Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:37

LOGOUT.hu

HTC U11

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) ferob válasza dredjudge84 (#4550) üzenetére


ferob
őstag

A kettőknek semmi köze egymáshoz, ajánlom átolvasásra az előző hozzászólásaimat.

(#4552) kemcso válasza dredjudge84 (#4550) üzenetére


kemcso
Ármester

Miért kéne országonként szervizt üzemeltetnie bármelyik gyártónak? Azt kell biztosítania, hogy be tudd adni valahol (TMX pl, ami nem csak a htc-vel kapcsolatban látja el ezt a feladatot, hanem más márkákkal is: Lenovo, Motorola pl) és megjavítsák a törvényes határidőn belül. Nyilván vannak ebben jobban és rosszabbul működő szervizelési gyakorlatok, de a törvénynek megfelel az, amit a htc nyújt.

(#4553) kano válasza kemcso (#4552) üzenetére


kano
nagyúr

Ez tökéletesen igaz, de egy komoly gyártónak azért szokott lenni országon belül javítási lehetősége (minden problémára).
Innen látszik, hogyan áll a HTC anyagilag.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4554) ferob válasza kano (#4553) üzenetére


ferob
őstag

Több évvel ezelőtt sem volt a gyártónak a regionális szervizen kívül más, mivel ahhoz az ország is kicsi, és továbbra sem Magyarország a világ közepe, hogy ezen múljon egy vállalat anyagi helyzete.
Továbbá inkább pozitív, hogy nincs, mert többen fognák a fejüket, ha az ilyen rossz logisztika mellé megkapná a javítást is a Telemax.
Ugyanúgy az előző hozzászólásaimra tudok hivatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#4555) dredjudge84 válasza ferob (#4551) üzenetére


dredjudge84
őstag

Aham. Viszont mint mondtam alkatresz sincs fizetos javitashoz igy ha nincs gari, nincs javitas se. De biztos jobban tudod, gondolom mar javittattad fizetosbe a telot.

(#4556) kekkola válasza dredjudge84 (#4555) üzenetére


kekkola
senior tag

Hol olvastad azt, hogy a gyári szervíz nem tud fizetősben javítani (garancián kívüli javítás)? :U :(

O+8T

(#4557) kano válasza dredjudge84 (#4555) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt én sem értem. Javítanák fizetősben a telefont, de nem tudnak előzetes kb. árat sem mondani csak 5k-s bevizsgálás után.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4558) kemcso válasza dredjudge84 (#4555) üzenetére


kemcso
Ármester

Ez nettó hülyeség ;) Gyári szerviz javít fizetősen is. Persze nem az van, hogy bemész az utcasarkon lévő sufniGSM és szervizbe, mert ehhez nincs alkatrész bárkinek. De van így jópár márka, csak példaképp az OnePlus is ugyanez...

(#4557) kano az azért máshol sem ördögtől való, hogy bevizsgálási díjat kérnek a fizetős javítás előtt (amiért kapsz egy árajánlatot, ami annyi lesz és nem több), amit aztán ha kéred akkor beszámolnak (vagy még azt se)... Dolgozik vele valaki, szétszedi, stb, de legalább ránéz: ez idő.

(#4559) kano válasza kemcso (#4558) üzenetére


kano
nagyúr

Ezzel nincs is gond, de azzal van, hogy nem tudják/nem akarják megmondani előre / nem foglalkoznak vele, hogy pl egy kijelzőcsere milyen árban van. Így gakorlatilag kontrollálhatatlan a javítási költség előre.
Nyilván nem fogom bevinni a rommá tört kijelzős telefonomat, ha a kijelző csere 90k és viszem, ha mondjuk 10-15k. De ezt a nagyságrendet sem hajlandóak elmondani csak 5k-ért. Na ez a furcsa.
Pl. Oneplus online chat és már mondja is, hogy mennyi egy kijelzőcsere/akkucsere szállítással.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4560) kemcso válasza kano (#4559) üzenetére


kemcso
Ármester

Mint írtam, van máshol is ugyanez: csak akkor mondanak árat, ha megnézték, az viszont pénzbe kerül. Megteheti, nem garanciális a javítás, így a bevizsgálási díj egy teljesen standard lehetőség nekik.
htc esetén tudni az okot is (részben): TMX csak begyűjt, de nem ő javít, viszont vele beszélsz, nem tehet (és valszeg nem is akar, leszarja, stb) árajánlatot a Regenersis nevében.

szerk:
Oneplus más tészta, tudtommal saját kézben van a javítás és az ügyfélszolgálat is

[ Szerkesztve ]

(#4561) ferob válasza kano (#4559) üzenetére


ferob
őstag

Most komolyan ennyire hiába fáradok a hosszú hozzászólásaimmal?
Végigolvassátok egyáltalán értelmezve azt?

Akkor alább magamat idézném az előzőekben írtakból:
"Továbbá az említett logisztikai partnerek nem látnak bele a szerviz vagy a gyártó bármilyen rendszereibe, így azok elérhetőségéről vagy áráról sem tud előzetes tájékoztatást adni, csak a papírmunkát és a szállítást végzik."

Tehát csak, hogy érthető legyen, azért mert valaki leadja egy Media Markt-ban, attól azoknak halvány fogalmuk sincs, hogy mibe fog kerülni, mert a pultban álló hölgy azzal sincs tisztában, hogy mibe kerül bármilyen javítás egyáltalán, sőt megítélni se tudja, hogy mit kell a készülékben kicserélni.
A Telemax-nál ugyanez, mivel ők is csak logisztikai partnerek, nem pedig olyan emberek, akik bármilyen szinten kompetensek.
Ahogy írtam is, minden eset egyéni, olyan emberek, akik nincsenek kapcsolatban a regionális szervizzel, azon túl, hogy kitöltenek néhány űrlapot és elküldik a telefonokat, nem fognak tudni semmilyen körülbelüli ajánlatot sem adni.

[ Szerkesztve ]

(#4563) kano válasza kemcso (#4560) üzenetére


kano
nagyúr

Ok, igazatok van. :R
Nam javíttatok semmit náluk és nem veszek többet HTC-t. :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4564) Tiger. válasza kano (#4557) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Pontosan, 5k utána kapsz árajánlatot.
Ezután ha kéred a javítás, pl egy kijelző cserét akkor annak az árából levonodik az 5000ft ha nem kéred akkor elveszik.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4565) Headers válasza ferob (#4561) üzenetére


Headers
tag

Én értem az egészet, hogy miért van, minden felvetett dologra van magyarázatod, ez eddig oké és ezzel kano is így van szerintem.
Amit ő sem akar elfogadni, hogy ez így működik és a legutóbbi hozzászólásával fel is oldotta az egész problémát, hogy legközelebb nem vesz htc-t. A htc nem egy új kínai gyártó, hanem egy prémium kategóriás, komoly múlttal rendelkező cég és ezért meglepő azt látni, hogy ennek ellenére ekkora szívás van vele több területen is.
Egyébként szerintem csatlakozok kano-hoz, mert nekem ez a htc már nem az, amit egykor imádtam. (volt HD2-m, M7-em, M8-am és persze U11-em is)

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#4566) ferob válasza Headers (#4565) üzenetére


ferob
őstag

Ha egyszer az embernek ideje engedi kicsit az országon túl is gondolni, nem csak tipikusan magyarként szemlélni, majd ez alapján azonosítani egy gyártót, akkor minden érthetővé válik, de főleg az, hogy ami a problémátok, az nem a gyártótól ered, hanem az itthoni helyzetből adódik, ami nem csak a mindennapi életre hat ki, hanem akár egy készülék javítására is.

Ellenben egy szakmai témában arról értekezni a fórumon, hogy valaki megsértődik egy gyártóra, mert egy pultban levő lányka nem adott írásban vagy szóban megfelelő tájékoztatást ingyen a szerviz helyett, az minden, csak nem vehető komolyan.
Ha nektek megoldás másik gyártó készülékeit megvásárolni, akkor a lehetőség adott, de ettől nem lesz jobb hosszútávon semmi, amit majd ti is megtapasztaltok, ha párszor leadtok más márkájú készülékeket is javításra.

Arra pedig nem tudok mit reagálni, hogy szerinted több területen is szívás van a gyártóval, mert amíg olyan emberek írnak hozzászólásokat, akik nem tájékozódnak, így pl. megírnak olyat a témában, hogy garancián kívüli szervizelést nincs hol csináltatni, valamint, hogy ahhoz nem adnak alkatrészt, addig nincs mit tenni, holott a téma összefoglalójában világosan megtalálható minden.

A színtiszta tények még mindig azok, hogy a szervizelés folyamata hosszú évek óta sem változott, mivel előtte is volt a garancián kívüli javításnak bevizsgálási díja és munkadíja is, továbbá ugyanúgy és ugyanannyi idő alatt zajlik minden, ahogyan ez eddig is történt.
Egyedül a regionális szerviz helyében és a hálózat bővítésében történt változás az évek során.

[ Szerkesztve ]

(#4567) kemcso válasza Headers (#4565) üzenetére


kemcso
Ármester

Én emlékszem azokra az időkre, amikor még Bp-en szervizelték a htc-t (valahol Kőbányán, cégnévre már nem emlékszem), a Desire idejében: semmivel sem volt az jobb, sőt... Pár helyen vették át, rohadt lassú volt, bunkók is voltak... Az M7-nél ha jól emlékszem már Csehországban szervizelték, pedig az se ma volt...

Prémium-garancia szolgáltatás az, amikor kijön házhoz a szervizes és előtted megcsinálja. Ilyen tudtommal már nincs (Samsung-nak volt emlékeim szerint). A többi mind szívás, kérdés, hogy mekkora.

(#4568) ferob válasza kemcso (#4567) üzenetére


ferob
őstag

Jól emlékszel, az E-Care volt, és nagyon sok probléma volt velük, nem véletlenül történt a váltás.
A cseh regionális szerviz pedig a VSP Data volt.

(#4569) Pocee válasza kano (#4563) üzenetére


Pocee
senior tag

Komolyan örülök,hogy elérkeztünk ide és remélem nem is lesz tovább.
Azt megértem,hogy bánt,hogy összetört,nekem is összetört,de mivel van lehetőség orvosolni,már csak a rávalót kell megteremtenem és megoldom itthon.
De,hogy ezért legyen szar a HTC bármelyik osztálya az a dühöd miatt van,ettől a telefon patika,de ha valakinek nem tetszik akkor ne itt sírjon,hanem ne vegyen többet és kész,de folyamatosan azt olvasni,hogy így-úgy már unalmas.
kb 3 éve mondják,hogy becsődöl a cég,de még mindig megcsinálja az etalont és amíg így lesz addig márkahű maradok,pont azért,hogy jó telefonom legyen ugyanakkor ne legyek "tucat",még akkor is ha a mai emberek 40%a azt sem tudja,hogy van ilyen gyártó.

Mr.Brightside

(#4570) kemcso válasza ferob (#4568) üzenetére


kemcso
Ármester

Tényleg, így már beugrott a nevük :) Gyárilag akksihibás volt a Desire-m, 2x vagy 3x volt náluk, mire sikerült javítani, ezalatt voltam párszor Kőbányán, beszéltem is velük. ;)

(#4571) Kobun1980 válasza kano (#4563) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

No offense, de te ezt már szinte a megvásárlás masnapjatol szajkozod.
Szerintem ezt a kis topikot olvasó minden személy tisztában van vele. De ha van valaki akinek valami problémája adódott egy U11-el, akkor ujra, meg újra elojon belőled...Nem lehetsz ennyire csalódott... Ennyire nem sz@r egy készülék sem...

(#4572) kekkola válasza Kobun1980 (#4571) üzenetére


kekkola
senior tag

Tipikus esete a "félig üres" című műsornak. Nekem fogalmam sincs, hogy mit keres még itt, miért nem adta még el?!

O+8T

(#4573) kekkola


kekkola
senior tag

Közben olvasgatom a Mate20pro topikot... Hát, ott sem fenékig tejfel az élet :D Szinte felüdülés a csendesen csordogáló "semmi nem történik, 5k a bevizsgálás" htc topik(ok) :) fel is b...na, ha egy 300k-s telefonnal ezeket a játékokat kellene művelnem, ami ott megy... Vajon a huawei az eladott készülékek számába bele fogja számolni a 3x visszacserélteket is?! :D gondolom igen.

O+8T

(#4574) Varoz válasza kekkola (#4573) üzenetére


Varoz
őstag

Leírtad az egyik okot amiért hTC-s vagyok. Ennek a topikjaiban ilyen piszlicsáré hülyeségeken megy max a vita, ellenben az összes többi gyártónál olyan hibák vannak, hogy fel is gyújtanám ha azzal kéne szívjak. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4575) dredjudge84 válasza ferob (#4561) üzenetére


dredjudge84
őstag

Es ez a szomoru, hogy 88 kezen megy at a telefon, mire erdemben tortenik valami. A regenersis pedig adhatna egy arlistat a tmx-nek arrol, hogy mi mennyi. Ez szimplan lehuzas.

(#4576) Kobun1980 válasza Varoz (#4574) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

:C

(#4577) kemcso válasza Varoz (#4574) üzenetére


kemcso
Ármester

Látod, mégis a Mate20pro-t veszik a htc helyett...
Így volt ez régebben is, volt amikor azon fanyalogtak, hogy miért szar a kamera, vagy miért ez vagy miért az... Most hogy nem jön sűrűn frissítés és garancián kívül 5e Ft-ot kérnek a bevizsgálásért. Mindenkinek tökéletes telefon nincs és nem is lesz ;)

(#4575) dredjudge84 így van, és szemét htc! Tulképp ha ennyi baj van vele miért nem adod el és veszel vmi mást? ;)

[ Szerkesztve ]

(#4578) kano válasza Pocee (#4569) üzenetére


kano
nagyúr

Nem tört össze a kijelzőm és a telefonom is tökéletes állapotnak örvend így ideges sem vagyok.
Azért nem adom el, mert ilyen áron nem kapnék ilyen jó kamerával telefont, na és annyira jó hogy nem kapkodnak utána.
Az az érdekes, hogy minden ilyen nyögvenyelős itt a HTC-nél, a szervizelés, az update, a biztons,ági frissítés...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4579) Aryon87 válasza kekkola (#4573) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajna a gyarto azzal hibazott, hogy az LG-tol vett panelt. Az elodmodell pl hibatlan, talan 2 szervizes eset volt vele, nekem 8 honapig stabilan ment a telefon.
Viszont ok jobban nyomjak a marketinget, igy az eladasaik is jobbak. A HTC erre baxik, igy csodalkoznak ha a mutatok a beka valaga alatt vannak. Teny, nyekeregnek, a csodot josoljak, de megis meg jelen vannak (csak tudnam hogy csinaljak ezt).
Szervizhalozatuk is ezerszer jobb, plane hogy van haztol-hazig szolgaltatas is a csucsmodellek eseten.
Ja es frissites teren is elorebb vannak, M10Pro oktoberi szinten van, az U11-em meg juniusin.. es a M10Pro e honapban kapja a Pie-t is..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4580) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Nekem p10 a tartalek telom. Azon is szeptemberi a security patch. Elso 3 honapba volt vele gond de vip gariba csereltek az egesz telot. Futar vitte hozta. Ennyi.

(#4581) kekkola válasza Aryon87 (#4579) üzenetére


kekkola
senior tag

Én elismerem, a gyártónak vannak hiányosságai: kevés marketing, frissítések (?)...(a marketing egy feneketlen kút, abba nem lehet eleget önteni. A samsung-gal csak a huawei tudta felvenni a kesztyűt és egyik sem csak mobil gyártó) Magát a készüléket nézve, az U11 kiváló - szvsz a maga idejében ( 1 éve) a legjobb volt. Számomra az, hogy rettentően jól használható, b...ott jó cucc, sokkal többet nyom a lattba, mint az hogy mennyit költenek reklámra. A szervíz meg... A sensation óta van htc-m kisebb-nagyobb megszakításokkal. Eddig 2x kellett szervízbe adnom készüléket, mindkétszer probléma mentes volt a dolog. Amennyiben lesz probléma akkor elgondolkodom a dolgokon. Az M7 óta nem volt szériahibás htc (kamera lilulás)... Azért az nem rossz. Nekem évi 3-4 frissítés "elég" :D tudod miért jó a havi frissítés? Az emberben azt az érzetet kelti: törődnek velem, fontos vagyok a gyártónak, nem hagynak magamra :DDD pedig totálisan sz...nak Rád. A google meg eladja biztonsági frissítésnek azt, hogy tökéletesítik a biorobotjaikat :D minél hatékonyabb legyen a készülék reklám bevétel termelése. Én annyira nem bánom, hogy ebben nem veszek teljes intenzitással részt.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4582) Aryon87 válasza kekkola (#4581) üzenetére


Aryon87
félisten

Valoban az egyik legjobb az U11, foleg kameraban.
Ami a frissiteseket illeti, engem nem is a biztonsag izgat, inkabb a dolgok javitasa, jobba tetele lenne fontosabb. A kamera kaphatna egy kis extrat, pl a portre mod siman kivitelezheto lenne 1 kameraval js, a kepesseg adott lenne hozza (gcam baromi jol megoldja).

Bar teny, az U11 eleg stabil cucc, most mar az enyem is kezd magahoz terni, miutan letoroltem a Nova-t es az elo hatterkepet, az akku is normalizalodik.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4583) CptAdamica válasza kekkola (#4581) üzenetére


CptAdamica
veterán

Főleg, hogy kiderült, a legtöbb gyártó csak a security patch nevét írja át és nem is kapja meg a tényleges fejlesztéseket.

Megyen!

(#4584) Kobun1980 válasza Aryon87 (#4582) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Szia.

Én a Google camera app-ot is letöltöttem a jelenlegi melle, abban van fasza portré mod

[ Szerkesztve ]

(#4585) CptAdamica válasza Kobun1980 (#4584) üzenetére


CptAdamica
veterán

Gcam még mindig csak .apk-ból telepíthető?

Megyen!

(#4586) Aryon87 válasza Kobun1980 (#4584) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem is fent van a Mi8-hoz valot hasznalom:K

San01: igen

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4587) Varoz válasza kemcso (#4577) üzenetére


Varoz
őstag

Marketing, marketing, marketing! Az átlagember szögegyszerű. Amelyiket a legtöbbet látja, hallja, azt veszi. Ha jó, ha rossz. Amelyik cég ömlik a médiából, azt fogják venni. Ettől még kenterbe veri az összes gyártót a hTC telefonok minősége. De ez önmagában kevés. Ez van. Engem mondjuk nem izgat, hogy más mit gondol a telefonomról. Legfeljebb csak annyira, hogy a hTC adjon el annyit, hogy fennmaradjon. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4588) kano válasza Varoz (#4587) üzenetére


kano
nagyúr

Csak egy felhasználói élmény kialakításához nem csak az kell, hogy a kezedbe vett fémdarab működjön. Ott még lenne 1-2 tennivaló utána is.
Én is azt mondom, hogy ez önmagában kevés egy gyártótól.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4589) kekkola válasza kano (#4588) üzenetére


kekkola
senior tag

Nálad a felhasználói élmény része az, hogy azon parázol, hogy ha összetöröd a kijelzőt (vagy a hátlapot), akkor mennyivel gombolnak le? :DDD Mert ha összetöröd, akkor le leszel gombolva, bármi legyen is a fémdarabra ráírva ebben a kategóriában.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4590) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Állítólag most jött valami 700mb frissítés.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4591) Aryon87 válasza Tiger. (#4590) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam semmi

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4592) CptAdamica válasza Tiger. (#4590) üzenetére


CptAdamica
veterán

U11 plus

Megyen!

(#4593) Tiger. válasza CptAdamica (#4592) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Abból volt 4gb-os?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4594) Kobun1980 válasza Tiger. (#4593) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Szerintem nálunk nem, de nekem nem is jött meg a Plusra...

(#4595) MrPetya19 válasza Aryon87 (#4586) üzenetére


MrPetya19
addikt

De a Google éjszakai módja nem működik még?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4596) Aryon87 válasza MrPetya19 (#4595) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajnos nem, azonnal kivag a fooldalra.
Ido kerdese es nekunk is elerheto lesz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4597) Tiger. válasza MrPetya19 (#4595) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az melyik, a youtubos?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4598) Aryon87 válasza Tiger. (#4597) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem. Google camera. Pixelek megkaptak a Huawei-fele ejjeli modot (jobbnak is tunik annal), s Mi8 is megkapja valamilyen formaban, nekunk meg valamikor portolt verzioban lesz elerheto.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4599) tipuka


tipuka
addikt

aki U12+ -on agyal, most lépjen, mert 180k az edigitalnal fekete és piros színben, én már megrendeltem. :) (u12+ topikba is beírtam, de itt több az ember)

(#4600) Aryon87 válasza tipuka (#4599) üzenetére


Aryon87
félisten

:O

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.