Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) rasotamas


rasotamas
veterán

Most mi van ezzel az alsó gombsorral? Lehet helyette gesztusokat vagy mindenképp ott van?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#17952) tothjani81


tothjani81
senior tag

Üdv. Tudja valaki hol lehet ki be kapcsolni az adatroamingot, adatbarangolást?

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#17953) kali válasza tothjani81 (#17952) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Beállítások -> Vezeték nélküli és egyéb hálózatok -> Mobilhálózat -> Adatroaming

(#17954) zaphod78 válasza mirci18 (#17948) üzenetére


zaphod78
tag

A telefonon alapból rajt van a Phone Clone nevű program. Vele mindent át tudsz pakolni, amit akarsz. Le kell tölteni a meglévő készülékre, onnantól lépésenként végigvisz. A programoknál érdemes figyelni, hogy csak azokat jelöld ki amik tényleg kellenek. Én S7 edge.ről váltottam és egy kupac samsungos programot is áttett erre :W

(#17955) rasotamas válasza zaphod78 (#17954) üzenetére


rasotamas
veterán

És milyen az S7-hez képest? Mert egy használt szép S7-et akartam venni, de annyira leakciózták a Mátét, hogy így megérte.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#17956) mumuss válasza rasotamas (#17951) üzenetére


mumuss
aktív tag

Gyárilag is el lehet tüntetni, akkor egy lebegő gombot tudsz használni navigálásra. Én külsős alkalmazást használok, mindent gesztus vezérléssel kezelek, és így is teljesen el lehet tüntetni az alsó sávot

Mate 10 pro/Note 10

(#17957) rasotamas válasza mumuss (#17956) üzenetére


rasotamas
veterán

Melyik az az alkalmazás? Én nem szertem, hogy ott egy csík akármekkora bazinagy a kijelző. Már a G2-n is utáltam.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#17958) atikó válasza D4ni (#17939) üzenetére


atikó
őstag

undorító ez a "nélkülözhetetlen alkalmazások" tárháza, majd eldöntöm, hogy mi kell nekem, miért kell ráerőltetni az emberre minden vackot. :W

(#17959) rasotamas


rasotamas
veterán

Föl lehet tenni valami gyomlált szoftvert a telóra? Ami nem ilyen témobilos meg tele fölös szarral?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#17960) TomPack válasza rasotamas (#17957) üzenetére


TomPack
őstag

Nálam sehol nincs csík! ;]
Gesture Control + Nova

(#17961) Tsebacsi válasza TomPack (#17960) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

No ez főoldal képernyőkép? Ideje feltennem a novát? :)) :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#17962) Klaya1986 válasza TomPack (#17960) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Ez az alkalmazás lenne az, amit használtsz?

(#17963) TomPack válasza Klaya1986 (#17962) üzenetére


TomPack
őstag

Igen, megvettem a Pro-t, mert azzal három bar-t lehet beállítani. Nekem kétoldalra van beállítva a vissza-parancs, alulra pedig felfele húzással a home. És felfelehúzás-megtartásra pedig a futó alkalmazások listája.
ADB-parancssorral lehet kikapcsolni a gyári navigombokat, hogy a felfelé húzással ne jöjjön elő. Az appban van erre egy leírás.

(#17964) bandigyerek válasza atikó (#17958) üzenetére


bandigyerek
senior tag

:R

(#17965) tothjani81 válasza kali (#17953) üzenetére


tothjani81
senior tag

Köszi

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#17966) mirci18 válasza zaphod78 (#17954) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ. Így teszek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#17967) mouzrr válasza rasotamas (#17959) üzenetére


mouzrr
őstag

Nincs tele semmivel, ami nem kell letörlöd vagy letiltod.

(#17968) Klaya1986 válasza TomPack (#17963) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

És így gyakorlatilag minden alkalmazásnal eltűnik a nav.bar?

(#17969) kali válasza rasotamas (#17959) üzenetére


kali
legenda

Attól (is) függ, melyik firmware verzión vagy jelenleg, viszont a Telekomos egyéni verziós frissítést nem muszáj telepíteni (abban vannak a szolgáltatós cuccok).

(#17970) mirci18


mirci18
addikt

Még két kérdés.
A telefon mennyire vízálló. A reklámokban sorra ezt adják de a tesztelők nem ajánlják a vízzel való érintkezést.

Másik kérdés.
Elviekben egy Type c hdmi kábellal a telefon monitorra kötve pc-ve alakítható.
[link]
Elég hozzá a linkelt termék vagy másra van szükség hozzá?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#17971) kali válasza mirci18 (#17970) üzenetére


kali
legenda

Többen is használták már itt a víz alatt a kamerát, tettek is fel róla anyagokat, probléma eddig nem ismert.
A linkelt típusú kábelt nem ismerem, de ha megfelelő, akkor más nem kell.

(#17972) rasotamas válasza mirci18 (#17970) üzenetére


rasotamas
veterán

Ezzel nem lesz usb a beviteli eszközöknek, csak kimenet.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#17973) Kiskutya válasza mirci18 (#17970) üzenetére


Kiskutya
veterán

A vízállóság itt elég meggyőző.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#17974) mumuss


mumuss
aktív tag

Ahogy olvasom, hamarosan jöhet a Pite rendszer...
https://pcworld.hu/pcwlite/hamarosan-jon-az-android-9-pie-a-huawei-csucskeszulekekre-253141.html

Mate 10 pro/Note 10

(#17975) 5423r


5423r
tag

Sziasztok!

Betört kijelző miatti cserére felkészülve érdemes mentést csinálni, vagy megmaradnak gond nélkül az adatok?

Ha érdemes, akkor tud valaki olyan módszert amivel lezárt készülékről, érzékelés nélküli kijelzővel is lehet mentést csinálni?
Leginkább képekről, meg egy játék adatairól lenne szó.

Sajnos ujjlenyomattal feloldalni a bekapcsolás utáni jelszó miatt nem tudom. :W

Köszönöm előre is a gyors segítséget. :R

(#17976) bandigyerek válasza mumuss (#17974) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Jövő március? ;]

(#17977) s4tch válasza 5423r (#17975) üzenetére


s4tch
veterán

Otg + egér a megoldás, korábbi telefont teljes körűen tudtam így használni.

(#17978) hacki87


hacki87
senior tag

Jött ma telekomra egy egyedi frissítés, nem tudom volt-e már szó róla. Nekem most tölti le.

(#17979) kali válasza hacki87 (#17978) üzenetére


kali
legenda

Ha a 207-es, akkor volt már róla szó, de ha újabb verzió, akkor még nem.

(#17980) himpulator


himpulator
tag

Sziasztok! Ma vettem egy ilyen csodát, Mate 8-at váltott. Azt szeretném kérdezni, h van e valamilyen trükk Amazfit Bip párosításának. Nem akarja a Mifit felismerni. (Leválasztás sokszori újraindítás megvolt, de nem ismeri fel). Előre is köszi!

(#17981) himpulator


himpulator
tag

Meglett! Elfelejtettem a beállításokba is leválasztani!

(#17982) hacki87 válasza kali (#17979) üzenetére


hacki87
senior tag

207

(#17983) troland26


troland26
őstag

Üdv!
Na megrendeltem én is a T től a telefont . Mától elérhető a szürke verzió is . S7 ről váltok 2 év után ..remélem jól döntöttem . :) Tokot már néztem rá [link] viszont tényleg nincs rá "normális" üvegfólia ?

[ Szerkesztve ]

(#17984) kp78


kp78
addikt

Nem maradt meg vkinek még 1 Alzás kupon? Én elajándékoztam az enyémet, most meg jól jönne mégis... :U
:R

(#17985) MrBrown26


MrBrown26
kezdő

Sziasztok, ma jött meg ez a gyöngyszem és az lenne a kérdésem, hogy kamerànàl milyen beàllìtàst érdemes hasznàlni a legjobb kép érdekében ? Mert öszintén szólva a szobai fények mellett pro modban nem nagyon gyözött meg. Meg még nem volt ilyen super charge-os telefonom és ez jó az aksinak ? Vagy lehet valahol àllìtani hogy sima töltés legyen ? Vagy màr ez szàmìt simànak ? :D

(#17986) bkiky01


bkiky01
senior tag

Honor 9-et cserélném, telekom előfizum mellé egész jó ajánlatot kaptam.. Még nem döntöttem el, h mennyivel is hoz többet.. Android 8.1 megjött már rá? (Gondolok a hiper-szuper P20pro kamerára..) Telekomnál mindkét szín single sim?

(#17987) kali válasza MrBrown26 (#17985) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Monokróm képnél mehet a 20 MP, színesnél 12 MP.
PRO módban a környezeti tényezőknek, tárgynak...stb. megfelelően érdemes beállítani, de azokat csak te látod és ismered, így távolról nehéz okosat mondani.
PRO módban nincs AI, próbáld ki auto módban AI rásegítéssel is.
Nem lehet állítani a töltési módot, a Szuper mód nagyon intelligens, nem kell tőle félni: Link
A telefon kikapcsolt állapotában nincs Szuper töltési mód, vagy másik olyan töltőfejjel és/vagy kábellel kerülhető ki, ami nem tudja a Szuper módot.

bkiky01: Nincs még 8.1, GPU Turbo és külön éjszakai fényképezési mód érkezett (többek között) az utóbbi frissítésekkel.
Eddig mind a három szolgáltatónál csak mokka barna egykártyás (független) verzió volt, a Telekomnál bekerült most a titánszürke is, de nincs infó, hogy egy- vagy kétkártyás.

[ Szerkesztve ]

(#17988) mirci18 válasza kali (#17971) üzenetére


mirci18
addikt

Kali kiskutya köszönöm választ.
Évek óta erre vártam legyen egy vízálló telefonom a vizalatti felvételekhez.

Még egy kérdés.
Eddig Ugreen type c kabelokat használtam az Lg G5 höz.
Ezek is tudják a gyors töltés funkciót?
[link]

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#17989) MrBrown26 válasza kali (#17987) üzenetére


MrBrown26
kezdő

És azt hol látom, hogy az ai megy ? Vagy az alapból megy ha nem proba vagyok ?

Nem attól félek, hogy melegedik, hanem hogy rövidül az akksi élettartama :( vagy telefonnál már nincs behatással rá ?

[ Szerkesztve ]

(#17990) kali válasza MrBrown26 (#17989) üzenetére


kali
legenda

Auto módban alapban megy, rányomod szövegre a kamerát és kiírja bal alul a "T" piktogramot, mert felismeri, hogy szöveg, így tesz az étellel, a virággal, növénnyel, kutyával, macskával, naplementével...stb. és a témához igazítja a feldolgozást.
Ezek az akkumulátorok és töltési módok már erre vannak kitalálva, az egyetlen komoly ellensége a meleg az akkumulátornak, de arra meg figyel töltés közben a Szuper mód.

(#17991) pityaa23 válasza kp78 (#17984) üzenetére


pityaa23
senior tag

Szia, nekem van egy.

(#17992) mirci18


mirci18
addikt

Utána néztem.
Sajnos nem elég Type c hdmi kábel átalakító a telefon pc-vé alakításához.
Kell hozzá egy dokkoló:
[link]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#17993) japy válasza mirci18 (#17988) üzenetére


japy
őstag

Rádugod és mindjárt kiderül!

(#17994) atikó válasza mirci18 (#17992) üzenetére


atikó
őstag

Persze hogy kell! Alap.

(#17995) PQ válasza mirci18 (#17992) üzenetére


PQ
csendes újonc

De elvileg elég. Bár én is egy ilyen "dokkoló" félét akarok venni hozzá.
Ebbe a dobozba bedughatsz egy USB hubot, amihez mehet egér és billentyűzet. Az USB C-n keresztül lehet tölteni a telefont. És a monitor (TV) nem csak HDMI-n keresztül csatlakozhat.
A doboz (dokkoló) nélkül is lehet egér és billentyűzet, de csak Bluetooth-os. A telefon két BT-s eszközt is kezel. Ha nincs, akkor a telefon használható tapipadként, vagy billentyűzetként. Ha a monitor (TV) nem HDMI-t akar, akkor létezik elvileg más, megfelelő átalakító kábel is. Az egyedüli, ami sehogy sincs a sima kábellel, az a töltés. A HDMI (vagy egyéb) felől nem kap tápot a telefon.
Tehát mind a két megoldás működik, de a "dokkoló" többet tud.
Te választhat. :)

(#17996) apezka válasza 5423r (#17975) üzenetére


apezka
tag

Ha a legfrissebb rendszer van rajta nem valószínű, hogy csinálnak frissítést, más dolog, hogy a normál frissítés miatt nem vesznek el az adatok a telefonról.
Kijelzős szervizelés előtt én inkább azért csinálnék mentést, hogy a telefont factory reset után adjam be, azaz ne legyen rajta semmi amihez hozzáférhetnek.
Alapjában véve az elő és hátlapot cserélnek törött kijelző esetén, a főpanelhez és adatokhoz nem nyúlnak, pláne, ha a legfrissebb rendszer van rajta.

[ Szerkesztve ]

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#17997) yodamester10


yodamester10
őstag

Kicsit le vagyok maradva, ez még csak most jelenik meg? Akkor mi jelent meg tavasszal?

(#17998) mirci18 válasza PQ (#17995) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ. Azért egy 3-6 e ft-os kábel olcsóbb mint a dokkoló 20-ért.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#17999) mumuss válasza yodamester10 (#17997) üzenetére


mumuss
aktív tag

P20 széria

Mate 10 pro/Note 10

(#18000) -Bandi- válasza yodamester10 (#17997) üzenetére


-Bandi-
tag

Idén tavasszal a Samu s9 / s9+ jelent meg, meg P20 széria.

Gondolom Mate 10 Pro ára ezért indult el lefele, mert jön ki az újabb, én pl ezért várok picit még a vétellel, hátha lemegy majd. főleg BF alatt arra az árra a dual simes is, mint amennyiért most adta a Telekom 2 év hűséggel.

Már a Mediamarkt is 175ért árulja.

[ Szerkesztve ]

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.