Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) Kobun1980 válasza CptAdamica (#4150) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Koszi, de nekem is csak az M8-nal volt ilyen, amikor rossz volt a kabel

(#4152) Nahát! válasza dredjudge84 (#4147) üzenetére


Nahát!
tag

Nálam is, gyári kábellel hibátlan, nem gyárival többször is lassú töltéssel indul, újra csatlakoztatva (esetleg 2-3x) elindul a gyors töltés.

(#4153) Darellus92


Darellus92
aktív tag

HTC U11-ről voltam "kénytelen" váltani Huawei P20-ra, már 1 napja használom. Vannak pro és kontra érvek is, de alapvetően szerintem az U11 egy jobb telefon. Idegesít egy pár dolog ami launcher használata nélkül elkerülhetetlen:

- Ha külső alkalmazás frissíti a háttérképem pl. naponta (bing háttér), akkor ott nem lehet megoldani hogy ne gördülő háttér legyen.
- Nem lehet megoldani hogy csak egy főképernyőd legyen, legalább kettő lapot meg kell hagyni
- A kamera egyszerűen jobb volt az U11-ben, de még ezt nem volt időm teljesen kitapasztalni
- Ha főképernyőn lehúzom az ujjam, akkor nem keresőt szeretnék látni, hanem az lenne jó mint egy "stock" droidban, hogy lehúzza az állapotsávot, ugyanis elég hosszú kijelzőről van szó.
- Ha bekapcsolom az alkalmazásmenüt, akkor szintén nem lehet gesztussal (felfelé húzással) a főképernyőn előhívni, mindenképp a gombot kell használni
- A gyári fülest bár csak akkor használom ha éppen úton lemerül a BT-s, de nem valami jó minőségű cucc
- Kompaktabb de emiatt szűkebb ami a gépelés rovására megy

Ami nagyon jó a P20-ban:
- Jelzi a csatlakoztatott BT eszközök akku állapotát
- Nagyon jó esztétikai hatást kelt ez a magas kijelző/előlap arány
- Nem csúszós egyáltalán

Ingyen megérte a P20, de amúgy ez az EMUI dolog nem adja nekem.

HTC = Help This Company

(#4154) Tiger. válasza Darellus92 (#4153) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hogy jelzi a Bluetoothos dolgokat? Azért mert 8.1 van rajta.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4155) Darellus92 válasza Tiger. (#4154) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Nem hiszem, a Xiaomi telefonok is jelzik és korábbi modellek is. Ott van az állapotsávban a BT jel mellett egy kis akksi állapotjelző piktogramm.

HTC = Help This Company

(#4156) Tiger. válasza Darellus92 (#4155) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De ha valahol utána olvasol, akkor írja is, hogy a 8.1-es androidnak ez az egyik ficsore.

link

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4157) istnag válasza Darellus92 (#4153) üzenetére


istnag
addikt

Az ujjlenyomat azonosító menüben, be lehet állítani elvileg, hogy ha azon lehúzod az ujjad, akkor az értesítő sáv lenyílik. Legalábbis Honor 8-on így van!

(#4158) Benji77


Benji77
tag

Nálam eloljott olyan hiba, hogy bejövő hivasnal
amikor felveszem, kb 4mp-ig nem hallanak.
Másnál is van ilyen hiba?

(#4159) Szabcsizz válasza Tiger. (#4156) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Emlékszem anno a P8 készüléken 6.0 alatt is jelezte már a BT-s készülék töltöttségét. Szóval ez a Huawei-nél már régóta megvan. Ettől függetlenül soha nem kéne EMUI-val szerelt telefon.

(#4160) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Android P főverzió frissítés megerősítve az U11-re is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#4161) kano válasza ghiottone (#4160) üzenetére


kano
nagyúr

Ja, csak addigra kinek lesz már ilyen telefonja? :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4162) ghiottone válasza kano (#4161) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem sincs már meg egy jó ideje, de nyomon követem a topicot, ha egyszer még visszatérnék a htc-hez.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#4163) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Egy valamit nem értek az android 9.0-nal elvileg eltunnek a navigációs gombok, ahol szoftveres ott ez nem gond, de mi lesz pl a u11 nel?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4164) CptAdamica válasza Tiger. (#4163) üzenetére


CptAdamica
veterán

Gondolom megmaradnak ugyan így.

Megyen!

(#4165) dredjudge84 válasza ghiottone (#4160) üzenetére


dredjudge84
őstag

Hurrá! Bezzeg a security patcheket se frissítik. Én eddig a samsungot gondoltam a legtrehányabbnak frissítések terén, de a htc vezet most nálam. Lassan egy éves lesz a teló, és utoljára több mint fél éve hogy kijött az oreo, azóta semmi update.

A huawei p10-em bezzeg legalább havonta kap updatet, friss security patchel.

Másik kérdésem. Szervizeltetni csak szolgáltatón kersztül tudom, ahol vettem? Úgy lesz min. 1 hónap is.

[ Szerkesztve ]

(#4166) Tiger. válasza dredjudge84 (#4165) üzenetére


Tiger.
nagyúr

S9 augusztusi security van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4167) Varoz válasza kano (#4161) üzenetére


Varoz
őstag

Nekem! El nem adom soha! M8 is megvan és eddig az U11 a legjobb telóm, nincs az a pénz, hogy eladjam. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4168) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Hali ! Kik szervizelik a készüléket ?

(#4169) kemcso válasza muszi0521 (#4168) üzenetére


kemcso
Ármester

Összefoglalóból: "A HTC készülékek szervizelése jelenleg a romániai Regenersis-nél történik, de leadható országszerte a telefon az átvevőpontok egyikén.
A budaörsi Telemax 2017. szeptember 1-től nem vesz át készülékeket, így a többi átvevőpont egyikén lehet leadni azt.
A gyártói szerviz vállal garancián kívüli javításokat is, amit bevizsgálás után, árajánlat alapján akár el is lehet utasítani.."

(#4170) muszi0521 válasza kemcso (#4169) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Köszönöm !

(#4171) Dmarti


Dmarti
újonc

Sziasztok!

Kb. 2 hónapja vásároltam HTC U11 típusú készüléket, imádom, nagyon szép fotókat lehet vele készíteni (nekem ez volt az egyik fő szempont a vásárláskor). Illetve... csak lehetett... Pár napja a hátlapi kamerája a távoli képek esetén nem tud jobb oldalra fókuszálni, a kép fele homályos. Amikor közelre fotózom, vagy az előlapi kamerát használom, nem jelentkezik ez a probléma.

Már újraindítottam a telefont többször, sima ki- és bekapcsolás is megvolt. De a probléma fennáll.

Tapasztalt valaki hasonlót?

Köszönöm a választ!

(#4172) kekkola válasza Dmarti (#4171) üzenetére


kekkola
senior tag

Tapasztalt valaki hasonlót?

Nem

O+8T

(#4174) ferob válasza Dmarti (#4171) üzenetére


ferob
őstag

Mutass pár képet, hogy konkrétan miről van szó.
Nem került a készülék mostanában bármilyen folyadékkal kölcsönhatásba?

(#4175) mokuska02 válasza Dmarti (#4171) üzenetére


mokuska02
tag

Szia garanciáztasd le,valószínű szenzorhiba,vagy valamilyen kosz,szennyeződés a belsejében.

(#4176) nagytomikaa


nagytomikaa
újonc

Üdv!

Ma véletlen ráléptem az U11 telómra, és a kijelzője megrepedt :( még nincs 1 éves a telefon, HTC club-ból vettem, de gondolom ilyenre nem vonatkozik garancia...? Illetve valaki cseréltetett már itthon kijelzőt? mennyibe fog fájni kb tudja valaki ?

(#4177) Dmarti válasza mokuska02 (#4175) üzenetére


Dmarti
újonc

Szia!

Tegnap megjavult magától, teljesen jó képet csinált és még ma délelőtt is, de most délután ismét rossz. Csatolok képet, hogy hogyan néz ki a leírt probléma a képeken.

(#4178) ferob válasza nagytomikaa (#4176) üzenetére


ferob
őstag

Sajnos legalább annyiba fog kerülni a végén, mint a készülék használt ára, ha a gyártói szervizt választod, de máshol nem is ajánlott a javíttatása, ha nem akarsz plusz bosszúságot.

(#4179) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni ! Olyan RUU. exe fájlt keresek ami T- MOBILOS ROM VAN .

(#4180) ferob válasza muszi0521 (#4179) üzenetére


ferob
őstag

Ez sajnos nem segít, mivel több régiónak van külön ilyen jellegű szolgáltatós szoftvere, de futtatható RUU-t nem fogsz találni, maximum archívumot, ha kiderül, hogy pontosan milyen régiós készülékre keresed.

[ Szerkesztve ]

(#4181) muszi0521 válasza ferob (#4180) üzenetére


muszi0521
aktív tag

El szált a rendszerm erre keresnék valami meg oldást ! ÉN okoztam ! !

(#4182) ferob válasza muszi0521 (#4181) üzenetére


ferob
őstag

Az rendben van, hogy te okoztad, de amíg az előzőleg említett dolgok nem derülnek ki, addig érdemi segítséget nem tudsz kapni.

(#4183) muszi0521 válasza ferob (#4182) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Speciális eset. Használtan cseréltem és nincs dobozom ! szoftveresen le tudom ellenőrizni ?

(#4184) ferob válasza muszi0521 (#4183) üzenetére


ferob
őstag

Kapcsold ki a készüléket, majd tartsd lenyomva a hangerő lefelé és a bekapcsoló gombokat, míg meg nem jelenik fekete háttéren több színes szöveg, majd ezt követően a felső piros sorok a lényegesek, így vagy erről csinálj egy képet vagy írd ki, amit látsz.

[ Szerkesztve ]

(#4185) muszi0521 válasza ferob (#4184) üzenetére


muszi0521
aktív tag

(#4187) ferob válasza muszi0521 (#4185) üzenetére


ferob
őstag

A készülék európai régiós, így nem szolgáltatói szoftver fut rajta, ezért privát üzenetben el tudom azt küldeni.

(#4188) Trias861


Trias861
csendes tag

Hali. Tudom a topikban sokszor volt ilyenrol szó. Nem lustaság miatt inkább véleményetek és tapasztalatokra lennék kíváncsi hogy egy íves uvegfoliahoz gondolom nem mindegy milyen tok megy rá,mit ajánlatok. Gondolván arra hogy ha már rajta a fólia akkor pl a gyári tok már a keret vastagsága miatt nem passzolna.koszi

(#4189) kekkola válasza ferob (#4178) üzenetére


kekkola
senior tag

Máshol nem is vállalják a javítást :)

O+8T

(#4190) ferob válasza kekkola (#4189) üzenetére


ferob
őstag

Sajnos a hozzánemértést teljesen mellőzve, inkább a pénz miatt akad, ahol igen, de amit művelnek a készülékkel az elég siralmas.

(#4191) thesongold


thesongold
újonc

Hello Mindenkinek,

Nem tudjátok esetleg hogy a HTC Club-ban mikor töltik fel a készleteket?

(#4192) Dmarti válasza mokuska02 (#4175) üzenetére


Dmarti
újonc

Szia!

Írtam e-mailt a HTC-nek, hogy tudnak-e valami okosat mondani a problémámra, de nem... :)
Az az érdekes, hogy tegnap egész nap jó volt, óránként csináltam teszt fotót, még ma reggel is jó volt, viszont most megint homályos a jobb oldal.
Nem érte folyadék, nem csinálok vele semmi extrát. Ugyanúgy a táskámban hordom minden nap.
Nem értem, milyen probléma lehet, ha egyik nap jó, következő nap rossz...
Ha elküldöm szervizbe és náluk pont jó lesz, visszaküldik, hogy jó... Nem megyek vele semmire.
Ráadásul imádom ezt a telefont, nem szeretném, hogy tönkre menjen.

Nem tudom elképzelni, hogy szoftveres probléma lenne, akkor naponta nem változna a működés (gondolom), de fizikálisan is kizártnak tartom. Ha valami elromlott, az nem javul meg pár órára....

Annyira jó lenne, ha valaki tudna valami okosat mondani, amivel megoldható lenne.

(#4193) mokuska02 válasza Dmarti (#4192) üzenetére


mokuska02
tag

A kamera lencsék komplikált gyűjteménye egy képalkotó szenzorral. Szoftveres problémát én kizárnám, viszont a szennyeződést nem. Szervizbe kell küldeni és mellékelni a hibásnak vélt fotót. Ha az ember elég ideig veri az asztalt az is lehet hogy adnak egy másik készüléket.

(#4194) Tekergő82


Tekergő82
tag

Sziasztok! Nektek mikor jött legutóbb bármilyen frissítés a telefonotokra? Nekem 2017 november. Nem vagyok ilyen frissítés mániás, de azért már lassan 1 éve, hogy semmi nem jött rá. Ez normális? U11 dual sim

[ Szerkesztve ]

(#4195) opr válasza Tekergő82 (#4194) üzenetére


opr
veterán

Nekem tegnapelott, talan a juniusi secu patch. Azsiai regios telo, nemsokara nektek is jonnie kell. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4196) kano válasza opr (#4195) üzenetére


kano
nagyúr

Azért ez tényleg vicc... Éves frissítéseket kapunk. Ez volt az első és utolsó HTC-m szerintem.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4197) kemcso válasza kano (#4196) üzenetére


kemcso
Ármester

Milyen hátrányod van belőle? Vagy bárkinek (tudom az elméletet, de ismer valaki olyat, akit a biztonsági frissítés hiánya miatt ért bármi hátrány?)

(#4198) tarbela777 válasza kemcso (#4197) üzenetére


tarbela777
tag

Nem hinném. Ez ilyen placebo hatás, ha jön havi frissítés, akkor nyugi van 😊 Szerintem ez a telefon az egyik legjobban összerakott, egyedül az akksi üzemidő lehetne jobb

(#4199) kekkola válasza kano (#4196) üzenetére


kekkola
senior tag

Minél előbb add el ezt a sz..rt! :)

O+8T

(#4200) kano válasza kemcso (#4197) üzenetére


kano
nagyúr

Azért vannak előnyei annak, ha az ismert biztonsági hibákkal foglalkoznak. Itt a HTC-nél lesz@rják az ügyfelet amint megjött a pénzük.
Nincs törődés az ügyfelek felé. Ettől még jó telefon, de akkor is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.