#1274) üzenetére


Energie X
őstag

Nekem is itthon figyel egy a fiókban :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#1276) mézi


mézi
csendes újonc

[ Szerkesztve ]

(#1277) Energie X válasza mézi (#1276) üzenetére


Energie X
őstag

Kíváncsi vagyok, P30-ra mikor akarnak frissítést kiadni...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#1278) Lackooo84 válasza mézi (#1276) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Úgy látszik te külön kapod a frissítéseket, mert nekem még az első 11 óta lófasz se jött. Ma fel is hívom a Huaweit, mert ez így kurvára nem oké, ráadásul a telefon szar, nem működik a gallériából a videó lejátszás, és a kicseszett HiSuite sem, hogy vissza tudjak menni 10.1-re...

The Truth is out there...

(#1279) bepken válasza Lackooo84 (#1278) üzenetére


bepken
veterán

írd majd meg légyszi, hogy mit mondtak! :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#1280) Lackooo84 válasza mézi (#1276) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Te hol vásároltad a készüléket, milyen régiós? Azt mondja a Huawei, hogy az EU-ban a legfrissebb szoft az a 11.0.0.143...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#1281) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Van itt olyan, aki csinált gyári visszaállítást EMUI 11 után, és vannak problémái, pl Hisuite "nincs internet hozzáférés" hiba, vagy videolejátszás hiba?

The Truth is out there...

(#1282) mézi válasza Lackooo84 (#1280) üzenetére


mézi
csendes újonc

Szia, én Romániában vettem a Huawei Nova 5T.....

(#1283) Lackooo84 válasza mézi (#1282) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De az is EU nem? Hívd már fel őket (ingyenes) és nézesd meg a száriaszámod alapján milyen régiós készülék.

The Truth is out there...

(#1284) blakey válasza Lackooo84 (#1281) üzenetére


blakey
titán

Csináltam gyári visszaállítást, ha leírod, hogy pontosan mit próbáljak ki akkor megnézem. Eddig nem találkoztam internet problémával vagy videólejátszási problémával.
Egyébként nézegettem én is, hogy mi az utolsó firmware és valóban a 143-as végű a legfrissebb. A 165-ös végűt csak más készülékekre láttam.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1285) Lackooo84 válasza blakey (#1284) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát galériából elindulnak e a videó lejátszások. Akár saját, akár letöltött videók. Mert nálunk sokaknál az van, hogy megnyitjuk a videót, ott van a lejátszó nyíl, de rányomva nem történik semmi, mintha csak egy fotó lenne. Fájlkezelőből lehet lejátszani csak a videókat. Valamint ha a legfrissebb Hisuite-re dugod a telót, akkor az update gombra nyomva kiírja e azt a hibaüzentet, h nincs internet kapcsolat. Mert nálam ezt csinálja. Ha a Honor 8-at dugom rá, akkor nincs ez a hibaüzenet.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#1286) blakey válasza Lackooo84 (#1280) üzenetére


blakey
titán

A Honor 20 havonta kap frissítések míg a Nova 5T negyedévente, link.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1287) Energie X válasza blakey (#1286) üzenetére


Energie X
őstag

A P30 telefonomon 2021 márciusi biztonsági frissítés az utolsó... Hetente nézegetem a támogatás app-ban, illetve mostmár my huawei app-ban. Független magyarországi, normál boltból vásárolt 2 simmel használt telefon...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#1288) Lackooo84 válasza blakey (#1286) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na nem nézed meg amiket leírtam? :U

The Truth is out there...

(#1289) F.Gábor válasza Lackooo84 (#1268) üzenetére


F.Gábor
csendes tag

Tegnap kivettem a telefont a tokból, hogy akkor viszem a szervizbe (akku gyors merülés). Akkor láttam meg, hogy a telefon hátlapja szétnyílt... nyilván az akksi púposodhatott fel (1,5 éves készülék). Ahogy írtad is, ez nem jellemző erre a telefonra, sajnos nálam előjött. Amúgy csatlakozva néhány előttem szólóhoz, nagyon nagyon jó készülék. Remélem akku csere után is ez marad a véleményem :)

(#1290) rob2174


rob2174
tag

Fél év garancia kiterjesztés a támogatás appban :)

(#1291) bepken válasza rob2174 (#1290) üzenetére


bepken
veterán

köszi az infót! elvileg sikerült behúzni :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#1292) Energie X válasza rob2174 (#1290) üzenetére


Energie X
őstag

Nem csak a my huawei app-ban? Arra nekem nem frissül a telefon....

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#1293) Lackooo84 válasza Energie X (#1292) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem csak abban, nekem nincs is olyan.


[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#1294) bepken válasza Energie X (#1292) üzenetére


bepken
veterán

én a 10% kedvezmény miatt próbáltam frissíteni rá, de nem igazán sikerül nekem se.... (bár nyilván mindannyian tudjuk, hogy a -10% kedvezmény valójában az átlag webshop árakhoz mért 20% felárat jelent... :D )

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#1295) bohoc71 válasza bepken (#1294) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Olyant keress a Támogatás főoldalán,hogy Huawei Szervízfesztivál. Abban lehet kiválasztani,hogy melyik kedvezményt szeretnéd.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#1296) Energie X válasza Lackooo84 (#1293) üzenetére


Energie X
őstag

Támogatásban tegnap én is behúztam a +fél évet. Érdekes, h rányomtam a kuponra és azt írta h ez a készülék nem jogosult a 6 hónap garanciakiterjesztésre, de mikor megnéztem a garanciaidőt nár nem 2022 március volt hanem 2022 szeptember. Valami nem jerek huawei-éknél...

Most reggel is megnéztem ugyanez a helyzet, nem jogosult, de mégis ki van tolva...

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#1297) bepken válasza bohoc71 (#1295) üzenetére


bepken
veterán

köszi, az nekem már megvan :)

ezzel akadtam el, valószínűleg a mi régiónkban még nincs "MyHuawei" és emiatt nincs is mire frissíteni.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#1298) Lackooo84 válasza Energie X (#1296) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem jogosult, mert már ellőtted. De első alkalommal nem írja ezt, azért is tudsz rányomni.

The Truth is out there...

(#1299) bohoc71 válasza bepken (#1297) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Munkatársamnak Telenoros Honor 20 van,nála már MyHuawei van,nem támogatás. Tegnap mutatta.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#1300) Energie X válasza Lackooo84 (#1298) üzenetére


Energie X
őstag

Egyszer volt egy +3honapos garihosszabbitasos promo. Lehet azert nem vagyok ra jogosult. Mondjuk q huawei lehetne annyira jofej, h akkor azt irja le, ha meg sosem hasznaltal fel ilyent akkor kapja az ember. De tegnap mikor rqnyomtam rogton irta, h nem vagyok ra jogosult, megis megadta a+fel evet Kezd egyre nagyobb melyrepulesbe esni a huawei.....

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.