Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) gazee


gazee
tag

HiCare, helyett Támogatás.
Most frissült🤔

[ Szerkesztve ]

(#3502) snooze válasza gazee (#3501) üzenetére


snooze
veterán

nálam már reggel,de csak a neve változott..legalábbis én nem találtam ujat benne,uj a dizájn..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#3503) gazee


gazee
tag

Valakinek, valami ötlet, hogy miért álltak le a frissítések? 🙄

(#3504) snooze válasza gazee (#3503) üzenetére


snooze
veterán

jo kérdés..se 10-es,se 9-re biztonsági frissités..havonta azért jött..kezdenek megbizhatatlanok lenni..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#3505) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Már jonni fog a 170es. Eddigiek béták voltak azért állt le

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#3506) snooze válasza Lackooo84 (#3505) üzenetére


snooze
veterán

igen,csak az az érdekes,hogy nekem már volt,csak nem tudtam frissiteni,azota meg semmi..valamit nagyon elk.rhattak..amugy meg nem béta volt..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#3507) hangyász2 válasza snooze (#3506) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem stabil verzió volt. A hicare-es korai frissítés a Huaweinél kb. olyan, mint a Windowsnál az RC. Nem béta, de nem is a végleges, Kiadás előtti. És itt nem stimmelt minden, ahogy itt a topikban is írták. Szóval visszavonták január végéig elvileg. A 9.1 meg 291-ig frissült, és FF-ben látszik, hogy mind a két főverziót szépen folyamatosan kalapálták a rollbackkel egyetemben. Nem véletlen, hogy 2020 Q2 a hivatalos dátum. ha előbb jön, akkor ajándék. Szinte minden évben így megy ez.

[ Szerkesztve ]

(#3508) snooze válasza hangyász2 (#3507) üzenetére


snooze
veterán

nekem pl 266-nál megállt..

GO Gunners!!!

(#3509) hangyász2 válasza snooze (#3508) üzenetére


hangyász2
aktív tag

HISuite-tal próbáltad?
Nálam pár napja van új készülék, 245-nél állt meg a frissítővel, de HiSiute-tal rögtön felment 266, majd 291 is.

(#3510) snooze válasza hangyász2 (#3509) üzenetére


snooze
veterán

már volt minden..hicare,husuite..

GO Gunners!!!

(#3511) hangyász2 válasza snooze (#3510) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Bárki bármit mond, a Huawei frissítési metódusának útjai kifűrkészhetetlenek. Nekem kb. 8 év alatt sem sikerült semmit megállapítani. Mindig jön a kamuduma, hogy IMEI alapján, és ennyi. Persze mikor az átbrandelt is kap frissítést, már bukik az elmélet, máskor meg egyes készülékek, sőt egyes típusok ragadnak meg buildeken teljesen érthetetlen módon, kiadott ROM-ok ellenére. X-akta.
Nem tudom, miért nem lehet helyi frissítéssel feltenni őket, ha már a BL úgyis zárt.

(#3512) zozinho


zozinho
csendes tag

Ez az első Huawei-em, holnap érkezik, a Telekom utolsó darabjaiból. 50 dodóért listaáron, nekem korrektnek tűnik. :))
Hát sziasztok :DD

(#3513) snooze válasza zozinho (#3512) üzenetére


snooze
veterán

gratula,én is ott vettem,csak vigyázz,mielött átveszed nézd meg,hogy a dobozán a cimke gyári-e,vagy már bontott,és ujracsomagolt..de ha neked mindegy,akkor nem szoltam..3425-ös hsz-en olvashatod..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#3514) hangyász2 válasza zozinho (#3512) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Gratulálok, ennyiért ez remek választás.

Annyit, a címkét nézd meg, és ha nem csak a piros-fehér gyári van rajta, akkor telefont is. Voltak teljesen új felbontottak is, de reméljük, a tied nem is lesz kinyitott dobozú. Felesleges előre izgulni.
Edigiben kapsz 990-ért tokot, bár szerintem a Nillkin éri meg, ha szilikont szeretnél.

(#3515) Exian válasza zozinho (#3512) üzenetére


Exian
őstag

Üdv a klubban! :)

Nem semmi. Amikor én vettem (megjelenéskor), még ~160 körül volt a listaára, 130 körül az akciós ára és én 39e-ért kaptam meg egy előfizetés hosszabbítással. Ami telefon nélkül is megtörtént volna, úgyhogy akkor az egy nagyon extra jó ajánlat volt, ráadásul az előfizetés még csak nem is volt valami legdrágább (~2500 ft/hó).

(#3516) Lackooo84 válasza hangyász2 (#3514) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Amennyiért mi behúztuk annyiért is megérte. Azon filóztam, h a csajom dobozával vissza kellett volna mennem jóváírást kérni. :DDD ;]

The Truth is out there...

(#3517) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Fénykép törlésnél ezt írja: " a kijelölt elem csak erről a készülékről lesz törölve"
Ez mi? Akkor honnan nem? Nem szinkronizálom sehova.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#3518) gthomma válasza snooze (#3508) üzenetére


gthomma
senior tag

Nálam is 266-os van. Jöhetne már a 10-es frissítés. A tavaly októberi biztonsági patch így februárban nem túl biztató.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#3519) Lackooo84 válasza gthomma (#3518) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem a 266-ra felment a 291, igaz ebben 2019 szeptemberi biztonsági frissítést ír. :DDD

The Truth is out there...

(#3520) hangyász2 válasza Lackooo84 (#3519) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ott valami nem stimmel, mert nekem is az van, és az decemberi.

(#3521) Lauda válasza Lackooo84 (#3425) üzenetére


Lauda
félisten

A telekomosokkal én is így jártam, egy honor 8-at rendeltem tőlük 130 ezer forintért, üzletben való átvétellel. Meló előtt beugrottam érte, elhoztam. Mikor bontom ki, látom, hogy a gyári matricák át voltak vágva, de ezen még át se ragasztották őket új matricával. A készüléken védőfólia nem volt, be sem kapcsoltam, azonnal vissza az üzletbe. Pénzt ők vissza nem adnak, át nem veszik a készüléket, adtak egy elállási nyilatkozatot és egy címet, ahova visszaküldhetem, ez utóbbiakat is csak azért, mert nyomtam a csengőt. Alapból azt mondták keressem meg a telekom oldalán és aszerint csináljam. Szóval szépen kitöltöttem az elállást, feladtam a megadott címre a saját költségemen és vártam a pénzre , valahol 12-14. nap körül utalták vissza. Tehát kiküldtek egy bontott, használt telefont. Az üzlet át sem vette még azért sem, hogy ne nekem kelljen a készüléket saját költségen visszaküldeni és ebből fakadóan a pénzt sem kaptam ott vissza, hanem majd két hét múlva. Na ennyit a telekom hozzáállásáról.

(#3522) Lackooo84 válasza hangyász2 (#3520) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja most néztem, csak a frissítés leírása szar szokás szerint... A telefon névjegyénél december 1. van. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#3523) Lackooo84 válasza Lauda (#3521) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Erre csak azt tudom mondani, hogy téged is meghintáztattak, ahogy minket is akartak már anno a cooponnal vásárolt műszaki cikkekkel is. Már akkor sem akarták átvenni a meghibásodott fejhallgatókat, órákat stb. Ahogy akkor sem, én most sem hagytam magam. Na most ugyanezt bedobták nekünk is, a hódfejű ügyintéző rebbenés nélkül hazudott volna a pofánkba, hogy "webshopos terméket csak online lehet visszaküldeni". EZ NEM IGAZ! Saját Telekomos üzletben igenis kötelesek átvenni, és jegyzőkönyvet adni róla és intézzék ők a visszaküldést! Ez az egyik átbaszcsi, a másik az, hogy náluk csak a 14 napos elállás létezik, azt akarják ráerőltetni az emberre, csak velem ráfaragtak, mert tudatos fogyasztó vagyok, és mondtam, hogy akkor ha nem tudom érvényesíteni a garanciális javítási jogom (a 3 napon belüli azonnali cserét, nem a 14 napos elállást), akkor beleírok. Érdekes módon ott ülve az üzletben még a 1414-es kislány is meg akart győzni, én csak ellenálltam, hogy ez jogszabályellenes. Kérte, hogy tartsam, beszélt ah áttércsoporrtal, aztán szinte térdepelve kért elnézést, hogy nekem van igazam. Erről ennyit...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#3524) Lauda válasza Lackooo84 (#3523) üzenetére


Lauda
félisten

A 14 napos elálláson kívül törvény én úgy tudom nem kötelezi őket másra. Tehát nem köteles ott és azonnal visszaadni a pénzt, ha online szerződéskötés történt. Az üzletben történő leadást nem tudom hogy van a cég ászf-jében. Egyébként most már én is másként állok mindenhez, jobban utánajárok a dolgoknak. Legutóbb a sparban vettem halat és kibontva büdösnek tűnt. Blokk nuku. Eszembe jutott, hogy a saját sparos matricája igazolja, hogy náluk vetted. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ők lebeszéltek mindent az üzlettel, visszahívtak stb, már vártak az üzletben és mosolyogva kaptam vissza a pénzt. Lehet ha valaki odamegy csak úgy és kicsit ijedősebb, elhajtják a blokk hiánya miatt.

[ Szerkesztve ]

(#3525) Lackooo84 válasza Lauda (#3524) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De én nem a 14 napos elállási jogomat akartam érvényesíteni, hanem hibás teljesítésre hivatkozva a garanciális készülék cserét. De a probléma főleg az, hogy lerázzák magukról az ügyeket, és midnenkinek azt hazudják, hogy az online rendelt dolgokat nem kell átvenniük, holott de.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#3526) Lauda válasza Lackooo84 (#3525) üzenetére


Lauda
félisten

Olvastam, nem is arra reagáltam, hanem a saját ügyemre. :)

Igen, a hozzállás egy nulla. Legutóbb egy könyvet küldtem vissza a Lira-nak. Az ászf-ben nincs benne, hogy leadhatod az üzletben a könyvet elálláskor, csak hogy melyik címre kell visszajuttatnod. Felhívtam őket, mondták, természetesen leadhatom oda is és majd ők intézik a visszaszállítást ( hisz minden nap jön-megy a futár az üzlet és a központ között). Na ez egy ügyfélbarát hozzállás. Mondhatta volna, hogy küld vissza postán vagy ahogy akarod, mert az ászf őket nem kötelezi másra.

[ Szerkesztve ]

(#3527) fanfunes válasza Lackooo84 (#3525) üzenetére


fanfunes
csendes tag

nekem szerdan jon, kivancsi leszek, hogy nekem felbonott lesz e vagy sem.

maga a tartozekok is bontottak voltak vagy csak a doboz? kicsit azert aggodom

(#3528) Lauda válasza fanfunes (#3527) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem nézd meg zacsin keresztül és ha piszkált a matrica át se vedd. Az a baj, ha átvetted majd neked kell a visszaküldéssel is foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#3529) Lackooo84 válasza fanfunes (#3527) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem volt gond a tartozékokkal, akkor nem tartottuk volna meg. Szerintem csak felbontották megnézték és visszacsomizták.

The Truth is out there...

(#3530) hangyász2 válasza fanfunes (#3527) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nagyon nem kell azért, mi kicsit túlpörögtük. Rá kell nézni, és ennyi. Valószínűleg semmi gond nem lesz vele. Mi is használjuk egészséggel.
Szerintem mindenképpen vedd át, megéri.

(#3531) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

The Truth is out there...

(#3532) hangyász2 válasza Lackooo84 (#3531) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Buherálva szép az élet. :C

(#3533) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Nekem most települ a 170-es végű frissítés a 10-es rendszeren. PC-ről frissül, ott adta be a Hisuite progi a lehetőséget.

(#3534) hangyász2 válasza Pendragon911 (#3533) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Mármint 148-ra jött?

(#3535) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Igen, az volt ezelőtt.

(#3536) hangyász2 válasza Pendragon911 (#3535) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Kíváncsi vagyok, mikor kapja meg valaki 9.1-ről.
Januári patch?

(#3537) dermot109


dermot109
tag

Azért arra kíváncsi lennék hogy a 170 frissítést miért csak a Hisuite rakja fel, és a telefon nem is látja.

(#3538) Surplus


Surplus
tag

Nekem most frissít a telefon a 170 végűre. Sajna nem tudom a méretét, de elég lassan csinálja. Esetleg valakinek van ilyen információja?

(#3539) hangyász2 válasza Surplus (#3538) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Neked is 148-ról?

dermot109

Ilyeneket senki nem tud.

(#3540) Surplus


Surplus
tag

Update: a 10-es decemberi biztonsági frissítés (javítás?), több mint 500 MB. Csak a Hisuite-n keresztül jön. Egyelőre

(#3541) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Én egyelőre nem tudom, h egyáltalán akarnék e frissíteni 10-re. ACR nem működik rajta állítólag, nekem meg az kell.

The Truth is out there...

(#3542) SeLe válasza Lackooo84 (#3541) üzenetére


SeLe
tag

Ez így nem igaz. Nálam teljesen jó a hívásrögzítés 10 alatt is.

(#3543) Lackooo84 válasza SeLe (#3542) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Rendesen rögzít, és látja a névjegyeket is?

The Truth is out there...

(#3544) SeLe válasza Lackooo84 (#3543) üzenetére


SeLe
tag

Igen, igen.

(#3545) Lackooo84 válasza SeLe (#3544) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Érdekes... mondjuk már a 9-re is azt írja, h nem működik rajta, de nekem azon még megy.

The Truth is out there...

(#3546) dermot109 válasza hangyász2 (#3539) üzenetére


dermot109
tag

Azt nem tudom de a 10.00 volt az utolsó frissítés valamikor november végén.

(#3547) SeLe válasza Lackooo84 (#3545) üzenetére


SeLe
tag

Telefonkönyvben lévő ismerősők nevét kiírja, egyéb hívásoknál pedig a telefonszámot.

(#3548) szemesi69 válasza Lackooo84 (#3545) üzenetére


szemesi69
addikt

Fogadjunk, hogy 10-s frissítés után nem csinált fr.-t a fórumtárs, azért megy neki :) Fr. után már nem fog :N

Xiaomi redmi note 12 pro

(#3549) SeLe válasza szemesi69 (#3548) üzenetére


SeLe
tag

Megesküdni nem merek rá, de azt hiszem most pont csináltam. Egyébként nem szoktam.
Ja, a nejemnek is ilyen telója van.
Azon is 10-es Android, és ott is működik.

[ Szerkesztve ]

(#3550) Lackooo84 válasza szemesi69 (#3548) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Aham, akkor valszeg ua. mint 9-en, hogy ha mentésből visszaállítom akkor megy. Nem baj az jó.

The Truth is out there...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.