Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#323) bepken


bepken
veterán

közel egy napja használom a telefont és persze ilyenkor még javában tart a rózsaszín köd...de azt kell mondjam, egyszerűen felülmúlta a várakozásaimat :)

ilyen IPS panelt én még nem láttam! csak este sötétben hittem el, hogy valóban nem AMOLED!

az ujjlenyomat olvasó 10/10-es pontosság terén (én raádásul hüvelyk és mutató ujjamat duplán adtam hozzá) egyszerűen nem tudok úgy hozzáérni, hogy ne oldja fel villámgyorsan. bár ez néha zavaró is tud lenni, mert párszor csak fel akartam emelni, hogy megnézzem az időt és akkor is hozzáértem véletlenül az olvasóhoz.

a méreteket még nagyon szoknom kell. kisebb ugyan, mint az A1 a kijelző mégis nagyobb. így tehát nyújtózkodnom kell. egyedül az értesítési sávval vagyok gondban...a lefelé húzásnál jobb volna, ha azt húzná le, mint az alkalmazás keresőt. (bár ez launcher cserével könnyedén orvosolható volna igazából)

kamerát még nem sikerült normálisan tesztelnem, talán majd ma. sok felesleges hülyeség mellett azért bőven akad hasznos funkció is a kamera alkalmazásban. amit itt bánok, hogy sajnos pont nem ezek a hasznosabb funkciók vannak kihangsúlyozva...remélem, hogy későbbi verziónál majd alakítanak még rajta. (4K 30fps videó visszajátszásakor egyébként másnál is darabos a kép, amikor fordulsz a kamerával? bár ez valószínűleg az fps hibája)

gyári fülest kipróbáltam, csak poénból. ajándék füles, szóval nyilván nem felső kategória. de volt már jobb vezetékes fülesem, amit 2ezer forint körül vettem. az igazsághoz hozzátartozik, hogy már lassan 2 éve vezetéknélküli füleseket használok, így lehet, csak én nem tudom értékelni.
apropó vezetéknéküli füles! az A1-ben csak 4.2-es volt a BT, itt pedig ugye 5.0 - hát ég és föld! eddig mindig a fülesemre fogtam, hogy A1-en néha újra kellett indítani, mert csúszott a hang. mint kiderült, jó eséllyel a telefon nem kezelte jól, ugyanis itt nincs semmilyen csúszás.

egyelőre ennyi, még ismerkedünk :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.