Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) Balcsix válasza kymco (#4048) üzenetére


Balcsix
senior tag

Illetve az akadozás alatt mit értesz? Megfagy az egész applikáció (új lapot sem tudsz nyitni, stb...), vagy mondjuk egy adott weboldal böngészés közben nem tölt be/nem frissíti az adott webhelyet?

Nagyon ajánlom, hogy csinálj egy full FR-t recoveryből (először wipe cache/data, majd onnan mehet az FR). Aztán semmit ne tölts le a telefonra (a felhőből se állítsd vissza az alkalmazásokat egyelőre), hanem a gyári böngészőt kezdd el használni-tesztelgetni hogy előjön-e a probléma a teljesen friss rendszeren!

[ Szerkesztve ]

(#4052) anonymus89 válasza Balcsix (#4050) üzenetére


anonymus89
addikt

Melyik fw-t használod és melyik verziójú chrome-ot?
Nálam még egy régebbi 72.0.3626.121 van és dettó nem akadt 9.x-es droidon.
Én mikor teszteltem az operát próbáltam na nálam az akadozott egytáltalán nem volt gördülékeny a működése.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#4053) kymco válasza Balcsix (#4051) üzenetére


kymco
veterán

Görgetem az oldalt, majd megáll és nem reagál. Ha ilyenkor visszalépek a launcher-re majd vissza a böngészőbe, akkor megy tovább. Ha nem, akkor esetenként elég sokáig képes így állni... Van, amikor ezt gyakrabban teszi, van, mikor ritkábban. Nem tudtam még kitalálni a rendszerét.

www.refujvaros.hu

(#4054) szaniszlokar válasza kymco (#4053) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Ezt a problémát én is tapasztalom,már elég rég óta. Én Operát használok böngészőnek. Többször volt már gyári állapotba visszaállítva a készülék, de jelentkezik a probléma más böngészővel is.
Amikor megfagy, kilépek belőle és vissza és megy tovább minden.

Minden ellenállás hasztalan.

(#4055) Balcsix válasza anonymus89 (#4052) üzenetére


Balcsix
senior tag

Végigmentem körülbelül az összes frissítésen, de nekem egyiknél se csinált ilyet.

#4053kymco
Értem. Ez elég feltűnő, szóval nálam tuti nem jelentkezett eddig egyik verziónál sem.

Érdekes, hogy különböző böngészőkben is ugyanúgy előjön. Lehet valami a weblapokkal nem okés (tele szemetelik a memóriát, vagy nem mobilbarát kivitelezés stb...)

[ Szerkesztve ]

(#4056) Apophis


Apophis
őstag

Sziasztok!
Van erős teljes tok a modellhez? Olyasmi, mint a SPIGEN RUGGED ARMOR, de elöl hátul szilikon lenne jó.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#4057) Gömbike válasza Apophis (#4056) üzenetére


Gömbike
senior tag

Gyári smart tokot használok. Egyszer kerékpározás közben( nagyobb sebességnél, pedelec bicaj) kiesett a kabátzsebemből a kerékpárútra, s megvédte. A tok az egyik sarkánál megsérült, ott nyelte el az ütést, de a telefonnak semmi baja nem lett. Tettem rá másik tokot, azóta is abban van.

Ilyen, de nyilván nem ennyi az ára, mert én is lényegesebben olcsóbban vettem [link]

Most már a következő telefonra is CSAK okostokot teszek. Tetszik, hogy minden szükséges infó megjelenik pusztán a telefon megmozdításával.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#4058) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Srácok gondolkodom hogy vissza állítom android 9-re a mate 20 liteom. Lehet csak nekem fura hogy az utóbbi időben 6gb ramos telefonokat használtam, de érezhetően laggol 4gb rammal az emui/android 10. Még annyi lenne hogy tudom blokkolni hogy vissza állítás után újra frissüljön? Válaszotok előre is köszönöm.

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#4059) pcnet


pcnet
addikt

Megérkezett a 273as frissítés. 104 mega. Változáslista üres.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#4060) pcnet


pcnet
addikt

November 1ről december 1re váltott a biztonsági csomag.

Bocs, kifutottam a szerkesztési időből.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#4061) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,

Kijelzőt cseréltem egy Mate 20 Lite-n. És bootloopol.
Hogyan lehetne feléleszteni? Gondolom újra kéne flashelni, de semmi értelmeset nem találok SP flashtool-hoz. Download-ba nem megy, EMUI recovery mode-ben meg nem lehet vele mit kezdeni (pl. nem tölti le a csomagot).

Köszi minden segítséget :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#4062) sting2


sting2
addikt

1,5 éves Telekomos, gyakorlatilag telefonálásra és netezésre használt telefonom az utóbbi napokban egyszerűen nem bír el a Prohardver felületével.
Konkrétan, a betöltés percek, de az is lefagy, darabos, vagy kép sincs! pedig csak fórumozok..
Minden más flottul hasít továbbra is rajta hiba és akadásmentesen .
:F

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#4063) Surplus


Surplus
tag

Ez engem is érdekelne, bár én tablettel voltam így. Egyszer csak megjavulz magától.

(#4064) Doggy dog válasza sting2 (#4062) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Konkrétan nálam is ez van, emui 8.1 en.
Gyorsítótárat töröltem, most jön a frissítések eltávolítása a chrome-ban.
Eddig nem volt bajom a böngészéssel, de lehet a PH-val van valami...
Máshol nem tapasztalom ezt.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#4065) Balcsix válasza sting2 (#4062) üzenetére


Balcsix
senior tag

Nem a telefonnal van a probléma, hanem a fórummal vacakol valami. Más típusú készülékeken is előfordul a hiba!

(#4066) sting2 válasza Balcsix (#4065) üzenetére


sting2
addikt

Az elég aljas, hogy lassan 1 hete csak otthoni környezetben tudom megnyitni... :O

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#4067) walgud6 válasza sting2 (#4066) üzenetére


walgud6
tag

Próbáltad már az androidos alkalmazást? Én már egy ideje használom, szerintem teljesen jó.

(#4068) Doggy dog válasza Doggy dog (#4064) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Most mintha rendesen menne a PH a telón.
Nem akadt meg egyszer sem.
Kop kop

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#4069) Balcsix válasza Doggy dog (#4068) üzenetére


Balcsix
senior tag

Olyat hallottam innen-onnan, hogy a Vodafone-os reklám szívta az erőforrásokat rendesen, és azért akadozott egyeseknél a weboldal, viszont múlt hónap végén lejárt a reklám. Így arra következtettek, hogy Márciustól kezdve nem fog fent állni a probléma...
Persze, hogy ennek mennyi a valóságalapja nem tudom.

(#4070) sting2 válasza walgud6 (#4067) üzenetére


sting2
addikt

Hétfőn átálltam rá igen, de anélkül is helyre jöttek a dolgok szerencsére..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#4071) pcnet


pcnet
addikt

Megérkezett a januári biztonsági frissítás. Márciusban. Decemberit váltotta.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#4072) gazee


gazee
tag

Hello! Az létezik, hogy a fényképező menüjéből eltünt a sorozat fotózás lehetősége? 🤔 :((

(#4073) Balcsix válasza gazee (#4072) üzenetére


Balcsix
senior tag

Átfutottam a beállításokat, és én sem találom. Bár én soha nem is használtam.

(#4074) spirit78


spirit78
tag

Sziasztok!

A Huawei-eknél, pl. Mate 20 lite-on is levő Optimalizáló -> Víruskeresés milyen mértékű biztonságot jelent? Annyit látni, hogy Avast, de külön ellenőrzést nem lehet indítani róla?

(#4075) Balcsix válasza spirit78 (#4074) üzenetére


Balcsix
senior tag

Szia!

Szerintem lényegében egy beépített teljes értékű Avastról van szó. Kézileg is tudsz ellenőrzést indítani, ha a Play Áruházban megnyitod a saját alkalmazások menüt, ahol frissíteni is tudod az alkalmazásokat. Bár maga is elvégzi a vizsgálatot napi többször is, amit ír is hogy mikor futtatta utoljára.
Szerintem egy telefonon nem annyira lényeges az antivírus megléte mint mondjuk PC-n, de ma már a legtöbb telefonos OS-en beépített védelem van, mint itt is...

(#4076) Lauda válasza Lauda (#3714) üzenetére


Lauda
félisten

6 ezer óra gond nélkül. :D

(#4077) spirit78 válasza Balcsix (#4075) üzenetére


spirit78
tag

A Play Áruházban a Play Protect van, az más.

(#4078) Balcsix válasza spirit78 (#4077) üzenetére


Balcsix
senior tag

Igaz, eddig nem is figyeltem.

(#4079) Zonyo_85


Zonyo_85
lelkes újonc

Sziasztok mostanában sajnos elkezdett beégni a kijelző. Ha sokáig nézek egy oldalt majd hirtelen váltok egy szürke vagy sötét oldalra akkor halványan ottmarad az előző. Tapasztalt már valaki hasonlót? Kezdi megadni magát a panel?

(#4080) Hegeman válasza Zonyo_85 (#4079) üzenetére


Hegeman
csendes tag

Szia. A helyzet az, hogy nekem már a kezdetek óta ilyen. Nem tudom mennyi idő telt el a vásárlástól, mikor ez a tünet jelentkezett, de jó hamar megtörtét. Csak engem sose zavart. Idővel eltünik a jelenség. Utána olvastam anno, hogy mi is ez. Biztos ki is cserélték volna a panelt, de úgy voltam vele, hogy jó van ez így. Úgy is a következő is ilyen lesz egy idő után.

(#4081) Zonyo_85 válasza Hegeman (#4080) üzenetére


Zonyo_85
lelkes újonc

Nekem sajnos nem akar eltűnni. Sőtt úgy tűnik egyre jobban erősödik. Nem zavaró csak félek hogy a panel a végét járja.

(#4082) kateell


kateell
újonc

Sziasztok olyan problémám van, hogy valahogy sikerült bekapcsolnom az érintés jelzőt, és sehogy se tudom kikapcsolni. Hogy lehetne? Köszönöm a segítséget

(#4083) pcnet válasza kateell (#4082) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

Beállítások, Rendszer és frissítések, Fejlesztői beállítások, görgess le a bevitelhez, majd ott Érintések megjelenítése -> ki.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#4084) kateell válasza pcnet (#4083) üzenetére


kateell
újonc

Nincs ilyen a menüben, de még keresésre se dobja ki

(#4085) Zonyo_85 válasza kateell (#4084) üzenetére


Zonyo_85
lelkes újonc

A Beállítások - - > Kisegítő lehetőségek - - > Kisegítő lehetőségek-ben nézz szét, lehet átnevezték.

(#4086) kateell válasza Zonyo_85 (#4085) üzenetére


kateell
újonc

Sajnos ott nincs, már átnyálaztam az egész beállításokat :W

(#4087) illjo válasza kateell (#4086) üzenetére


illjo
senior tag

Írd be a beállítások keresőjébe, hogy érintés

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4088) Zonyo_85 válasza kateell (#4086) üzenetére


Zonyo_85
lelkes újonc

Érdekes, egyébként nekem se dob ki ilyen beállítást. :F

(#4089) kateell


kateell
újonc

Köszönöm a segítséget. Az volt a baj h nekem nem voltak előhívva a fejlesztői funkciók. De ahogy azt előhívtam meglett a megoldás is :)

(#4090) illjo válasza kateell (#4089) üzenetére


illjo
senior tag

Hacsak úgy nem...😃

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#4091) pcnet válasza kateell (#4089) üzenetére


pcnet
addikt

Bocsi, pedig gondolkoztam is, hogy leírjam e a Fejlesztői beállítások bekapcsolását is, de gondoltam ha be tudtad kapcsolni az érintések mutatását, akkor már úgyis aktív. A lényeg, hogy sikerült. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#4092) kateell válasza pcnet (#4091) üzenetére


kateell
újonc

Nem volt bekapcsolva, ezért se tudom hogy sikerült össze hozni

(#4093) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok! Édesapámnak ilyen telefonja van. Vett hozzá BT fülest, és meg is tudná hívni a google asszisztenst, de a telefonon nem tudjuk bekapcsolni. Tudnátok segíteni?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#4094) mckangi válasza cellpeti (#4093) üzenetére


mckangi
senior tag

Beállítások - keresőbe : segéd
RENDSZER ÉS FRISSÍTÉSEK alatt
Google Segéd - nyelv beállítás (magyar nincs) - gesztusvezérlésnek be kell legyen kapcsolva.

vagy

KISEGÍTŐ LEHETŐSÉGEK alatt
Google Segéd - felébresztés a bekapcsoló gombbal - be - egyértelmű az aktiválási módszer

Poco F3

(#4095) melbourne


melbourne
csendes tag

Sziasztok!

Mate 20 Lite telefonom a következő hibát produkálja:
Nincs csengőhang az esetek 95 %-ban. Nem tudom hogy mikor hívnak, csak rezgés van. Videókat hang nélkül játssza le. Rendszerhangok nincsenek.
Hívás indításkor és fogadáskor (ha a rezgést meghallom) tökéletesen hallom a hívó fél hangját és az enyémet is hallják.
Mi lehet a probléma illetve lehet e rajta segíteni?
Ebbe a típusba 2 vagy több hangszóró van? Egyik a beszédhangokat közvetíti a többi a multimédiát? Elromlott a multimédiás rész?
Esetleg szoftveres hiba lehet? Itt segítene -e a gyári állapotba való visszaállítás vagy egyéb?

Köszi
:))

(#4096) Balcsix válasza melbourne (#4095) üzenetére


Balcsix
senior tag

Valószínűleg a külső hangszóró adta fel a szolgálatot.

(#4097) melbourne válasza Balcsix (#4096) üzenetére


melbourne
csendes tag

Gondolom megjavítani nem éri meg.
Így szinte teljesen működőképes telefon megy a kukába.?!

(#4098) Balcsix válasza melbourne (#4097) üzenetére


Balcsix
senior tag

Egy árajánlatot szerintem megéri kérni a Huaweitől, vagy akár a szolgáltatón keresztül ha onnan van a telefon. Azt meg hogy megéri-e neked kell eldöntened.

[ Szerkesztve ]

(#4099) donmackó válasza melbourne (#4095) üzenetére


donmackó
őstag

Valószínűleg kicsúszott a szalag kábel az akksi felett. Vagy elkezdett púposodni az akksi és az nyomja ki, vagy leesett és akkor mozgott ki a helyéről. Ha szétszeded, van az akkun egy keresztbe menő fekete színű (kb 1 cm széles) szalagkábel, az lesz az. Vagy tényleg bedöglött a hangszóró.

Release the cable hounds!

(#4100) juvegamer


juvegamer
tag

Üdv!
Az utóbbi időben azon gondolkodom, hogy mivel 2 éves elmúlt lassan a telefonom mire cseréljek? Ugye az új Huawei telefonokon nincs Google (nekem szempont, hogy legyen) tehát másik gyártót kellene keresni.
Ki mire váltana, hogy tényleg érdemi előrelépés legyen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.