Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) mézi


mézi
csendes újonc

Januári biztonsági frissítés

(#1152) tigipuf


tigipuf
senior tag

P30 pro-ra érdemes lenne váltani szerintetek?Vagy már nem sok értelme volna?Csak a kamera ,meg az amoled miatt gondolkoztam el,amúgy teljesen elégedett vagyok a telóval.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1153) Lackooo84 válasza tigipuf (#1152) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én tuti nem váltanék. Ocsmány az a noccs.

The Truth is out there...

(#1154) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Mi a tököm lett ezzel a chrome-al, mire betölt valamit kinő a hajam, mintha valami 1GB ramos szutykom lenne....

The Truth is out there...

(#1155) JoinR válasza Lackooo84 (#1154) üzenetére


JoinR
senior tag

Szvsz a chrome mindenhol egy hulladék lett, anno elsők között váltottam rá, de 2 hete visszaálltam Firefoxra mobilon és PC-n is.

(#1156) tigipuf válasza Lackooo84 (#1153) üzenetére


tigipuf
senior tag

Én sem erőltetem annyira, mint írtam meg vagyok vele elégedve.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1157) bsh


bsh
őstag

sziasztok,
pár hete a google drive-ra feltöltéskor (pl. a galériából) két google drive ikon volt az értesítési területen, most meg egy sincs, nem is csipog meg semmi. múltkor próbáltam felölteni és azt hittem nem megy, ezért többször is próbáltam, a végén meg szép csendben feltöltött mindent ötször.
ez mitől lehet? be vannak kapcsolva az értesítések. frissítve minden. újraindítva... mit lehet vele csinálni?

(#1158) baly81 válasza bsh (#1157) üzenetére


baly81
aktív tag

Töröld a drive gyorsítótárát, az talán segít. Lehet beragadt valami!

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1159) Energie X válasza tigipuf (#1152) üzenetére


Energie X
őstag

Amoled jó dolog, de hajlított kijelzős drága rá az üvegfólia, ha pofára esik akkor meg a képernyő csere...
Kamera valóban jobb, nappal csak picit éjszaka azért jobban, de ahhoz kell az esti mód. Ha neked nem drága a váltás és nagyon fáj rá a fogad akkor megpróbálhatod. Ha nem vagy amatőr vagy félprofi fotós akkor sztem felesleges. Természetesen ezek csak gondolatok, a döntés a tiéd.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#1160) kali8n


kali8n
tag

A gyári töltő kimeneti értékei: 5V-2A vagy 5V-4.5A vagy 4.5V-5A.
Ha veszek egy olyan kábelt ami max. 3A-t tud, akkor mennyivel fog tölteni a telefon? 5V-2A vagy 5V-3A?

(#1162) kali8n válasza SzabóTamàs90 (#1161) üzenetére


kali8n
tag

Köszönöm! :R

(#1163) bepken


bepken
veterán

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#1164) Lackooo84 válasza bepken (#1163) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na pattintsd fel szépen, aztán lássuk miket csesztek el. :D Gondolom a hívásrögzítőnek sanyi megint. :DDD

The Truth is out there...

(#1165) bepken válasza Lackooo84 (#1164) üzenetére


bepken
veterán

nem hiszem, hogy probléma lenne vele :) youtube-on egyik srác már valamikor október-november környékén feltette a beta verziót. azóta már kiderült volna szerintem, ha nagy gond lenne. de majd pár perc múlva meglátjuk, bootol e még a telefon :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#1166) bohoc71 válasza Lackooo84 (#1164) üzenetére


bohoc71
aktív tag

[link]. Tessék.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#1167) Lackooo84 válasza bohoc71 (#1166) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Zsíros, thx.

The Truth is out there...

(#1168) Bibby


Bibby
addikt

Felkerült az új emui, elsőre egy dolog ami zavaró: eddig a rezgésekben volt különbség, messenger üzenet és viber üzenet másképp rezgett (két rövid, vagy egy hosszú), na most minden pont ugyanúgy rezeg. :U Nem értem ilyen apró sz@rokban minek kell visszafejlődni, vagy ha valaki tud rá gyógyírt szóljon.

Ελευθερια η θανατος

(#1169) Bibby válasza Bibby (#1168) üzenetére


Bibby
addikt

Következő hülyeség: eddig a képernyőidőt logikus módon úgy mutatta, hogy az utolsó töltés óta.
Most az új rendszerben vagy a mai képernyő idő szerepel, tehát éjfél óta, vagy az elmúlt 24 óra. :U :W

Ελευθερια η θανατος

(#1170) Csendeske


Csendeske
aktív tag

Biztonsági frissítés lesz valamikor? :Y

(#1171) baly81 válasza Csendeske (#1170) üzenetére


baly81
aktív tag

Azért nem olyan régi... Jelenleg 2021 januári az utolsó biztonsági szint ami elérhető a készülékhez. Biztosan adnak ki valamit még hozzá, ha mást nem, akkor majd a HarmonyOS-el kapunk frissebb biztonságot... Én eddig teljesen meg voltam/vagyok elégedve a szoftveres támogatással!

[ Szerkesztve ]

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1172) Csendeske válasza baly81 (#1171) üzenetére


Csendeske
aktív tag

"Én eddig teljesen meg voltam/vagyok elégedve a szoftveres támogatással!"
Nekem sincs semmi bajom vele! Azt kell hogy mondjam, az egyik legstabilabb, szoftveresen legjobb telefonom.
Azért nem bánkódnék, ha a biztonsági frissítést aktualizálnák!
Harmony OS? Szerintem nem kapjuk meg.

(#1174) Csendeske válasza SzabóTamàs90 (#1173) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Nekem nem hiányzik egyáltalán! :)
Csak remélem, hogy mondjuk augusztusban még nem a januári frissítés lesz a telón!

(#1175) baly81 válasza SzabóTamàs90 (#1173) üzenetére


baly81
aktív tag

Android alap ide vagy oda, mivel a Harmony a Huawei saját rendszere lesz, így a gyártó biztos hogy jobban fog figyelni a szoftveres frissítésekre, aktualizálásokra! Szerintem Csendeske is erről az oldaláról közelített meg ezt.

A Harmony OS támogatja a Honor 20 készüléket (nekem amúgy ez van) szóval csak egy kis lépés kell a szoftver tényleges megjelenéséhez, így a Nova 5T esetében is...
A Huawei -re amúgy sem volt jellemző, hogy szoftveresen nem támogatta a régebbi eszközeit! Sőt, szerintem az egyik legnormálisabb gyártó ebből a szemszögből (is)!

[ Szerkesztve ]

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1177) blakey válasza Lackooo84 (#1164) üzenetére


blakey
titán

Nekem is felment a 11.0.0.138-as EMUI és megmaradt a hívásrögzítő, működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1178) gthomma


gthomma
senior tag

Android 11 100% hogy nem lesz rá ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1179) baly81 válasza gthomma (#1178) üzenetére


baly81
aktív tag

Nem hallani róla semmit, így nagy valószínűséggel nem...

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1180) gthomma


gthomma
senior tag

Emui 11-en sincs dupla koppos ébresztés ??

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#1181) Csendeske válasza gthomma (#1180) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Nincs.

(#1182) baly81 válasza gthomma (#1180) üzenetére


baly81
aktív tag

Én nem használom, de nem is találtam meg sehol ezt az opciót.
Esetleg próbáld meg a duplakoppos képernyőfelvételt, vagy más, hasonló opciót kikapcsolni. Akkor talán megjelenik a menüben. Talán olyan kapcsolóhoz van kötve ez az ébresztési mód, ami ha aktív, akkor meg sem jelenik a menüben. Pl. ilyen a képernyő automatikus kikapcsolása x idő elteltével. Ez a menüpont sem jelenik meg, ha az energiatakarékos mód be van kapcsolva...

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1183) tozso76 válasza tozso76 (#1071) üzenetére


tozso76
aktív tag

Elég hihetetlen hogy csak én tapasztalom ezt a döcögve görgetés hibát. Közben letisztult a kép. Csak a Chrome görgetése akad (akadt). De az nagyon durván. Megtaláltam a megoldást.
chrome://flags/
És itt a kapcsolók között van a "Android Surface Control". Ezt kell Disabled - re állítani.
Tegnap óta tesztelem. Eddig hibátlan. Főleg a nagy terjedelmű oldalakon, Facebook, fórumokon volt ez a szaggatás. Minden más böngésző, amit próbáltam teljesen fluid volt. :W

(#1184) baly81 válasza tozso76 (#1183) üzenetére


baly81
aktív tag

Én már rég megtaláltam erre a problémára a megoldást!
Egyszerűen -több okból- nem használok Chrome-ot! :P
Ajánlom az Opera-t helyette! PC-n is évek óta ezt használom gond nélkül!

[ Szerkesztve ]

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1185) fila válasza tozso76 (#1183) üzenetére


fila
senior tag

Köszi szépen, átállítottam én is.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1186) Lackooo84 válasza tozso76 (#1183) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem a görgetés a legkisebb baj vele... az, hogy fél óra alatt tölti be az oldalakat 650Mbps nettel az nagyobb gáz...

The Truth is out there...

(#1187) blakey válasza tozso76 (#1183) üzenetére


blakey
titán

Chrome-t sehol sem használók, ezért nincs hiba. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1188) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Kivágom ezt a telefont... ma elkezdte azt a hülyeséget, hogy rajta lóg a wifin, de ott van az ikonján egy felkiáltójel, és azt írja, nincs internet elérése a wifi hálózatnak. De közben megy a net rendesen mindennel, annyi, hogy vowifire nem megy fel.... Próbáltam már telót routert újraindítani, semmi...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#1189) baly81 válasza Lackooo84 (#1188) üzenetére


baly81
aktív tag

Bár nekem a tesója van (Honor 20), de az ugyan az...
Nálam stabil a rendszer.
Korábban egyszer csinált olyat, hogy dobálta a WiFit (netet) és a VoWiFi is szakadozott. Mivel az asszonyé is (ugyan ez széria) szintúgy csinálta, azt gondoltam a DIGI optikáján van valami gixer. Amúgy én is b#szakodtam a routerrel, telefonnal, de a 2. nap alatt magától meggyógyult. Gondolom addigra helyreállították a hálózatot.

Tudom, ettől eltérő a problémád...
Nem telepítettél fel valami új programot és az okozza a hibát?
A WiF kapcsolatot próbáltad törölni, majd újra beállítani?

[ Szerkesztve ]

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#1190) Lackooo84 válasza baly81 (#1189) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Babráltam routeren, a hozzáreldelt IP-t kitöröltem, és megjavult.

The Truth is out there...

(#1192) Lackooo84 válasza SzabóTamàs90 (#1191) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert én szeretem a rendet. Mindennek fix belső IP-t adok. De ugye főleg azért, mert ha FPT-n akarok csatlakozni az eszközeimhez, akkor fejből tudom már melyik IP tartozik hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#1193) blakey válasza Lackooo84 (#1192) üzenetére


blakey
titán

Nálam is a legtöbb eszközön fix IP-t kap, telefon is, semmi probléma nem volt és nem is lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1194) rob2174


rob2174
tag

(#1195) cskamacska válasza rob2174 (#1194) üzenetére


cskamacska
addikt

Hívásrögzítő működik még vele?

Digi kártya befigyel. (^(^ .(^ . ^). ^)^)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#1196) bsh


bsh
őstag

erre még mindig keresem a megoldást. ötlet?
ha lenyitom az értesítési sávot, akkor ott vannak a drive értesítései, de korábban enélkül is látszottak meg csipogott is. ha az értesítési beállításokra megyek és próbálnám megnézni, hogy mik a drive beállításai (csendes, rejtett, stb.), akkor nem is látszik a drive a listában. :F

(#1197) rob2174 válasza cskamacska (#1195) üzenetére


rob2174
tag

nem használom a hívásrögzítést, a digis kártya viszont remek :)

(#1198) Bibby válasza bsh (#1196) üzenetére


Bibby
addikt

A drive applikáció gyorsítótárának törlése. Esetleg a drive alaphelyzetbe visszaállítása, és aztán frissítése újra.
Az értesítések menüpontban én sem látom a Drive-ot, de az alkalmazások között lehet állítgatni az értesítéseit.

Ελευθερια η θανατος

(#1199) bsh válasza Bibby (#1198) üzenetére


bsh
őstag

ez már mind megvolt sajnos

(#1200) norberto9


norberto9
aktív tag

Sziasztok.Tudnátok ajánlani Nova 5T-re jól működő gcam-et?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.