Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) snooze válasza rocco021 (#3950) üzenetére


snooze
veterán

ezt én is olvastam,de itt ez a tipus nincs benne!😀valamit nagyon benéztél..😀

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#3952) rocco021 válasza snooze (#3951) üzenetére


rocco021
tag

Ja tényleg ez lite :W :W :W

(#3953) Surplus


Surplus
tag

Sziasztok. Nektek az intelligens feloldás rendesen működik? Mert nálam néha jó, de sok esetben nem megy, mert kéri a kódot.

(#3954) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Én búcsúzom innen, a telót lepasszoltam anyámnak, én meg váltottam Nova 5T-re. :DDD

The Truth is out there...

(#3955) Doggy dog válasza Doggy dog (#3946) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Tegnap visszakaptam.
Ismét alappal csere történt.
Szervízes srác viccesen, ebben 1 hónapja cseréltem....

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#3956) Tottinho válasza rocco021 (#3858) üzenetére


Tottinho
csendes tag

rocco021
Sziasztok olyan problémám lenne hogy android 10-en ha nem fogadott hívásom van nem jelzi csak úgy tudom meg ha bemegyek a hívásnaplóba! Valaki tudna nekem segíteni ez miért van? Mert elég idegesítő köszönöm szépen előre is :R

sanchez77
Ezt a nem fogadott hívás problémát én is meg tudom erősíteni. Hónapok óta tapasztalom (mióta fent van a 10), és teljesen random, hol jelez, hol nem...

Aki 10-est használ, erre valami megoldást azóta találtatok? :) Sajna nekem is jelentkezik ez a probléma.

(#3957) donmackó válasza Tottinho (#3956) üzenetére


donmackó
őstag

Én ahogy észre vettem a térerőt veszti el elég sűrűn. Nekem az lett a megoldás hogy bekapcsoltam a VoWIFI-t. Ha nincs térerő, akkor a hívás sem tud felépülni, így téged hiába hívnak. Lehet hogy egyet még cseng a másik félnél, majd foglaltat jelez.

Release the cable hounds!

(#3958) Komplikato


Komplikato
veterán

Nincs egy hete, hogy jött a VODÁS telefonomhoz frissítés. Lehet nincs összefüggés, de úgy érzem, hogy mióta fent van a frissítés:
1. 2x gyorsabban merűl a telefonom, olyan mint amikor a fiam elindítva hagy fél tucat játékot, de nem fut semmi csak aktuális alkalmazás és nincs beragadva semmi a memóriába, mert frissen indítva ugyan ez van.
2. Fele olyan gyorsan tölt a telefon, mint ha nem lenne gyorstöltés.

Létezik, hogy a frissítés okozza? Olyan mint ha az aku kalibrálás megzavarodott volna.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3959) Exian válasza Komplikato (#3958) üzenetére


Exian
őstag

Mate 20 Lite-om volt ezelőtt, annál sokan panaszkodtak, hogy 10-esnél előjött a gyorsabb akkumerülés. Sokan visszaraktak korábbi verziókat emiatt, sokan 8.2-ig is lementek, állítólag az volt a legjobb több szempontból. Lehet, hogy ez android 10 bug és nem telefonfüggő.

(#3960) Nono76


Nono76
tag

Egyik nap kaptam a telefonomra egy nagyon fontos frissítést, azt javasolta mindenképp rakjam fel. Semmit nem részletezett róla. Ma pedig a 10.0.0.212es verzió jött meg. 3,91 giga. Többek között azt írja, hogy Kamera: Módosítja bizonyos kamerabeállítások alapértelmezett állapotát. Azt hittem hogy megcsinálták a videózás közbeni autó fókusz ugrálást. Sajnos nem. Raktak még bele Huawei assistant funkciót ami lecseréli a google féle hírfolyamot, meg intelligens akku töltési módot ami figyeli a töltési szokásokat és megakadályozza az akku folyamatos töltését ha teljesen fel van töltve + májusi biztonsági javítások.

(#3961) maltegra


maltegra
kezdő

FM radiot milyen appal hallgatjatok? Defaultot nem talaltam, play aruhazas kereses meg csak az onlineokat dobalja fel.

(#3962) snooze válasza maltegra (#3961) üzenetére


snooze
veterán

pedig kell lenni a telon alapbol..nincs rejtve?

GO Gunners!!!

(#3963) maltegra


maltegra
kezdő

Nincs... Nem hiszem, hogy letoroltem volna. Olvastam olyan forumokat, hogy .apk-bol felraktak az eredeti, es ugy se ment, velem is ezt tortent, csak annyit ir ki, hogy "app not installed"

[ Szerkesztve ]

(#3964) Stockbauer79 válasza maltegra (#3961) üzenetére


Stockbauer79
tag

Ez a gyári:
[kép]

just leave me alone

(#3965) maltegra válasza Stockbauer79 (#3964) üzenetére


maltegra
kezdő

Koszi, nezegettem reviewkat is rola, hogy hol kene talalnom... nem tudom, az enyembol miert hianyzik. Nem Magyarorszagon vettem, de nem tudom elkepzelni, hogy az orszag korlatazasai kozott szerepel, hogy nem szabad FM radiot hallgatni. ^^"

(#3966) SzGee válasza maltegra (#3965) üzenetére


SzGee
aktív tag

nekem az eszközök mappában van

If you leave me, can I come, too?

(#3967) jani528


jani528
csendes tag

Sziasztok, 2 éves a teló és 1-2 hete kezdtem észrevenni hogy a nagyon világos tartalmaknál beég a kijelzőbe a megjelenített kép, érdekelne tapasztalatok alapján hogy volt e ilyen valakinek és meddig húzta még a kijelző?

Eladó Lenovo C430-11 Chromebook

(#3968) mefistofeles

Üdv Urak! Nem vagyok egy telefon guru, én csak használom de most ki szeretnék próbálni egy másik launchert. Régi telókon ezzel nem volt gond, de most csak kipróbálni tudom és beállítani alapértelmezetté nem. A váltáshoz talán az kell, hogy a huawei fiókomból kilépjek előbb?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#3969) kymco válasza mefistofeles (#3968) üzenetére


kymco
veterán

Beállítások/Alkalmazások/Alapértelmezett alkalmazások/Kezdőalkalmazás
Én több launchert kipróbáltam (Nova, MS), nem volt vele gondom a huawei fiókom ellenére sem...

www.refujvaros.hu

(#3970) kingbest


kingbest
csendes tag

Sziasztok!
Nemrégiben a MOMpark környékén jártam. Ott van a Huawei egyik boltja/szervíze. Decemberig garanciális a telóm. Android 10es frissítés nekem is csökkentette az üzemidőt. Na meg a másfél éves nyúzás
2 évet vállalnak az akkura, mivel a kijelzővel együtt cserélik.
Egy óra alatt megvolt. Többek között a jack/USB-C aljzatokat is kicserélték. S minden adatot megmaradt. Korrektek, a fizetős szervíze díjak is barátaik. Ügyesek, segítőkészek. Csak ajánlani tudom!
Pár hét elteltével beált akkum, most ismét bírja a kezdeti intenzív napi használati rutinomat.
10.0.0.203 patch01 van most fent.

(#3971) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Sajsnos leesett a Mate 20 Lite telefonom és a hátlapja egy kicsit összetört.

A Huawei-től azt az infót kaptam, hogy csak ők cserélhetik, hogy a garancia ne vesszen el, ami még 2021. januárjáig él.

Valaki cseréltetett hátlapot ( vagy valami mást rajta) nem hivatalos Huawei szervizben ( esetleg saját magának) és aztán a garancia érvényesítésnél nem problémáztak rajta? :R

Vagy érdemes lenne bevinni és valami panaszt is belefogalmazni, hogy rossz az akku időm, böngészés közben fagyogat és akkor hátha cserélik garanciában?

[ Szerkesztve ]

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#3972) kingbest válasza atti1848 (#3971) üzenetére


kingbest
csendes tag

Szia
Menj be kérdezd meg mit ajánlanak.
De 10ezerért cserélik a hátlapot anyag+munkadíj. Ismerősnek kérdeztem meg.

(#3973) atti1848 válasza kingbest (#3972) üzenetére


atti1848
senior tag

Ha így van, akkor ez még elfogadható.

beviszem valamikor, aztán majd még panaszkodok kicsit. :)

Köszi. :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#3974) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Sziasztok. Azt vettem észre, hogy egy ideje a Messenger hamar elkezd akadni, lassan reagál, ha fotót akarok csinálni vele, akkor azt kín kivárni, főleg, amikor valami effektet választok, szószerint mintha megfagyna és rengeteget gondolkodik. Mondjuk még nem volt újratelepítve az app, de szerintem hosszú távon ez sem oldaná meg a problémát. Valakinek valami tippe van?

(#3975) anonymus89


anonymus89
addikt

Sracok Rossmann appot Mindenkinek engedi telepíteni?
Telekomos 9.1-re azt írja nincs ilyen regio.
Mate 10 pro ugyanez.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3976) SeLe válasza anonymus89 (#3975) üzenetére


SeLe
tag

Nálunk 2 készülékre is telepítve van és jól használható.

(#3977) anonymus89 válasza SeLe (#3976) üzenetére


anonymus89
addikt

Akkor mi lehet a baj?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3978) SeLe válasza anonymus89 (#3977) üzenetére


SeLe
tag

Passz.

(#3979) anonymus89


anonymus89
addikt

Így néz ki

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3980) Komplikato válasza Exian (#3959) üzenetére


Komplikato
veterán

Azóta sokkal tovább romlott a helyzet, sajnos nem a firmware frissítés okozta, nem hiszem, hogy aku kalibráció megoldja. Mind merűlésnél, mind töltésnél ugrik. Lefelé ilyen 91-70-51-17/18%-OFF és visszafelé is. Kb. 20-25%-ra tölti az aksit. Tök mindegy, hogy fullra lemerítem, hogy kikapcsolva töltöm, letiltottam az inteligens akumulátor beállítást is. ugyan az van. Előző telefonom hasonlóan halt meg, (Mars) azt hittem aku és ott konkrétan a töltő áramkör kinyiffant, instant kuka lett. Ez azért "picit" drágább volt, remélem nem trükköznek a Vodánál a garival, mert elég rossz sztorikat hallottam róluk. :O

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3981) kingbest válasza Komplikato (#3980) üzenetére


kingbest
csendes tag

Szia!
Ha van rá lehetőséged, és még garanciális a teló, akkor direkt a Huawei szervízbe vidd!

(#3982) Balcsix


Balcsix
senior tag

Amióta frissítettem az új rendszerre nálam is fenn áll az a helyzet, hogy nem jelzi ki a nem fogadott hívásokat 10-ből 9-szer kb.

Akinek ugyan ez volt a probléma azoktól kérdezném, hogy ti találtatok rá valami megoldást?

(#3983) Komplikato válasza Balcsix (#3982) üzenetére


Komplikato
veterán

Nekem, ahogy észrevettem, akkor csinálja, ha VoLTE-n jön megy a hívás. Régen le tudtam tiltani, a frissítésben nem lelem a helyét se. Le szoktam tiltani a Wifit és a 4G-t ha nagyon zavar, viszont azt gondoltam, hogy a Voda hálózat és firmware miatt csinálja. A bejövő hívásokat van, hogy fél nappal később dobja ki értesítésben, rezegni, csengeni cseszik persze, mostanában meg SMS-t kapom 1-2 nappal(!) később.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3984) kymco


kymco
veterán

Engem egyre jobban bosszant a böngészők akadozása a 10-es alatt. Ma ez a legalapvetőbb funkció a telefonálás mellett, és gyakran van gond vele. :(

www.refujvaros.hu

(#3985) Balcsix válasza Komplikato (#3983) üzenetére


Balcsix
senior tag

Én T-s vagyok, szóval szolgáltatótól független a hibajelenség. Viszont ahogy megfigyeltem tényleg akkor csinálja ha a VoLTE vagy a VoWifi "aktív".

(#3986) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Srácok!
Ti hogy oldjátok meg, ha elmegy a térerő a netes kártyáról, akkor átváltson a másik netre?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#3987) snooze


snooze
veterán

sziasztok!212-es frissités nektek jött már?

GO Gunners!!!

(#3988) SeLe válasza snooze (#3987) üzenetére


SeLe
tag

Már a 232-es is.

(#3989) snooze válasza SeLe (#3988) üzenetére


snooze
veterán

nekem valahogy nem akarja..hiusite-val sem..

GO Gunners!!!

(#3990) SeLe válasza snooze (#3989) üzenetére


SeLe
tag

És a támogatáson belül a frissítés sem talál semmit ?
Lehet törölni kell a gyorsítótárat a támogatáson belül.

Hisuite-ból a legfrissebb van ?

[ Szerkesztve ]

(#3991) snooze válasza SeLe (#3990) üzenetére


snooze
veterán

ezeken már tul vagyok,de semmi..még mindig 203végü..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#3992) Pendragon911 válasza snooze (#3991) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Ne aggódj, nekem sem jött, pedig minden módon próbáltam. Bár, szerintem semmi olyat nem hoz majd, ami miatt nagyon várni kéne, max ha valami biztonsági frissítés érkezik rá, azt valószínű jó naprakészre tudni. Egyszer majd ;)

[ Szerkesztve ]

(#3993) Gömbike válasza snooze (#3991) üzenetére


Gömbike
senior tag

A telefonomat a vodától vettem, de pannonos kártyával használom. Szerintem az elsők között jöhetett meg a 232.

Csak pár gondolat:

- Ha szolgáltatótól vásároltad, akkor vidd be, hogy frissítsék fel az agyát. Lehet, hogy meggyógyítja.

- Ha üzletben/neten, akkor a Huawei központnak e-maill, telefon, biztosan tudják a megoldást IMEI szám alapján.

Már volt alkalmam felhívni őket, mikor az órákról kérdezősködtem, teljesen normális, ügyfélbarát a hozzáállásuk.

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#3994) juvegamer


juvegamer
tag

Lejárt a Huawei számára biztosított átmeneti licenc, így már a régebbi Huawei okostelefonokon is megszűnhet a Google-támogatás.
https://www.origo.hu/techbazis/20200816-huawei-honor-okostelefon-regebbi-keszulek-google-android-frissites.html

[ Szerkesztve ]

(#3995) gazee


gazee
tag

Hello!
A Chrome nektek nem fagyogat akadozik?
Néha jó de néha laggol rendesen.. :F

Jahh és a telo kinyírta a mamoriakártyát :((
8Gigábol 4 mega maradt....
Most probálják megoldani de lehet az enyészeté lett minden... :W

[ Szerkesztve ]

(#3996) zotyi85 válasza gazee (#3995) üzenetére


zotyi85
tag

A chrome nekem is szar, sokszor úgy megakad, hogy át kell váltsak egy másik alkalmazásra, majd vissza és akkor lesz jó megint.

ASUS TUF GAMING B460M PLUS, INTEL i5 10400F, BE QUIET PURE ROCK, SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB M.2, 2x8GB KINGSTON 2666 C16, ASUS RX 6600XT 8GB, COOLER MASTER MASTERBOX MB311L, ASUS ROG STRIX 650G, REDRAGON KUMARA, A4TECH BLOODY

(#3997) szaniszlokar válasza gazee (#3995) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Nekem az opera csinálja az akadozást.

Minden ellenállás hasztalan.

(#3998) zoli62


zoli62
addikt

Valaki használja a Huawei Cloud-ot? Érdekelnének a tapasztalatok.

(#3999) santinno77


santinno77
csendes tag

Üdv mindenkinek, Máté 20 lite tulajdonos vagyok saját hálózatunkba miért nem lehet kivetíteni a telefonrol (pl. a videó, képek stb).
Lg smart tv re? Youtube ról működik.

(#4000) Gömbike válasza santinno77 (#3999) üzenetére


Gömbike
senior tag

Ez függhet a tv szoftverétől. Nekem UJ 6307 van, mostanában gond nélkül működik ez a lehetőség, de volt egy időszak, amikor nem jött össze, de egy tv szoftver frissítés megoldotta.

Egy e-mail az Lg-nek, ők megadják a választ. Így legalább az egyik fél rendbetéve.

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.