Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) jotzo01 válasza Tiger. (#5049) üzenetére


jotzo01
tag

A telód honnan van? Az enyém htc-től rendelt, de még semmi sincs.

(#5052) Shokkolo válasza Tiger. (#5049) üzenetére


Shokkolo
addikt

Már vártam :)
Eddig sosem csalódtam a frissítésekben, biztos, hogy azonnal felrakom.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5053) amanoba válasza Shokkolo (#5052) üzenetére


amanoba
őstag

majd akkor számolj be kérlek, én kivárós fajta vagyok. :)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#5054) Shokkolo válasza amanoba (#5053) üzenetére


Shokkolo
addikt

Mindenképp, amint felugrik a frissítés :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5055) Balinov válasza Tiger. (#5049) üzenetére


Balinov
félisten

Saját screen shot? Htc_001, semmi még.

Akinek pottyant a pie, leirna, milyen CID? :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5056) sirokipatrik


sirokipatrik
aktív tag

Eddig akik írták, hogy megjött azoknak tajvani, meg ezek szerint kínai. Nekünk szerintem lesz 1 hónap. Azért kíváncsi leszek a kamerára, reméljük nem nyúlnak hozzá, csak a UI-hoz. Legyünk türelmesek. De ahogy látom a biztonsági szint áprilisi 😂

(#5057) Zitta


Zitta
őstag

Ma csatlakozom - megjött nekem is a T-s U11 amazing silver telefon.

Nagyon rendben van és nagyon tetszik - igaz alapban almás vagyok és második telefon lesz, de ennyiért kíváló vétel volt.

:))

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5058) Tiger. válasza Zitta (#5057) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az u11 olyan, mint egy alma, nincs lagolás.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5059) Gabengocia


Gabengocia
tag

Sziasztok!

Megjött nekem is. Még a tok, és a kijelző fólia csak úton, de hamarosan. Amúgy nektek ha csak bekapcsoljátok hány fokos a proci? Antutu szerint nekem meleg, és narancs. Csak este szoktam ránézni. Rátettem a gcam-et is. Majd teszek fel képeket. Köszönöm az eddigi tanácsaitokat. Remélem bevesztek a klubba:)

(#5060) HarleyCustom válasza Zitta (#5057) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mennyiért, ha szabad érdrklődnöm? :)

2 éve talán? Volt nekem is...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5061) Gabengocia


Gabengocia
tag

Fel sikerült töltenem a fotótrend-re pár képet, nekem tetszenek, de még szoknom kell.
Linkelni még nem ment.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5062) Tiger. válasza HarleyCustom (#5060) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Baszki te itt is itt vagy😂

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5063) hape60


hape60
aktív tag

Szia, a gcam-ra egy link? A cybermanus által linkeltet felraktam, de nem látok nagy különbséget. Ismerkedek a telóval én is, nagyon más, mint az eddigi Samu A5...

(#5064) hape60 válasza Gabengocia (#5061) üzenetére


hape60
aktív tag

Szia, a gcam-ot honnan szedted le? A cybermanus által linkeltet felraktam, nem nagyon látok különbséget. Olyan érdekelne, ahol kevés fény van, és a zaj csökken..

bocs, kicsit bénázok, nem tudtam ez előzőt törölni.

[ Szerkesztve ]

(#5065) Gabengocia válasza hape60 (#5064) üzenetére


Gabengocia
tag

GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V5.apk én ezt tetem fel a google találatai közül. Bár nekem eddig szimpatikusabb volt a gyári app.

[link]

innen.

[ Szerkesztve ]

(#5066) Badboys válasza HarleyCustom (#5060) üzenetére


Badboys
őstag

Aki hosszabított 37700 forintér vette. Aki nem az 70000 ft.

(#5067) Zitta válasza HarleyCustom (#5060) üzenetére


Zitta
őstag

70 dominoval.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5068) hape60


hape60
aktív tag

Na,mint új HTC-s kérdezem: átvettem a telekomos HTC-met. (U11) Előtte Samu GalaxyA5 volt, nagyon más ... jelenlegi gondom: a fényképeknek csinál-e mappát? Az elkészült képeket azA5-nél Galériában meg tudtam nézni, ítt nem találok ilyent. Másik problémám, hogy az elkészült képeket hogyan lehet SD kártyára irányítani? A készüléket főleg a fotózás miatt vettem, ezért érdekelnek ezek a részletek...a kezelési útmutatóban nincs ezekről szó.

(#5069) Tiger. válasza hape60 (#5068) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Úgy emlékszem, hogy a kamera beállításában tudod beállítani, hogy hová mentse a képeket.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5070) sirokipatrik válasza hape60 (#5068) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Kamera beállítások (a legutolsó a csúsztatható menüben) és ott állítsd át belső tárhelyről. Az elkészült képeket a Fotókban tudod megnézni, ami automatikusan menti a Google-re, ha bekapcsoltad.

(#5071) hape60 válasza sirokipatrik (#5070) üzenetére


hape60
aktív tag

Kösz, megtaláltam, működik a tárhely váltás. (Tigernek is kösz.) A Foto-s megtekintésre rájöttem én is, csak eddig úgy működött, hogy a csattintgatásokból szelektáltam, és csak azt töltöttem fel a Google-ra. Tudom, ott is lehet törölni, de észszerűbb lenne, ha az eszköz által készített fotókat az eszközön lehetne megnézni.

(#5072) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Valakinek feldobta már az updatet? :U

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5073) sirokipatrik válasza Shokkolo (#5072) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Még nem. Szerintem ha elérhető lesz, úgyis beirja ide valaki. XDA-ra nem írtak még többen?

(#5074) CptAdamica válasza Shokkolo (#5072) üzenetére


CptAdamica
veterán

Valaki linkelte csoportba, tesztelő azt írta, hogy az OTA frissítés áll, mert hibákat találtak, neki a bluetooth hiba volt. De semmi extrára nem kell számítani.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#5075) Shokkolo válasza CptAdamica (#5074) üzenetére


Shokkolo
addikt

na bakker, a BT azért elég sarkalatos pont

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5076) CptAdamica válasza Shokkolo (#5075) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, várható volt, hogy most is lesz valami kifogás, hogy miért nem jött a másodjára, vagy harmadjára megígért időpontban. Na mindegy is, az enyém elkelt, már be van csomagolva, holnap indul az új tulajához, úgyhogy búcsúzok a topiktól, azért remélem majd egyszer majdan rájön a HTC, hogy dilettáns emberek vannak a főbb döntéshozói helyeken és újra megindul felfelé. :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#5077) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!

Jól látom, hogy most a Telekomnál 40k-ért lehet rendelni a telefont (listaáron és dominóban)? :-) Ennyiért nagyon baráti, ha valaki nem ragaszkodik a frissítésekhez (mert azok sajnos nincsenek).
Gcam: Jelenleg ez a Gcam nagyon bevállt (és config is letölthető hozzá az oldalról). A piros Arnova's Advanced 1.4-et töltsétek (szerintem az 1.5 nem olyan jó, de ki kell próbálni), a fájlnév után pedig ott vana config fájl is. A listában kikeresitek az U11-t és töltitek (2 config is van hozzá).
A leírás szerint csináltok a háttértáron egy "Gcam" mappát, majd benne egy "Configs" mappát és oda bemásoljátok a config fájlt. Majd gcam install és elindít. Ott az exponáló kör melletti fekete területen egy dupla kopp és máris választhattok a betöltendő configok közül (és restore).
Majd újraindítás és kész is.

Ugye jól emlékszem, hogy a T-s az csak 1 simes?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5078) Carline válasza kano (#5077) üzenetére


Carline
őstag

Ennyiért ki is próbálom. Köszi

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#5079) ghiottone válasza kano (#5077) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen a T 1 simes.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5080) kano válasza ghiottone (#5079) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5081) kekkola válasza kano (#5077) üzenetére


kekkola
senior tag

"Jól látom, hogy most a Telekomnál 40k-ért lehet rendelni a telefont (listaáron és dominóban)? :-) Ennyiért nagyon baráti, ha valaki nem ragaszkodik a frissítésekhez (mert azok sajnos nincsenek)."

Bocs, de hol látod ezt? Én nem találom...

O+8T

(#5082) ghiottone válasza kekkola (#5081) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Csak pár darab volt, ami hamar elfogyott.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5083) #22743424


#22743424
törölt tag

Egy pár szerencsés emberke talán tudott venni annyiért. Már elfogyott.

(#5084) kokr


kokr
tag

Én kb 2 hete vettem a telekomtól előfizuval durván 38-ért.
Az asszonynak tegnap rendeltük,és ma jött meg.
Legkisebb csomagban (s+1gb net) 2 év hűséggel 22.220ft!!!!
Mi ez ha nem az év üzlete!!!! :)

(#5085) tomiee85 válasza kokr (#5084) üzenetére


tomiee85
senior tag

Eddig tartott a dolog, viszont a végén tényleg 70e-ről lement a listaár 40e-re

"Kifutó termék
A választott készülék jelenleg nem kapható."

(#5087) kano válasza kekkola (#5081) üzenetére


kano
nagyúr

Egyébként ravasz volt a T. Ha a saját oldalának keresőjében kerestem rá, nem dobta fel, ha a Googleben akkor megtalálta. Sikerült rendelnem 2db-t is.

kokr
És 1 simes? Olyan jó volna az ismerősnek, ha 2 simes lenne ez is!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5088) kokr válasza kano (#5087) üzenetére


kokr
tag

1 sim-es.

(#5090) kano válasza kokr (#5088) üzenetére


kano
nagyúr

A fenébe... Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5091) johnny_hun


johnny_hun
újonc

Sziasztok !

Segítséget szeretnék kérni .
Hétvége óta bekapcsolása után kb. 30 sec. után állandóan ujraindul a telefonom, úgy, hogy semmit nem csinálok vele.

Biztonsági üzemmódban működik rendesen.
Nem szeretném (egyenlőre) a gyári beállítást visszaállítani.

(#5092) Libasa


Libasa
újonc

Sziasztok!

Meg lehet-e szabadulni az akku merülést jelző ledvillogástól? A 7-es androidon mintha lehetett volna ezt az értesítést szabályozni, de az Oreon nem találom.

Előre is köszi!

(#5093) MrPetya19 válasza johnny_hun (#5091) üzenetére


MrPetya19
addikt

El kell kezdeni kikapcsolni appokat a beállításokban.
Ilyenkor nagyon hasznos hogy ezt nem gyári appoknál is tudja a telefon.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#5094) ferob válasza Libasa (#5092) üzenetére


ferob
őstag

Nem lehet megoldani gyári rendszeren a LED ilyen jellegű vezérlését.

(#5091) johnny_hun: A gyári beállítások visszaállítása nélkül nem lehet mit javasolni, mivel senki nem lát bele a készülékedbe, ezért ha azt nem szeretnéd, akkor nincs rá egyszerű megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#5095) Carline


Carline
őstag

Megjött a Telekomos U11 tegnapi rendelésem.
Elég vegyesek itt a régebbi vélemények az Oreo kapcsán. Eljutottam a frissítésekkel addig, hogy az Oreot ajánlja fel.
Érdemes feltenni vagy maradjon Nougaton?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#5096) kano válasza Carline (#5095) üzenetére


kano
nagyúr

Igen!!!!
Maradj nugaton szerintem!!!!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5097) johnny_hun válasza MrPetya19 (#5093) üzenetére


johnny_hun
újonc

Köszönöm !

Elkezdtem ABC sorrendbe , első 5 után megjavult.

Más : amikor kikapcsolás után service képernyőn van security hibát ír

(#5098) Carline válasza kano (#5096) üzenetére


Carline
őstag

Gcam megy nougattal is?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#5099) Shokkolo válasza Carline (#5098) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nekem is sikerült még 3-at behúznom 40e -ért.
Az enyémet lecserélhetem egy vadi újra, és jut 2 a családon belülre.
Öröm boldogság :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5100) kano válasza Carline (#5098) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt nem tudom, de szerintem simán. Korábbi postomban van egy link, azt próbáld meg.
Shokkolo
A nagy kár, hogy 1 simes. :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.