Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17042) Aryon87 válasza axlfsi (#17038) üzenetére


Aryon87
félisten

Konkrétan semmivel sem csinál jobb képeket. Erősen ajánlom figyelembe az első képet, én felröhögtem rajta..

[link]

-----------------------------------------------------------------------------------

Jó ez a Mate, nyilván nem tökéletes, de más gyártó termékénél is van valami gikszer.
Ami ennek a fotózását illeti. Mivel szerintem a legjobban én használom ki a fotóképességeit, azt mondom bőven jó, pláne, hogy a legszélesebb kínálatot adja kamerában, amit semelyik konkurens nem tud. Főleg egy átlagembernek. Én egy magas mércéről jöttem át erre a telefonra, volt HTC U11-em 5 hónapig. Az olyan képeket csinált, hogy fütyültek, a nyaralásról a mai napig visszanézem amiket tavaly lőttem vele simán automatán. Namost, a Mate nyílván nem ér fel annak szintjére, de nem is bukik el annyira. Van amire én is húzom a számat, de megtanultam élni vele, kiismertem, és annak megfelelően aknázom ki a képességeit. Gondolok itt a RAW képekkel való szöszmötölésre.
Sokan morognak a videózási képességre. Teljesen jó amit nyújt. Nincs stabi 1080p60 és 4K esetében? Na bumm, nem kátyús úton kell videózni. Visszakereshetőek a videóim, amiket megosztottam kb 2 hete, simán vállalhatóak (1080p és 4k, és van egy 1080p30 is).
Egy Note 9 se fog többet adni, mi több szép deformált színekben fogja visszaadni az élményt... Írom ezt egy Note8 mini kitérő után (U11 és M10Pro közti volt 2 hónapig) és egykutya a két generáció mert semmit nem fejlődött az akksin és tollan kívűl).

Ha annyira borzasztóak lennének a képei ennek, akkor nem töltené be a 7. hónapját, hanem már régen más pályán lennék.. 2 év alatt a Mate a 14. telefonom..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.