Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) snooze válasza snooze (#3032) üzenetére


snooze
veterán

3032-re valaki?köszi.

GO Gunners!!!

(#3052) Chrystyn


Chrystyn
tag

Most érkezik nekem is a 10-es. ( T-Mobile )

(#3053) Zelk 1 válasza keke69 (#3049) üzenetére


Zelk 1
csendes tag

Az fr. ugyanaz mint a gyári visszaállítás?

(#3054) kateell


kateell
újonc

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy ma csináltam egy gyári vissza állítást. De azóta nem működik sok minden. Vissza állítás után csináltam egy biz.mentés vissza állítást. Most nem működik a Bluetooth, nem tud csatlakozni se az órám, Samsung galaxy watch active 2, se a Huawei bluetoothos fülhallgatóm. Valamint nem működünk a messagesbe a nézés üzenet küldés, csak smst tudok küldeni, telekomos vagyok. Valakinek lenne ötlete mi lehet a hiba, amit tudtam már megnéztem, de semmi se volt jó.

(#3055) Gömbike


Gömbike
senior tag

Nekem most jött meg a frissítés.

Tökéletesen működik az OTP smart bank.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#3056) snooze válasza kateell (#3054) üzenetére


snooze
veterán

lehet jobban jársz,ha csinálsz megint egy gyári visszaállitást,és nem raksz vissza mentést..

GO Gunners!!!

(#3057) bubus66 válasza Zelk 1 (#3053) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igen és a műnőből kell meg csinálni mert a kétgombos hibát dobhat.

Beállitások/Rendszer és Frissítés/Visszaállítás/Telefonvisszaállítása

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3058) Zelk 1 válasza bubus66 (#3057) üzenetére


Zelk 1
csendes tag

Köszönöm!

(#3059) bubus66 válasza kateell (#3054) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia, írtam, hogy olyankor ajánlott teljesen új telepítés az alkalmazásoknál is főleg, ha új fő rendszert kap. Csinálj még egyszer gyári beállítások visszaállítás, és az alkalmazásokat is újra telepítsd, nem a mentésből állítsd vissza. A névjegyeket meg sms-ket, képeket zenéket lehet, csak alkalmazásokat ne azokat telepítsd újra.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3060) bubus66 válasza Zelk 1 (#3058) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szívesen

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3061) keke69 válasza bubus66 (#3050) üzenetére


keke69
őstag

Minden teljesen gyári volt, semmi mókolás!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3062) bubus66 válasza snooze (#3051) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia, a Total Commander látja de root nélkül semmire se mész vele. A fájl kezelők legtöbbje is látja, szerkeszteni vagy bármi mást csinálni csak ROOT-tal lehetséges. A 10-ből már gyári témákat se tudtam kiszedni, pedig a 9.xx-nél lehetett, még.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3063) bubus66 válasza keke69 (#3061) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig ez áltaban akkor szokott lenni, ha TWRP vagy ROOT van a telefonon. Az OTA-n frissíttetted, vagy a HiSuiten keresztül?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3064) snooze válasza bubus66 (#3062) üzenetére


snooze
veterán

hali.köszönöm,de nem rejtett fájlokra,hanem rejtett alkalmazásokra lett volna a kérdés..ez olyan,hogy ha a képernyön kifele csippentéssel elöjön egy oldal,és oda lehet pakolni alkalmazásokat,pl:amiket nem használsz állandoan..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#3065) bubus66 válasza snooze (#3064) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én ilyet nem használok. Amiket nem használok azokat törölni vagy tiltani szoktam.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3066) snooze válasza bubus66 (#3065) üzenetére


snooze
veterán

pedig jo,amit ritkán használsz,azt ide berakni,aztán csak két oldalad van,nem kell keresgélni az appokat..8.0 még volt,9.0 még appal ment,9.1 már csak rootal..😭😭

GO Gunners!!!

(#3067) bubus66 válasza snooze (#3066) üzenetére


bubus66
nagyúr

Amit ritkán használok, azt arra az egy alkalomra telepitem én kiszemetlem mindjárt a telefon akár egy FR után is ami olyan és nem használom azt törlöm, ami meg nem lehet törölni azt tiltom. A Honor20 nem bővithető de így is bőven elég a 128 Gb.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3068) kateell válasza bubus66 (#3059) üzenetére


kateell
újonc

Szia. Köszönöm. Nem új a rendszer, csak nagyon szívta valami az aksit, azért csináltam. Még nem jött 10em. Akkor újra vissza állítom majd.

(#3069) keke69 válasza bubus66 (#3063) üzenetére


keke69
őstag

HiSuiton keresztül. Annyira nem mentem bele, de úgy tudtam, hogy nem lehet rootolni ezt a telefont, a twrp-t azt feltettem az előző telefonomra (xioami) ezen kicsit hiányoltam is, de azt hittem erre azt sem lehet tenni. Ezek szerint tévedtem?

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3070) bubus66 válasza keke69 (#3069) üzenetére


bubus66
nagyúr

a 9.0 lehetett feltenni TWRP-t, azért kérdeztem, ha a HiSuite okozta akkor azt garanciában javítják.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3071) keke69 válasza bubus66 (#3070) üzenetére


keke69
őstag

Ma délelőtt adtam le az üzletbe, lesz vagy 1.5-2 hét mire visszakapom. Még garanciális.
Az ismerőseim körében sem hallottam olyat, hogy minden gyári volt a telefonon aztán frissítés közben, után megadta volna magát, de hát ilyen az én formám.

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3072) keke69 válasza keke69 (#3071) üzenetére


keke69
őstag

Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy 9 vagy 10-el adják vissza!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3073) bubus66 válasza keke69 (#3072) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia 9-cel fogják vissza adni szerintem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3074) bubus66 válasza keke69 (#3071) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig sajnos van ilyen, sőt nekem az OTA frissítésnél adta meg magát anno a P20 Litem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3075) keke69 válasza bubus66 (#3073) üzenetére


keke69
őstag

Hát akkor nem lesz érzelem mentes a frissítés! :D

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#3076) bubus66 válasza keke69 (#3075) üzenetére


bubus66
nagyúr

De hogy is nem lesz az, csak utána az OTA-val kell frissíteni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3077) Pendragon911 válasza keke69 (#3075) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Most este nekem is megjelent a frissítés. A HiCare-ben beadott egy biztonsági frissítést, az települt, majd kicsivel később újra rákeresve bedobta a 10-es rendszert, már fent van és Dark mode on ;), nekem már ezért megérte

(#3078) snooze válasza Pendragon911 (#3077) üzenetére


snooze
veterán

kettö perce nekem is pontosan igy felajánlotta.a 10-et..

GO Gunners!!!

(#3079) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

10.0.0.148 ????? most jelent meg nekemis hicareből!!!!! Végreeee :R :R :C :Cazonnal töltöm is lefele!!!! :C :C

(#3080) #01993216


#01993216
törölt tag

Nem találkozott esetleg valaki olyan témával, amiben úgy jelennek meg a zárképernyőn az értesítések, mint a samsung-nál? Hogy nem egy sáv, amiben benne van, hogy ki írt és mit, hanem csak az alkalmazás ikonja az óránál mondjuk?

(#3081) SeLe válasza SeLe (#3031) üzenetére


SeLe
tag

Mivel közben nekem is megjött az EMUI 10 frissítés, megválaszolom a saját kérdésemet :)
Tehát, itt is működik a hangrögzítés!

(#3082) Exian válasza Pendragon911 (#3077) üzenetére


Exian
őstag

Na, nekem is így jött csak elő a 10-es. HiCare, kisfrissítés, majd a 10-es. Érdekes, előtte a sima frissítésnél a Beállítások menüből nem jött semmi. Ezek szerint tényleg itt érdemes inkább keresni a frissítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#3083) #01993216


#01993216
törölt tag

Van valakinek ötlete arra, hogy a nem gyári alkalmazások ikonjait miért nem tudom kircserélni egyik témával sem? Csak méretre vagdalja, de ki nem cseréli

(#3084) Zelk 1


Zelk 1
csendes tag

Gyári visszaállítást előtte vagy utána ajánlott csinálni.

(#3085) bubus66 válasza Zelk 1 (#3084) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia mindegy mikor csinálod, előtte a névjegyeket meg a sms stb ments le. Én telepítés után szoktam.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3086) Zelk 1 válasza bubus66 (#3085) üzenetére


Zelk 1
csendes tag

Köszönöm!

(#3087) Exian válasza bubus66 (#3085) üzenetére


Exian
őstag

"a névjegyeket meg a sms stb ments le"

A névjegyeket célszerűbb manapság már szinkronizálva tárolni és akkor eszközfüggetlen a dolog. Meg factory reset esetén sem kell bajlódni vele.

én 2009 óta így tárolom a névjegyeim, amióta meg van az első androidos telefonom, sosem kellett vacakolnom vele, új telefonon vagy reset után csak bejelentkezek a google fiókkal és minden a helyén van.

Viszont sokszor tapasztalom, hogy sokan még mindig nem ismerik ezt az opciót és sokszor kérnek kollégák is, hogy telefon csere alkalmával segítsek átmentegetni a SIM-en vagy a telefonon tárolt névjegyeket... ettől agygörcsöt tudok kapni :)

(#3088) bubus66 válasza Exian (#3087) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem egyszer több mint 70% elveszett azóta feljetős a szinkron. Pl most ki próbáltam 12 el ment valahova uzsonázni, ennyit a szinkronról..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3089) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Azt vettem észre, mintha gyorsabb lenne a kamera app, ha valóban így van, már ezért megérte a 10-es rendszer, plusz a Dark mode-ért is jár az 5-ös ;)

(#3090) #01993216


#01993216
törölt tag

Megnézne valaki a kedvemért egy custom témát, hogy kiderüljön legalább az, hogy csak nálam van-e gond, vagy a 10-es rendszerrel? Akármelyik témát töltöm le a Themes app-ban vagy bárhonnan máshonnan, csak a gyári alkalmazások ikonjait cseréli ki. A többit csak méretre vágja, de marad a gyári ikonja. A Messenger, Chrome, stb.. marad ugyanolyan, legfeljebb kerek vagy szögletes lesz.

Köszi

(#3091) SeLe válasza #01993216 (#3090) üzenetére


SeLe
tag

Nálam megváltoztak az ikonok is.

(#3092) #01993216 válasza SeLe (#3091) üzenetére


#01993216
törölt tag

Akkor ezek szerint nálam lesz valami gond. Lehet csinálok újra egy FR-t. Ez melyik téma?

Köszi egyébként

(#3093) SeLe válasza #01993216 (#3092) üzenetére


SeLe
tag

Én nem csináltam FR-t sem.
Egyébként Mylafe-Mechanical Style

(#3094) #01993216 válasza SeLe (#3093) üzenetére


#01993216
törölt tag

Megpróbáltam ezt a témát is. A külső design cserélődik, mint a többinél, de a belseje ugyanaz a gyári ikon marad, nem úgy, mint neked. Nem értem már mi a gond. Nyomok egy FR-t, aztán majd meglátjuk.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#3095) bubus66 válasza #01993216 (#3094) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a 10-nél kiírja, elég sok téma hogy csökkentett modott kéri, na ott nem rkja át a témákat. Nekem is simán kicseréli a 10-es. Ha az icon mappában nincs benne az adott alkalmzás ikonja a megfelelő néven a soha nem fogja átrakni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3096) snooze válasza bubus66 (#3095) üzenetére


snooze
veterán

szia.mi a neve ennek az ikonpacknak vagy a témába van?

GO Gunners!!!

(#3097) bubus66 válasza snooze (#3096) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia! Témában van benne. A Téma neve yexuecolorO1

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3098) snooze válasza bubus66 (#3097) üzenetére


snooze
veterán

:R :R kimondottan tizesre van?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#3099) bubus66 válasza snooze (#3098) üzenetére


bubus66
nagyúr

Attól, még a 9.xx műkődik mert 10-es. A legtőbb 9.1-es műkődik a 10-esen, persze vannak kivételek.

<title>yexuecolorO1</title>
<title-cn>夜雪流光</title-cn>
<author>MIUI</author>
<designer>战士</designer>
<screen>FHD</screen>
<version>10.0</version>
<font>Default</font>
<font-cn>默认</font-cn>
<uid>5de642b4dd400</uid>

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3100) snooze válasza bubus66 (#3099) üzenetére


snooze
veterán

ok,csak beütöm a témáknál a keresöbe,azt irja nincs találat..

GO Gunners!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.