Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) Cunaja válasza zeon.hu (#11450) üzenetére


Cunaja
addikt

P7-L10C02B817 Android 5_EMUI3.1 Vodacom

Óvatosan vele nincs benne 4G, vagyis van, de hibákat írnak. Egyenlőre ne telepítse senki

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11452) Cunaja válasza Cunaja (#11451) üzenetére


Cunaja
addikt

Október közepére ígérik a végleges lolilop szoftvert. Valószínű teljesen új lesz, mert a huawei-nek nem tetszik a rengeteg hiba a B805-ben.

Jelenleg ez történik.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11453) Cunaja válasza Cunaja (#11451) üzenetére


Cunaja
addikt

B817 Annyi hibát írnak, meg problémát róla, hogy nem szabad telepíteni. Vegyük úgy nem is létezik.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11454) zeon.hu válasza Cunaja (#11452) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha újat adnak ki, az is tele lesz hibával, mint minden verzióváltó rom.

#?*@&!

(#11455) Cunaja válasza zeon.hu (#11454) üzenetére


Cunaja
addikt

Biztos , azért nem adják ki most, mert tesztelik maguknak. Egy biztos szerintem még egy ilyet nem akarnak kiadni. Régen volt egy atom stabil rom. Én inkább később adnám ki, de stabilat.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11456) GSPLR


GSPLR
senior tag

Az egész Lollipop egy nagy hiba, úgy ahogy van. Minden gyártónak gondja van vele, nem véletlenül jön ilyen gyorsan az M... Ezt szépen el****ta a Google.

Huawei

(#11457) Cunaja válasza GSPLR (#11456) üzenetére


Cunaja
addikt

el****ta erről egy politikus jut az eszembe. Jól el****tuk. Már adja is ki a Android 6.0-t. De szerintem a Huawei és más gyártok nem biztos, hogy ki fogják adni. Sajnos megjelent a P8 és társai, így a P7 már régi modellnek számít. A régi dolgokkal meg kevesebbet foglalkoznak.

Az emberek többsége megvette a P7-t és örült mint majom a fa...nak, hogy ilyen szuper telefont tudott vásárolni. Nem mindenkinek van sajnos pénze évente új telefont venni.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11458) zeon.hu válasza Cunaja (#11455) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

én amúgy se várom :)
hiába engedi újra a lolli a külső sd írást, root úgyis van nálam.
viszont ami hibái vannak, azon a root se segít.
(konkrétan mi az a marhaság, hogy pl a hangerő nem állítható automatikusan? kb 10 e-robot parancsom a hangerőt állítja.)

#?*@&!

(#11459) GSPLR válasza Cunaja (#11457) üzenetére


GSPLR
senior tag

Én teljesen jól elvagyok a KitKat-el (nincs szükségem a Lollira). Egy szavam nincs a telefonomra, belaktam, használom, panaszok nélkül. Közben figyelem néha az embereket a divat telefonjukkal szenvedni metrón,villamoson,munkahelyen és csak nevetek. Ez a készülék nálam ismét elmegy szerződéshosszabbításig és sanszos, hogy ennek az utódja nálam a P9 lesz. Nem vagyok egy "notórius frissítgető", ha valami működik, akkor nem csesztetem (az új nem minden esetben jobb, ezért is várok ki rendszeresen a tapasztalatokra). Pénzem az nekem sincs, ezért is az egyik favorit a Huawei, 2-3 évente tudok egy ilyet vállalni (olcsóbban hozza a hypeolt márkák szintjét). A P7 nekem egy olyan készülék, mintha rám tervezték volna mind külsőben, mind belsőben. Ennyi.

Huawei

(#11460) Cunaja válasza GSPLR (#11459) üzenetére


Cunaja
addikt

Elmegyek veszek egy P8-t mert ez a divat, Vagy egy Sa S6-t . Igazad van! Azért veszem a telefont, hogy a metrón villogni tudjak vele rendesen. Na a nagy fenét! Örültem mikor megvettem ezt és azért vettem, mert az előző telefonom egy nokia C5-03 volt és nem androidos. Azt mát túl laktam, saját szoftvert írtam rá meg minden, de nem androidos volt. Rengeteg android szoftver van és ezért lett a P7. Más gyártó telefonjait is néztem,de a Sa és a So alapban nálam kilőve. Nem divat utánzó akartam lenni. A P7-nek egy baja van számomra, hogy a gyártó elég lassú a fejlesztésekkel. A B815-nél a fogyasztást már nagyon jól eltalálták ami a KIT-KAT-nál súlyos hiba volt. 50%-kal tovább bírja az akkumulátor. A lolilop meg a kiadásakor hibás volt, csak később derült ki. Ha én szoftver fejlesztő lennék, ami nem vagyok, csak akkor adnék ki valamit ha tökéletes. A munkámat én is így végezném, vagy jó vagy nem, elég nagy gond lenne az országban. Szóval a lényeg a tesztelés és utána a frissítés.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11461) GSPLR válasza Cunaja (#11460) üzenetére


GSPLR
senior tag

Igen, de a mi rétegünk van kisebb létszámban. Ha megfigyeled az emberek többsége ugyanazzal a 2-3 telefonnal rohangál (és állítja magáról, hogy egyéniség, ami ugye ebben az esetben giga lol). Nekem csak a reklámmal és a hülyeségekkel nem tud egy gyártó sem letolni a torkomon negyed millióért egy készüléket. Ahhoz túl naprakész vagyok. Ha megnézzük pl. az S6 vs P8 párharcot akkor egy tök jót lehet nevetni. Ugyanis a drága és jóságos Samsung a szarabb (persze a szarabb itt most szubjektív, mert nálam igenis szarabb) készülékét drágábban tudja eladni. De te is tudod, hogy miért...tudatos vásárlóból van a legkevesebb. A tudatos vásárlót utálják mindenhol, mert nem tudják átbaszni :)

Huawei

(#11462) Cunaja válasza GSPLR (#11461) üzenetére


Cunaja
addikt

Nekem az tetszik, hogy akkorra telefonokkal rohangálnak, hogy két kéz kell hozzá. :D . Én 86-ért vettem a telót és már ezt is drágának találtam. Negyed millióért a tengerparton nyaralok inkább, mint telefont veszek. Nekem valamiért,de nem tudom miért a Sa egyáltalán nem jön be. Van két SSD-m és memó kártya de ennyi. Nem fogok a név miatt súlyos ezreket fizetni. Lehet, hogy hamarabb adnak új szoftvert hozzájuk,de inkább türelmesen várok. Minden egyes telepítéskor reszketek, hogy ne legyen gond szegényke telefonommal. Az tetszik benne, hogy nem kell számítógép kapcsolat a telepítéshez. Ha veszek egy másikat, a rom csere PC-n keresztül történik és úgy járok mint a tabletemmel. Áramszünet elég volt a rom törléshez, és szerviz lett a vége.
Ha a teszteket megfigyeljük, akkor sok különbséget akkor veszünk észre, ha értünk is hozzá. Az átlag felhasználó Ram? magok száma? tárhely? Kijelző méret? kijelző felbontás? ezeket kérdezi, pedig lehet, hogy mást is kellene nézni. Nálam egy telefon 5 coll utána már tégla, amivel a kezemben kell rohangálni, mert sehova nem tudom elrakni.
Az új divat az összetört kijelzős telefon. A metrón minden negyedik telefon ilyen, de lényeg az S6 :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11463) Newlachka válasza GSPLR (#11461) üzenetére


Newlachka
őstag

kár hogy nincs Like gomb :D
én is ehhez a réteghez tartozom, mármint a tudatos vásárló..
Sajnos az egész ott kezdődik,hogy amikor elmegy az átlag telefont venni akkor ledugják a boltban a torkán a sa- so párost mert mást nem ismernek kb.
max véglet amikor benyögi,hogy LG. de azok meg tv-t tudnak gyártani nem telefont.
Én még jelenleg is amikor lassan 1 éves a P7 nagyon kevés embernél látok. Ez azért van mert hiába a sok eladás azokat nem itt adják el.
Csak a mivoltáért. Anyámnak P7 van nekem P7 van, barátnőmnek P7 van, lányomnak P6.
10 hónapja van velem az enyém, májusba cserélem P8-ra vagy honor 7-re.
Az én torkomon nem nyomnak le semmi szutykot...
Most is olyat vigyorogtam a munkatársaimon...:D
Folyamatosan cserélgetem a témákat betűkészleteket ikonokat..LG,SA,So tulajok állítják hogy nekik is lehet.. és vált színt..:D

(#11464) zeon.hu válasza Newlachka (#11463) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor mit szóljunk az almához: közel 300k és egy usb-t nem lehet rátenni :)
Nálunk most már csak huawei van (kivéve lányomnak, mert féláron volt az L90), P7, P6 (már nincs meg), G6, Talkband, Mifi, BT hangszóró.
Persze van némi elfogultság a márka iránt, de legfőbb szempont az ár/érték arány.
A huawei árai is emelkednek sajnos, de szerencsére a megjelenés után pár hónappal már sokkal olcsóbban hozzá lehet jutni.
A környezetemben vannak legújabb samuk, almák, kb semmire nem használják, mint fb és telefonálás. Van olyan alma tulaj, aki még soha nem olvasott emailt a telóján, de persze az elsők között vette meg, mert alma.
No comment...
Mikor látják, hogy mit tudok csinálni a P7-el, akkor meg pislognak :)

#?*@&!

(#11465) Cunaja válasza zeon.hu (#11464) üzenetére


Cunaja
addikt

Köszönöm az egyetértést :R P7 a király :D P8 álom :((( és a lélektani határt összegben nálam jelenleg átlépte. :(((

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11466) Newlachka válasza Cunaja (#11465) üzenetére


Newlachka
őstag

a jó ebben,hogy megfelelő csomagban(next s-részemről 7999) már 91 ezerért meg lehet venni a P8-t.
Ami azt jelenti,hogy január február környékén már 75 körül lesz.

(#11467) bollizolee válasza Newlachka (#11466) üzenetére


bollizolee
tag

A legnagyobb hiba a P8-ban hogy a telenor nem forgalmazza :F .
A P7 is utolsó elötti elötti darab volt tavasszal a telenornál.
Még van 1 év hűségem addig talán visszatérnek a telenornál normális huawei telefon forgalmazásához.
Sok esélyt nem adok nekik :N

(#11468) eddie17 válasza Cunaja (#11452) üzenetére


eddie17
addikt

Lehet én vagyok itt egyedül aki várja az új szoftvert. :)
Remélem tényleg tartják a határidőt és a lehetőségekhez képest bug mentes lesz. :)

(#11469) zeon.hu válasza eddie17 (#11468) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hétköznapi használatra biztos jó lesz.
Jobb az akksi és RAM kezelés.
Ami mindenkit érinthet, az az értesítések kezelése, lolliban el van szabva.
Rootot igénylő dolgok-ha jól emlékszem-téged nem érintenek. Viszont ha egyszer szükséges lesz a root, mert ki szeretnéd használni az előnyeit, menekülni fogsz vissza KitKat-re :)

#?*@&!

(#11470) eddie17 válasza zeon.hu (#11469) üzenetére


eddie17
addikt

Akksi meg a memória jobban érdekel mint a root. :) Sőt, annyira megtetszett a gyári billentyű is hogy azt használom egy ideje a swiftkey helyett. :) Előbb kellett volna Huawei telefon nekem. Azóta nyugodt az élet. :)

(#11471) zeon.hu válasza eddie17 (#11470) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kinek mi fontos.
Én gyakorlatilag pc helyett használom, a napi 4-5 óra kijeleződő normális nálam.
Van kb 170 telepített alkalmazás, hogy úgy tudjam használni, ahogy szeretném, ahhoz kell a root.
Írni a swype+ dragon van fent, sokat diktálok írás helyett (főleg autóban jön jól) ez kezeli egyedül az írásjeleket is szóban.

#?*@&!

(#11472) eddie17 válasza zeon.hu (#11471) üzenetére


eddie17
addikt

Annyi nálam is van most is, és használom, bár valószínű nem azon a szinten ahol Te. :)
Én csak egy gyors és megbízható telefont szerettem volna és ezzel leptek meg. Bejött. :)
Szóval én várom az új frissítést.

(#11473) zeon.hu válasza eddie17 (#11472) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

E-robot a legfontosabb nálam, rengeteg mindent automatizálok és sok programot váltok ki vele. Pl ezzel meg tudtam oldani a voip hívásokat widgetről vagy hang paranccsal, amit egyébként nem lehet.
Be van állítva, mikor-hol-melyik alkalmazás milyen hangerővel fusson, legyen az média, gsm vagy bluetooth.
Na, ezt (még) nem lehet lollin, a fene se fog állítgatni mindig :)
(Persze még mindig tanulom, de a support tökéletes, Tamás a fejlesztő egyedi kéréseket is teljesít órákon belül)

#?*@&!

(#11474) eddie17 válasza zeon.hu (#11473) üzenetére


eddie17
addikt

Olvasgattam róla miután láttam hogy használod és ajánlod. De ez nekem már néha magas, ennyire nem tudok és nem is akarok bele mélyedni. :)

(#11475) zeon.hu válasza eddie17 (#11474) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egyszerűbb parancsokban tudok segíteni.
Van topikja is itt.
Egyébként ha az ember egyszer ráérez, sokkal érthetőbbé válik :)
A lényeg, hogy esemény(ek)hez kell társítani a művelet(ek)et.
Egyszerű hangerő parancs mondjuk videó lejátszónál:
Esemény: alkalmazás fókuszba került (pl MXPlayer)
Művelet: hangerő beállítás (média)
Másik parancsban ugyanez visszafelé. Ez utóbbi azért is jó, mert jöhet be voip hívás (whatsapp, viber, stb.), amit az android médiaként kezel.

#?*@&!

(#11476) philoxenia válasza bollizolee (#11467) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link] ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11477) zeon.hu válasza philoxenia (#11476) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

még ott is jóval olcsóbb :)

#?*@&!

(#11478) Newlachka válasza philoxenia (#11476) üzenetére


Newlachka
őstag

üdv újra itt :)

(#11479) philoxenia válasza Newlachka (#11478) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nézem én a topikot folyamatosan, csak írni nem szoktam bele. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11480) Gregorg


Gregorg
tag

Sziasztok.

dual simes androidot keresek fémest.

A huawei P7 pont megfelel, viszont több helyen is olvastam tesztekben, hogy döcög olykor.
Ez a régebbi tesztek alatt érvényes rommal volt igaz és azóta változott?

Érdemes venni ilyet a következő egy két évre? (de inább 1-re).

Kösz

Üdv
Greg

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#11481) zeon.hu válasza Gregorg (#11480) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

első kiadásban voltak látványos döccenések, ezeket javították, EMUI 3.0 is kijött már azóta.
aktív tagok közül nem tudom, van-e valakinek dual verzió, de régebben sem volt rá panasz.
ha külső sd is kell, akkor fel kell áldozni a második slotot, a sim helyére be lehet tenni.
elavult nem lesz, lassan érkezik a lollipop (már aki várja).
ctibor-nak volt/van ilyen, nála talán bővebb infót kaphatsz.
ctibor xda hozzászólásai.

#?*@&!

(#11482) bollizolee válasza philoxenia (#11476) üzenetére


bollizolee
tag

Magyar telenor jobban érdekelne :)
Mit csináljak én egy bolgár vagy nem tudom milyen oldallal :F

(#11483) Cunaja


Cunaja
addikt

Zeon Gratula a kinevezéshez :C :C :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11484) zeon.hu válasza Cunaja (#11483) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz!
nyilván lett volna megfelelőbb személy(ek), de én lógok itt állandóan :)
viszont mint legfőbb szakértőre, nagy szükség lesz rád!
(főleg ha kijön a végleges lolli)
pár hsz-od már kiemeltem, majd nézelődök még.

#?*@&!

(#11485) Tharkoul


Tharkoul
tag

Üdv!

A családban lévő Vodás P7 úgy néz ki, hogy részben megadta magát: egyik pillanatról a másikra csak segélyhívásra lehet használni. Ki lett próbálva másik SIM-mel, megnéztem van-e bármi hívástiltás, vissza is lett állítva gyári beállításokra, semmi nem használt. A dolog érdekessége, hogy GPS pontos, hálózati lefedettség tökéletes, ennek ellenére se WCDMA, se 3G alatt nem lehet csatlakozni a szolgáltatóhoz, bár látja őket.

Mivel mikor ez bekövetkezett, 8% körül volt a töltöttség, én arra gyanakodtam, hogy valamiképp az akkukímélő/energiatakarékossági program sérült meg és írta át a rendszert, úgy ragadt, és mivel gyári beállításokra való visszaállás azt nem bolygatja, valamint saját buildjének visszaállítása sem nullázza a telefont ilyen szinten, csak frissíti, a mellett döntöttem, hogy ha már se repülőgép üzemmód, se ilyen-olyan akkukímélő beállítás állítása nem segít, buildet váltok rajta, hátha az megoldja. Fel is került a 906, de nem változott semmi. Azonban itt kezdődnek a problémáim.

Bár feltelepül a 906, 100%-nál hibát ír ki recoveryben, majd kéri, hogy kapcsoljam ki a telefont. Miután újraindítom, tökéletesen használható a 906-os build. Igen ám, viszont mikor vissza akarok állni a korábbira, az összefoglalóban szereplő guide szerint említett 'ROLLBACK133SP01.rar' dload tartalmának telepítése közben szintén hibával leáll. Próbáltam már a 906-ot újratelepíteni többször is (természetesen előtte gyári recoveryből töröltem az adatokat), mindig errorozott 100%-nál.

Hogy tudnék visszaállni 2.3-as EMUI-ra (tehát KitKat-re), milyen lehetséges hibát vétek?
Amúgy ha valakinek van bármi ötlete, hogy mit kellene tenni a segélyhívás problémával leszámítva azt, hogy szerviz, örömmel meghallgatom.

(#11486) Tharkoul


Tharkoul
tag

Amúgy a rollback az mégse az összefoglalóban szereplő, hanem innen szereztem, szóval nem lehetetlen, hogy egyszerűen rossz verzió, ez a sima B133, nem rollback, de ezt se fogadja el, szóval...

[ Szerkesztve ]

(#11487) geof23


geof23
csendes tag

Sziasztok! Abban kérném a segítségeteket hogy hogyan tudnám le frissiteni a huawei g525-ös készülékemen a recoveryt? Illetve főzőtt romot rárakni?

(#11488) Cunaja válasza Tharkoul (#11486) üzenetére


Cunaja
addikt

Csak akkor tudunk segíteni, ha az összefoglalóban levő linkeket használod, illetve használjátok. Az ott leírtak tesztelve vannak. Sok készülék megjavult már itt a segítségünknek köszönhetően. Sajnos sok P7 elromlott a nem odafigyelés miatt, vagy az idegen, nem tesztelt linkek miatt. Mindenki saját felelősségre csináljon bármit, és mindenki szeretné gondolom, hogy holnap is működő P7 tulaj legyen. Kérdezni, mielőtt cselekszünk. Köszönjük!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11489) Tharkoul válasza Cunaja (#11488) üzenetére


Tharkoul
tag

Azóta már kiderült, hogy mi az eredeti hiba (és semmi köze a buildváltáshoz), de ettől függetlenül a halott linkről nehéz letölteni, hogy vissza tudjak állni.

[ Szerkesztve ]

(#11490) zeon.hu válasza geof23 (#11487) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

látom, a telód topikja szinte üres.
xda-n is nagyon keveset írnak, csak root leírást találtam.
azt javasolják ott is, hogy közvetlen a huawei-nek írj vagy keresd esetleg őket fb-on.

#?*@&!

(#11491) Cunaja válasza Tharkoul (#11485) üzenetére


Cunaja
addikt

Felvetődik bennem egy kérdés Milyen Build 906 -ról beszélsz? Olyan nincs!

Mesterünk porterocka szavaival éljek

Szinte mindegyik pontnál van egy olyan művelet, amivel kicsinálhattad volna a telefont.
- Ezt végül megkoronáztad azzal, hogy megpróbáltad rátenni a B609 -et, ami technikailag nem lehetséges.

A vodafone egyedi verziót használ. Nincs B609 amire gondolom gondoltál.

P7-L10 V100R001C02B129 (Android 4.4_EMUI 2.3_Vodafone) ez van vodára semmi más.
Most nehéz dolgunk lesz.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11492) zeon.hu válasza Cunaja (#11491) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

összefoglalóban rossz a B133 rollback linkje, majd javítom.
szóljatok, ha kellene, küldöm a linket.

#?*@&!

(#11493) Cunaja válasza zeon.hu (#11492) üzenetére


Cunaja
addikt

most kellene, mert abszolút nem jó szoftver van a telefonon.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11494) zeon.hu válasza Cunaja (#11493) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

mega link.

szedd le Te is, hogy lásd, mi van benne.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#11495) Cunaja válasza zeon.hu (#11494) üzenetére


Cunaja
addikt

már jön, csak lassú :R

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11496) zeon.hu válasza Cunaja (#11495) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nézd át, nem használtam, csak az összefoglaló miatt kértem.
ha jó, akkor javítom a linket majd.

#?*@&!

(#11497) laci laci válasza Cunaja (#11491) üzenetére


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Nekem is ez van fent,de sajna már szinte minden nap lefagy és újra indul.Néztem és tanácsolta a topikgazda rakjam fel a 133-at,de sajna kicsit már elszoktam a romolgatástól.Nincs valami könnyű frissítés?Köszönöm.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#11498) Cunaja válasza laci laci (#11497) üzenetére


Cunaja
addikt

Már mint melyik? Vodás vagy?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#11499) GSPLR válasza Cunaja (#11491) üzenetére


GSPLR
senior tag

"P7-L10 V100R001C02B129 (Android 4.4_EMUI 2.3_Vodafone) ez van vodára semmi más.
Most nehéz dolgunk lesz."

Ez igaz annyiban, hogy ez az utolsó Vodafone SW. De! Simán rálehet húzni a Vodára a 609-et (persze nem mindegy a sorrend, mit mire húzunk) és onnan vissza is lehet térni. Tudom, én voltam az úttörő ebben :D Ha jól rémlik részletesen le is van írva az összefoglalóban.

A Voda amúgy bekaphatja, kicsit szétoffoltam anno az SW miatt az oldalukon található Fórumot, azóta eltűnt a Fórum menüpont ;] Lehet érzékenyen érintette őket, hogy igazam van. Ajvé...

Huawei

(#11500) Cunaja válasza GSPLR (#11499) üzenetére


Cunaja
addikt

Igazad van, mivel a B609 general verzio ( hálózat semleges ). Viszont az a gond, hogy nem jól csinálják. :((( Ezért először legyen rendben a teló, utána fejlesszünk.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.