Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Balcsix válasza Lauda (#3349) üzenetére


Balcsix
senior tag

10-es droidot használsz? Ha igen, akkor mennyi a SOT átlagban körülbelül?

(#3350) Exian
Múltkoriban leszedtem játszani egy kicsit, ment normálisan. Lehet valami game update miatt vacakol. Próbáld meg újrarakni, vagy várj egy frissítést, hátha jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3352) Lauda válasza Balcsix (#3351) üzenetére


Lauda
félisten

8-as droidot. Nem is fogom frissíteni.

(#3353) Balcsix


Balcsix
senior tag

Valaki aki 10-est használ huzamosabb ideje attól kérdezném, hogy vannak még benne idegesítőbb bugok, illetve hogy alakul a SOT?

(#3354) Pendragon911 válasza Balcsix (#3353) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Én semmilyen buggal nem találkoztam vagy ha mégis, nem tűnt fel, hogy az hiba lenne. Nekem minden működik, ami az előtte lévő verzióban is ment, újdonság viszont, hogy a kamera gyorsabb és ha jól tapasztaltam, a hangszín állítható bluetooth esetén is, ami korábban nem működött. Az üzemidő nálam nem változott, kb 60-65%-nál áll minden este, mikor lefekszek, ez úgy néz ki, hogy reggel 6 után leveszem töltőről és éjfél körül teszem fel újra, kb így volt ez új korában is, akkor még 8-as Android-dal. Jelenleg elvileg a nem végleges 10-es van fent.

(#3355) gthomma


gthomma
senior tag

Vajon mikor kapom meg a 10-es frissítést? .... (ehhez a telefonban SIM-nek kell lennie?)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#3356) snooze


snooze
veterán

sziasztok.
okostoknál nem mindig mutatja a dolgokat(óra,stb..) becsukott állapotban,vagy lehet ezt valahol állitani?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#3357) Exian válasza snooze (#3356) üzenetére


Exian
őstag

Nem mutatja mindig és szerintem nem lehet állítani. De sok értelme nem is lenne, akku hamar leszívódna, ez nem OLED kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#3358) snooze válasza Exian (#3357) üzenetére


snooze
veterán

azt tudom,de akkor igy nem sok értelme van,esetleg a hivásoknál..

GO Gunners!!!

(#3359) Exian válasza snooze (#3358) üzenetére


Exian
őstag

Igazából erre van: hívásnál nem kell kinyitni a tokot, fel lehet venni a tokon keresztül. Meg én néha az órát szoktam megnézni kinyitás nélkül (megnyomom a bekapcs gombot és akkor mutatja). Más haszna nem nagyon van, de a nyitás nélküli hívás felvétel (avagy elutasítás) pont elegendő nekem.

(#3360) Gömbike válasza snooze (#3356) üzenetére


Gömbike
senior tag

Az értesítési led ezért van. Rá szoktam nézni és ha villog felnyitom a tok tetejét.

Nekem úgy van beállítva, hogy ha felemelem a telefont, akkor a tokra kiírja az időt, látom hogy kaptam e értesítést , abból mennyit, valamint a lépésszámot.

A következő telefonom is csak okostokot kezelő lehet.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#3361) snooze válasza Gömbike (#3360) üzenetére


snooze
veterán

köszönöm mindenkinek..
email,viber kijelzést nem tud?

GO Gunners!!!

(#3362) Exian válasza Gömbike (#3360) üzenetére


Exian
őstag

Jah tényleg, ha felemelem, nekem is aktív lesz a kijelző a tok alatt.

snooze: ilyesmit nem tud és én nem találtam még rá 3rd party appot sem. Mondjuk nekem mellékes, már sokszor jeleztem, hogy okosórát használok, amin mindent látok, alig nyúlok a telefonhoz, mert minden értesítést látok az órán.

(#3363) Gömbike válasza Exian (#3362) üzenetére


Gömbike
senior tag

Én egy Garmin vivomove hr órát használok. A 10-es óta nem jelzi sem az SMS-t, sem az összes online értesítést.

Jelenleg kizárólag csak a hívó félről kapok információt.

Korábbi verziónál tökéletesen működött.

Ragaszkodom a hibrid órához, olyat viszont a Huawei nem gyárt.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#3364) snooze válasza Exian (#3359) üzenetére


snooze
veterán

igen,az jo..csak nekem az nem tetszik,hogy nincs körbe védve a telefon,a nyitó felöl meg duplán..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#3365) sityuka89


sityuka89
tag

Sziasztok! Huawei Mate 20 lite, támogatja az usb c-ről a Fülhallgatót? :)

(#3366) Nono76 válasza sityuka89 (#3365) üzenetére


Nono76
tag

Igen

(#3367) sityuka89 válasza Nono76 (#3366) üzenetére


sityuka89
tag

Úgy szeretném használni, hogy usb-c és 3.5 Jack a vége

(#3368) SeLe válasza sityuka89 (#3367) üzenetére


SeLe
tag

Ennek van valami gyakorlati értelmi, mikor ott van mellette a 3,5-es jack aljzat ?

(#3369) sityuka89 válasza SeLe (#3368) üzenetére


sityuka89
tag

Igen van, de valami baj van vele, mert nagyon nehezen érzékel.
Ezért gondoltam más alternatívát

(#3370) zvolite80


zvolite80
tag

Sziasztok!
Elköszönni jöttem hozzátok.
Fél év használat után váltani kényszerűltem.
Nem tudtam megszokni a hatalmas méretet sajnos és az is zavart hogy néha a kijelző is rakoncátlakodott...(néha mint ha beleégett volna pl a billenyűzet a kijelzőbe)Majd magától elmúlt...
Így tegnap kaptam egy jó ajánlatot ismerőstől egy fél éves Huawei p20 személyében,amellyel éltem is!
Jóval gyorsabbnak érzem a p20-at,élénkebb szebb kijelző,jobb kamera,sokkal kézreálóbb nekem a mérete miatt is.
Egyedüli negatívum eddig az akksija nem birja addig mint a mate 20 lite!Igaz ebben 3400 as van a mate-be 4000mah.
Köszönöm az eddig segítséget itt nektek a fórumon!
Néha még bekukkantok :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 user

(#3371) Richie86 válasza zvolite80 (#3370) üzenetére


Richie86
senior tag

Nekem ezt a "billentyűzet beégést" nem csinálta még. Lehet csak szerencsém volt.
Viszont a méretével nekem sem sikerült sajnos teljesen megbarátkozni...
Emiatt, és mert amúgy is szeretek telefont váltogatni, pár hónapon belül én is cserélem. Csak nekem egy P30 lesz az utód :)

Páromnak meg P20 van, na az is tényleg egy klassz telefon :K

(#3372) zvolite80 válasza Richie86 (#3371) üzenetére


zvolite80
tag

Szerintem is barátságosabb méret a p20.
Egyébkent több embernél jelentkezett ez a beégésszerű dolog ahogy utánna olvasgattam.Engem nagyon zavart.
Gratulalok neked a p30 hoz akkor :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 user

(#3373) Richie86 válasza zvolite80 (#3372) üzenetére


Richie86
senior tag

Sok örömet neked a P20-hoz.
Köszi, de még egy-két hónapot elkaristolok vele, akkor tudok Telekomtól kihozni telefont :)
A Mate 20 Lite meg megy majd faterhoz :D

(#3374) #01993216


#01993216
törölt tag

Én is a billentyűzet beégés miatt cseréltem kijelzőt.

Van már valakinek downgrade-elési lehetőség vissza 9.1-re a 10-esről? Esetleg régebbi verziós HiSuite-al?

(#3375) zvolite80 válasza Richie86 (#3373) üzenetére


zvolite80
tag

Köszi szépen,viszont kívánom neked is a p30-hoz :R

Huawei P30 user

(#3376) bsanzika


bsanzika
tag

Sziasztok,

Van bármi megoldás erre az agresszív energiakezelésre? Értem ezalatt, hogy ne zárjon be egy programot, ha én azt futtatni szeretném. Akkumulátor menüben már kézi beállítás alatt van, valamint a "feladatkezelőben" is lakatot tettem rá, mégis bezárja az applikációt időnként...

Bármi megoldás?

2gb ingyen felhő tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/AACGXFiKSRj59u0ldEvB1--_EMSApcEsaFU?src=global9 --- Használd egészséggel!!! :)

(#3377) kingbest válasza sityuka89 (#3369) üzenetére


kingbest
csendes tag

"Igen van, de valami baj van vele, mert nagyon nehezen érzékel.
Ezért gondoltam más alternatívát"
Szia
Előző Huaweimmel is volt hasonló probléma. Tele rakódik szösszel, fogpiszkáló segítségével ki lehet szedni. Csak finoman az érintkezőknél.

[ Szerkesztve ]

(#3378) petir


petir
senior tag

Sziasztok erre esetleg valaki ? Vagy tudtok olyan távirányítót ajánlani ami működik vele?

(#3379) Exian válasza petir (#3378) üzenetére


Exian
őstag

Okosóra :DDD

Az órámon van ilyen funkció. Egy klikk az órán és fókuszál-exponál a telefon. Az óráról tudom indítani a telefonon a kamera appot is. Állványos fotózásnál tényleg nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#3380) Jumpalaja01 válasza #01993216 (#3374) üzenetére


Jumpalaja01
tag

Próbáltam nem jött össze.

(#3381) Balcsix válasza #01993216 (#3374) üzenetére


Balcsix
senior tag

Egyébként ez a beégéses hiba nem lehet, hogy valami szoftveres bug? Csak mert egy LCD kijelző elvileg nem "éghet" be olyan könnyen.
Anno a plazma kijelzőknek volt ez egy nagy hátránya, de azok hamar ki is koptak a köztudatból...

[ Szerkesztve ]

(#3382) gazee


gazee
tag

Csak én ragadtam be az októberi bizt. frissítésbe? :F

(#3383) Richie86 válasza gazee (#3382) üzenetére


Richie86
senior tag

Nem, én is még azon vagyok.

(#3384) keke69


keke69
őstag

Az sd kártya hiba már csak engem bosszant vagy még mindig nem lett orvosolva? Már a harmadik féle kártyát teszem bele de időközönként kiírja! :(((

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3385) snooze válasza keke69 (#3384) üzenetére


snooze
veterán

mit lehet annyit tárolni,ha nem elég a 64giga?

GO Gunners!!!

(#3386) Karcub


Karcub
senior tag

Sziasztok! Mennyit érhet egy majdnem 1 éves készülék minden tartozékkal, tokkal és mèg 1 év garanciával?

(#3387) snooze válasza Karcub (#3386) üzenetére


snooze
veterán

az attol is függ,hogy hol lett vásárolva,milyen garancia van rá..

GO Gunners!!!

(#3388) Karcub válasza snooze (#3387) üzenetére


Karcub
senior tag

Mediamarkt, rendes alap garancia

(#3389) keke69 válasza snooze (#3385) üzenetére


keke69
őstag

Kérdésre kérdéssel nem válaszolunk!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3390) zvolite80 válasza Karcub (#3386) üzenetére


zvolite80
tag

40-45 ezer körül!

Huawei P30 user

(#3391) snooze válasza keke69 (#3389) üzenetére


snooze
veterán

azért a kérdésed után a tény mi lenne?ja,semmi,nem kérdezek,majd megfejtjük..:C :C

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#3392) Karcub válasza zvolite80 (#3390) üzenetére


Karcub
senior tag

Hát az nagyon kevés, nem?

(#3393) snooze válasza Karcub (#3392) üzenetére


snooze
veterán

mihez képest?év végén listaáron elöfizetés nélkül a telekomnál 50ezer volt..

GO Gunners!!!

(#3394) Nagya21 válasza Karcub (#3392) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Én is most ......... a Zasszonyét, decemberig garis, (voda), 70k az új 1 év garral, én 45-50-re tippeltem, de valszeg ha 45-ért elmegy az már jó.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#3395) #01993216 válasza Balcsix (#3381) üzenetére


#01993216
törölt tag

A szerviz is ezt mondta. Én meg kicseréltem magamnak a kijelzőt és megszűnt a hiba. Szóval nem szoftveres. Simán csak hulladék a panel :)

(#3396) Balcsix válasza #01993216 (#3395) üzenetére


Balcsix
senior tag

Nem tudom, hogy arra a féle beégésre gondolsz ami anno a CRT-knél, illetve a plazmáknál volt, de "beégett" LCD-ről még nem sűrűn hallottam. Esetleg a kezdetleges panelek lehettek ilyenek, de egy maximum pár éves telefonnál ez lehetetlen szerintem.
Szerintem szimplán csak valami panel bug lehetett, és azzal hogy kicserélted megoldódott.
Ha beégett volna mindig láttad volna azt a részt, nem csak néha.
Gondolom megpróbáltad, de én vártam volna egy updatet, majd toltam volna egy full resetet, aztán hátha...

[ Szerkesztve ]

(#3397) gazee válasza keke69 (#3384) üzenetére


gazee
tag

Szia!
Nekem egy éve kiirogatja!
Mindig akkor amikor gyenge térerős helyen járkálok! Mi az összefüggés ne kérdezd....
De nem foglalkozom vele, és 3 éves sd kártya van benne... 32Gigás :)

(#3398) keke69 válasza gazee (#3397) üzenetére


keke69
őstag

Köszönöm! Azt hittem már csak nálam jelentkezik, mert mostanában senki nem írja. A fényképező app-al oda mentem a képeket és már kicsit kezd uncsi lenni az állandó átpakolgatás a belső tárhelyről.
snooze: Lassan megint lépsz egy szintet a sok felesleges hozzászólásoddal. Grat hozzá!

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3399) snooze válasza keke69 (#3398) üzenetére


snooze
veterán

te sem panaszkodhatsz,irsz egy hszt,csak nem irod mit akarsz..ehhez is grat..na off..

GO Gunners!!!

(#3400) gazee válasza keke69 (#3398) üzenetére


gazee
tag

Szívesen..
És nem tünt el róla semmi és működik.

És olvasd el a hozzászólásod alatti idézetet :DD😉

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.